Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2017., 06:56   #6781
Presadiš i onda čekaš rast,prije toga i meni je bio najmrži to krene negdje oko 8 mjes da pojačano opada samo se u 9 najviše vidi!


Quote:
techno kaže: Pogledaj post
Mrzim ovaj dio godine, kosa otpada ko luda !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Milicajac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 10:40   #6782
Obrijana glava izgleda bolje nego tanka kosica ko u dojenceta na odraslom muskarcu, da ne spominjem bald spots isl.

Grad je pun ljudi koji izgledaju komicno jer polako gube bitku s celavljenjem a nemaju muda obrijat glavu.
cita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 02:21   #6783
rijetko kome dobro stoji obrijana glava, ako nisi nabildani đilkoš prije ćeš izgledati kao tifusar.. par mm ostaviti je čisto ok
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 23:06   #6784
Quote:
cita kaže: Pogledaj post
Obrijana glava izgleda bolje nego tanka kosica ko u dojenceta na odraslom muskarcu, da ne spominjem bald spots isl.

Grad je pun ljudi koji izgledaju komicno jer polako gube bitku s celavljenjem a nemaju muda obrijat glavu.
Istina, najjace mi ono kad vidiš da netko ima rupe po glavi, skroz loše. Obrij glavu brate i ćao mao bao.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 23:23   #6785
Što mislite o onom videu koji sam nedavno stavio. Poprilično su dobre te perike kojeg je lijepio. Barem to ak ne obrijana.

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 00:03   #6786
Kod mene je problem što imam 35, imam baš velike zaliske. Znam gdje to vodi. Htio bih na HT al je problem što će jako puno toga tek otpasti pa se pitam na što će to ličiti. S druge strane ne želim biti ćelav, ono oćelavim pa nakon toga kad je već prošlo par godina idem na HT, toj nema smisla. Ima li netko slično iskustvo. A s druge strane ima li netko da planira na HT, po svemu izgleda da je Turska najbolja opcija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 03:46   #6787
Slaven Bilić je po meni definitivno imao HT



Ovo crvenilo i točne su očito od HT-a? Iako naši mediji nisu ništa pisali.


I evo kosa od prije



a evo sada, ipak je sada puno puno gušće

Kod koga je išao ? Armani kliniku gdje i Rooney? Ili u turskoj. U svakom slučaju ima love za bilo koju opciju.
Serengeti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 19:00   #6788
Koju god da je išao nije dostupna za većinu običnih smrtnika.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 02:08   #6789
Pa ako je išao kod Koraya ili Hakana ili neku treću poznatu tursku kliniku, tada bi cijena bila oko 2.5 eura po graftu. U totalu oko 10- 14 tisuća eura za 4-5k graftova. Kod armani klinike u londonu cijena je veća. Za rooneyev zahvat cijena je bila oko 35k eur. ali istina, njemu je to kao nama ulaznica za kino predstavu.

ne znam jel treba još jednu sesiju proći, vidi se da je kosa još uvijek prorijeđena, bolje nego prije, ali sad isto izgleda proćelavo. Možda mu je postojeća kosa ispala uslijed schock lossa kad se stavljaju novi graftovi. zato je za diffuzaše HT najgora opcija. Čini mi se da mu je donor regija još gusta - znači još može minimalno 3,4 tisuće graftova dati.
Serengeti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 00:38   #6790
Opadanje kose unistilo mi je zivot prakticki. Znam da grubo zvuci no istina je. Vec dugo vremena razmisljam o transplantaciji iako mi je tek 20. Problem je bio novac no voden mislima o novoj kosi mucio sam se i zaradio. E sad, sto dalje ? Prvenstveno me zanima ima li tko iskustva s mikropigmentacijom. Kakav je dojam uzivo, s koje udaljenosti se primjecuje da nije prava kosa, cijena itd. Za samu transplantaciju bi jos pricekao. Zelim ojacati donorsku regiju pa me i to zanima kako i je li nekom uspjelo. Tipa uzimanje vitamina, aminokiselina, masaza... Jos jedna bitna stvar koja me zanima je kako se rijesiti peruti.
hercules9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 00:40   #6791
Da odvojim konkretno pitanje za transplantaciju. Naime zanimaju me klinike u blizoj okolici. Ima li netko iskustva s MBC-om u Beogradu, Aelsburyjem u Subotici, Nasom malom klinikom u Sarajevu ? Za kliniku u Subotici sam cuo dobre preporuke pa me zanima jos iskustava.
hercules9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:21   #6792
I ja bi na proguscivanje take two ali nema love za Hakana a kod drugih u Tursku ni u ludilu nikad vise.
Bio prvi put 14.1.2015. u Estetistanbul klinici kod nekog kao poznatog doktora pa je ispalo da radi 4 operacije odjednom. On si je odabrao vaznijeg manje celavog pacijenta s kojim ce se poslije reklamirati po facebooku a mene ostavio na milost i nemilost medicinskih tehnicara. Iako su se decki potrudili sta je je.
Sve bilo gotovo za jedva 4 sata a 3500 graftova ne mozes presaditi tako brzo ni da si speedy gonzales!
Cisto sumnjam da su presadili vise od 2000 a naplatili 3500 graftova odnosno 2500eura.
Zato nikad vise u znj klinike preko agencije medicinskog turizma.
Hakan ili propast! I prije operacije obavezno s njim u 4 oka na razgovor i da on osobno izvodi usadjivanje.

Jedan prijatelj bio u onoj Sante Plus klinici u Sarajevu gdje dolaze turci kaze zadovoljan. Sad misli ic na proguscivanje u neku kliniku u Beograd. Nemam pojma gdje.

Sretno Vam svima gdje god isli. Samo se klonite tih koji se reklamiraju kao boutique clinic to je obicna agencija koja klinikama za proviziju nalazi pacijente.

A ovo sto kaze hercules9 potvrdjujem. Definitivno te svi drukcije gledaju kad poslije imas grivu.
Pogotovo cure te pozdravljaju po gradu koje te prije nisu primjecivale. Nazalost u ova blesava vremena izgled znaci puno vise nego sto mislimo.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:42   #6793
Quote:
One & only kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

vidim da ima dosta pisanja na temu HT. I gotovo isključivo se govori o liječnicima iz Turske, Mađarske i Srbije. Meni se nekako logičnim čini da bi to radio u Hrvatskoj, jer ako krenu neki problemi, ili zbog greške moram nekoga ganjati na sudu, ne da mi se baš potezati do Istanbula, radije pokucam na vrata onome ko mi je to tu u Hrvatskoj napravio. Eh sad...., zašto se ne spominje domaće liječnike? Nema ih? Skupi? Ne znaju posao ili nešto četvrto?
Nemas koga tuziti jer NECES dobiti racun a time ni dokaz da su ti ista radili gdje god isao.
U HR samo Pantovcak ako ti se placa 3 puta skuplje za duplo slabiji rezultat.
I jos su jako bahati u svom ponasanju. Jer valjda misle da nitko nema internet pa mora doci kod njih kad nema nikog drugog u HR.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:27   #6794
Molio bih ako netko ima iskustva s mikropigmentacijom da napise dojmove i preporuke. Radi li to itko kod nas i jesu li kvalitetni ?
hercules9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:10   #6795
Quote:
DarkStar kaže: Pogledaj post
I ja bi na proguscivanje take two ali nema love za Hakana a kod drugih u Tursku ni u ludilu nikad vise.
Bio prvi put 14.1.2015. u Estetistanbul klinici kod nekog kao poznatog doktora pa je ispalo da radi 4 operacije odjednom. On si je odabrao vaznijeg manje celavog pacijenta s kojim ce se poslije reklamirati po facebooku a mene ostavio na milost i nemilost medicinskih tehnicara. Iako su se decki potrudili sta je je.
Sve bilo gotovo za jedva 4 sata a 3500 graftova ne mozes presaditi tako brzo ni da si speedy gonzales!
Cisto sumnjam da su presadili vise od 2000 a naplatili 3500 graftova odnosno 2500eura.
Zato nikad vise u znj klinike preko agencije medicinskog turizma.
Hakan ili propast! I prije operacije obavezno s njim u 4 oka na razgovor i da on osobno izvodi usadjivanje.

Jedan prijatelj bio u onoj Sante Plus klinici u Sarajevu gdje dolaze turci kaze zadovoljan. Sad misli ic na proguscivanje u neku kliniku u Beograd. Nemam pojma gdje.

Sretno Vam svima gdje god isli. Samo se klonite tih koji se reklamiraju kao boutique clinic to je obicna agencija koja klinikama za proviziju nalazi pacijente.

A ovo sto kaze hercules9 potvrdjujem. Definitivno te svi drukcije gledaju kad poslije imas grivu.
Pogotovo cure te pozdravljaju po gradu koje te prije nisu primjecivale. Nazalost u ova blesava vremena izgled znaci puno vise nego sto mislimo.
Sta mislis o dr Demirsoy? On je odmah do Erdogana i Doganaya po kvalitetu ali je jeftiniji 1.25 eura po graftu, bio je i jeftiniji do 2015.godine, 1 euro po graftu. Mnogo pohvala ima i na hairrestorationnetwork.com.

Naravno da u klinikama kao Sante plus ima i zadovoljnih , ali je i rizik od neuspjeha daleko veci.:-)
Roni147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:14   #6796
Postovani,

Molim za jedan info.Idem na HT u Tursku.
Letim za Istanbul iz Zagreba 05.11. u 20:00 navecer,tamo sam za nekih 2h i 10 min, ali po njihovom vremenu to je 00:10h 06.11.
Da li se vrijeme ulaska u Tursku smatra 06.11. ili 05.11.?
Da li je datum i vrijeme ulaska u Tursku kad se prodje granica i udje u Zracni prostor Turske ili sleti u Istanbul?

Hvala
RottBox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:49   #6797
kad sletis i prodjes border control. nije valjda da ti je putovnica na dan 6 mjeseci ili koliko je vec rok za tursku?
__________________
By the power of Grayskull...I HAVE THE POWER!!!
The humans are dead (sniff this one, it's dead)
He-Man is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 19:57   #6798
Quote:
He-Man kaže: Pogledaj post
kad sletis i prodjes border control. nije valjda da ti je putovnica na dan 6 mjeseci ili koliko je vec rok za tursku?
Nije ne,nego me pita na e-viza datum dolaska u Tursku.
Pa mi nije jasno sta staviti 5. ili 6. 11.
Da mi se ne desi da me ne puste zbog gluposti.
RottBox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 19:39   #6799
tko radi kod nas presadivanje kose? koje su cijene? i ima li neka dobna, starosna granica za to napraviti?
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 21:43   #6800
U zadnjih par mjeseci mi je pocela ispadati kosa,jako intenzivno.Išao sam na sve moguće preglede te mogu koristiti finasterid,no vec su mi 3 dermatologa rekla kako mi ne zele propisati finasterid jer je opasan za mene posto nisam “potpuno razvijen” (uskoro ću imati 20 godina).Jednostavno ne razumijem dermatologe,svim onim ljudima kojima nije toliko stalo do kose odustanu zbog tih svih horor prica,no ima i onih koji zele sprijeciti ispadanje kose unatoc tome (znajuci da mozda finasterid nece djelovati).Razumijem sve moguce poslijedice,sve moguce nuspojave i zelim pokusati sprijeciti ispadanje kose no ne onemoguceno mi je jer doktori tako odlucuju.Koristim minoxidil no ne vidim tu nekakve prevelike koristi ako ce on samo “zamaskirati” vlasište.Dali ima nekih koji su se nasli u istome problemu i dali je moguce nekako drugacije kupiti finasterid?
Aric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.