Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Vrt

Vrt Sobne i vrtne biljke, kantice i lopatice, vaši zeleni ljubimci.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2014., 17:55   #1
Zaštita mlade marelice od kovrčanja lista i sušenja

koja je najbolja zaštita mlade marelice od kovrčanja lista i sušenja?
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 20:24   #2
Quote:
billy walsh kaže: Pogledaj post
koja je najbolja zaštita mlade marelice od kovrčanja lista i sušenja?
crveno ulje u rano prolječe sada ne diraj
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 21:19   #3
Hvala na odgovoru, znaci sad ne mogu nikako spriječiti propadanje i sušenje marelice?
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 09:32   #4
Quote:
billy walsh kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru, znaci sad ne mogu nikako spriječiti propadanje i sušenje marelice?
CAPTAN 50 20-30 grama na 10 litara vode i karenca mu je 21 dan- njime se moze tretirat vocka nakon cvatnje - rspitaj se po poljoapotekama sto sve jos postoji od preparata
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 16:05   #5
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
CAPTAN 50 20-30 grama na 10 litara vode i karenca mu je 21 dan- njime se moze tretirat vocka nakon cvatnje - rspitaj se po poljoapotekama sto sve jos postoji od preparata
Hvala,raspitat ću se!
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 20:40   #6
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
CAPTAN 50 20-30 grama na 10 litara vode i karenca mu je 21 dan- njime se moze tretirat vocka nakon cvatnje - rspitaj se po poljoapotekama sto sve jos postoji od preparata
A zašto i čemu ovakvi upisi. I onda kad vam čovjek kaže da neznate bunite se da vas čovjek vrijeđa...

Ograničenja

Na koštičavom voću koristi se do pune cvatnje i poslije berbe, tri puta. Na višnji koristi se najviše dva puta. Na jezgričavom voću nema ograničenja.


Dakle ni u kojem slučaju ga sada koristiti !!!!!!!
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 11:22   #7
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
A zašto i čemu ovakvi upisi. I onda kad vam čovjek kaže da neznate bunite se da vas čovjek vrijeđa...

Ograničenja

Na koštičavom voću koristi se do pune cvatnje i poslije berbe, tri puta. Na višnji koristi se najviše dva puta. Na jezgričavom voću nema ograničenja.


Dakle ni u kojem slučaju ga sada koristiti !!!!!!!

ONDA SE I TI NEMOJ LJUTIT KAD TEBI NETKO KAZE DA NE ZNAS JER SI IZGUGLALA PRVU GLUPOST I TU SE ORAVIS PAMETNA


Evo ti pa prouci stranu 33 ovog kataloga iliti PDF-a strana 18
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...64542518,d.bGE
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 19:20   #8
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post

ONDA SE I TI NEMOJ LJUTIT KAD TEBI NETKO KAZE DA NE ZNAS JER SI IZGUGLALA PRVU GLUPOST I TU SE ORAVIS PAMETNA


Evo ti pa prouci stranu 33 ovog kataloga iliti PDF-a strana 18
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...64542518,d.bGE
Jedini koji ovdje gugla gluposti si ti...
Ja sam napisao ono šta piše na ambalaži dotićnog sredstva i šta je jedan jedini relevantni podatak...
Ostale copi paste tekstove na internetu ne čitam...
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 10:37   #9
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Jedini koji ovdje gugla gluposti si ti...
Ja sam napisao ono šta piše na ambalaži dotićnog sredstva i šta je jedan jedini relevantni podatak...
Ostale copi paste tekstove na internetu ne čitam...

Pa daj se citaj sto pises ovaj pdf je cijeli katalog tog proizvođaca kojeg ja drzim u rukama a tebi sam dala link jer ti ga drugacije ne mogu predocit, zar ne? Pa ako je netocan podatak u tom katalogu onda su svi bocari u zabludi a ti si najpametniji

Znaci covjeku je bolje da ne sprica sad i da mu vocka totalno propadne za sto postoji sansa od 90% pa ce opet sadit novu sadnicu nego da posprica i zaboravi plodove ovu godinu?
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:31.