Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2009., 20:34   #281
ja sam u 21-om tjednu,i mene zna boljeti, odnosno da se bolje izrazim "pikati" ispod desnog rebrenog luka, i to kad spavam na lijevom boku,valjda se beba nekako postavi, ali zna biti neizdrzivo tako da se jedva okrenem na drugi bok...
nikkay is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 20:39   #282
mene užasno stopala bole i peku, kao da sam hodala bosa po kamenju, napravim par koraka i boli... ima još tko takve bolove?
__________________
Dominik stigao 25.06.09.
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 20:44   #283
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
mene užasno stopala bole i peku, kao da sam hodala bosa po kamenju, napravim par koraka i boli... ima još tko takve bolove?
pa ako je bol u smislu grca onda je manjak magnezija...neznam dal ga pijes??
nikkay is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 23:01   #284
Quote:
nikkay kaže: Pogledaj post
ja sam u 21-om tjednu,i mene zna boljeti, odnosno da se bolje izrazim "pikati" ispod desnog rebrenog luka, i to kad spavam na lijevom boku,valjda se beba nekako postavi, ali zna biti neizdrzivo tako da se jedva okrenem na drugi bok...
u biti, beba je još mala da nas tuče u rebra, ali pomakne druge organe koje udaraju u rebra, (po doktoru) i kao širiš se...
i ja spavam na lijevom boku, ponekad na desnom, a ujutro me suprug gleda i smije se kako se izvlačim iz postelje, od boli treba mi 5 min da se ispravim.

hm, sve su to čari trudnoće

al, evo ja sljedeći tjedan upisujem se na trudničke vježbe po savjetu gin. pa će mo vidit rezultate
lina1li is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 09:46   #285
osim uobičajenih, konstantnih bolova u lumbalnom djielu kralježnice, kukova, zdjelice i sve kaj ima veze s ''gospođom'', u zadnjih 10 dana postali su mi neizdrživi bolovi prstiju šake: počelo je s tim da m na lijevoj ruci trnu 3 prsta a sada me na obje rukel bole svi prsti (oteknu, valjda od vode) ali zglobovi su ti koji ubijaju! Ne mogu saviti prste koliko me zglobovi bole...i ne znam si pomoći (ako uopće mogu) počinje navečer, a prestaje kroz dan..
__________________
1.07.'09. L ; 30.01.'13. J
linazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 15:39   #286
Quote:
lina1li kaže: Pogledaj post
u biti, beba je još mala da nas tuče u rebra, ali pomakne druge organe koje udaraju u rebra, (po doktoru) i kao širiš se...
i ja spavam na lijevom boku, ponekad na desnom, a ujutro me suprug gleda i smije se kako se izvlačim iz postelje, od boli treba mi 5 min da se ispravim.

hm, sve su to čari trudnoće

al, evo ja sljedeći tjedan upisujem se na trudničke vježbe po savjetu gin. pa će mo vidit rezultate
pa vjerojatno su čari trudnoće, iako ja na svaku bol odmah reagiram i baš sam sva neka paranoična, za poludit:-))))
a imala sam već neke komplikacije pa strahujem na sve...
a i ne smijem više pretraživati ništa na internetu jer samo paničarim
ah....valjda su i to čari trudnoće, haha
nikkay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 15:40   #287
p.s. i meni prsti trnu stalno, ali znali su mi trnuti i prije trudnoće kad se "nalaktim" pa neznam je li od trudnoće ili od prije....
nikkay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 15:46   #288
Quote:
nikkay kaže: Pogledaj post
pa ako je bol u smislu grca onda je manjak magnezija...neznam dal ga pijes??
nije grč u pitanju i pijem magnezij, ovo je drugačija bol, čim stanem na noge ko da sam na žeravicu stala
__________________
Dominik stigao 25.06.09.
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 16:24   #289
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
nije grč u pitanju i pijem magnezij, ovo je drugačija bol, čim stanem na noge ko da sam na žeravicu stala
pa jel stopalo promijeni boju, ili naotekne???
neznam ,pitam??
nikkay is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 16:15   #290
Bok svima,
vidim da to nitko nije spomenuo ali mene boli trtica i samo trtica...Ne konstantno i više ujutro dok se malo ne razgibam...S obzirom da sam tek u 9 tjednu možda i nije zbog trudnoće...
Je li imala neka od vas bolove samo u tom dijelu?
agni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 19:41   #291
a više i neznam di me boli ,svaki dan nešto osječam se ko da sam u raspadu ,
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 23:17   #292
Mene trenutno izluđuje bol u preponama i pubičnoj kosti. Stalno tupo boli. Katastrofa. Do kad će tako? Do kraja? Mislim, očekujem samo još jače boli, sumnjam da će biti slabije...
__________________
Ma fakof!
Usagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 22:55   #293
I ja sam u 9. tjednu i isto imam bolove i u kukovima i dole u zdjelici i u trtici, bas neka tupa bol ....pa zar nije malo za sve to rano ?
maso is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 23:07   #294
mene u medjunozju, ne prepone nego bas u sredini, uzas jedan. pogotovo po noci kad se treba okrenut ili na wc, pa to sve skripi, pucketa.. onda po danu, sto se vise razgibam, to je bolje, ali nije ugodno. i ledja ispod lopatica, al to je vjerojatno jer sam u sjedecem pogrbljenom polozaju vecinu vremena
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 00:20   #295
Quote:
imi18 kaže: Pogledaj post
mene u medjunozju, ne prepone nego bas u sredini, uzas jedan. pogotovo po noci kad se treba okrenut ili na wc, pa to sve skripi, pucketa.. onda po danu, sto se vise razgibam, to je bolje, ali nije ugodno. i ledja ispod lopatica, al to je vjerojatno jer sam u sjedecem pogrbljenom polozaju vecinu vremena
Ma isto to i mene , bas grozan osjecaj!
__________________
10.06.09 LEO Naše malo zlato Mala zabica: 37+
Ana80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 09:49   #296
agni i maso, bilo nas je s tim groznim bolovima u trtici već oko 9. tj., tako da je to valjda isto normalno, koliko god se činilo rano... Prošlo za par tjedana i od tada sve OK (za sad ). Tako da... čuvajte se, razgibavajte ujutro i uskoro bi trebalo proći. To je valjda to početno širenje zdjelice da bebica ima više prostora za rasti.
silly_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 10:03   #297
Jučer ja zaplivala u moru (bila je voda fakat topla) i sad me boli u preponama onak - trga. Možda istegnula zakočene mišiće? Neke?
__________________
Ma fakof!
Usagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 10:06   #298
Da vas utjesim, bolovi u kukovima su mi kao odrezani prestali kad sam rodila. Nakon sto sam pocela spavati na trbuhu prestala me i ledja boliti!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 10:27   #299
silly me ...havala na ohrabrenju...bas sam jutros bila na pregledu i ginica kaze da je sve to normalno, a sada su me jos ulovili i neki bolovi slicni menstrualnim...pa je valjda i to ok sve dok nedaj boze ne prokrvari ili budu bas jake kontrakcije, onda bi se trebalo javiti doktoru ...ma prva trudnoca pa sve osluskujem i dozivljavam kao wauuuu )) i naravno panicarim ))
maso is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 11:15   #300
Quote:
maso kaže: Pogledaj post
silly me ...havala na ohrabrenju...bas sam jutros bila na pregledu i ginica kaze da je sve to normalno, a sada su me jos ulovili i neki bolovi slicni menstrualnim...pa je valjda i to ok sve dok nedaj boze ne prokrvari ili budu bas jake kontrakcije, onda bi se trebalo javiti doktoru ...ma prva trudnoca pa sve osluskujem i dozivljavam kao wauuuu )) i naravno panicarim ))
Jasno mi je sve, i meni je prva trudnoća i još sam uz to paničarka. Da, ti bolovi slični menstrualnim isto dođu i prođu - u pravu si, dok nema krvarenja i jakih kontrakcija možeš biti mirna.
silly_me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.