Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2014., 21:19   #201
Sjetila sam se ove teme veceras.. Plivanje 250kn mjesecno, navodno... samo sto sam danas jos platila 5kn parkiranje pa 22kn kavu i sok u kaficu dok smo cekali i jos 10kn kokice jer svaki put zicaju i ne zelim im uvijek odbijati a i teta koja prodaje je simpaticna...
Nije tako bas svaki put ali mislim da nas u stvari izadje dosta vise od nazivnih 250
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 08:56   #202
Mi previse trosimo na igraonice otkako je zahladilo pa sam jucer otkrila godisnju kartu. Godisnja karta je 130 KM, a mi dosad davali skoro svakodnevno 4-8 KM, ovisno o tome ostajemo li sat ili dva.
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 09:05   #203
Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
Mi previse trosimo na igraonice otkako je zahladilo pa sam jucer otkrila godisnju kartu. Godisnja karta je 130 KM, a mi dosad davali skoro svakodnevno 4-8 KM, ovisno o tome ostajemo li sat ili dva.
Fala bogu da su kod nas igraonice uglavnom besplatne (bar prvi sat).
Ovaj moj ih obozava.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 09:25   #204
Blago vama!
I moja je luda za igraonicama, ne bi izlazila iz njih. A kako sam se nazivcirala neki dan u jednoj igraonici, uf... Platila po dolasku jedan sat i kad sam vidjeka da cura nije prepispana i da joj se jos igra, kazah teti sto radi da cu produziri i platiti na izlasku. E sad, ne znam.hocu li uspjeti dobro objasniti jer ne znam kako je to u HR s igraonicama, ali valjda cete skuziti. Uglavnom, vecina igraonica nudi mogucnost proslave rodjendana. Proslava moze biti otvorenog tipa ili mozete doplatiti jos koju stoju i imati proslavu zatvorenog tipa.
Neki su za svog klinca napravili proslavu od preko 20 djece i to otvorenog tipa. Prvi sat je bilo sve OK, ali drugi, uzas... Sve je bilo prilagodjeno ekipi s rodjendana, teta im je organizirala igru povuci - potegni (konopac) pa su kolektivno preskakali konopac. Glazbu, koju moja cura obozava i puno jok znaci u igraoni, ugasili su da se mogu lakse dogovarati oko rodjendana, zauzeli su tim igrama skoro cijelu igraonu, a tete su nam rekle da sklonimo nasu djecu u stranu... Pola sata smo cekali da zavrse s tim pizarijama, sve sam mislila da ce to kratko trajati, na kraju mi se cura rasplakala pa smo se pokupili.
I naravno, uredno su mi naplatili to vrijeme koje smo proveli sklanjajuci se od djece koja po cijeloj igraonici vuku konopac, slusajzci njihove dogovore jer glazbu nismo imale.
Ovo je za temu sto me zivcira
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 10:54   #205
Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
Uglavnom, vecina igraonica nudi mogucnost proslave rodjendana. Proslava moze biti otvorenog tipa ili mozete doplatiti jos koju stoju i imati proslavu zatvorenog tipa.
Ovako je u Rijeci isto i ne znam sto mi je gore - kad idemo samostalno u igraonicu pa naletimo na rodjendan (pa moj sav tuzno gleda tortu i igranje i sl) ili kad nas pozovu na rodjendan u otvoreni tip igraonice pa tamo bude kaos i darmar od guzve. Prosli put kad sam dosla po malog nasla sam ga kako sjedi na klupici daleko od svih i gleda u neki crtic glupi Jednostavno mu je bilo previse guzve i previse nepoznate djece i izdvojio se na sigurno.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 12:14   #206
Puno previše. Evo sad sam se doma vratila s nekim majicama za curke, a realno uopće im ne trebaju. Toliko sam umorna i neispavana zadnjih dana da sam morala nešto kupiti da se oraspoložim
petrunjela1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 12:20   #207
previse na odjecu, obucu sve x3 nemam mjeru i ne znam ima li pomoci

a tu su skola, boravak, 2 vrtica, plivanje, ritmika...
__________________
<3<3<3
sugarfree30 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.