Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 22:17   #841
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
koji su sad pa ti?

a onaj crnac i ona ženska izgledaju kao sin i mama (doduše, posvojeni sin)
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 22:29   #842
Pa, u biti, ovi si baš fino pašu
Precious Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 06:45   #843
iskreno, kad keljim tu parove na temu, ne gledam samo da li si pašu ili ne(jer istini za volju ovo dvoje si pašu ) nego i da su mi onak... užasni za vidjet
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 06:46   #844
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
koji su sad pa ti?

a onaj crnac i ona ženska izgledaju kao sin i mama (doduše, posvojeni sin)
a ona je postala kvazi poznata u britaniji jer je potrosila stotine tisuća funti na plastične operacije da bi izgledala upravo ovako a on to potiče
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 10:17   #845
Znam da je već bilo, ali jučer sam pomislila kad sam čitala da je ona opet trudna- Shakira i Pique.

Ona toliko forsira to da su oni zaljubljeni, ludo i neobuzdano, da njihova ljubav nije upitna, da baš izgleda kao očajna starija žena (premda prekrasna, nemojte me krivo shvatiti) koja je ljubomorna i koja svim silama želi zadržati muža, možda čak i djetetom, jer iskrenom, on mi se ne čini tako luđački zaljubljen, više ono tipa, 'ajd' , kad si već tu...
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 10:26   #846
meni isto djeluju kao da neće doživotno ostati skupa-šakira i pike.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:20   #847
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
on je neki DJ a ona kvazi selebriti, bila je u nekom realityju

meni su očajan par, bez obzira što je ona debela.i da nije i dalje bi bili očajni.
Ona je White Dee, a postala je poznata u UK jer je bila u nekoj emisiji o ljudima koji zive iskljucivo od benefits (socijalne pomoci), i ne zivi uopce lose, trosi novac poreznih obveznika. Par poslova koja je probala je brzo napustila jer "nije to za nju". A sad je ucesnica Celebrity BB...
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 15:38   #848
Quote:
howyesno kaže: Pogledaj post
Znam da je već bilo, ali jučer sam pomislila kad sam čitala da je ona opet trudna- Shakira i Pique.

Ona toliko forsira to da su oni zaljubljeni, ludo i neobuzdano, da njihova ljubav nije upitna, da baš izgleda kao očajna starija žena (premda prekrasna, nemojte me krivo shvatiti) koja je ljubomorna i koja svim silama želi zadržati muža, možda čak i djetetom, jer iskrenom, on mi se ne čini tako luđački zaljubljen, više ono tipa, 'ajd' , kad si već tu...
Ja sam citala par njenih intervjua i makar je to rekla kroz šalu, dobila sam dojam da je on ludacki ljubomoran. Nisu mi bas neki par, ona bi mogla i bolje.
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 15:42   #849
Quote:
Bulma kaže: Pogledaj post
Ja sam citala par njenih intervjua i makar je to rekla kroz šalu, dobila sam dojam da je on ludacki ljubomoran. Nisu mi bas neki par, ona bi mogla i bolje.
slažem se.
znam da su stereotipi u pitanju, al nemam najpozitivnije mišljenje o nogometašima, a ni o ženama koje se udaju za iste.
mogla je puno bolje.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 15:53   #850
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
slažem se.
znam da su stereotipi u pitanju, al nemam najpozitivnije mišljenje o nogometašima, a ni o ženama koje se udaju za iste.
mogla je puno bolje.
onda imaš pogrešno mišljenje o njoj

ona nije udana
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 16:33   #851
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
a ona je postala kvazi poznata u britaniji jer je potrosila stotine tisuća funti na plastične operacije da bi izgledala upravo ovako a on to potiče
, užas.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 17:27   #852
note to myself :ne ici vise na ovu temu
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 20:49   #853
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
a ona je postala kvazi poznata u britaniji jer je potrosila stotine tisuća funti na plastične operacije da bi izgledala upravo ovako a on to potiče
Eto, kaj sam rekla, savršeni jedno za drugo, a to je ionako jedino bitno
Precious Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 17:25   #854

Oni definitivno, čak joj puno bolje stoji onaj redatelj s kojim je varala ovoga.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 17:28   #855
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 20:52   #856
Užasni su Jay i Beyonce
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 23:20   #857
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post

Oni definitivno, čak joj puno bolje stoji onaj redatelj s kojim je varala ovoga.
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 23:47   #858
Meni su okej par i Kristen i Pattinson, i Jayzonce. Ne da su mi oni ponaosob simpatični, ali ne mogu reć da mi ne pašu kao parovi.
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 00:31   #859
Malo sam off,ali meni Pique uopće ne djeluje mlađe od Sharike,jel sam ja čorava ili?Kolika je razlika između njih?Meni je bezveze uopće pisati tko su najgori parovi kada blage veze nemam o njihovom odnosu privatno,jedino mi fizički mogu "čudno" izgledati zajedno
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 13:18   #860
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Malo sam off,ali meni Pique uopće ne djeluje mlađe od Sharike,jel sam ja čorava ili?Kolika je razlika između njih?Meni je bezveze uopće pisati tko su najgori parovi kada blage veze nemam o njihovom odnosu privatno,jedino mi fizički mogu "čudno" izgledati zajedno
On je '87 - o godište, a ona '77.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:39.