Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2016., 18:40   #881
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
držim fige onda


Hvala! Imam osjecaj da cu proći ovaj put.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 18:42   #882
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Hvala! Imam osjecaj da cu proći ovaj put.
ti najbolje znaš koliko si uila, kako ti ide taj dio gradiva
al nikad se ne zna (nažalost), profesor uvijek može imati loš dan

kod nas nekad zna prepolovit ispite na pola pa reć, ovi desno prolaze ovi lijevo ne
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 18:44   #883
Preko kreveta, knjige ili omotnice do diplome! - ćatopik za studoše

Ovaj nije takav. Znamo tocno koja nas pitanja čekaju i moramo to nauciti. Pitanja je pedesetak, ali su toliko opširna da u 50 pitanja obuhvati 500 stranica uzasno dosadne literature. Ovo je najdosadniji i time najteži predmet koji sam ikad polagala.

Ali ovo kaj kažeš da prepolovi ispite i odluci da ce polovica proći - kako mu to prolazi? Kaj se dogodi kad tražiš ispit na uvid? To mi je nevjerojatno.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 18:49   #884
Pa bi ja rekla da bira koje jaje želi zadržati, lijevo ili desno.
Kakvi su to debili od profesora?

Bajdvej, najdraže mi je ovo razdoblje prije kraja predavanja i rokova kad bi jedina normalna stvar bila učiti i pisati seminare i eseje, ali ja ipak dočekam rokove i tek onda krenem s radom.

__________________
not the girl my dog thinks I am...
...he'll rekindle all the dreams it took you a lifetime to destroy
Aaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 19:01   #885
I gužve u knjižnici.

Mrzim to kaj sam dok učim cesto gladna pa svako malo moram izlaziti van da pojedem nesto. Znam si ponijeti sušene brusnice ili marelice pa ih jesti u knjižnici, ali mislim da me svi čuju. Realno, nitko ne cuje zbog zvukova tipkanja, šuškanja papirom i slicno, ali to me bas opterećuje.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 19:12   #886
Kužim da se opterećuješ, i ja bi, ali sigurno se ne čuje.

Ja nikad nisam učila negdje izvan vlastite sobe ili dnevnog boravka (samo nekoliko puta).
I to isključivo na krevetu ili kauču.
Učenje u knjižnici mi je SF. Napisala sam tamo par domaćih, a inače samo tražim i listam literaturu.

Pričam dok učim, a i nema boga da bih se uspjela koncentrirati dok sjedim na stolici i moram biti tiho te uz tuđe šuškanje, šaptanje, tipkanje i sl.
__________________
not the girl my dog thinks I am...
...he'll rekindle all the dreams it took you a lifetime to destroy
Aaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 19:21   #887
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ali ovo kaj kažeš da prepolovi ispite i odluci da ce polovica proći - kako mu to prolazi? Kaj se dogodi kad tražiš ispit na uvid? To mi je nevjerojatno.
jednostavno ti kaže da si krivo napisao, ti tvrdiš da nisi, od da jesi, i on je u pravu

Quote:
Aaya kaže: Pogledaj post
Pa bi ja rekla da bira koje jaje želi zadržati, lijevo ili desno.
Kakvi su to debili od profesora?
imam još gorih primjera, npr definicija informatika je...bla bla bla
i onda ti zaokružiš dal je to:
a) točno
b)netočno
c)djelomčino točno
d)djelomično netočno
e) ne znam

koja je razlika između c i d?
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 19:27   #888
Ma mora biti a) ili b)

Ne susrećem takve debilane, ali ima uvijek nesposobnih profesora koji ni sami ne bi znali objasniti zašto imaju debilne kriterije.
__________________
not the girl my dog thinks I am...
...he'll rekindle all the dreams it took you a lifetime to destroy
Aaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 22:59   #889
O, kako simpatična tema. Ulogirala sam se samo da zalijepim pa idem učit.
Sloppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 23:48   #890
Quote:
Aaya kaže: Pogledaj post
Kužim da se opterećuješ, i ja bi, ali sigurno se ne čuje.

Ja nikad nisam učila negdje izvan vlastite sobe ili dnevnog boravka (samo nekoliko puta).
I to isključivo na krevetu ili kauču.
Učenje u knjižnici mi je SF. Napisala sam tamo par domaćih, a inače samo tražim i listam literaturu.

Pričam dok učim, a i nema boga da bih se uspjela koncentrirati dok sjedim na stolici i moram biti tiho te uz tuđe šuškanje, šaptanje, tipkanje i sl.

I ja sam tako mislila do prošlog ljeta kad sam na nagovor frendice pocela učiti u fakultetskoj knjižnici. Kakav preporod. Bila sam jako skeptična, ali i u situaciji u kojoj sam bila spremna i na poteze očajnika. Ponavljam, kakav preporod. I ja inace učim na glas, ali u knjižnici pomicem usne, a ne ispuštam zvuk i skuzila sam da mi dođe na isto.
Preporucam da das koju šansu učenju u knjižnici.



Ajme, sad zvučim ko top shop reklama.


Quote:
Sloppy kaže: Pogledaj post
O, kako simpatična tema. Ulogirala sam se samo da zalijepim pa idem učit.





Učila sam do 19, otisla kod frenda jer mu je danas rođendan. Malo se popilo, malo popušilo i sad treba ici opet učiti.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 00:16   #891
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post

Učila sam do 19, otisla kod frenda jer mu je danas rođendan. Malo se popilo, malo popušilo i sad treba ici opet učiti.
ja pročitala kod frizera, i još razmišljam kaj ti slaviš frizerkin rođendan
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 13:27   #892
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
I ja sam tako mislila do prošlog ljeta kad sam na nagovor frendice pocela učiti u fakultetskoj knjižnici. Kakav preporod. Bila sam jako skeptična, ali i u situaciji u kojoj sam bila spremna i na poteze očajnika. Ponavljam, kakav preporod. I ja inace učim na glas, ali u knjižnici pomicem usne, a ne ispuštam zvuk i skuzila sam da mi dođe na isto.
Preporucam da das koju šansu učenju u knjižnici.


Ajme, sad zvučim ko top shop reklama.
Ako budem ikad prisiljena, probat ću.
Ali nije ni to za svakoga, često vidim ljude koji cijelo vrijeme zvjerkaju okolo dok uče.

Jesi prošla?
__________________
not the girl my dog thinks I am...
...he'll rekindle all the dreams it took you a lifetime to destroy
Aaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 14:23   #893
Ne znam, dobit cemo rezultate za tjedan dana. Mislim da bih trebala proći po onome kako sam riješila ispit, ali sistem bodovanja je čudan pa necu biti sigurna dok ne dobijem rezultate.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 14:42   #894
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
I gužve u knjižnici.

Mrzim to kaj sam dok učim cesto gladna pa svako malo moram izlaziti van da pojedem nesto. Znam si ponijeti sušene brusnice ili marelice pa ih jesti u knjižnici, ali mislim da me svi čuju. Realno, nitko ne cuje zbog zvukova tipkanja, šuškanja papirom i slicno, ali to me bas opterećuje.
Pa ponesi si dijete drago neko pošteno jelo, a ne te koštice za papagaje. Lijepo si ponesi malo pancete, kruha, malo luka, eventualno sira i malu pivu. Ima da taj predmet razguziš ko Dinamo, Nives Celzijus.
Druge ako budu blesavo promatrali pitaj hoće li i oni malo da "zameze" i no frks.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 21:28   #895
Štae, niste valjda svi diplomirali?

Meni se ne da više i ne mogu više Došla sam skoro do kraja, imam još 10 ispita i diplomski, ali mi je motivacija na nuli, ne vidim nikakvu korist od toga što štrebam, umorna sam od studiranja, bivanja na faksu cijeli dan, nemanja vremena za ništa i tako

Imam osjećaj da ću se preporoditi kad krenem raditi, bar ću imati neku rutinu.
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 18:51   #896
Ja sam dobro krenula sa kolokvijima i prvih par ispita i sad što više idem naprijed i trebala bi više stisnut da se riješim toga, meni se sve više ne da i nema volje ni motivacije. I samo razmišljam o ljetu i kak jedva čekam da prođu ispiti i da budem slobodna i onda umjesto da stisnem i imam ljeto do 10. mjeseca, ja balim nad skriptama i ne mičem se od prve stranice
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:18   #897
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Ja sam dobro krenula sa kolokvijima i prvih par ispita i sad što više idem naprijed i trebala bi više stisnut da se riješim toga, meni se sve više ne da i nema volje ni motivacije. I samo razmišljam o ljetu i kak jedva čekam da prođu ispiti i da budem slobodna i onda umjesto da stisnem i imam ljeto do 10. mjeseca, ja balim nad skriptama i ne mičem se od prve stranice
Užasno fali neka pauza između predavanja/kolokvija i rokova. Ja sam sad kognitivno u stanju pratiti Dva i pol muškarca, eventualno, a ne neku knjigu
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 21:33   #898
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Užasno fali neka pauza između predavanja/kolokvija i rokova. Ja sam sad kognitivno u stanju pratiti Dva i pol muškarca, eventualno, a ne neku knjigu
Nije li faks gotov? Meni su predavanja završila u petak
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 21:37   #899
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
I samo razmišljam o ljetu i kak jedva čekam da prođu ispiti i da budem slobodna i onda umjesto da stisnem i imam ljeto do 10. mjeseca, ja balim nad skriptama i ne mičem se od prve stranice
+1

odvratna sam, pola dana sam na forumu a ostalih pola gledam nogomet
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 22:01   #900
ja sam prošli tjedan isprintala diplomski, i danas vidim da je pola toga krivo isprintano, tak da sutra moram ić opet
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.