Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2015., 22:31   #41
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
ne misliš da u svemu ima židovske osvete kršćanstvu- rimu zbog uništenja izraela prije 2000 god. po meni, islam su oni i osmislili kao silu za rat proziv rima...oni ne zaboravljaju, pametni su, jaki,...obnovit će izrael u granicama za koje smatraju da treba biti
Zhidovi me ne interesiraju.
Ponekad udarim po prstima nekog Cionistu kad demonizira Rusiju i to je sve s moje strane.
__________________
Kuhinja je na ignore list. Ivan Grozni Tatarin je na ignore list
Solon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 22:41   #42
Quote:
Solon kaže: Pogledaj post
Zhidovi me ne interesiraju.
Ponekad udarim po prstima nekog Cionistu kad demonizira Rusiju i to je sve s moje strane.
oni i vole da nikoga ne zanimaju
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 00:06   #43
Quote:
Blank Page kaže: Pogledaj post
kaj je uzrokovalo ovakve velike valove?
ratovi na bliskom istoku traju već godinama, zakaj sad?
Taj rat u Siriji je ipak malo većih razmjera, a i s njim povezana izbjeglička kriza. Ona traje od samog početka, samo je možda poprimila šire razmjere. Milijuni su u međuvremenu izbjegli. Zaraćene strane u tom ratu konstantno dobivaju pojačanje u oružju i sl. od neke od velesila kojoj je u interesu da ta strana opstane odnosno pobijedi. Tu na neki način i velesile međusobno vode rat. Time se on prolongira, a i sva ta ljudska katastrofa.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 04:22   #44
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
https://www.facebook.com/Gradjanska....9904977361724/ naišao sam na ovo, jezivo. ne trema ovima nitko sa strane.......
To je u Maroku, Fes konkretno. Radi se o homoseksualcu, koji je obučen kao žena.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 08:59   #45
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
To je u Maroku, Fes konkretno. Radi se o homoseksualcu, koji je obučen kao žena.
ma bez obzira. ovo pokazuje arapsko islamsku narav, kada si jači tuci, ništa te ne košta
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 10:04   #46
Sve ovo što se događa Europi i što će se događati govori da ima Božje pravde. Europljani su postali toliko dekadentni, komformistički uljuljani u svoj stil života koja pruža Europa, da su totalno okrenuli glavu na ono što rade njihovi vladari po Siriji, Libiji, Iraku, Afganistanu. Nitko se nije previše zabrinuo što su njihove države totalno razrušene zahvaljujući europskim/američkim dolarima i bombama. Sada je vrijeme da se Europa stvarno probudi, mada su male šanse za tako nešto.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 11:06   #47
Long story short - mi, Europa i nasi gospodari iz Amerike smo uzrok
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 11:25   #48
nikakva tragedija,znaš li da se čovječanstvo u zadnjih stotinu godina ušesterostručilo,unatoč dva katastrofalna svjetska rata i bezbroj lokalnih.a i bogtepita koliko bolesti,narkomanije,alkoholizma,i štasvene.nebojse,nećemo izumrijeti,ko štakori smo.možemo se samo fizički uništiti,razmnožavat ćemo se uvijek i unatoč,još uvijek većinaom ljudi vlada nagon.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.