Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2016., 21:24   #181

Ovo me dobro nasmijalo. Kaj je tolko ocito? Kaj sam bas tolka supendara?
Kad me ulovi inspiracija budem napisala jednu crticu koja me dosta dugo muci.
Bas me zanima misljenje.
pullus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 22:42   #182
Quote:
pullus kaže: Pogledaj post

Ovo me dobro nasmijalo. Kaj je tolko ocito? Kaj sam bas tolka supendara?
Kad me ulovi inspiracija budem napisala jednu crticu koja me dosta dugo muci.
Bas me zanima misljenje.
Pa cuj...ako je suditi prema dosadasnjim pricama, cisto sumnjam da je ovo bilo sve.

Bez brige, i ja sam bio poprilicna supendara, samo nemam jos dovoljno hrabrosti da to iznesem van sebe.
Za sada se zadrzavam na unutrasnjim borbama.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 00:14   #183
Kratki uvod- ja 16, ona 15 godina (zvat ćemo je Ljubičica), zaljubio se kao majmun i iduće 4 godine gutao prekrasna govna. Prvih 5-6 mjeseci je sve bilo ok, a nakon toga kreće moje šupendarstvo. Podijelit ću par situacija sa vama ...

Situacija prva- posvađala se sa najboljom frendicom oko neke gluposti, meni se ta cura javi na facebook i kaže mi kako je tužna i mogu li ja popričati sa mojom Ljubičicom da ih pokušam pomiriti. Ja napišem točno ovim riječima: "ma nije to tako strašna svađa, vjerujem da ćete vas dvije to ubrzo ispraviti"
Ljubičica to pročita u mojem inboxu i smrtno se naljuti na mene (???).
Ja: Ljubavi, zlato, srećice moja najljepša, zašto se ljutiš?
Ljubičica: Ponizio si me s ovim da to nije velika svađa! Tebi nije stalo do mene, bla bla bla ser ser...
Ja: (u glavi mi- ?????????) saberem se i kažem "oprosti šta sam kreten, neće se ponoviti, volim te, bla bla bla ser ser..."
Ljubičica: izbriši X (ta frendica) sa fejsa i možda ti jednog dana oprostim.

Ja, zaljubljeni kreten, izbrišem curu s fejsa. Ponosno govorim to Ljubičici, nema odgovora. Totalno me ignorirala tri puna tjedna!
Sa frendicom se naravno pomirila nakon manje od 24 sata.
Prođu tri tjedna, ja ju nisam prestao moliti da mi oprosti šta sam bio idiot, oprosti mi moja Ljubičica i svijet opet ima smisla.

Sutradan otiđemo u šetnju, ljubimo se na klupici, Ljubičica u jednom trenutku staje i kaže: "znaš, nije normalno da moj dečko nema moju najbolju frendicu na fejsu, kao da ju ne poštuješ. Pošalji joj zahtjev za prijateljstvo!"

Zaljubljeni kreten trči kući i dodaje X ponovno. Ljubičica je sretna i to je jedino bitno
knower is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 00:38   #184
Da napomenem, situacije neće biti kronološki poredane, tj. potrudit ću se šta je više moguće, ali pišem kako koja situacija mi padne na um, ne zamjerite

Situacija druga- zaljubljeni kreten i Ljubičica su već u vezi godinu i osam mjeseci. Ljubičica odluči da je vrijeme za upoznavanje mojih roditelja (htio sam ja i prije, ali Ljubičica je smatrala da je prerano jer se njena majka upoznala sa njenom bakom nakon što je bila u vezi sa ocem godinu i pol, ispravno je onako kako njena majka radi i kaže, sve prije toga nije normalno kaže Ljubičica).

Ja predložim da kažem mojima da naprave neku večericu i da ćemo ja i Ljubičica doći, ona se ne slaže s tim, želi navratiti "slučajno" i da sve bude ležerno.

Jedan kišni četvrtak odluči Ljubičica da je pravo vrijeme za doći i šalje mi poruku da mi je pred vratima (bez da mi je javila prije). Stara i ja smo bili sami kući, stari radio.

Ulazi Ljubičica, predstavi se majci, majka njoj, sve lijepo, ja sretan. U jednom trenutku kaže ona meni: "Ljubavi, hajde mi pokaži tvoju sobu dok ti mama kuha kavu" (već je bila u mojoj sobi 1000 puta, ali odlučila je iscenirati pred mojom starom da nije). Ok, otiđemo mi u sobu, ona uđe zamnom i zalupi vratima.

Ljubičica: Kretenčino jedan, ti se mene sramiš, ne želiš me upoznat s ocem, ti si dno bla bla bla ser ser...
Ja: stari radi, nisi se najavila, nisam znao da dolaziš, šta sam mogao? Znaš da te volim najviše i da te želim pokazati cjelom svijetu
Ljubičica: da me zbilja voliš zvao bi starog da dođe s posla
Ja: evo zovem ga, samo se nemoj ljutit, sve ću napravit da budeš sretna!!!
Ljubičica: sad je kasno, čut ćeš me još zbog ovoga! (iziđe iz sobe i sa smješkom dotrči do moje stare kao da ništa nije bilo).

Zaljubljeni kreten uzima telefon, zove starog "ej tata, došla je cura kod nas, želim da ju upoznaš, ajd dođi ranije s posla". Stari se puko smijat i poklopio.
Ja uplašen, oči napunjene suzama, razmišljam kako će ovo sigurno slomiti srce mojoj Ljubičici i kako sam govno jer se nisam sam sjetio odmah nazvat starog da dojuri s posla.

Par tjedana poslje šećemo Ljubičica i ja i sretnemo njezinog brata. Ja mu se javim, pružim ruku, pitam kako je, a Ljubičica kaže: "e ne!! ako ti mene ne želiš upoznat s ocem, onda se nemaš pravo družit s mojim bratom!!!"
Zaljubljeni kreten saginje glavu, okreće se i odlazi sjesti na zidić dok njih dvoje razgovaraju. Sjedao sam tako sigurno 20 minuta i shvatio da trebam biti sretan šta me sustigla pravda i šta će Ljubičica sada biti sretna. :klap:
knower is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 01:02   #185
Kad smo već kod roditelja, evo još jedne situacije... bili smo tada nekih 2 i pol godine skupa.

Ljubičica je postala redovan gost kod mene kući, dolazila je barem 4 puta tjedno (upoznala starog lol) i mene je to istinski uveseljavalo jer se ljubav mog života dobro slaže sa budućom svekrvom i svekrom.

Situacija treća- Jednu večer došla Ljubičica, stara taman napravila večeru i sjednemo nas troje za stol. Vodi se neki small talk i u jednom trenutku stara kaže: "znaš Ljubičice, moram ti reći da si mi preslatka tako bez šminke".
Zaljubljeni kreten pršti od ponosa i složi se sa starom.
Ljubičica: bila bi i TI lijepa bez šminke da nisi tako debela
Ja vidim da mi se stara fakat rastužila i zacrvenila i kažem : Ma mama, Ljubičica se malo krivo izrazila, jel tako ljubavi?
Ljubičica: nisam se krivo izrazila, sve što kažem to i mislim.

Ok, nekako se završi ta večera za koju sam imao osjećaj da traje 100 godina. Idem ja otpratiti moju Ljubičicu kući.
Ja: Ljubavi mislim da si malo pretjerala kad si mi onako bezobrazno staroj rekla da je debela
Ljubičica: ti ne znaš razliku između iskrenosti i pretjerivanja
Ja: ali ljubavi, povrijedila si ju
Ljubičica: aha, znači tako!!! Već sad zauzimaš njenu stranu, mogu mislit kako će mi u braku bit. Glupi mamin sine, samo ti je mamica bitna, mene tko jebe, jel?
Ja: znaš da nije tako, ti si mi sve u životu ne zauzimam njenu stranu, uvijek sam na tvojoj strani, volim te najviše bla bla bla ser ser...
Ljubičica: onda priznaj da ti je majka debela krmača
Ja: ok, stara mi je krmača.

(10ak minuta nakon)

Ljubičica: samo da znaš mislim da je tvoja majka loša osoba i ide mi na živce
Ja: (razmišljam otkud to odjednom, do večeras je sve bilo ok, ali šutim i ne govorim ništa)
Ljubičica: ne sviđa mi se vaš odnos, muškarac ne smije voljeti majku, ni poštovati, a ti očito svoju voliš
Ja: Pa da, volim roditelje, zašto ti to smeta?
Ljubičica: Zato šta nije prirodno!!! Nije prirodno kad odemo pred nju na kolodvor i ti ju zagrliš kad se vidite (u to vrijeme, stara je radila takav posao da je jedan tjedan bila kući,a drugi tjedan izvan grada i često smo išli zajedno pred nju kad se vraćala), zašto ju grliš?? Obećaj mi da nećeš više
Ja: Ok ljubavi moja prekrasna, obećajem da neću ako će te to učiniti sretnom.

Zaista do kraja veze nisam zagrlio staru, ne samo ispred Ljubičice, nego i kad ona nije bila tu jer nisam želio da moja Ljubičica to sazna i da ju povrijedi šta ima neprirodnog dečka koji grli svoju majku kad je vidi.


Napomena- imam još materijala, nastavljam sutra ako itko bude htio nastavak.
knower is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 01:44   #186
Ovakvu štracu si treba prvom prilikom nogu u guzicu i potirat doma ...

Po mogućnosti nakon šta isprazniš joj jaja u lice
Zlotvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 01:51   #187
"Stari" nastavi kad stigneš jeb..svi smo na neki način prolazili šupendarstvo sve je to život ali ovo tvoje je za anale papcizma,satrala te totalno.
Ta ljubičića je dosadna za popiz..nadam se da ja bar sex bio dobar.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 02:53   #188
Quote:
knower kaže: Pogledaj post
Napomena- imam još materijala, nastavljam sutra ako itko bude htio nastavak.
Nemoj molim te, vec i ovo je previse...

Al ozbiljno, ovo je za Guinessa...ono, ubila te u pojam. Mozak ti je sprzila. Ovo je tezi psihijatrijski slucaj. Pogotovo ovaj zadnji dio gdje ti je izvrijedjala mamu. Ali ono, phsihijatrija tipa vezi za krevet i po potrebi davaj elektrosokove. Ne mogu vjerovati sta sve hoda zemljom...

Nadam se jedino da je kraj veze bio barem malo manje supendarski i da si se barem u tom dijelu odvažio reci joj sve sto ju ide...
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 02:54   #189
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
"Stari" nastavi kad stigneš jeb..svi smo na neki način prolazili šupendarstvo sve je to život ali ovo tvoje je za anale papcizma,satrala te totalno.
Ta ljubičića je dosadna za popiz..nadam se da ja bar sex bio dobar.
Ne da je dosadna nego je bolesna u glavu. Kod boli qurac kakav je seks bio, ovo ostavlja oziljke na psihi za cijeli zivot.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 12:00   #190
Ova je za Vrapče. Bolesno. Znam da je balavica bila, ali bolesno do ibera i za njihove standarde.
Knower, nakon kaj napišeš sve dogodovštine koje si planirao, napiši i što je s tom ženskom sada. Baš me zanima kako je prošla u životu.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 12:02   #191
Ova je za Vrapče. Bolesno. Znam da je balavica bila, ali bolesno do ibera i za njihove standarde.
Knower, nakon kaj napišeš sve dogodovštine koje si planirao, napiši i što je s tom ženskom sada. Baš me zanima kako je prošla u životu.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 12:35   #192
knower
ovo što čitam je tužno. žena(cura) je apsolutno užasna. kad je takva bila sa 16,17 kakva će tek biti sa 30?
ništa se ona neće opametiti. bit će još gora. kad je takve podlosti govorila mogu misliti kakva je to osoba.
strašno.
ti nisi ništa kriv...mlad, zaljubljen... a ona...
dobro da si je se riješio. još ne mogu doći k sebi od šoka.
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 13:51   #193
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
knower
ovo što čitam je tužno. žena(cura) je apsolutno užasna. kad je takva bila sa 16,17 kakva će tek biti sa 30?
ništa se ona neće opametiti. bit će još gora. kad je takve podlosti govorila mogu misliti kakva je to osoba.
strašno.
ti nisi ništa kriv...mlad, zaljubljen... a ona...
dobro da si je se riješio. još ne mogu doći k sebi od šoka.
Mene zanima najvise tko je koga rijesio. Da li je on skupio hrabrosti i konacno joj rekao sve sto ju ide, ili ga je ona ispljunula ko staru žvaku nakon sto ga je dobro ižvakala i iscijedila.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 15:24   #194
knower, ovo je strašno.
nadam se da si nešto naučio iz te veze.
kak je završilo?
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 15:34   #195
Quote:
Coffey kaže: Pogledaj post
knower, ovo je strašno.
nadam se da si nešto naučio iz te veze.
kak je završilo?
I mene zanima

I kakve je posljedice ta veza ostavila na tebi?
__________________
It is not fear that grips him, only restlessness. A heightened sense of things.
Supremum is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 16:08   #196
i ti nju nazivas ljubičicom?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 00:38   #197
Stari ti je jos dobro odreagirao i imas srece kaj nije bio za stolom.

Da mi neka tako mala kuckica uvrijedi zenu pa da je i najdeblja na svijetu mislim da bi joj uho zvonilo mjesec dana.

Za ovo krivim plavi telefon.
Evolution28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 02:18   #198
hah. ja sam se zaljubila u svog sefa. sve je pocelo sa brusom. pa ajde bit ce sve neobavezno..kako to vec ide.pa smo se zaljubili (to sam ja mislila). veza na daljinu.. vidjamo se vikendima,kod mene. upoznao je moju mater i moju djecu,i bivseg muza. dodje vikendom,ja se veselim,kuham,planiram,izgaram od zelje i ljubavi. usisavam. cekam ga. dolazi svaki drugi vikend, pojacam tarifu na onu sa miilon poruka. usisavam. kaze mi da je on sav sjeban,da je bolje da on bude sam. zalim ga naravno,molim i uvjeravam u svoju ljubav. nema veze,doci ces drugi vikend...drugi vikend. usisavam. dodje pijan. nema benzina vise,ja platim benzin,platim cugu,prodje opet mjesec i ne javi mi se..ako vas zanima dalje..pisite na glupaca.com
creep is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 16:34   #199
Sry, pospjeseni rizik nastajanja odTebe supendare, pobjegao mi je kod -treceg po redu- usisavanja
Mislim...ja sisam puno cesce, pa se supendarom ne osjecam


via tapatalk
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 21:31   #200
Quote:
creep kaže: Pogledaj post
hah. ja sam se zaljubila u svog sefa. sve je pocelo sa brusom. pa ajde bit ce sve neobavezno..kako to vec ide.pa smo se zaljubili (to sam ja mislila). veza na daljinu.. vidjamo se vikendima,kod mene. upoznao je moju mater i moju djecu,i bivseg muza. dodje vikendom,ja se veselim,kuham,planiram,izgaram od zelje i ljubavi. usisavam. cekam ga. dolazi svaki drugi vikend, pojacam tarifu na onu sa miilon poruka. usisavam. kaze mi da je on sav sjeban,da je bolje da on bude sam. zalim ga naravno,molim i uvjeravam u svoju ljubav. nema veze,doci ces drugi vikend...drugi vikend. usisavam. dodje pijan. nema benzina vise,ja platim benzin,platim cugu,prodje opet mjesec i ne javi mi se..ako vas zanima dalje..pisite na glupaca.com
Neki nauce prije, neki poslije. Vjeruj svakoj osobi koja govori lose o sebi, nemoj ih tjesiti, vec im samo potvrdi da jesu to sto za sebe govore. Njihova reakcija nakon toga ce ti dati razlog da ih odjebes bez sazaljenja i rijesis se daljnjih problema uz te osobe.
ekho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.