Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2017., 00:46   #1761
Quote:
Bushi no nasake kaže: Pogledaj post
Bi li preporučili kupovinu s7 edge, kako ste zadovoljni s njim?

treba mi novi mob i ovaj mi je u prvom izboru.
Vidim baterija neke zeza, neke ne... Pa ne znam što misliti.
Objektivno...mislim da se razocaraju samo oni koji dobiju uredaj s greskom. Ja cu ga zadrzati jos koju godinu definitivno! Baterija, kamera, display vrhunski...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Jedini kompjuter koji se ne može hakirati je onaj koji nije na mreži, zaključan u metalni sanduk, i zakopan 3 metra pod zemlju
AudiSB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 01:00   #1762
Na izložbenim primjercima mi se učinilo da sam vidio zapečene ikone.
Točnije, google widget za pretraživanje i red ikona u dnu.
Razumijem da je to izložbeni primjer i da je razvaljen.... ali svejedno, događa li se to vama?


...ili je to samo neki efekt u samsungovom UI
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 06:49   #1763
Izlozbeni primjerci nisu neko mjerilo kad su konstantno zafitiljeni na 100% osvjetljenja i vrte isti prikaz. Godinu i nesto sam koristio Nexusa 6P sa softverskim navbar tipkama, rekao sam samom sebi da ga uopce necu stediti zbog burn-ina i na kraju koliko god testirao ekran, ne vidim da su se tipke ili status bar zapekli.

Na Samsungu bar nemas "brigu" oko navbara To sto vidis red ikona i widget znaci da se mob valjda nikako nije koristio i bio konstantno na homescreenu. To ne spada u normalno koristenje ipak.
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 09:45   #1764
nikad ni na jednom samsungu nisam imao problema s burn-inom...
s7edge je jos uvijek vrhunski mobitel. problem s baterijom imaju samo rijetki i to uglavnom oni koji imaju jako los signal ili puno aplikacija tipa facebook, messenger koje su poznate kao veliki potrosaci baterije (a to znaci da bi i s drugim mobitelim imali problema)
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 09:57   #1765
Ja takodje imam s 7 edge sa puno aplikacija ali baterija je odlicna
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 13:59   #1766
I meni je baterija ok tj. nakon što je raja počela kukat zbog baterije i ja sam je počeo češće provjeravat pa mi se čini da ipak ne traje toliko dugo kao prije, a možda je stvar i subjektivna. Ali kako god okrenem izdrži dan (24h), uključujući gledanje youtube-a itd. tj. ne pazim ga niti štedim. Teoretski da pazim bi ga mogao navuč na 28h tj. 3-4h zaslona na full rezoluciji i bez tipke za štednju baterije, ali to mi nije potrebno.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 16:15   #1767
Evo mobitel je kupljen.
Mnogi mi kazu zasto nisam uzeo S8, ali ne patim od toga da imam sve najnovije.
Meni je ovaj mobitel vrhunski.

Sad sam snimao video u autu na nosacu i kad sam pogledao stvarno je jako jako dobro ispao. Stabilizacija je videa je vrhunska. Nisam fan Samsunga ali ovdje su napravili jako dobar posao.

Dobio sam opreme u visini od 600 kuna i odabrao sam njihov cover koji ga zatvara i sa prednje i sad zadnje strane, s tim da prednja strana pokazuje sat.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
HariHari1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 17:20   #1768
Quote:
Bushi no nasake kaže: Pogledaj post
Bi li preporučili kupovinu s7 edge, kako ste zadovoljni s njim?
treba mi novi mob i ovaj mi je u prvom izboru.
Vidim baterija neke zeza, neke ne... Pa ne znam što misliti.
ako mene pitas sve preporuke..pogotovo sto trenutno nije toliko ni skup
ja ga imam skoro 7 dana i odusevljen sam, estetski je besprijekoran dakle vrhunski dizajn, kamere su odlicne, baterija isto tako, velicina savresena, brz i mocan telefon s memorisjkom karticom sto je uz ovakvu kameru i sve opcije koje dobijas na kameri itekako bitno, uz vec 32 gb telefonske memorije mozes kupit mikro karticu od recimo 64 ili 128 gb i opleti..samo nebo je granica
united 18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 19:27   #1769
Ja u zivotu nisam imao mobitel koji ovako brzo puni. Ostavim ga na stolu i sidjem u prizemlje rekoh nek se puni i dodjem nakon nekih 40-45 minuta ono vec 80 posto. Sta je ovo covjece? Haha

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
HariHari1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 19:37   #1770
Mobitel nije los ali mene nervira nocni snimak sto je nikakav i nadam se da ce to na s8 biti popravljeno....
Po noci su slike kao da je nokia 3210

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 19:56   #1771
jesi siguran da ti znaš koristit kameru kako triba?
pingvin-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 20:52   #1772
Možda samo očekuje da mobitel radi slike ka fotoaparat od tisuću eura...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 20:52   #1773
Quote:
pingvin-zd kaže: Pogledaj post
jesi siguran da ti znaš koristit kameru kako triba?
A vjerovatno je neznam koristiti ...

Po noci mi nije cista slika nego je na tockice a sve sam rezolucije isprobao...

Treba li nesto namjestiti jer mi je sa s7 i s7 edge najgora nocna slika do sada...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 20:53   #1774
Zanima me kako prebaciti aplikacije sa moba na SD karticu na s7 edge?
deklok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 21:26   #1775
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
A vjerovatno je neznam koristiti ...

Po noci mi nije cista slika nego je na tockice a sve sam rezolucije isprobao...

Treba li nesto namjestiti jer mi je sa s7 i s7 edge najgora nocna slika do sada...
za tvoju informaciju - imas mob koji snima opcenito najbolje nocne fotke (2016g) za sto je i dobio nagrade.. tome je posvecena posebna paznja (velicina piksela, otvor blende...)
s8 je za nijansu bolji koliko sam vidio

e sad, jel problem u tebi ili u njemu.. procjeni
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 21:33   #1776
s7edge mi, od svih koje sam imao ili isprobao, radi najbolje nocne fotke.
al ocekivat da ce nocna slika biti kao na nekom dslr-u na stativu.. nece.. ni jedan mobitel se nece nikad tome priblizit. osim ak ne naprave dslr s funkcijama mobitela
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 21:35   #1777
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
za tvoju informaciju - imas mob koji snima opcenito najbolje nocne fotke (2016g) za sto je i dobio nagrade.. tome je posvecena posebna paznja (velicina piksela, otvor blende...)
s8 je za nijansu bolji koliko sam vidio

e sad, jel problem u tebi ili u njemu.. procjeni
Mislim da je problem do mobitela ... uslikaj jednu sliku vani po mraku ili po ulicnom osvjetljenju pa da vidimo...


Nema se sto mudrovati oko kamere jer je mobitel dosta pametan da sve sam nastela ...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 21:37   #1778
Da pa uz pixel ima najbolju kameru do evo ovih novih. 8ica bas gledam zadnja je nijansu bolja. Malo manje suma navecer i slicno. Nista pretjerano bolje pa i dalje neces bit zadovoljan ak ti je bitno navecet mobitelom imat super fotke. Uzmi nes sa xenon blicom i slikaj izbliza

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 21:48   #1779
Da se i ja nadovezem do kamere od s7 edge.Naime rodjak ima isti telefon i u subotu smo bili na jednom rodjendanu gdje smo slikali i snimali sa iste pozicije i primjetila sam da su njegove slike dosta svjetlije od mojih i cistije.Moje kao da su mutne u odnosu na njegove.Govorim o slikama u osvjetljenoj prostoriji znaci bez blica.Da nije nesto do podesavanja ili?
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:16   #1780
Od kamere mozete izvuci cuda samo ko zna naravno jer ima toliko mogucnosti da je to nevjerovatno. Pokusat cu ovdje staviti kako je ispalo kad se malo poigras po noci sa ekspozicijom tj snimak automobila sa autoputa ispada perfektno.
Steta sto je vani zahladilo i sto nemam bas nesto vremena, ali kad uspijem snimiti stavljam ovdje. Ne bi se reklo da se radi o kameri sa mobitela.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
HariHari1990 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.