Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2014., 23:56   #21
Di je to??
__________________
Život je težak,vreća cementa isto
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 00:08   #22
Quote:
Piterson23 kaže: Pogledaj post
Di je to??
To ti je malo prije Gornjeg Vrapca. Mislim da je Ilica 500 ali nisam siguran. Njihova stranica ti je www.boks.hr
Fighter79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 20:53   #23
Za obranu na ulici nauči gledati preko ramena :P Naučiti što više borilačkih sportova, kloniti se previše hrvanja i borbe na podu, jer dok se ti valjaš sa svojim protivnikom na tlu, njegova 4 frenda te cipelare :P Uzmi u obzir da ulična borba nije 1 na 1, nego 5 na 1. Ako hoćeš čisto zbog sporta, onda je tae kwon do odličan, također karate, judo. Tajlandski boks, kickbox, MMA je malo previše za klinca. To je sve full kontakt, i nije baš lijepo kad ti netko razbije glavu, nos, itd (može se dogoditi).
Juneborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:52   #24
ako mislite otici trenirat MMA, odite u klub ufk Tresnjevka, trener je zlatko klaric svjetski prvak u grepling u adccu. zna sta radi. tu cete najvise naucit. takodjer sto se tice thai box klubova imate tri dobra i jedan novi, necete fulati s Spartan Gymom (precko ? ) , braun Trenk (dubrava mislim), holy spirit (7 gimnazija), i novi nikola subic zrinski (na salati ) trener je trenirao samnom u holyu goran plecas moja preporuka.
Citer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 16:29   #25
Najučinkovitiji borilački sport...?

Onaj koji treniraš...

Redovno...

I dugo...

DoomsdayST is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 17:20   #26
Quote:
User977 kaže: Pogledaj post
Trebao bih jedan savjet... Imam trinaestogodišnjeg sina koji ima želju početi trenirati neki borilački sport. Moje pitanje je: Koji je borilački sport najučinkovitiji za obranu na ulici ali da u isto vrijeme razvija fizičke i psihičke sposobnosti? Također ako možete i preporučiti neki kvalitetan klub u Zagrebu. Hvala unaprijed.


Niti jedan konkretno, odnosno može to pomoću na ulici ali
nije ti bitna ni tehnika ni snaga, najbitnije ti je da imaš prirodnu crtu agresivnosi( ne znam kako da drugačije napiišem) e tek onda ti to može pomoći u samoobrani, naravno u kombinaciji sa muay thaiem npr.( kojim se ja bavim več 7. godinu, rekreativno). a tko kaže da se na treninzima može izvući ta crta agresije, taj sere kvake. ili to imaš u sebi ili nemaš, nikakvi savjeti ili psihologija tu ne pomaže.

ako se netko želi baviti borilačkim samo fa bi se naučio braniti na cesti, disku, seljo beljo partijima, onda bolje da ni ne trenira. treba trenirati zato što to želiš onako istinski
heavy metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 01:00   #27
Glock, za ulicu
OngBak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 01:06   #28
Quote:
OngBak kaže: Pogledaj post
Glock, za ulicu
Sporo repetiranje ima, škorpion je bolji Ali uvijek sam smatrao lovački nož u rukavu dobrim rješenjem, uvijek pri ruci ako nisi jako, jako agilan po prirodi.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.