Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2014., 12:13   #21
zato sam rekao ako se misli radit ..problem je kad ti gl.lik stalno ima masku na glavi.onda je dovoljno da samo daje glasove.može biti bilo tko umjesto njega .+kad je sve cgi lakše se mogu uradit one akrobacije,..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 12:19   #22
Neće se raditi cijeli CGI, ovo je samo test kako bi scena trebala izgledati...

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 12:43   #23
Koliko sam ja čuo Murdek ovo je više kao dvije godine star trailer, nego nekva testna snimka. Uostalom previše je tu truda uloženo za nešto što bi se koristilo kao nekakav manji ogledni primjer za nekolicinu odabranih. Ne bih imao ništa protiv da cijeli film slože u CGI-u, odnosno ovako kao što izgleda na snimci.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 12:48   #24
Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja čuo Murdek ovo je više kao dvije godine star trailer, nego nekva testna snimka. Uostalom previše je tu truda uloženo za nešto što bi se koristilo kao nekakav manji ogledni primjer za nekolicinu odabranih. Ne bih imao ništa protiv da cijeli film slože u CGI-u, odnosno ovako kao što izgleda na snimci.
Evo ga opet Kava šalje špijune na mene . Većina izvora na netu kaže da je film live-action, a ništa Reynolds nije ni spominjao CGI animaciju, pa brijem da je ovo samo test. Mislim, da se zna, ne bih ni ja imao ništa protiv. Također, male su nade da će film ikada dočekati snimanje, ali vidim svuda se stvara veliki hype na osnovu ovog footagea pa će valjda Fox nešto i poduzeti.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 12:35   #25
Problem je što film, ako se misli snimiti u duhu predloška (kao što je slučaj s ovim trailerom/test footageom), mora dobiti oznaku R, što automatski znači i manju zaradu. A film definitivno ne bi bio jeftin za snimiti, tako da bi za studio to bio poprilično riskantan potez.

E da, nisam pojma imao da je Deadpool toliko popularan lik. U jednom od članaka s ovih linkova na prvoj stranici, ako sam ja to dobro shvatio, piše da je jedan od 3 najprodavanija Marvelova izdanja.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 16:53   #26
http://mojtv.hr/magazin/11627/deadpo...tkom-2016.aspx

službeni datum izlaska je 12. 02. 2016.

http://screenrant.com/deadpool-movie-rating-pg-13/

...will be PG-13 and NOT R-Rated
http://www.comicbookmovie.com/fansit...news/?a=107943
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 18:15   #27
Jebo PG13..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 19:36   #28
Ako je PG-13, ko da ne postoji...
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 15:51   #29
Lol. Na site piše da neće izgubiti dušu ipak ali ono za PG-13 ne smije biti psovanja, golotinje i eksplicitnog nasilja. Znači ako pokazuju rezanja glave i slično tu ne smije biti krvi, ako ima krvi to se mora off screen napraviti itd. 0 psovanja i govora koji nije politički korektan... neznam pojma kako misle izvesti.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 21:54   #30
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Jebo PG13..
Na srecu, nije potvrdjeno ipak se cini. Mozda sansa postoji.

http://screenrant.com/deadpool-movie-rating-pg-13/
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 21:55   #31
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Lol. Na site piše da neće izgubiti dušu ipak ali ono za PG-13 ne smije biti psovanja, golotinje i eksplicitnog nasilja. Znači ako pokazuju rezanja glave i slično tu ne smije biti krvi, ako ima krvi to se mora off screen napraviti itd. 0 psovanja i govora koji nije politički korektan... neznam pojma kako misle izvesti.
Kao i Wolverine PG-13, izrezu gomilu materijala, skrate scene i slicno. Dobijes cuspajz.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 16:12   #32
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Kao i Wolverine PG-13, izrezu gomilu materijala, skrate scene i slicno. Dobijes cuspajz.
Wolverine nije baš ista razina kao Deadpool
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 16:18   #33
Igra je bila dobra, za film s obzirom o kakvom se liku radi ne ocekujem nesto. Cenzura ce ga izoblicit nazalost i nece to bit to...
BrianJohnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 16:25   #34
Otprilike kao da snime film Duke Nukem i da bude pg13.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 17:40   #35
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Lol. Na site piše da neće izgubiti dušu ipak ali ono za PG-13 ne smije biti psovanja, golotinje i eksplicitnog nasilja. Znači ako pokazuju rezanja glave i slično tu ne smije biti krvi, ako ima krvi to se mora off screen napraviti itd. 0 psovanja i govora koji nije politički korektan... neznam pojma kako misle izvesti.

kurac od krave

ma di bas pg13...
GoldGT is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 10:40   #36
Glumačka ekipa se širi! Nakon T.J. Millera i Eda Skreina, Deadpool je dobio novu glumicu, a moguće je da će se i Colossus pojaviti u filmu (to bi bilo odlično btw.). Film je vani za nešto manje od godinu dana (361 dan da budemo precizni).
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 17:46   #37
Mod, može li prepravak naslova teme pošto je film potvrđen za veljaču 2016. godine?

Link

Ryan Reynolds + Gina Carano

ninja edit: i nije li rečeno da će film imati R rating?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 15:24   #38
Objavljen je casting call za film, a evo nekih prognoza o tome o kojim bi se likovima moglo raditi i tko će koga glumiti pošto imaju kodna imena.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 09:09   #39
Haha
PG-13
https://www.youtube.com/watch?v=Z5TB0pKLj0Y
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 12:28   #40
Predobro
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:54.