Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2005., 17:12   #21
Come here little skusi...uuu...bad skusi...bad skusi..


I am feeling happy,and that is big thing for me.....god feelings gone!!!

min...mine...mine...mine.......

mine....
deniled...

hello my name is Brus!

Fish are friends not food!!!

He never meet his father!!!
...
itd....


ma jedno bleskasto ostvarenje sa kojim ja cesto zapocnem dan..veseo filmic...
svidja mi se
__________________
Gliding high toward the silence,deep red sky in a future world ..
Baby-poc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2005., 19:38   #22
Mene je odusevio Kreso kornjaca ,a pogotovo cijela ekipa iz akvarija , to mi je najzanimljiviji dio : nazvali Nema "Harpun"
__________________
Circus of death, never come back out of veins! You're just an inspiration to another dead man!!! :Fatherband
cyber_punk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2005., 12:48   #23
pogledao sam ga otprilike 20-ak puta i josh uvijek nema boljeg crtica uz Finding Nemo i Ice age, al niti jednom ga nisam pogledao sinkroniziranog, nit imam namjeru.
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2005., 20:00   #24
Meni osobno Nemo nije nešto možda zato jer sam prvo igrala igricu pa onda pogledala film. Osobno mi je bolji Shrek 2, Ledeno doba i Lion King 3
syrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2005., 02:17   #25
Quote:
syrin kaže:
Meni osobno Nemo nije nešto možda zato jer sam prvo igrala igricu pa onda pogledala film. Osobno mi je bolji Shrek 2, Ledeno doba i Lion King 3
Ma sve je to ok..ali Dooori... je zakon...
setite se samo kako prica kitovskim jezikom...hrhrhrhrhrheeeee..medalja!!!!!!
__________________
Gliding high toward the silence,deep red sky in a future world ..
Baby-poc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2005., 00:09   #26
Zakon je crtic jedan od boljih kaj su napravili u zadnjih par godina...barem po meni ....
__________________
~if you notice this notice, you probably noticed that this notice is noth worth noticing~
Poison heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 10:37   #27
Potraga za NEMOM na DVD?

Bok.......

Prije nego se zeznem, dali je netko od vas kupio DVD Potraga za Nemom na kiosku? U novinama se reklamira kao "sinkronizirano na hrvatski", pa me zanima dali uopce DVD ima oriđiđi engleski ili samo hrvatski jezik......DA SE NE ZEZNEM....(hocu engleski)

Molim odgovor sto prije..........jer nisam gledo taj animirani a volio bih ga sto prije kupiti.

POZDRAV svim na forumu!!!

THANX
__________________
Screw the inocennt!!!
MRAQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 16:59   #28
Quote:
MRAQ kaže:
Bok.......

Prije nego se zeznem, dali je netko od vas kupio DVD Potraga za Nemom na kiosku? U novinama se reklamira kao "sinkronizirano na hrvatski", pa me zanima dali uopce DVD ima oriđiđi engleski ili samo hrvatski jezik......DA SE NE ZEZNEM....(hocu engleski)

Molim odgovor sto prije..........jer nisam gledo taj animirani a volio bih ga sto prije kupiti.

POZDRAV svim na forumu!!!

THANX
Sadržava i englesku sikronizaciju. A dodaci su siromašni, jedna reklama za Izbavitelje, šugavi akvarij i komentari. A titlovi baš i nisu na najboljem mjestu, ali neka im bude.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 10:24   #29
Quote:
Indigo Girl kaže:
Presladak crtić! Najjače mi je kad ona priča kitovski Pa kaže da je to možda neki dijalekt
Meni je to isto jedna od najboljih fora u crtiću... A Dori i njeno vrlo kratkoročno pamćenje, he he...
Zasad mi je na trećem mjestu (prvo je "Lion King", drugo "Ice Age", četvrto "Princeza Mononoke"). Sve nesinkronizirano, naravno. Još nisam naletjela na neku našu sinkronizaciju koja bi bila toliko dobra da bih ju stavila ispred originala.
__________________
Lady of the Lake Scrolls
niniane is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 18:56   #30
Zna li možda netko gdje se može kupiti Potraga za Nemom 3D na BluRay-u (dakako, sa sinkronizacijom na hrvatski)?
Ili možda netko ima i želi prodati?
mblataric is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2020., 13:14   #31
Ovaj crtić sam gledao kao mali, a jučer sam ga pogledao opet. Prekrasna sjećanja Film je odličan za djecu jer ima pouku, nikada ne treba odustati. Na početku je zbilja tužan, za rasplakati, ali ima odlične humoristične momente - sve su Dorine. Kada pjeva samo plivaj, kad priča kitovski Jedan od najboljih animiranih filmova, klasik.
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2022., 07:08   #32
Jako lijep crtić.

Moj tata ga je davnih dana nasnimao i napisao je pod naziv filma:"Ribica Nemo". -.-
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.