Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2013., 19:21   #81
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
malo ti je to preekstremno!

rađe jedi ujutro pahuljice i takve stvari, a kasnije za ručak meso i povrće te navečer samo meso. Puno mesa
voće i orašasti za 2 međuobroka. rižu, krumpir, kruh i takve stvari zaboravi. obavezno pojedi nešto prije treninga jer nećeš imat snage za njega.

ja sam na taj način za natjecanje izgubio 5 kg i nisu se vratile
nije, znam ja šta govorim, samo svrha sala služi za to, da se skuplja za crne dane nestašice.

Ja sam sam izgubija tako 20+ kila u misec-dva dana

Misliš da je čovik u prirodi ima svaki dan za jest?


Ovako će izgubit, a neće se mučit godinama mic po mic, gladovanje je teško samo prva dva dana, pa poslin "otupiš", energiziraš se zapravo, to je obrambeni mehanizam, salo se troši pa dobijaš energiju, i onda nesmiš pretjerat, neg se držat plana, i kad počneš isti, prvo male obroke.


ekstremno i opasno bi bilo samo onda ako nemaš sala

Isto tako je inače dobro odabrat jedan dan tjedno da se nejede ništa, i to inače, ne samo za ljude koji gube.
Ako si vjernik onda se i poklopi sa postom u petak.


I još da nadodam, vrlo bitno se vagat svako jutro i svaku većer, da postane navika.
Iz razloga da uvik imaš predođbu o stanju, i kad počneš gubit, ako ti je to cilj, onda dobiješ andrenalin da nastaviš, vidiš progres, itd

Zadnje uređivanje Divljak414 : 26.06.2013. at 19:28.
Divljak414 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 20:00   #82
mora da ti mozak radi NE kada samo vodu piješ
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 21:38   #83
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
mora da ti mozak radi NE kada samo vodu piješ
Zanimljivo je kad se neko pravi pametan.

Voda nema nikakvi nutritivnih vrijednosti osim hidratacije, da bi tjelo pribacilo u fazu di se salo koristi umisto hrane, nesmiš prismrdit ičemu šta ima hranjivih sastojaka.
Bez hidratacije bi umro, jer se u isto vrime vježba, ali i dobro dođe da ubiješ želju za gladi ako se naločeš.



Uostalom da si ozbiljan sportaš, sam bi to zna već
Divljak414 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 22:44   #84
Zanima me kak bi se osjeco na treningu nakon par dana zivota na vodi..nekak mi se cini da nebi imo energije za nista!

poslano s ubojitog LG 4X HD
samjednopitanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 22:45   #85
da pravim se pametan jer mislim da nije pametno piti samo vodu tjedan dana i da ti mozak ne funkcionira

daj mi reci jer kenjaš kada ne jedeš tih 7 dana. prvih par vjerovatno da, a kasnije?
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 00:24   #86
Quote:
samjednopitanje kaže: Pogledaj post
Zanima me kak bi se osjeco na treningu nakon par dana zivota na vodi..nekak mi se cini da nebi imo energije za nista!

poslano s ubojitog LG 4X HD
može se kad se oće

al kao da ne čitaš, kad ti se tjelo prebaci na preživljavanje, hraniš se vlastitim zalihama

Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
da pravim se pametan jer mislim da nije pametno piti samo vodu tjedan dana i da ti mozak ne funkcionira

daj mi reci jer kenjaš kada ne jedeš tih 7 dana. prvih par vjerovatno da, a kasnije?
eto, mene više zanima zašto se praviš pametan, kad očigledno nisi baš educiran na toj temi

taj proces sam napravio samo jednom i dovoljno, u 2 miseca(60 dana) sam bija oko 20 dana bez hrane, i ne kenjaš baš, al pišaš ko lud

u fazama nakon 2 dana gladovanja bi gubija oko 1-3 kila po danu

Zadnje uređivanje Divljak414 : 27.06.2013. at 00:30.
Divljak414 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 00:34   #87
Ma procito sam ja to al ne znam da li mozes dobit dovoljno energije samo od sala..

poslano s ubojitog LG 4X HD
samjednopitanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 00:39   #88
Quote:
samjednopitanje kaže: Pogledaj post
Ma procito sam ja to al ne znam da li mozes dobit dovoljno energije samo od sala..

poslano s ubojitog LG 4X HD
pa sigurno nećeš bit 100% spreman za rat, al nije da si nepomičan čak štoviše, počneš osjećat neku lakoću.
Najgora su zapravo prva 2-3 dana, jer onda te sve vuće da jedeš, poslin toga nekako ti postane okus u ustima neki bezličan, i praktički se moraš prisilit za jest nakon 4-5 dana
I to radit 2 puta misečno(ili svaki 2. tjedan), svaki put proć tu fazu od 2-3 dana ispočetka dok ti se tjelo ne ubaci na potrošnju zaliha.




ja sam se udeblja nakon šta san presta trenirat, intezivno sam trenira i masu ija, i onda sta trenirat a nastavija ist.

pa se praktički sa 118 u 2 miseca vratija na 95

Zadnje uređivanje Divljak414 : 27.06.2013. at 00:48.
Divljak414 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 16:45   #89
Quote:
Divljak414 kaže: Pogledaj post
može se kad se oće

al kao da ne čitaš, kad ti se tjelo prebaci na preživljavanje, hraniš se vlastitim zalihama



eto, mene više zanima zašto se praviš pametan, kad očigledno nisi baš educiran na toj temi

taj proces sam napravio samo jednom i dovoljno, u 2 miseca(60 dana) sam bija oko 20 dana bez hrane, i ne kenjaš baš, al pišaš ko lud

u fazama nakon 2 dana gladovanja bi gubija oko 1-3 kila po danu
znači 1/3 tog peridoa si bez hrane, krasno.

morat ću se educirat više.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 19:39   #90
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
malo ti je to preekstremno!

rađe jedi ujutro pahuljice i takve stvari, a kasnije za ručak meso i povrće te navečer samo meso. Puno mesa
voće i orašasti za 2 međuobroka. rižu, krumpir, kruh i takve stvari zaboravi. obavezno pojedi nešto prije treninga jer nećeš imat snage za njega.

ja sam na taj način za natjecanje izgubio 5 kg i nisu se vratile
OngBak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 16:11   #91
Divljak,nemoj malog navoditi na krivi put.On je jos u razvoju i dovoljno je da prestane isti kruh,pomfri i masno meso(pljeskavice,cevape...) i salo ce otici samo tako.Jer da znas ista o tom programu znao bi da tjelo nakon tog programa sve sto pojedes pokusava spremiti jer ocekuje jos gladovanja.Sto mislis zasto ona dica u africi imaju drob?Ima vise razloga ali jedan od njih je sto jedu jedan put tjedno pa se tijelo trudi sacuvati hranu u salu tako da dijete prezivi taj tjedan.Po meni najbolje bi bilo smrsaviti do negdje 20%BF.To je optimalno za bv i bs
__________________
Trajlaj be,trajlaj be!Revko i Čombe bacaju bombe!
Rocky-Jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 21:29   #92
Quote:
Rocky-Jocker kaže: Pogledaj post
Divljak,nemoj malog navoditi na krivi put.On je jos u razvoju i dovoljno je da prestane isti kruh,pomfri i masno meso(pljeskavice,cevape...) i salo ce otici samo tako.Jer da znas ista o tom programu znao bi da tjelo nakon tog programa sve sto pojedes pokusava spremiti jer ocekuje jos gladovanja.Sto mislis zasto ona dica u africi imaju drob?Ima vise razloga ali jedan od njih je sto jedu jedan put tjedno pa se tijelo trudi sacuvati hranu u salu tako da dijete prezivi taj tjedan.Po meni najbolje bi bilo smrsaviti do negdje 20%BF.To je optimalno za bv i bs
U pravu si,...to mi je pre extremno..xD...ma evo ja sam oso sa zivcima...malo me boli koleno ,malo uvati bas jako boliti da nemogu ni potrcati,onda prestane i tako!Pizdim strasno nesto....Ja sam znaci sa 118.3kg krenuo u 4.mesecu mrsaviti,dosao sam do proslog ponedeljka do 108.8kg..znaci to je najniza..zaokruzim na 109,5 msm da je to prosecno...xD..i mislim da sam izgubio 10-tak kila sala.Dijeta nije bila nista strasno znaci izbacio sam skoro skroz hleb,manje sam jeo dosta i skoro nista posle 17h.Poceo sam uzivati u toj lakoći,tj.nikad nisam bio onako tezak kad se najedem jer sam uvek pomalo jeo i to mi se sviđa jako.Najgore mi je kad si dam oduška jedan dan u nedelji pa pojedem sladoled i malo više za ručkom..pa onda me malo stisne stomak,ali i to sto pojedem je puuuno manje nego kad sam imao 118.3kg.Sad sam bio na moru i vratio se danas i tu sam se opustio 5 dana sto se tice hrane,jeo sam uvece i tako....slabije sam plivao jer je bilo vreme hladno ali ugl.sad sam jedva docekao da stanem na vagu i imao 111kg.Jeste da sam se najeo i sve to stoji.Nisam se ispraznio na wc-u ali nekako sam jedva docekao da dodjem i pocnem opet sa dijetom.Sutra jos idem sa drustvom u kino i tu cu si malo dati oduska,tj.jesti posle 17 ali cu zato prije podne slabo nesto jesti da kolko - tolko izgubim nesto kcal prije tog jela..haha...ugl.slabo sam se kretao samo vozio bicikli i tu i tamo prosetao.Znaci jednostavno obozavam sport i nemogu verovati da me to jeb... koleno toliko koci u tome.Ja sa dijetom nastavljam i idem do 9. meseca bar ba 100 kg da dođem a cilj mi je 95kg.Nadam se da cu uspeti u tome!
Kolega poznaje jednog lika koji je bio na dijeti znaci samo je 3 meseca bio na njoj i koliko mi je poznato izgubio je 40-50 kg ali ugl,.samo je 1 parce hleba jeo na dan i puno vode.Kazu da sad jede ko konj i da nista mu se nije vratilo,ali izgubio je imunitet i sada je stalno bolestan.To nije dobro i nenormalno je toliko kila izgubiti u kratkom periodu.
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 21:57   #93
Pokusaj preskakati konopac,voziti bicklu dizati utege(puno ponavljanja s malim tezinama).Trcati nemoj zbog koljena.Jesi bio kod doktora zbog koljena?
Dodi do 95kg,nabijes jos 5kg misica,izvuces maksimum iz njih i to je to.
__________________
Trajlaj be,trajlaj be!Revko i Čombe bacaju bombe!
Rocky-Jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 10:50   #94
nemoj ni konop preskakat radi koljena
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 11:20   #95
Bio sam kod doktora i rekla je da mazem kremama protiv bolova i da ce to proci,ali eto nista.Stalno mi pucketa nesto boli i tako.Pri nizem skakanju me ne boli(bar nisam primetio) dok pri trcanju jako boli.Bicikli redovno vozim.Mislim da mozda radim cucnjeve na jednoj nozi jer dok ih radim tj.kad sam probao osetim onako sve misice uz koleno.Ja neznam mene ova situacija skroz demotiviše što se tiče treniranja ikakvog sporta,ali znam da ne smem odustati i prestati se baviti bilo cim.Nadam se da kad skinem kile ce biti bolje,al ono moze bit a nemora znacit..xD...Dok udaram vreću nogama isto me ništa ne boli koleno..tako da opet neznam..:X..
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 12:23   #96
Cuvaj kolino.Nemoj ga previse maltretirati.Bit ce vrimena za MMA.
__________________
Trajlaj be,trajlaj be!Revko i Čombe bacaju bombe!
Rocky-Jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 12:36   #97
nađi na internetu neke vježbe i do rujna će proći
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 12:40   #98
Quote:
SF90X kaže: Pogledaj post
U pravu si,...to mi je pre extremno..xD...ma evo ja sam oso sa zivcima...malo me boli koleno ,malo uvati bas jako boliti da nemogu ni potrcati,onda prestane i tako!Pizdim strasno nesto....Ja sam znaci sa 118.3kg krenuo u 4.mesecu mrsaviti,dosao sam do proslog ponedeljka do 108.8kg..znaci to je najniza..zaokruzim na 109,5 msm da je to prosecno...xD..i mislim da sam izgubio 10-tak kila sala.Dijeta nije bila nista strasno znaci izbacio sam skoro skroz hleb,manje sam jeo dosta i skoro nista posle 17h.Poceo sam uzivati u toj lakoći,tj.nikad nisam bio onako tezak kad se najedem jer sam uvek pomalo jeo i to mi se sviđa jako.Najgore mi je kad si dam oduška jedan dan u nedelji pa pojedem sladoled i malo više za ručkom..pa onda me malo stisne stomak,ali i to sto pojedem je puuuno manje nego kad sam imao 118.3kg.Sad sam bio na moru i vratio se danas i tu sam se opustio 5 dana sto se tice hrane,jeo sam uvece i tako....slabije sam plivao jer je bilo vreme hladno ali ugl.sad sam jedva docekao da stanem na vagu i imao 111kg.Jeste da sam se najeo i sve to stoji.Nisam se ispraznio na wc-u ali nekako sam jedva docekao da dodjem i pocnem opet sa dijetom.Sutra jos idem sa drustvom u kino i tu cu si malo dati oduska,tj.jesti posle 17 ali cu zato prije podne slabo nesto jesti da kolko - tolko izgubim nesto kcal prije tog jela..haha...ugl.slabo sam se kretao samo vozio bicikli i tu i tamo prosetao.Znaci jednostavno obozavam sport i nemogu verovati da me to jeb... koleno toliko koci u tome.Ja sa dijetom nastavljam i idem do 9. meseca bar ba 100 kg da dođem a cilj mi je 95kg.Nadam se da cu uspeti u tome!
Kolega poznaje jednog lika koji je bio na dijeti znaci samo je 3 meseca bio na njoj i koliko mi je poznato izgubio je 40-50 kg ali ugl,.samo je 1 parce hleba jeo na dan i puno vode.Kazu da sad jede ko konj i da nista mu se nije vratilo,ali izgubio je imunitet i sada je stalno bolestan.To nije dobro i nenormalno je toliko kila izgubiti u kratkom periodu.
Nakon svega nabrojanog, na to bi moglo otici jos cca 7-8 kg
OngBak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 13:13   #99
Quote:
OngBak kaže: Pogledaj post
Nakon svega nabrojanog, na to bi moglo otici jos cca 7-8 kg
AHAHAHAHA,pa opet realno kad se vazes trebas se ispraznit tj.srat i pišat i na prazan stomak se vagat tad je realna tezina,procitaj na netu..hahahahahaha
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 14:52   #100
Evo da vas obavestim,hahahaha,nastavio sam sa svojom dijetom i eto me na 105kg ...ako Bog da jos 10 kg da skinem trebalo bi to bit to..xD
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.