Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2014., 20:28   #41
Quote:
damien666 kaže: Pogledaj post
Ma nema šanse, ne može Neeson bit bad guy!

On je novi Chuck Norris praktički...

Ovo me baš nasmijalo.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 08:48   #42
Prosječno, u jednom trenutku sam pomislio da je Liam negativac tj. da je psihički slomljen pa ima rascjepljenu ličnost. Ovako....meh, ne prolazi mi ni kao dobra akcija.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 10:56   #43
dosađivao sam se veći dio filma, čak sam ga u jednom trenutku htio prekinut, no izdržao sam do kraja. čim sam vidio unutrašnjost aviona na početku filma rekao sam cijeli će se film dešavat unutra. jer je jeftino.

loš, nezanimljiv uradak, nedostojan nekog većeg komentara. 2,5/10.
so.creator.est is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 22:17   #44
Quote:
so.creator.est kaže: Pogledaj post
dosađivao sam se veći dio filma, čak sam ga u jednom trenutku htio prekinut, no izdržao sam do kraja. čim sam vidio unutrašnjost aviona na početku filma rekao sam cijeli će se film dešavat unutra. jer je jeftino.

loš, nezanimljiv uradak, nedostojan nekog većeg komentara. 2,5/10.
Slažem se, ja sam isto htio nakon 30 min ugasiti film, jebeš takav film gdje maršal kako mu se prdne ustaje ljude i onda ih namlati

A pročitao sam i neki post gdje je želja forumaša da ih sve namlati kada svi putnici krenu na njega (pa nije ovo Rambo film), neki svršavaju da jedan pretuce njih 100
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 16:09   #45
Jedina pozitivna strana filma su te forice sa porukama, i drži te nekako napetim, ali kada se završi film vidi se da je površan.Glupo se završio, da bih mu veću ocenu da su sredili da Maršal to zapravo radi, onda bi bilo glupo ali nekako mi još gluplje videti da dvojica likove bez ikakve svrhe ruše avion. I to dva debila. 5/10
__________________
"Man, I see in fight club the strongest and smartest men who've ever lived."
SALEEE024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 13:38   #46
Slažem se s većinom izrečenog. Nema se tu što puno dodati. Viđeno sve masu puta. Moglo je to biti puno bolje. Ipak Liam mi ima veliku karizmu pa se dalo pogledati.

6/10
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2023., 22:01   #47
Danas sam prvi put pogledala ovaj film.

Dobar akcijski triler.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:55.