Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2012., 07:36   #281
Quote:
forfoi kaže: Pogledaj post
oprosti ali nisi u pravu, stranica nije ilegalna , ja samo restreamam s drugih siteova i stavljam na svoje

oprosti ali ti nisi u pravu !

To nije "samo" nego ozbilno krsenje cijeli niz zakona.

Procitaj si zakon pa se javi.
Posebno obrati paznju na clanak 172 nadalje.

Procitaj sve hrvatske zakone koji se toga ticu, posebno u visinama zatvorske i novcane kazne.
Tome pridodaj da ces morati platiti i objavljivanje tvojeg imena u sredstvima javnog priopcavanja (clanak 180) a ne samo kaznu + enormne sudske troskove.

Prouci kako postupak ide, koje privremene mjere poduzima policija po sudskom nalogu, a procitaj i iskustva ljudi iz hrvatske koji su imali kalvarije zbog raznih oblika piratstva, kradje sadrzaja sa inteneta, pa cak i zbog kradje samo jedne jednine slike sa interneta i to sa stranice na kojoj pise da je sve free...

Bolje procitaj to prije, nego da mi poslije citamo tvoje kukanje po forumuma u stilu sto ti je raditi, jer ti je policija upala u stan i napravila pretres, pokupila svu elektronsku opremu a tebe odvela na ispitivanje blablabla..

Zasto svi vi likovi mislite da se to dogadja nekome drugome i da su svi koji su imali problema u HR "netko drugi" ....

Tvoja izjava ovdje "samo restreamam s drugih siteova i stavljam na svoje" te na sudu nece spasiti..

Pitaj nosioce autorskih prava i firme koje legalno streamaju sto misle o tome. Posalji im mail i napisi "samo restreamam s drugih siteova i stavljam na svoje". Isto posalji i policiji i drzavnom odvjetnistvu...

Imas gotove obrazce za prijavu nelegalnih radnji, popunis ga online za 2 minute, stisnes tipku "salji" i cekas...
jednostavno....
flacan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 09:48   #282
ako ti smeta idi pa plati max tv go ili saan tv i gledaj legalno.
ddarkok. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 16:38   #283
Quote:
forfoi kaže: Pogledaj post
oprosti ali nisi u pravu, stranica nije ilegalna , ja samo restreamam s drugih siteova i stavljam na svoje

vidi ovo, a sve ih je vise i vise:


Kod:
http://tvshack.net/index.html
i svi oni su samo restreamali s drugih sajtova...

za to ti se ide u čuzu uz niz neugodnosti...
Seti2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 16:46   #284
a da ti on nije konkurencija samo sto kod tebe nesto kosta a kod njega ne

samo se ti opusti, i ako te strah, zaobidji te stranice
stikla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 17:22   #285
Quote:
stikla kaže: Pogledaj post
a da ti on nije konkurencija samo sto kod tebe nesto kosta a kod njega ne

samo se ti opusti, i ako te strah, zaobidji te stranice

Bez brige, nisam mu ja konkurencija kod koje nesto kosta, nisam nijedan od onih od kojih krade sadrzaj...

Onog dana kada konkurencija kojoj krade sadrzaj vidi kako ih potkrada on ce zavrsiti iza resetaka.

Za sada jos nije, dakle jos oni kojima drpa nisu vidjeli sto radi

Par klikova misem i jedan e-mail prijave i vec je iza resetaka...
Seti2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 17:53   #286
ma samo se ti nista ne brini, google bi po tome bio prazna stranica
stikla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 18:07   #287
Quote:
forfoi kaže: Pogledaj post
www.internet-televizija.info također sve besplatno...
dugo ti je bilo besplatno ,baš ćeš naći kupca pored ovakvih stranica



http://www.rtvuzivo.com/
ddarkok. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 21:12   #288
evo jedna ok stranica http://telka-online.tk
forfoi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 20:20   #289
Još te nisu zatvorili ko ove: http://tvshack.net/index.html ?))
i bezbroj sličnih...
flacan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 22:40   #290
Quote:
svilaj kaže: Pogledaj post
postoji li gdje kakva stranica gdje bi se direktno mogao gledati htv2 a da je besplatna i ima li gdje na jednom mjestu skupljeni svi ex yu kanali koji se mogu gledati preko interneta

Ovdje imaš svega Internet televizija
Lale85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 18:02   #291
nasao sam sajt gdje mogu da gledam programe preko neta,besplatan je i besplatna registracija,a to je http://tvsvuda.vektor.net/
e sad problem je kad bilo koji program pustim izbaci mi ovo " 303: Failed to load a resource: cannot access the resource file (try loosening Flash security settings): Error #2048 " ,patim se već duže vrijeme da probam da napravim ali bezuspješno, Da li je iko od vas imao problem sa ovim? čitao sam po netu kao da je nešto u "hosts" fajlu ali ništa opet nisam skontao xD hvala unaprijed
perkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 19:52   #292
rtl televizija uzivo i rukomentno prvenstvo mozete pratiti besplatno preko
http://tv-uzivo.info/
besplatna internet televizija uzivo
forfoi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 21:07   #293
Jel mi mozete reci gdje mogu gledati besplatno online domace i strane kanale i da li je to legalno? Druga stvar, sto je najbolje sto mi se nudi legalno i kako to funkcionira? Pitam za gledanje na laptopu
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 21:32   #294
Nemaš baš puno za televiziju u živo. Neki iptv/kabelski operatori imaju "to go" varijante svoje tv ponude (bnet, vipnet, iskon, amis,...). Ali moraš biti njihov pretplatnik. Ako nisi, imaš MaxTV ToGo. Zato to trebaš biti HT fiksni ili mobilni kirisnik _može i na bonove).
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 23:00   #295
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Nemaš baš puno za televiziju u živo. Neki iptv/kabelski operatori imaju "to go" varijante svoje tv ponude (bnet, vipnet, iskon, amis,...). Ali moraš biti njihov pretplatnik. Ako nisi, imaš MaxTV ToGo. Zato to trebaš biti HT fiksni ili mobilni kirisnik _može i na bonove).
Hvala na info. Evo bas gledam max tv koliko kosta koji su kanali itd ali ne mogu detaljno pregledati s mobitela. Koliko kosta maxtv? Pise tamo da mogu i korisnici tele2 koristiti. Mene bi zanimali talijanski programi radi jezika, i stari filmovi kao i dokumentarci, poneka serija. Da li je pametnije pretplatit se na nesto tipa netflix? A opet, volila bi strane vijesti gledat i tako..
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 00:42   #296
Košta 25 kn/mj na t-mobilu, a 25 kn/15 dana na ostalim mrežama. Dodatna prednost na t-mobile mreži je što se prilikom gledanja ne troši internet promet. Popis programa je ovdje.
Za korisnike bonova je dostupan samo Osnovni paket, za pretplatnike Osnovni i Sportski plus (košta 75 kn/mj), za korisnike drugih mreža samo oni programi koji su tako označeni.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.