Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2003., 08:56   #1
Question icewind dale 2 -problem!!

..pomazite hitno jer sam lud vise


...zapeo sam u nekoj velikoj spilji , radi se o trecem levelu u ,mislim da se radi o "dragon nesto" mjestu..

uglavnom u toj prostoriji se mora otvoriti neki zid, nakon toga proci kroz ona glupa vrata kao histaci i spustiti most..

onda ubijem onog klinca nakon sto se pretvori u nekog opakog (hehe- bas je slabic u biti) maga i sta sad..

kako dalje???????

jedino sto vidim je da postoji jos neki prolaz, tj. neka zeljesna vrata ali nemam pojma kako se otvaraju


vrtim se vec 5 dana i evo odlucio sam da mi treba pomoc
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 10:05   #2
dragi moj, najdraži, eladio. CIJELA TA IGRA JE PROBLEM!!
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 10:43   #3
evo trazio sam malo po netu...
radi se o dragon's eye spiljama...


..dakle trebam skupiti neke wyverns poison i staviti ih u neke fontanice da mi se otvore ta metalna vrata


..jos samo da skuzim odakle mi taj wyvern poison
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 17:34   #4
trebaš poklat neke wyverne na prvom levelu i uzet im kandže,a onda ih pretvoriti u potione u alchemist labu na drugom levelu ili tako nešto ... bilo je davno
Biber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 11:17   #5
ma ja tu igru ne kužim: jedinicu sam prešao s guštom jer je smještena u svijet koji volim (BG, D&D...) ali mi smeta malo što je igra previše orijenitrana na koljačinu a nema baš priče (iako je meni igra 8/10 ukupna ocjena).

no dvojka je jaako čudna: kada počnete igrati iz početka s bijednim likovima, svi vas gaze (barem mene jesu) i to već na onom barbarian selu na početku same igre!?

nije mi baš sjela upravo radi težine
lakisaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 04:34   #6
Quote:
lakisaki kaže:
ma ja tu igru ne kužim: jedinicu sam prešao s guštom jer je smještena u svijet koji volim (BG, D&D...) ali mi smeta malo što je igra previše orijenitrana na koljačinu a nema baš priče (iako je meni igra 8/10 ukupna ocjena).

no dvojka je jaako čudna: kada počnete igrati iz početka s bijednim likovima, svi vas gaze (barem mene jesu) i to već na onom barbarian selu na početku same igre!?

nije mi baš sjela upravo radi težine
..ma samo ju treba skuzit
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 13:43   #7
ja sam zapeo u podrumu samostana gdje je izlaz iz dale-a One zadnje monkove ne mogu ama baš nikako pobijedit. Ima li neka kvaka?
__________________
Optimist says this is the best of worlds. Pessimist believes him.
Khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 15:15   #8
Elade, ako na prvom nivou te spilje (negdje skroz lijevo) ne pokupiš wyvern tailove, oni kasnije nestanu (a trebaju ti barem 3 komada da bi se ona vrata dolje otvorila) i onda imaš PROBLEM. Moraš učitati ponovo i sve jovo nanovo.
__________________
Evo vam sig. Hebo vas sig.
yahoocom is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2004., 11:53   #9
Quote:
slafko kaže:
dragi moj, najdraži, eladio. CIJELA TA IGRA JE PROBLEM!!
dobra je igra.

i ja sam prvi put "spušil" (zapravo odustal) dok sam igral jer sam imal lošu skupinu. drugi put sam si napravil skupinu koja je sve rasturala i nisam imal problema s nijednim monsterom. nego sam se mučil u onoj šugavoj šumi i ono kad treba posložiti one obojene bočice. to s šumom sam se najviše mučil otkad igram RPGe.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2004., 14:50   #10
Ja sam probao preći samo s jednim likom i uspio sam tek kad sam mu "malo popravio" abilitije.
__________________
Evo vam sig. Hebo vas sig.
yahoocom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 11:33   #11
nije to diablo da se igra s jednim likom.
a kak je izgledal taj lik?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 14:01   #12
Igra li netko trojku?
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 09:57   #13
Quote:
Indigo Girl kaže:
Igra li netko trojku?
Hmm, ID ima samo dva nastavka
Scorpion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 12:54   #14
Quote:
yahoocom kaže:
Ja sam probao preći samo s jednim likom i uspio sam tek kad sam mu "malo popravio" abilitije.
i ja probala pa vidla da nejde a od tad nadanje nakon misija uvjek moram bar jednom dizat iz mrtvih..
__________________
I want to be just like Barbie That BITCH Has Everything!
mosaic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 12:58   #15
Quote:
mosaic kaže:
i ja probala pa vidla da nejde a od tad nadanje nakon misija uvjek moram bar jednom dizat iz mrtvih..
igra je lagana jer su složim nabrijanu ekipu kakvu ja hoću, a ne dok moram trpit mane nekih NPCa koje pokupim.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 15:55   #16
Quote:
Scorpion kaže:
Hmm, ID ima samo dva nastavka
Hahaha, istina Ja sam mislila da je moja igra treći dio, ali sad tek vidim da je drugi
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2006., 02:36   #17
oke, sta ste vi prestal igrat icewind dale ili wtf?

nakon prelaska prvog dijela na very hard odlucio sam se napokon na dvojku, mogu reci da nije losa kolko sam mislio da ce bit..

al nisam se bas potrudio oko partija, jedino sta valja je ranger s 22 dexteritijem, cepa s long bowom da je to ruzno gledat
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2006., 10:45   #18
Ne znam zasto, ali meni dvojka nikad nije bas legla...jedinicu sam 3 puta presao, ali kod dvojke sam brzo odustao...

Ma sad cu instalirat dvojku i prisilit cu se da ju prodem!
Noob_do_jaja! is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2006., 17:54   #19
mozda je problem u tome sta si noob?

ma nije dvojka tako losa, samo joj moras dat drugu priliku, ni ja se nisam iz prve zakacio
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2006., 19:21   #20
Quote:
Serse_Cosmi kaže:
mozda je problem u tome sta si noob?

ma nije dvojka tako losa, samo joj moras dat drugu priliku, ni ja se nisam iz prve zakacio
noob my ass! prosao sam sve sta je napravljeno na infinity engineu...i to vise puta
ma ne znam sta da radim sad...da li da idem igrat dvojku ili baldurs jedinicu+tutu...ili da pocnem ucit za ispite
Noob_do_jaja! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:39.