Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2012., 00:26   #4521
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
Malo ti sebi popravi računicu.
Hm...cijena kvalitetne gume 550-600 kuna komad x 4 + montaza, ventili i balansiranje sto je cca 40-50 po gumi.
Cijena cjelogodisnje bi bila 700-750 kuna komad. Dakle moja racunica stoji.
Koja je tvoja?
europe2seoul is offline  
Old 10.10.2012., 09:00   #4522
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Hm...cijena kvalitetne gume 550-600 kuna komad x 4 + montaza, ventili i balansiranje sto je cca 40-50 po gumi.
Cijena cjelogodisnje bi bila 700-750 kuna komad. Dakle moja racunica stoji.
Koja je tvoja?
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=295
Josip09 is offline  
Old 10.10.2012., 09:09   #4523
Ali guma se mora mjenjati nakon tri godine, koliki joj je rok trajanja, jer preko toga postaje sve plasticnija i gubi svoja "gumena" svojstva, bez obzira imala ona jos ripne ili ne. Dakle zimska koju kupim 2012 nakon sest godina 2018 nece vise biti guma nego plastika. Tako da ti u tome tvoja racunica ne pase.
europe2seoul is offline  
Old 10.10.2012., 09:24   #4524
neće biti plastika nakon 3god. ako kupiš Michelin...
homosapiens is offline  
Old 10.10.2012., 09:35   #4525
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Ali guma se mora mjenjati nakon tri godine, koliki joj je rok trajanja, jer preko toga postaje sve plasticnija i gubi svoja "gumena" svojstva, bez obzira imala ona jos ripne ili ne. Dakle zimska koju kupim 2012 nakon sest godina 2018 nece vise biti guma nego plastika. Tako da ti u tome tvoja racunica ne pase.
Ček, jel ti to mene zajebaješ?

Jel ispalo 2x ljetni set + 1xzimski set. S time da mijenjam ljetne svake 3godine, što je po tvojem OK, a zimske svakih 6god što po tvojem nije OK, pa da bude ok, ajmo ubaciti još jedan set zimskih, tako da i njih mijenjam svake 3god, što je po tvojem OK.

I šta sam dobio? 180.000km sa 2x ljetni set + 2x zimski set = 4seta. u najgorem slučaju, a ja kažem da mogu i 3 seta.

Ako sa cjelogodišnjima pređem 40.000km, koliko ih treba za 180.000km? 4seta sigurno, i na pola potrošiti 5ti set.

I jel moram još, ili je jasno da tvoja računica ne valja? Da si baš i bio za jedan set u plusu, a u minusu si za jedan set, i ako idem tebe na volju opet si u minusu za pola seta, i da ne budem cigi, da ti poklonim tih pola seta, možemo biti izjednačeni po setu ali opet sam u prednosti performansama i sigurnosti koje pružaju ljetne ljeti zimske zimi, za razliku od tebe, koji bi, a da ne uđe.
Josip09 is offline  
Old 10.10.2012., 09:58   #4526
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
Ček, jel ti to mene zajebaješ?

Jel ispalo 2x ljetni set + 1xzimski set. S time da mijenjam ljetne svake 3godine, što je po tvojem OK, a zimske svakih 6god što po tvojem nije OK, pa da bude ok, ajmo ubaciti još jedan set zimskih, tako da i njih mijenjam svake 3god, što je po tvojem OK.

I šta sam dobio? 180.000km sa 2x ljetni set + 2x zimski set = 4seta. u najgorem slučaju, a ja kažem da mogu i 3 seta.

Ako sa cjelogodišnjima pređem 40.000km, koliko ih treba za 180.000km? 4seta sigurno, i na pola potrošiti 5ti set.

I jel moram još, ili je jasno da tvoja računica ne valja? Da si baš i bio za jedan set u plusu, a u minusu si za jedan set, i ako idem tebe na volju opet si u minusu za pola seta, i da ne budem cigi, da ti poklonim tih pola seta, možemo biti izjednačeni po setu ali opet sam u prednosti performansama i sigurnosti koje pružaju ljetne ljeti zimske zimi, za razliku od tebe, koji bi, a da ne uđe.
A gdje bi se ja to po Zagrebu trebao voziti 111km dnevno da radim 40 tisuca godisnje? Kada cijeli Zagreb ima brat bratu 13-15km da ga predjes poprijeko. Nije da sam trgovacki putnik ili dostavljac.

Inace po vanjskim testovima, ljudi rade i po 55+ tisuca km na cjelogodisnjima da i dalje ima ripni za jos se voziti.
europe2seoul is offline  
Old 10.10.2012., 10:02   #4527
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
A gdje bi se ja to po Zagrebu trebao voziti 111km dnevno da radim 40 tisuca godisnje? Kada cijeli Zagreb ima brat bratu 13-15km da ga predjes poprijeko. Nije da sam trgovacki putnik ili dostavljac.

Inace po vanjskim testovima, ljudi rade i po 55+ tisuca km na cjelogodisnjima da i dalje ima ripni za jos se voziti.
Kad ja sebi idem na štetu, da se netko ne naljuti, ali baš moram. Šta ti misliš da je onih 60.000km zadnji trzaj? Taman guma nalegne na cestu prilagođena ovjesu.

Cjelogodišnja nemabaš ripni nakon 55.000km za voziti se, jel ispadaš ispod 4mm a i kao nova je drek za snijeg, kako li je samo kasnije.

Da zaključim i kažem zadnju od sebe na tu temu, svakom po želji. Uživaj.
Josip09 is offline  
Old 10.10.2012., 10:19   #4528
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
Kad ja sebi idem na štetu, da se netko ne naljuti, ali baš moram. Šta ti misliš da je onih 60.000km zadnji trzaj? Taman guma nalegne na cestu prilagođena ovjesu.

Cjelogodišnja nemabaš ripni nakon 55.000km za voziti se, jel ispadaš ispod 4mm a i kao nova je drek za snijeg, kako li je samo kasnije.

Da zaključim i kažem zadnju od sebe na tu temu, svakom po želji. Uživaj.
Uzivaj i ti stari moj i radi i dalje 40 tisuca godisnje sa svojim autom. Ocito nisi privatna osoba nego se vozis radi posla i adekvatno tome trosis i na gorivo hrpu love pa gume nisu toliko bitne. Ali ja ne radim 40 tisuca nego 20 tisuca godisnje i ne isplati mi se imati 2 seta guma.
europe2seoul is offline  
Old 10.10.2012., 11:12   #4529
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Uzivaj i ti stari moj i radi i dalje 40 tisuca godisnje sa svojim autom. Ocito nisi privatna osoba nego se vozis radi posla i adekvatno tome trosis i na gorivo hrpu love pa gume nisu toliko bitne. Ali ja ne radim 40 tisuca nego 20 tisuca godisnje i ne isplati mi se imati 2 seta guma.


Mislim da su gume jedna od bitnijih stavka sigurnosti.

Kada imaš dva seta felgi i guma kao što ja imam i mjenjam na dvorištu, mislim da se isplati imati zimske i ljetne, i na manjim kilometražama od tvoje, najviše zbog sigurnosti.

Da nebi bilo sad da su felge skupe, ima po njuškalu i po otpadima felgi koliko ti srce želi.

A o cjelogodišnjim gumama ne mislim skoro ništa dobro, recimo Goodyear-ov AS je prije ljeta na mokrom bio solidan u snjegu može proci, ali nakon vručeg ljeta i 10-15tkm ne vredi pišljivog boba (čitaj: skuhana guma, izugubila performanse više nego zimska nakon 3-4 zimske sezone).
__________________
Odlazak u crkvu ne čini vas kršćaninom. Isto kao što stajanjem u garaži ne postajete auto.
Spameripo is offline  
Old 10.10.2012., 11:19   #4530
Ljudi, ne se svađati bezveze, obadva ste u pravu.
U mom primjeru; dva seta, alu ljetne 20kkm, a čelik zimske 10kkm, dakle ukupno 30 kkm godišnje.
Isplativost dva seta neupitna, a sa gledišta sigurnosti posebno bitno zimi po bljuzgi i ledenoj cesti.
Niti jedna ljetna, a niti jedna univerzalka ne može se zimi mjeriti sa zimskom gumom po bljuzgavoj cesti.
Zima se može "pregrmjeti" na univerzalki, pa i na ljetnim uskim gumama, tko radi malo kilometara i ne da mu se rotirati dva seta i vozi se u gradskom sporohodnom režimu i ukupno 10-15kkm godišnje. Ili naprosto nema čovjek spremište za gume.
Brze lokalne zavojite ceste i napetost zbog bježanja zadnjeg kraja, 60-70 km dnevno po zimskim uvjetima; samo zimska guma dolazi u obzir.
imandaric is offline  
Old 10.10.2012., 11:34   #4531
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
Ako sa cjelogodišnjima pređem 40.000km, koliko ih treba za 180.000km? 4seta sigurno, i na pola potrošiti 5ti set.
Pa to ne ovisi o kilometraži, nego o starosti gume.

Znači, ako su gume stare preko 3 godine, svejedno je koliko si na njima napravio - mogao si i samo 10.000, te gume su maltene za smeće, nakon 4 godine svakako, bez obzira na dubinu profila još na njima... mislim, ako ćemo po pravilima, koja ne piše neimaština, škrtost, filozofija ili nešto deseto... jer 4 godine stara guma nema više ni 20% svojih originalnih svojstava koje je imala kada je proizvedena - zato je jako bitno gledati DOT oznaku i ne kupiti u startu staru gumu, ma kako ona lijepo izgledala i ma kako ona povoljna bila (osim ako ne radiš 50.000+ kilometara godišnje, pa ako je stara i 2 godine, uzmeš sa velikim popustom jer znaš da ćeš je potrošiti u godini dana dok ne bude starija od 3 godine...)...

Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
A gdje bi se ja to po Zagrebu trebao voziti 111km dnevno da radim 40 tisuca godisnje? Kada cijeli Zagreb ima brat bratu 13-15km da ga predjes poprijeko.
Pa nemoj uzimati sebe za primjer, ima jako puno vozila i vozača koji rade i puno veće kilometraže po Zagrebu, koji i nije baš 10-15 kilometara sa jedne na drugu stranu, nego ipak maaaalo više... od dostavnjaka, od taksista (koliko ih poznam, cca 60-90.000 godišnje PO ZAGREBU),,, ima puno vozila koja se kreću po gradu puno radno vrijeme i tako skoro sve dane u godini, i koja rade godišnje više nego ti u 4 godine...

Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Inace po vanjskim testovima, ljudi rade i po 55+ tisuca km na cjelogodisnjima da i dalje ima ripni za jos se voziti.
Pa ako nisi nasilan vozač koji mora biti prvi na svakom semaforu, koji ne iskorištava okretni moment do maksimuma, koji ne vozi u stilu maksimalna ubrzanja - maksimalna kočenja, onda ti gume mogu ići bez problema i 70.000, a ne samo 55.000...

Naravno, to ovisi i o smjesi guma, tj. koje su, iako se već na riječ "cjelogodišnje" svatko tko poznaje gume i misli svojom glavom naježi, jer takve gume ne postoje, to je samo marketinška fora da oni koji nemaju novaca za dva seta guma - ne bi dobili komplekse...

Sa tim "cjelogodišnjim" gumama nemaš niti ljetne, nemaš niti zimske, imaš govno koje je uvijek debelo inferiorno bilo kojoj ljetnoj ili zimskoj gumi. Hoćeš imati sve, a u biti nemaš ništa... te gume su najgore i najopasnije, jer konstantno i najveći dio godine imaju jako loše karakteristike. I to i dokazuju svake godine brojni testovi, no želja da se bude mudriji od mudraca i prodaje te gume...

Kupnjom istih nisi ništa profitirao u kvalitativnom smislu, a i u roku trajanja - ja radim cca 25.000 km godišnje, što je za 4 godine 100.000... podijelim sa dva i imam 3-4 godine uvijek najbolje na felgama, ljeti ljetne, zimi zimske, i u tom roku i kilometraža paše... za te kilometre ćeš kupiti dva seta "cjelogodišnjih", koji će u cijeni biti isto kao da imaš dva seta guma u startu, no cijelo vrijeme ćeš imati šrot od guma, jer su "cjelogodišnje" po ljeti lošije od ljetnih, a po zimi - lošije od zimskih...

Stvar je vrlo jasna, osobito ako čovjek pritom razmišlja i o sigurnosti sebe i onih koje vozi u autu (čitaj: koliko sam sebe voliš, toliko i ulažeš), jer su dobre gume jedan od najvažnijih faktora ukupne sigurnosti vozila na cesti, badave ti najbolji motor pod haubom i sva oprema ako na felgama imaš govno.... iliti - sa japankama na nogama se ne ide na planinu...
Sledgehammer is offline  
Old 10.10.2012., 17:01   #4532
Quote:
Sledgehammer kaže: Pogledaj post
Kupnjom istih nisi ništa profitirao u kvalitativnom smislu, a i u roku trajanja - ja
Ja radim 20k km godisnje. Sa autom sam dobio neke Debica gume prije 4 godine. I dalje su ripne kao nove i duboke. Odmah prve zime sam uzeo Goodyear UltraGrip 7+ koje sam bacio ovog proljeca jer su prosle 4 sezone (i vidla se razlika jer su se klizale po snjegu za razliku od prije - dakle nesigurno). Isto su imale ripne kao da su jucer montirane. Iskreno osjecam se ko budala kaj sam dao hrpu para za gume koje izgledaju obje kao ispod cekica. Ono vozim se ali ne divljam; nikada nisam dobio kaznu za brzu voznju a imam vozacku 11 godina. Nekak mi je glupo opet dati hrpu tisuca kuna za super gume a ono realno....a recimo zima 2011/2012 ako je bilo 4 dana snjega po cesti kada se ide na posao i to tek u 2-3 mjesecu. I to samo ujutro jer su ga po podne vec ocistili.
Cura mi se godinama vozi sa Sava Eskimo i ljeti i zimi (jer nema love za 2 seta) i sve 5.

Quote:
sa japankama na nogama se ne ide na planinu...
Ide se ako si neki coban Licanin, Nepalac, Afganistanac ili Ceh u posjetu Hrvatskoj ljeti - samo o njemu zadnjem doduse citamo u novinama. Ovi ostali tako od malena idu na planinu.
europe2seoul is offline  
Old 10.10.2012., 17:13   #4533
što se tice starosti gume, zakaj onda na puno mjesta piše da guma koja stoji 5god, moze ici u prodaju pod novu gumu, ako je bila pravilno skladištena..
tomy23 is offline  
Old 10.10.2012., 17:16   #4534
Quote:
tomy23 kaže: Pogledaj post
što se tice starosti gume, zakaj onda na puno mjesta piše da guma koja stoji 5god, moze ici u prodaju pod novu gumu, ako je bila pravilno skladištena..
Pa pravilno skladistena ili na autu 5 godina pod utjecajem sunca, kise, soli, voznje, temperature i slicno nije isto.
europe2seoul is offline  
Old 10.10.2012., 21:19   #4535
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Ja radim 20k km godisnje. Sa autom sam dobio neke Debica gume prije 4 godine. I dalje su ripne kao nove i duboke. Odmah prve zime sam uzeo Goodyear UltraGrip 7+ koje sam bacio ovog proljeca jer su prosle 4 sezone (i vidla se razlika jer su se klizale po snjegu za razliku od prije - dakle nesigurno). Isto su imale ripne kao da su jucer montirane. Iskreno osjecam se ko budala kaj sam dao hrpu para za gume koje izgledaju obje kao ispod cekica. Ono vozim se ali ne divljam; nikada nisam dobio kaznu za brzu voznju a imam vozacku 11 godina. Nekak mi je glupo opet dati hrpu tisuca kuna za super gume a ono realno....a recimo zima 2011/2012 ako je bilo 4 dana snjega po cesti kada se ide na posao i to tek u 2-3 mjesecu. I to samo ujutro jer su ga po podne vec ocistili.
Cura mi se godinama vozi sa Sava Eskimo i ljeti i zimi (jer nema love za 2 seta) i sve 5.
Za prvo boldano, još ti malo fali da dođeš do pameti, i odabereš, kao i ja. Onda nebu više problema.

A za ovo drugo boldano; žene su bolji vozači, a i, ženi to (kažeš cura godinama) jel ako nebuš ti bude neko drugi, to tak ide.
Josip09 is offline  
Old 10.10.2012., 21:27   #4536
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Sa autom sam dobio neke Debica gume prije 4 godine. I dalje su ripne kao nove i duboke. Odmah prve zime sam uzeo Goodyear UltraGrip 7+ koje sam bacio ovog proljeca jer su prosle 4 sezone (i vidla se razlika jer su se klizale po snjegu za razliku od prije - dakle nesigurno). Isto su imale ripne kao da su jucer montirane. Iskreno osjecam se ko budala kaj sam dao hrpu para za gume koje izgledaju obje kao ispod cekica.
Očito ne razumiješ o čemu se radi; uopće nije bitno kako izgledaju, gume se ne kupuju radi izgleda... GoodYear je odradio vrhunski ono ta što si ih kupio i platio, i to u vremenu koje je i predviđeno da radi odlično. To si platio, to si dobio, guma je bila vrhunska te tri godine. I ako ti je ta sigurnost koju si uživao bacanje para i ako se zbog toga osjećaš kao budala, ne znam što bih ti rekao...
Sledgehammer is offline  
Old 10.10.2012., 21:55   #4537
Po toj tvojoj logici bi najpamettnije bilo uzimat protektirane, voziš ih dvije zime i baciš...
yedwy is offline  
Old 10.10.2012., 23:06   #4538
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
A bravo tko da ja i mi ostali ne znamo da su cjelogodisnje gume kompromis izmedju ljetnih i zimskih da zadovolje cijelogodisnje koristenje.

Ako vozis 100 km/h na autoputu ti bi trebao imati jako veliku udaljenost od prvog vozila ispred sebe a ne se voziti na guzici da ti 2m cini razliku.
Isto tako ako se netko vozi po propisu, gume ne skripe u zavojima i slicno kupio on ljetne B kategorije ili A kategorije i jedna i druga ce biti OK...kao i cijelogodisnja.

A ako pogledas da moram dati 2500 kn za set zimskih i 2500 kn za set ljetnih pa onda 2x godisnje zamjena i cuvanje cca 300 kuna x 3 godine dok se guma ne baci to ti dodje na 5900 kn. Ako kupim cjelogodisnje za 3000 i traju mi 3 godine, ustedio sam 2 tisuce kuna. A ako se vozis 50-60 km/h po Zagrebu kako pise po prometnim znakovima sto ce mi onda ultra sportska namjenska guma?

Da ne kazem da pola amerike i kanade ima all season gume i voze se bez problema po 100-200km dnevno.
Oprosti na savjetu, ja na to gledam malo drugacije! Nebitno, u tom slucaju ne mozes falit, kupi onu koja je u tom trenutku jeftinija! Susjed je kupio Barum All season i zadovoljan je s njima, a i osjetno su jeftinije...

Meni tih par centimetara kraceg zaustavnog puta i gripa kroz zavoj itekako znaci, a tih 2500 kn razlike je mala cijena za sigurnost, stoga cu ja ipak ljeti ljetne, a zimi zimske, a ti kako hoces...

Zadnje uređivanje mimali1 : 10.10.2012. at 23:18.
mimali1 is offline  
Old 11.10.2012., 02:41   #4539
kakve 3 godine? ima li kakav dokaz o tome? Pa Autobild je imao istrazivanje prije godinicu o koliko dugo mogu gume, i nema sanse da je 3 godine... duze je bilo od toga, i to dosta. Cini mi se da je oko 9. godine doslo do jako velike razlike u performansama, to je po sjecanju ali u svakom slucaju je duze od 3 godine bilo.
sper is offline  
Old 11.10.2012., 04:12   #4540
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
a i, ženi to (kažeš cura godinama) jel ako nebuš ti bude neko drugi, to tak ide.
Pa ako kazem da je godinama vozila i vozi Eskimo ne znaci da mi je cura godinama. Vozila je auto i prije mene.
europe2seoul is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:27.