Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 20:03   #481
Gdje je to?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 20:05   #482
Gdje pojesti na Savskom mostu dobar kebab? Kakav je u Big Martinu?
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 22:40   #483
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Gdje je to?
Almaty...
F@@hrenheit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 23:00   #484
Quote:
F@@hrenheit kaže: Pogledaj post
Almaty...
A gdje je to?


Da budem u temi, maločas sam mrknuo kebab u Kebabu Maksimir u Maksimirskoj.

NEmaju više City kebab, nego neki Njemački. Jako je dobar.
Kaj je najbolje, imaju ljute papričice od gospodina Vrabeca (a.k.a. volimljuto.com), i fino pašu u kebab, mnogo bolje od tucanih čilija koje sam dosada konzumirao.
Cijena, 23kn bez sira, što je prva liga sa obzirom na to što se dobije.

Mislim da ću eskivirati malo posjete Ali Kebabi.
Htio sam prvotno tamo, ali kako nisam mogao sparkirati u dvorište, još sam obišao jedan krug po bloku, i već se od dvoje ljudi u redu stvorilo jedno 7. Pa sam popizdio i otišao, te se u zadnji čas sjetio da je netko hvalio Kebab Maksimir.
Tamo sam se sparkao drito pred ulaz, i bio prvi na redu
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 14:55   #485
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
A gdje je to?


Da budem u temi, maločas sam mrknuo kebab u Kebabu Maksimir u Maksimirskoj.

NEmaju više City kebab, nego neki Njemački. Jako je dobar.
Kaj je najbolje, imaju ljute papričice od gospodina Vrabeca (a.k.a. volimljuto.com), i fino pašu u kebab, mnogo bolje od tucanih čilija koje sam dosada konzumirao.
Cijena, 23kn bez sira, što je prva liga sa obzirom na to što se dobije.

Mislim da ću eskivirati malo posjete Ali Kebabi.
Htio sam prvotno tamo, ali kako nisam mogao sparkirati u dvorište, još sam obišao jedan krug po bloku, i već se od dvoje ljudi u redu stvorilo jedno 7. Pa sam popizdio i otišao, te se u zadnji čas sjetio da je netko hvalio Kebab Maksimir.
Tamo sam se sparkao drito pred ulaz, i bio prvi na redu
ok je kebab maksimir, malo su mi u ali kebabi bolji umaci, ali za 23 kn je vrlo dobar.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 16:44   #486
pozdrav svima...

nisan proćita svih 25 strana...možda se je negdi i pisalo o tome ali ako ne bi bia problem pa da neko napiše di u splitu sve ima kebab za kupit??
ja znan za 4 mista...gricko kod općine, gyros kod muslimanke, turčin na poljudu i turčin priko puta gimnazije na pazaru...ovaj zadnj i je i najbolji od svih...

čua san da je i ledo izbacia neki smrznuti kebab pa ako je neko proba da napiše kakava je...

živili i u slast
uštipak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 16:48   #487
Quote:
uštipak kaže: Pogledaj post
čua san da je i ledo izbacia neki smrznuti kebab pa ako je neko proba da napiše kakava je...
svojevremenu se u lidlu moglo kupiti neko njemacko meso za kebab i bilo je upotrebljivo

city kebab vec dugo ima vijest da ce se 'uskoro' u intersparu moci kupiti isto. jos uvijek se ne moze, no, vidio sam da postoji njihova 'pljeskavica od mesa za kebab' sto mi prilicno neprivlacno zvuci, tako da nisam probao
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 23:30   #488
Danas po preporuci od nekog s foruma, ja i frend otišli na kebab u Obelix na Tkalčićevoj i na kraju ostali razočarani.
Meso dosta čudno, čak ga nisam ni gledao jer mi primamljivo nije izgledalo, a niti je bilo ukusno, krastavci debelo narezani, salata nije očišćena kak spada i čak je bila mala bubica u njoj, umak previše ljut za moj ukus. Jedino kaj mi je ok je cijena od 20 kn, ali toliko je u kompletu sve loše da ne vrijedi ni 5 kn. I samo da se zna da inače nisam komplicirana osoba kaj se tiče klope, ali ovo mi je bilo koma. Uglavnom da moram ocjenjivati dao bi ocjenu 2 i to nategnuto!
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 00:30   #489
A što da ti kažem, jebiga
Krastavce i salatu ne uzimam nego samo paradajz i kupus, umak volim da je jako ljut a količina je tolika da poslije toga ne jedeš 5,6 sati... i ne sjećam se da sam igdje u Zagrebu jeo takav kebab,
A meso ti je možda bilo čudno ako si naletio kad je bio lik sa BBB filozofijom, meni je jednom stavio meso koje uopće nije bilo pečeno pa od tada prvo pogledam na štap i onda naručujem.

Zadnje uređivanje Krkimir : 02.10.2014. at 00:54.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 01:48   #490
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Gdje pojesti na Savskom mostu dobar kebab? Kakav je u Big Martinu?
meni je osobno dobar onaj najbolji kebab u gradu, al ne onaj prema mostu neg onaj sjeverniji kad ides prema gradu
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 11:50   #491
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
A što da ti kažem, jebiga
Krastavce i salatu ne uzimam nego samo paradajz i kupus, umak volim da je jako ljut a količina je tolika da poslije toga ne jedeš 5,6 sati... i ne sjećam se da sam igdje u Zagrebu jeo takav kebab,
A meso ti je možda bilo čudno ako si naletio kad je bio lik sa BBB filozofijom, meni je jednom stavio meso koje uopće nije bilo pečeno pa od tada prvo pogledam na štap i onda naručujem.
Ma o umaku nema rasprave, ne zove se bez razloga ljuti, naviknut sam na onaj iz kebab Maksimira koji nije toliko ljut pa sam mislio da je svugdje tak, naravno pogriješio sam Na količinu se ne žalim, nije štedio.
A tip koji je radio bio je neki čudan i non-stop nešto brblja, moguće da je taj
Kebab Maksimir mi je zasad No. 1, a ovaj zadnji.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 12:26   #492
sve okej meni je taj kebab bio odličan kad sam prvi put bio tamo, drugi put katastrofalan
a evo treći put opet odličan... treba pogoditi kad tamo radi starija gospođa ili tip kojem fali zub
a ako vidiš onog trećeg debljeg (ako još uvijek radi) nemoj ni ulaziti, samo produži dalje
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 12:51   #493
Ja bio tamo dva puta i oba puta se razočarao
(oba puta bio tip bez zuba )
Nekako bezveze nabaca priloge unutra tako da jedeš red mesa, red salate, red luka/kuruze, red ovog/onog...
A ni meso me nije oduševilo nekako mi bez okusa, kao kad jedeš prehlađen pa hrana nema okus...
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 22:58   #494
Ja sam bio sinoć, i nije bilo nikoga unutra, praznina .. Prvo sam odzivao, pa onda čekao par minuta, kad ti ono odozada izlazi tip bez zuba.
Malo je onak sve ofrlje , i nabrzinu nabacao u lepinju .. Kao da nije baš bio sretan kaj sam tu :-/ .. malo je bilo friki taj susret.. Mislim da nebudem više jeo tamo..
Nadam se da nije bio na WCu ili kaj god je radio, a da nije oprao ruke
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 23:14   #495
A možda upravo to daje posebni šmek
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 23:59   #496
Legendarni Lozo u splitu je uvea kebab ima par dana...nisan stiga probat ali neka se zna da i tu ima kebaba...ko prvi proba neka javi kakvi je
uštipak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 09:59   #497
Jedan od najboljih kebaba koje sam ikad pojeo u HR je definitvno u Bon Apetit pečenjari u Koprivnici!!
Naslagan fantastično, uzmem sve (osim sira) uz njega... Brutalno dobar okus, količina dovoljna za napunit želudac. Najviše od svega me oduševila ukomponirana struktura kebaba. Cijena je 20 kn. Svatko tko je u prilici da proba, neće se razočarati.
E sad, u Zagrebu, di pojesti dobar kebab? Ja sam probao za sad dva i oba su me relativno oduševila. Jedan 'kod kvatrića' drugi 'kod cibone'. Ne znam nazive pečenjara pa pišem lokaciju vjerojatno će domaći znati o kojima je riječ.
barakapetbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 10:16   #498
Kod Kvatrića imaš tri lokala s kebabom.
Meni osobno je najbolji Kebab Maksimir, a vidim i da je ekipa koja ide u zadnje vrijeme kod njih također zadovoljna.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 10:21   #499
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Kod Kvatrića imaš tri lokala s kebabom.
Meni osobno je najbolji Kebab Maksimir, a vidim i da je ekipa koja ide u zadnje vrijeme kod njih također zadovoljna.
Ovaj u kojem sam ja jeo je odmah preko puta stanice 'tržnica kvatrić'.
Di se točno nalazi kebab maksimir?

EDIT: postoji li neki sličan topic za cheese ili hamburgere?
barakapetbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 10:45   #500
Quote:
barakapetbe kaže: Pogledaj post
E sad, u Zagrebu, di pojesti dobar kebab? Ja sam probao za sad dva i oba su me relativno oduševila. Jedan 'kod kvatrića' drugi 'kod cibone'. Ne znam nazive pečenjara pa pišem lokaciju vjerojatno će domaći znati o kojima je riječ.
Kod nas još nisam pojeo dobar kebab...
Ova vrsta kebaba o kojem se piše na ovom topicu je doner kebab i trebao bi biti od kvalitetnog mesa (šnicle ili but),a ne od kombinacija mljevenog mesa i soje...
Postoje i kebabi od mljevenog mesa,ali se oni ne peku na štangi...
Doner kebab slovi kao izuzetno zdravo jelo (sa više povrća,nego mesa) i jede se uz ayran,kojeg također kod nas nigdje nisam vidio...
Također se ne servira u lepinji,nego u lavašu...
Stoga bi svakome tko otvara takvu vrstu restorana ili fast fooda bilo poželjno najprije posjetiti neku od zemalja Bliskog Istoka i naučiti kako i od čega se dotično jelo priprema,a ne nam prodavati ovdje svakakve splačine,koje nemaju veze sa tim finim i zdravim jelom...
F@@hrenheit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:25.