Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2009., 14:45   #201
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post


Molim moderatore da citirani post prebace na Humor u BV

ashwinikumaras, daj me nemoj zezati, zar stvarno vjeruješ u to

Evo, javljam se kao dobrovoljac, ako ima hrvatski majstor koji raspolaže takvim "znanjem" da to isproba na meni, na moju odgovornost.

Molim forumaša wreboxa da nabaci komentar
Ako želiš upoznati što je to snaga energije nad materijom majstor održava seminare i po Evropi Mislim da je uskoro jedan u Italiji. Lijepo dođi na seminar i onda ga napadni snagom mišića
Ako uspiješ platim ti sve troškove puta i seminara

Zadnje uređivanje ashwinikumaras : 26.06.2009. at 15:13.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 15:12   #202
Quote:
tiger_in_the_house kaže: Pogledaj post
Čuj ja se rađe ne bih šalio sa tim stvarima. Čak su i znanstvenici ostali zaprepašteni razonom unutarnje energije kod nekih majstora. Takve stvari je teško shvatit bez dugogodišnjeg treninga i potpuno praznog uma.
Caine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 16:21   #203
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Ako želiš upoznati što je to snaga energije nad materijom majstor održava seminare i po Evropi Mislim da je uskoro jedan u Italiji. Lijepo dođi na seminar i onda ga napadni snagom mišića
Ako uspiješ platim ti sve troškove puta i seminara
Kaze covjek koji vjeruje u pricice davida ickea.
Gyonin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 16:28   #204
Quote:
Gyonin kaže: Pogledaj post
Kaze covjek koji vjeruje u pricice davida ickea.
Ne vjeruj meni nego sebi, otiđi na seminar i uvjeri se sam Svatko na svijetu može isprobati snagu mišića na tome čovjeku, ne vidim gdje je tu problem
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 16:34   #205
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Ne vjeruj meni nego sebi, otiđi na seminar i uvjeri se sam Svatko na svijetu može isprobati snagu mišića na tome čovjeku, ne vidim gdje je tu problem
Osobno znam da covjekova namjera moze utjecati na kvantna kolebanja, to je i znanstveno utvrdeno, ali bas da baca ljude a da se ne radi o nekoj hipnozi/sugestivnim manipuliranjem, kao sto to npr david icke radi ali u drugom obliku...
Gyonin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 16:42   #206
Quote:
Gyonin kaže: Pogledaj post
Osobno znam da covjekova namjera moze utjecati na kvantna kolebanja, to je i znanstveno utvrdeno, ali bas da baca ljude a da se ne radi o nekoj hipnozi/sugestivnim manipuliranjem, kao sto to npr david icke radi ali u drugom obliku...
Ja shvačam da ti ne vjeruješ da je to moguće i to je super. Gdje bi stigli kada bi vjerovali svakome ono što kaže. Ljepota energetske manipulacije je u tome što se lako može demonstrirati bilo kada i bilo gdje. Ti ne možeš utjecati na kolebanja onoga tko je snažniji umno i energetski od tebe. Ali svatko se u to može uvjeriti i sam. Samo je potrebno potegnuti do Italije, pošto nam je ona najbliže mjesto gdje on održava seminare.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 17:01   #207
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Ja shvačam da ti ne vjeruješ da je to moguće i to je super. Gdje bi stigli kada bi vjerovali svakome ono što kaže. Ljepota energetske manipulacije je u tome što se lako može demonstrirati bilo kada i bilo gdje. Ti ne možeš utjecati na kolebanja onoga tko je snažniji umno i energetski od tebe. Ali svatko se u to može uvjeriti i sam. Samo je potrebno potegnuti do Italije, pošto nam je ona najbliže mjesto gdje on održava seminare.
Ako je to stvarno istina, reci mi di u Zagrebu mogu to iskusiti, i ako fakat djeluje, naucit cu to i otici u Ameriku do gospodina James Randia i pobrati milju dolara. Dobijes 10%.
Gyonin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 17:09   #208
Empty your mind...
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 17:10   #209
Quote:
Gyonin kaže: Pogledaj post
Ako je to stvarno istina, reci mi di u Zagrebu mogu to iskusiti, i ako fakat djeluje, naucit cu to i otici u Ameriku do gospodina James Randia i pobrati milju dolara. Dobijes 10%.
Nisam čuo za nekoga na toj razini majstorstva da se nalazi u Hrvatskoj. Ali sam upoznao ljude koji mogu manipulirati energijom dovoljno snažno da neutraliziraju fizički napad. Ili da te laganim dodirom nokautiraju.

Ono što sam ja vidio u Hrvatskoj i osjetio da je najbliže nekoj višoj razini vještine i da se može trenirati je wingchun klub "mala ideja". Druga stvar je koliko je čovjeku potrebno da razvije neku razinu znanja. Ali u svakom slučaju treba krenuti sa bildanjem či-ja pa po redu.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 17:45   #210
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Ako želiš upoznati što je to snaga energije nad materijom majstor održava seminare i po Evropi Mislim da je uskoro jedan u Italiji. Lijepo dođi na seminar i onda ga napadni snagom mišića
Ako uspiješ platim ti sve troškove puta i seminara
Koji majstor? Ako mi platiš seminar i i osnovne troškove idem. Ako si ozbiljan u vezi toga pošalji mi PM. Obećajem da ću ga na seminaru ismijavati i isprdati, a ako treba i "napasti" sve u cilju da mi pošalje malo chia.

Bio sam u klubu Zorana Barca (Mala Ideja) i čovjek je "normalan" i nije prodavao nikakve wowowowo spike. Čak je i priznao da bi ga dobar muay thai borac vjerojatno nalupao, ali da on misli da bi se u većini uličnih situacija uspio obraniti... Ako je naučio slati chi, mogu doći još jednom i pitati ga. Njegov si učenik?

Gyonin, opet si počeo. Sad sa umom koji djeluje na kvantna kolebanja Kaj ti je to šala!? Ili si ozbiljan? Čime se baviš u slobodno vrijeme? Studij? čega?

tiger in da hauz cijenim humor
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.

Zadnje uređivanje morbidangel : 26.06.2009. at 17:53.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 18:10   #211
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Koji majstor? Ako mi platiš seminar i i osnovne troškove idem. Ako si ozbiljan u vezi toga pošalji mi PM. Obećajem da ću ga na seminaru ismijavati i isprdati, a ako treba i "napasti" sve u cilju da mi pošalje malo chia.

Bio sam u klubu Zorana Barca (Mala Ideja) i čovjek je "normalan" i nije prodavao nikakve wowowowo spike. Čak je i priznao da bi ga dobar muay thai borac vjerojatno nalupao, ali da on misli da bi se u većini uličnih situacija uspio obraniti... Ako je naučio slati chi, mogu doći još jednom i pitati ga. Njegov si učenik?
Ako si ti toliko siguran da je to šala otiđi lijepo tamo i dokaži sebi i ljudima koji će to sve promatrati da je to zapravo iluzija, haha. Ako to dokažeš ja ti uplatim na tekući lovu, ili ti je osobno donijeti. I da nas ostale u to uvjeriš snimi to sve kamerom, da vidimo da je to sve glupost Cijeli svijet je otvoren za takvu vrst eksperimenta, nema nepozvanih.

A tko je rekao da je Zoran nenormalan niti bilo koji drugi majstor Ja sam rekao da mislim da u Hrvatskoj ne postoji takav rang majstora. Ali kod Zorana su dati alati da se dođe do neke više razine, ako čovjek posveti tome malo više vremena, naravno. I gdje si ti vidio nekog ozbiljnog majstora da se hvali kako je štemer

Da si osjetio trening ili neku tehniku na svojoj koži onda ti ne treba nitko ništa govoriti, to sam saznaš Inaće, mislim da je Zoran vrhunac znanja kada su u pitanju Kineske borilačke vještine u Europi i šire.

Nije bitno da li sam njegov učenik, nije o tome tema
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 18:43   #212
Morbid, za kolko bi love pao
(ako bude kakav energy deda u blizini, javljam se za eksperiment)
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 20:46   #213
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Ako je naučio slati chi, mogu doći još jednom
Baš sam malo razmišljao o tome. Možemo napraviti pokus ako želiš, da osjetiš što je to qi i to na daljinu. Ništa što boli ili neki agresivni izboj, tek toliko da osjetiš.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 21:20   #214
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Baš sam malo razmišljao o tome. Možemo napraviti pokus ako želiš, da osjetiš što je to qi i to na daljinu. Ništa što boli ili neki agresivni izboj, tek toliko da osjetiš.
Na daljinu? Jesi li siguran da si u stanju to napraviti? Može. Što trebam napraviti i kada? Ako je moguće htio bih zadržati unutarnje organe netaknutima. Ipak sam još uvijek vezan za njih iz čisto sentimentalnih razloga. Ali masnice su u redu.

@Jujigatame, htio bi napraviti prezentaciju i trebaš nekoga za demonstriranje
Pa ljudi smo...
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 21:24   #215
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Na daljinu? Jesi li siguran da si u stanju to napraviti? Može. Što trebam napraviti i kada? Ako je moguće htio bih zadržati unutarnje organe netaknutima. Ipak sam još uvijek vezan za njih iz čisto sentimentalnih razloga. Ali masnice su u redu.

@Jujigatame, htio bi napraviti prezentaciju i trebaš nekoga za demonstriranje
Pa ljudi smo...
Ma nije bed Ne moraš ništa posebno raditi. Možemo se čuti na PP za vrijeme da se dogovorimo i to je to. A za organe ne brini, neće ti ništa faliti poslije
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 21:28   #216
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Ma nije bed Ne moraš ništa posebno raditi. Možemo se čuti na PP za vrijeme da se dogovorimo i to je to. A za organe ne brini, neće ti ništa faliti poslije
može sada?
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 21:33   #217
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
može sada?
Ajde u 22 sata, ako nije bed? Trajat će 20 min.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 21:36   #218
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Ajde u 22 sata, ako nije bed? Trajat će 20 min.
dobro u 22.00.

Što trebam raditi? Mogu koristiti internet, gledati TV i večerati ili trebam nešto četvrto - možda ležati?
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 21:38   #219
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
dobro u 22.00.

Što trebam raditi? Mogu koristiti internet, gledati TV i večerati ili trebam nešto četvrto - možda ležati?
Pošto je ovo nenasilni qi probaj biti mirniji ako možeš, ali nije uvjet. Baš probaj da ne jedeš radi probave
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 21:40   #220
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post

Gyonin, opet si počeo. Sad sa umom koji djeluje na kvantna kolebanja Kaj ti je to šala!? Ili si ozbiljan? Čime se baviš u slobodno vrijeme? Studij? čega?
Tvoj problem sto si zatucan i obrazovanje ti je na razini opceprihvacene "moderne znanosti" sa sredine 20.st.. Malo prouci kakvi su se sve eksperimenti vrsili vezani uz kvantnu fiziku unutar znanstvenih institucija diljem svijeta. Nisi cuo za onaj davni eksperiment gdje se cestica koja prolazi kroz otvore ponasa kao val dok je promatrana, jedan od primjera? Sad ces jos rec da je to urota kojom ljudi muzu pare od naivaca. Postmoderna je nastupila na scenu, malo citaj nove studije, npr vodecih ljudi s medicinskog fakulteta u Zgu.
Studiram racunarstvo.
Bdw, vezano uz bv, kako bi protumacio sakki test u ninjutsuu? Ma to je isto obmana za idiote, ofc.

Zadnje uređivanje Gyonin : 26.06.2009. at 22:13.
Gyonin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.