Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2019., 12:42   #1
Birex Minima - ormarić za cipele

Kupila sam Birex Minima ormaric za cipele koji se montira na zid. Ormaric sam narucila direktno iz Italije, ne zivim u Hrvatskoj.

Ormaric je dosao slozen uz vrecicu sa sarafima i ostalim potrebnim dijelovima i jednom daskom u obliku slova L duzine ormarica. Pretpostavljam da se ta dascica pricvrsti sa unutarnje strane na najgornju policu.

Probati cu staviti sliku ako uspijem.

Pitala sam prodavatelja savijet kako da to montiram na zid ali ne zna odgovoriti jer je on samo posrednik izmedju proizvodjaca. Birex mi isto ne odgovara.

Lijepo vas molim ako mi netko moze slikati Birex ormaric za cipele postavljen na zid sa otvorenom gornjom ladicom da vidim kako se tocno montira na zid.

unaprijed zahvaljujem.
Springwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2019., 12:51   #2
Springwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2019., 12:54   #3



Evo to je ta dascica u obliku slova l koju sam dobila sa dijelovima u vrecici. Molim da mi netko objasni kako se montira u ormaric da bi se time i ormaric pricvrstio na zid. Ili jos bolje ako netko tko ima takav i slican ormaric moze upload sliku svog ormarica sa otvorenom gornjom policom. hvala.

Zadnje uređivanje Springwood : 09.04.2019. at 12:56. Reason: Opis
Springwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2019., 09:33   #4
Kaj nitko nije spreman pomoci?
Springwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2019., 17:00   #5
https://www.lartdevivreonline.com/me..._29h9624_2.jpg
Johnny Kukumar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2019., 22:04   #6
Quote:
Springwood kaže: Pogledaj post
Kaj nitko nije spreman pomoci?
Mislim da je ipak više do toga da nemamo/ nemaju ormarić za cipele iz naslova, nego samo ormarić za cipele.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2019., 22:16   #7
Sto se tice montaze vjerojatno se zabiju sarafi u zid te se ormaric uhvatti za njihove glave i zategne se onim mehanizmom u unutarnjim kutevima.

Ja nisam htio busiti pa sam slican ormaric za zid ucvrstio silikonom u tri tocke Naravno ovo pada u vodu kao ga zelis odignuti od poda.
Johnny Kukumar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2019., 23:11   #8
Bolje je šarafima pričvrstiti silikon je dobar dok drži. Moj nije ni na silikon ni tiple
Te su stvari plitke i visoke pa vole pasti.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2019., 09:59   #9
Ako je ormaric na podu nema prakticki nikakvog opterecenja osim kad se otvara. Silikon koji sam stavio ce prije zbuku otrgnuti nego popustit.
Johnny Kukumar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.