Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2014., 16:32   #3541
Ima tko ideju što nositi na ovakve cipele?



Nosila sam ih do sad na skinny tamnoplavi jeans i svijetliju nijansu traper košulje. Drugo mi ništa ne pada na pamet
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 16:55   #3542
a sto drugo imas od hlaca, suknji itd sto je u casual stilu ovog tipa?
kad mislim o ormaru kojeg ja imam, ja bi ih nosila sa plavim trapericama (ne samo skinny nego svim drugima) i pamucnim kosuljama raznim (traper, bijele, svijetlo plave), sa vestama sivim, plavim, beige, prugastim, sa kardiganima, sa tweed hlacama, tweed odijelom, kariranom suknjom...
ne bih sa crnim, minimalnim stvarima ili jako elegantnim. ali sve casual stari koje su mi tematski iz "plavo-beige-smedje" grupe (jer imam i "plavo-sivo-crnu" grupu). nemam puno stvari u jesenskim bojama koje bi bile tamno ljubicasto-tamno zeleno-maslinasto-tamno crveno itd ali da imam, isprobala bih i s tim grupama u bilo kojoj casual varijanti.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 19:37   #3543
Pomoć! Za par dana dvije poznanice-prijateljice i ja idemo na jedan domjenak koji će se održati u kazalištu, a ne znamo kako se treba obući. Imamo 18-19 godina. Jedan joj je prijatelj rekao da će obući traperice, košulju i cipele.
Genneral is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 08:14   #3544
a taj domjenak je nesto jako svecano i formalno ili ne? ako nije jako formalno, onda onda se mozes obuci slicno kao i inace, samo malo "finije, svecanije". kako se inace oblacis, u cemu ti je ugodno (ne samo fizicki, nego u cemu sama sebi izgledas dobro)?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 08:33   #3545
Ne znam jesam li na dobroj temi, ali vjerujem da da. Molim pomoć - Kakve duge suknje bi pasale niskim curama? A kroj, ravne, visoki struk, niski, rasporak ili bez? Zapela mi je za oko ova, što mislite? Inače sam 161 cm
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 08:51   #3546
mislim da je vise stvar gradje nego visine. najbolja prijateljica i ja smo iste visine (tj "visine" ) ali skroz drugacije gradje. ako imas prilike, da odes probati prvo negdje? moja profesorica biologije u skoli je uvijek nosila jako duge suknje, a mislim da je ispod 160 cm. ali na njen stil i gradju tijela (sitna i vitka) je to izgledalo divno i vilinski i boho i kul.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 09:29   #3547
Pa ne znam baš kako bih opisala svoju građu, nisam pretjerano vitka baš Prema dosadašnjem iskustvu, rekla bih da mi inače više paše A kroj, one tube haljine nikako. Muči me zapravo taj struk, je li suknje visokog struka produljuju nas male ili nas 'nabiju'? Inače super nosim one hi-lo haljine, tipa ova Rare koju imam (samo meni ovaj šlep puno dulje dođe), a i ova Zarina je zapravo prva maxi haljina uopće koja mi stoji i ne poklopi me, od svih što sam ikad probala. Imam je u crnoj boji. Vjerujem da je to zbog ovog prozirnog dijela S dugim suknjama nemam nikakvog iskustva, nemam baš priliku ni probati, morala bih ovako na slijepo naručiti, pa mi treba sugestija. Na forumu sam i dobila sugestiju za hi-lo haljine i full je pogođeno, pa rekoh da probam i s ovim
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 09:43   #3548
eh ne znam. mozda ti hi-lo dobro stoji jer ti se vide noge, a skroz duga suknja bi ti stajala slicnije tome kako ti stoji ova duga zarina.
meni recimo super stoje minice, a hi-lo mi ne stoji bas bajno, osim s visokim petama. a isto se vide noge... dok mi minice (uske) stoje super i na balerinke i na bilo sto...
ovako na pamet, ja bih rekla da ti mozda neki modeli duge suknje mogu stajati dobro, ali ne znam na pamet da li uze ili sire. mislim da nije dobar znak da ti ova zarina ne stoji...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 12:18   #3549
vikky - obrati pažnju i na kroj suknje. Ne znam kako si građena, ali duge suknje koje su krojene više u krug, dakle od pravokutnog komada materijala koji je samo nabran pri struku, često ne laskaju bokovima (ako ih imaš). Meni osobno bolje stoje duge suknje A kroja, dakle uže pri struku, a s više materijala prema dolje (krojene od trapezastog komada materijala), jer sam građena tako da imam bokove pa mi ove krugaste ne laskaju baš.
(ovo govorim u slučaju da imaš bokove kao ja pa možda pomogne )

Ova s Asosa je krojena u krug, ali je dosta lagana i lepršava tako da bi i mogla proći, pogotovo što kažeš da ti ova Zarina stoji.

Što se tiče visokog struka i tvoje visine, nisam baš najpametnija jer sam sama dosta visoka pa to dobro "podnosim", ali mislim da je plus ako si u gornjem dijelu tijela vitkija, tj. ako nisi preobdarena i ako imaš struk i relativno ravan stomak, jer te u tom slučaju visoki struk ne bi trebao "pojesti".
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 14:22   #3550
Quote:
makyca kaže: Pogledaj post
vikky - obrati pažnju i na kroj suknje. Ne znam kako si građena, ali duge suknje koje su krojene više u krug, dakle od pravokutnog komada materijala koji je samo nabran pri struku, često ne laskaju bokovima (ako ih imaš). Meni osobno bolje stoje duge suknje A kroja, dakle uže pri struku, a s više materijala prema dolje (krojene od trapezastog komada materijala), jer sam građena tako da imam bokove pa mi ove krugaste ne laskaju baš.
(ovo govorim u slučaju da imaš bokove kao ja pa možda pomogne )

Ova s Asosa je krojena u krug, ali je dosta lagana i lepršava tako da bi i mogla proći, pogotovo što kažeš da ti ova Zarina stoji.

Što se tiče visokog struka i tvoje visine, nisam baš najpametnija jer sam sama dosta visoka pa to dobro "podnosim", ali mislim da je plus ako si u gornjem dijelu tijela vitkija, tj. ako nisi preobdarena i ako imaš struk i relativno ravan stomak, jer te u tom slučaju visoki struk ne bi trebao "pojesti".
Ne znam jesam li dobro shvatila, ali sad sam se sjetila da sam bila probala onu jednu s crnom gumom u struku (ima ih gro po e-bayu), nije mi baš stajalo. Mislim da mi treba neki lagani pad, da se ne širi naglo od struka, a da opet ide u A kroj, zato i pitam za taj visoki, jer su one uglavnom po tom principu. Ovu Zarinu nosim na sličnu shemu, jer mi je preduga, pa je povučem gore i stavim si remen, čini se ok, ali ipak je to haljina i gornji dio je nekako širi, pa nekako ne mogu na osnovu nje procijeniti. Gornji dio tijela ok više-manje, ništa se ne ističe posebno, pa ni struk Imam ga, ali nije izražen. Stomak kad još malo uvučem nije problem Sad ne kužim, jel ova suknja linkana s Asosa to što tražim, što ti se čini? Zbunili su me ovi krugovi o kojima pričaš, a vidim da se dobro kužiš u krojeve
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 15:35   #3551
Ne kužim ti se ja u krojeve uopće , nego volim duge suknje pa sam ih dosta isprobala i zaključila koji mi krojevi pristaju, a koji ne i uglavnom to dobro prepoznam. Dobro si me shvatila, ni meni ne stoje one s gumom u struku i te što se šire odmah iz struka .
Ova s Asosa je krojena na taj "nesretni" način (svugdje jednaka količina materijala), ali su je dobro izveli u struku s ovim što su ju namreškali samo na prednjem dijelu pa ne pada naglo u široko kao one s gumom, lagan je materijal i čini mi se da lijepo pada preko bokova, tako da mislim da ima nade za nju i da bi ti mogla pristajati.

Ne želim te nagovarati na kupnju, ja to samo onako od oka komentiram . Doduše, lijepa je boja, a nije ni puno skupa...
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 19:05   #3552
Quote:
makyca kaže: Pogledaj post
Ne kužim ti se ja u krojeve uopće , nego volim duge suknje pa sam ih dosta isprobala i zaključila koji mi krojevi pristaju, a koji ne i uglavnom to dobro prepoznam. Dobro si me shvatila, ni meni ne stoje one s gumom u struku i te što se šire odmah iz struka .
Ova s Asosa je krojena na taj "nesretni" način (svugdje jednaka količina materijala), ali su je dobro izveli u struku s ovim što su ju namreškali samo na prednjem dijelu pa ne pada naglo u široko kao one s gumom, lagan je materijal i čini mi se da lijepo pada preko bokova, tako da mislim da ima nade za nju i da bi ti mogla pristajati.

Ne želim te nagovarati na kupnju, ja to samo onako od oka komentiram . Doduše, lijepa je boja, a nije ni puno skupa...
Jao, ma kupim ja to vjerovatno svakako, predugo je škicam, jedino me muči što nisu napisali duljinu, ali ako je petite valjda će pasati, a ovo što si napisala samo je potvrdilo odluku I ovu gore navedenu Rare i Zarinu sam kupila na slijepo i ispalo je da sam prvi put pogodila, red je i na ovu Mislila sam crnu, ali i mene vuče ova crvena iskreno, ako nije žiži crvena i ako realno odgovara ovoj na slici. Nego, kad sam već tu, moram pitati, obzirom da nisam baš neki...khm...talent za modu Je li se ovakav materijal i tip suknje uopće da kombinirati u jesen/zimu na deblje tajice s, recimo, nekim finim topom/vestom i s recimo, biker čizmama? Znam da će modni znalci reći da se sve da iskombinirati ako znaš, a ja baš i ne znam i nisam toliko odvažna, a ne želim ispasti seljak Pa kad sam već na ovoj temi, ako može koji tip i za to
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 20:38   #3553
Mislim da bi ti trebala pasati, jer je modeluša 168 cm (ako ne lažu o visini kao što znaju ponekad ), a njoj je sasvim ok dužina. Čini mi se da je ostala samo crna .

Po meni se može kombinirati i zimi, zašto ne, jedino ne znam je li pretanka i hoće li ti biti hladno. Nisam neki savjetnik za kombiniranje, ali čini mi se da bi se dalo svašta s njom. To možeš najbolje vidjeti kad ti stigne pa isprobati na sve što ti padne na pamet. Mogla bi proći i s nekim chunky džemperom i bikericama za boho look ili s jednostavnom uskom majicom/bodijem s velikim okruglim izrezom na leđima (ma ne mora imati taj izrez, ali ja sam slaba na otvorena leđa ) i balerinkama. Može na kožnu jaknu ili na jaknu od jeansa, ugl. mislim da baš imaš s njom izbora .
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 00:07   #3554
Quote:
makyca kaže: Pogledaj post
Mislim da bi ti trebala pasati, jer je modeluša 168 cm (ako ne lažu o visini kao što znaju ponekad ), a njoj je sasvim ok dužina. Čini mi se da je ostala samo crna .

Po meni se može kombinirati i zimi, zašto ne, jedino ne znam je li pretanka i hoće li ti biti hladno. Nisam neki savjetnik za kombiniranje, ali čini mi se da bi se dalo svašta s njom. To možeš najbolje vidjeti kad ti stigne pa isprobati na sve što ti padne na pamet. Mogla bi proći i s nekim chunky džemperom i bikericama za boho look ili s jednostavnom uskom majicom/bodijem s velikim okruglim izrezom na leđima (ma ne mora imati taj izrez, ali ja sam slaba na otvorena leđa ) i balerinkama. Može na kožnu jaknu ili na jaknu od jeansa, ugl. mislim da baš imaš s njom izbora .
Da, to je i meni palo na pamet, pruža dosta kombinacija znači. Sad još moram samo uloviti crvenu Ne znam jesam li prolupala, ali čin i mi se da je jutros bilo i crvene iako jučer i evo sad ne...Baš ću popratiti. Puno ti hvala na pomoći
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 20:44   #3555
Jos uvijek zna biti ugodno i toplo pa me zanima mogu li se na lagane baggy hlace obuti salonke ili to nuzno moraju biti otvorene cipele?
subidubiljubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 00:22   #3556
Kako u ovom periodu nositi ovaj kardigan? Sve jakne za jesenski period su kratke, kožna ili teksas, ali nisam sigurna jer je kardigan dosta duži, a i debljeg je materijala. Šta predlažete?
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 09:25   #3557
meni bi koznjak isao dobro na taj kardigan a ako te brine duljina, mozes nositi baloner ili neku parku na njega. a mislim da ni sa majicom dugih rukava ispod njega ne bi bilo lose.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 13:55   #3558
To i je problem što baloner ne posjedujem nijedan, znači kožna jakna bi ipak mogla proći iako je kraća od kardigana, budem probala
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 15:02   #3559
pa po meni bi mogla proći, često nosim ispod kožnjaka stvari koje su duže od njega. probaj
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 00:04   #3560
Pokušala isfurati večeras sa kožnom jaknom, ispalo očajno izgleda da ću morati nabaviti baloner, ni sama ne vjerujem da još nemam niti jedan.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.