Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2008., 14:47   #21
QUOTE=Zenabr1;16561826]gore ti piše pročitaj od početka[/QUOTE]

vidim o šarengradskoj al..o rudešu bome ne vidim
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 14:49   #22
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post
QUOTE=Zenabr1;16561826]gore ti piše pročitaj od početka
vidim o šarengardskoj al..o rudešu bome ne vidim [/QUOTE]

e za rudeš moram ići pogledati,ali trenutno imam velikih problema sa nogom pa nemogu izaći,inače čula sam da ima ginić tamo,imaš u runjaninovoj ako ti nije daleko
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 15:21   #23
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
vidim o šarengardskoj al..o rudešu bome ne vidim
e za rudeš moram ići pogledati,ali trenutno imam velikih problema sa nogom pa nemogu izaći,inače čula sam da ima ginić tamo,imaš u runjaninovoj ako ti nije daleko[/QUOTE]

ma niš od tog nije daleko ako je doktor/ica normalna, ako je profesionalna i ako te ne otfitilji za 10 sec. hvala puuuno
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 20:47   #24
meni hitno treba novi ginekolog

iz novog zg sam
pa......... molim savjet
lamelasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 12:56   #25
moram se nadovezat za dr. bokić. kao prvo naručuju za 2 mjeseca (bar mene). ona je super ako je sve ok i samo imaš redovni pregled. za ostalo nije. ja sam došla kod nje zbog bolova koji su trajali par dana i pogledala me na uzv i pripisala policističnim jajnicima, nije mi radila papa test. i nakon što sam joj još 2 puta opisala bolove i dalje nije niš napravila nego rekla proći će kad dobiješ mengu. da bi nakon mjesec dana tj malo više ponovo išla na redovan papa test. i unatoč mojem protivljenju mi hoće ugurat yasmin da koristim, al ja se ne dam. i svaki put se moram svađat s njom. upravo je to problem što ima previše ljudi pa ih hoće riješit u tom danu. za sestru da i ne spominjem, unatoč tome što imaju te termine za telefon ne javljaju se danima u to vrijeme. al doslovno ispod 3-4 dana nikad nisam uspjela ih dobit. al dobra stvar je da napravi uzv, i opiše ti sve što vidi tamo svaki put
majaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 14:20   #26
Quote:
majaa kaže: Pogledaj post
moram se nadovezat za dr. bokić. kao prvo naručuju za 2 mjeseca (bar mene). ona je super ako je sve ok i samo imaš redovni pregled. za ostalo nije. ja sam došla kod nje zbog bolova koji su trajali par dana i pogledala me na uzv i pripisala policističnim jajnicima, nije mi radila papa test. i nakon što sam joj još 2 puta opisala bolove i dalje nije niš napravila nego rekla proći će kad dobiješ mengu. da bi nakon mjesec dana tj malo više ponovo išla na redovan papa test. i unatoč mojem protivljenju mi hoće ugurat yasmin da koristim, al ja se ne dam. i svaki put se moram svađat s njom. upravo je to problem što ima previše ljudi pa ih hoće riješit u tom danu. za sestru da i ne spominjem, unatoč tome što imaju te termine za telefon ne javljaju se danima u to vrijeme. al doslovno ispod 3-4 dana nikad nisam uspjela ih dobit. al dobra stvar je da napravi uzv, i opiše ti sve što vidi tamo svaki put

upravo je tako!
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 15:16   #27
A joj...a ja sam se prije 3 tjedna prebacila kod nje...i naručena sam u 11.mj.na pregled...
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 08:55   #28
Quote:
plagra kaže: Pogledaj post
A joj...a ja sam se prije 3 tjedna prebacila kod nje...i naručena sam u 11.mj.na pregled...
a gle...nemoj slušati nas, ima i zadovoljnih njome, procjeni sama
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 09:10   #29
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
ja osobno idem u dom zdravlja švarcova,kod dr.pačaka,i zadovoljna sam,a u dz prečko,imaš dr.bokić,koliko sam čula mlada je i dobra
E pa neznam više što da mislim!

Ja sam naime kod Pačka-

1. Nema ultrazvuk (nema veza kad bi drugo bilo ok)
2.Moraš se svađati za uputnice
3.Čekaš 100 godina, makar si naručena
4.Čak i neda uputnicu za ultrazvuk, makar ga nema
5. ŽENA KOJA TAMO RADI (NE KOD NJEGA ALI U DZ) mi je rekla DA BJEŽIM OD NJEGA KAKO ZNAM I UMIJEM.

Probat ću u šaringradsku, samo neznam gdje je to točno , i dali prima.

Ali eto, baš prije mjesec dana sam dobila taj info, da se maknem od njega što prije.
__________________
..all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves.
girlnextdoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 09:13   #30
Quote:
girlnextdoor kaže: Pogledaj post
E pa neznam više što da mislim!

Ja sam naime kod Pačka-

1. Nema ultrazvuk (nema veza kad bi drugo bilo ok)
2.Moraš se svađati za uputnice
3.Čekaš 100 godina, makar si naručena
4.Čak i neda uputnicu za ultrazvuk, makar ga nema
5. ŽENA KOJA TAMO RADI (NE KOD NJEGA ALI U DZ) mi je rekla DA BJEŽIM OD NJEGA KAKO ZNAM I UMIJEM.

Probat ću u šaringradsku, samo neznam gdje je to točno , i dali prima.

Ali eto, baš prije mjesec dana sam dobila taj info, da se maknem od njega što prije.
sve zavisi kako se negdje navikneš,ja sam kod njega 17g.i nisam imala takvih problema kao ti,a šarengradska ti je jednu stanicu dalje od ciboninog tornja
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 09:14   #31
[QUOTE=girlnextdoor;16607932]E pa neznam više što da mislim!


5. ŽENA KOJA TAMO RADI (NE KOD NJEGA ALI U DZ) mi je rekla DA BJEŽIM OD NJEGA KAKO ZNAM I UMIJEM.



ja sam čula slično! al sam i čula da je doktor koji radi u njegovoj suprotnoj smjeni ( ne znam kak se zove) dosta dobar. mislila sam možda to probat...
zooey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 09:39   #32
[QUOTE=zooey;16608001]
Quote:
girlnextdoor kaže: Pogledaj post
E pa neznam više što da mislim!


5. ŽENA KOJA TAMO RADI (NE KOD NJEGA ALI U DZ) mi je rekla DA BJEŽIM OD NJEGA KAKO ZNAM I UMIJEM.



ja sam čula slično! al sam i čula da je doktor koji radi u njegovoj suprotnoj smjeni ( ne znam kak se zove) dosta dobar. mislila sam možda to probat...

E da , kod njega nemožeš ni preko veze..prekrcat je.(on naime ima ultrazvuk, sam te šalje na briseve kontrolne.ma predobar.)

Vezano za Pačka, neznam dali ti je kada dao uputnicu za recimo briseve? kontrolni ultrazvuk? bilo kakav pregled osim pape?

Još me zanima, dali netko zna za ginekologa, koji ima ultrazvuk recimo u DZ Medvešćak?

Hvala!!
__________________
..all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves.
girlnextdoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 09:44   #33
[QUOTE=girlnextdoor;16608447]
Quote:
zooey kaže: Pogledaj post


E da , kod njega nemožeš ni preko veze..prekrcat je.(on naime ima ultrazvuk, sam te šalje na briseve kontrolne.ma predobar.)

Vezano za Pačka, neznam dali ti je kada dao uputnicu za recimo briseve? kontrolni ultrazvuk? bilo kakav pregled osim pape?

Još me zanima, dali netko zna za ginekologa, koji ima ultrazvuk recimo u DZ Medvešćak?

Hvala!!
moram odgovoriti,pačak ako je potrebno posudi ultrazvuk od ovog drugog,dr.a ako je potrebno sve ti da,glupo je pljuvati po njima jer su tu kad ih trebamo,svatko sebi traži ono što mu odgovara
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 10:02   #34
ma ja s Pačakom nisam ni imala tih ''tehničkih'' problema, ja više imam osjećaj da s njim ne mogu pričat. imam osjećaj da me gleda ko balavicu i ne objasni mi puno stvari koje ispitujem.
zooey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 10:05   #35
Quote:
zooey kaže: Pogledaj post
ma ja s Pačakom nisam ni imala tih ''tehničkih'' problema, ja više imam osjećaj da s njim ne mogu pričat. imam osjećaj da me gleda ko balavicu i ne objasni mi puno stvari koje ispitujem.
zašto?ako me nešto zanima sjednem i sve objasni
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 10:10   #36
ne znam zašto. evo, recimo u vezi pilula kad sam ga tražila da mi objasni razlike između njih, količinu hormona i slično, otpilio me i rekao mi da su sve iste i jos se otresao na mene, da sto ja njega tu ispitujem, on je doktor valjda on zna
zooey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 10:15   #37
Quote:
zooey kaže: Pogledaj post
ne znam zašto. evo, recimo u vezi pilula kad sam ga tražila da mi objasni razlike između njih, količinu hormona i slično, otpilio me i rekao mi da su sve iste i jos se otresao na mene, da sto ja njega tu ispitujem, on je doktor valjda on zna
gle ja ne branim nikoga,on je meni dobar želim nekuda otići da mi bude bliže,isto tražim u zapadnom dijelu grada,ali neću se zaletavati,na prvog kojeg vidim,dok god ne nađem nešto ostat ću kod njega
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 10:24   #38
ma naravno, kužim, neću ga ni ja mijenjat odjednom, jer što ako mi ni taj drugi ne paše pa tako u nedogled... ali opet, ako stvarno nadjem kvalitetnog doktora koji će mi odgovarat, zakaj se ''mučit'' kod ovog s kojim nisam tak oduševljena
zooey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 10:29   #39
Quote:
zooey kaže: Pogledaj post
ma naravno, kužim, neću ga ni ja mijenjat odjednom, jer što ako mi ni taj drugi ne paše pa tako u nedogled... ali opet, ako stvarno nadjem kvalitetnog doktora koji će mi odgovarat, zakaj se ''mučit'' kod ovog s kojim nisam tak oduševljena
ja sam u vrbanima-i još uvijek nisam našla blizu,za dr.bokić su svi govorili da je super,kad sam došla po papir,sestra je urlikala,a dr.ni blizu,kad ozdravim pogledat ću u rudešu ili runjaninovoj
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 10:33   #40
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post
a gle...nemoj slušati nas, ima i zadovoljnih njome, procjeni sama
Još je ovdje nitko nije hvalio..tako da sam očito pogriješila(iako sam dobila preporuku)a sada mora proći godina da opet mijenjam ili
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.