Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2008., 22:26   #1
Prekrasni čupavi mačići traže dom - UDOMLJENI

Stari su 3 mjeseca,siva je curica a zuti je decko.Kontakt 091/7624635
Slike govore vise od rijeci

Decko






Cura




leprsavi_leptiric is offline  
Old 13.11.2008., 22:46   #2
ajmeeeee preslatki su...a mala je pravi bombončić ....kad bi je barem ja mogla uzeti
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 13.11.2008., 23:25   #3
joj, ja bi tako rado curicu. predivna mi je.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 13.11.2008., 23:29   #4
a ja dečka... al dosta mi je (tj.mojima doma) moja velika mačketina razmažena, a i nekaj mi se vidi da bude jedan mali šepavi mačić sa još k tome strganim repom kod mene ostal... a i uvijek je poneki mali 'prolaznik' u prolazu.. kaj ćeš, luda kuća!
sretno s macama, makar mislim da ovakve krasotice sreću ne trebaju!!
mitzekatze is offline  
Old 14.11.2008., 03:09   #5
isti mačići su i na temi "žicanje čistokrvnih životinja"...radi se o čistokrvnim turskim angora mačićima...piše da ih ima 7 te traže dom zbog bolesti vlasnika...kad bi barem mogla udomiti ovu malu sivu
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 14.11.2008., 03:30   #6
mislim da nisu isti mačići, već su samo slike posuđene. jer nije dob ista a ni kontakt tel. sutra zovem da pitam za curu. nadam se da će biti slobodna.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 14.11.2008., 10:52   #7
no, tko je od koga posudio slike? naime, ovaj macic je simba, a maca je zita, vidjet cete ako idete na "save picture as".

a zita je nick one koja poklanja turske angore
Suey is offline  
Old 14.11.2008., 12:15   #8
evo čula sam se sa ženom. svi su ti mačići i ovi ovdje i oni tamo na čistokrvnim isti. izgleda da su ovi malecki svi udomljeni, a ima još jedno leglo malo starijih i imaju i odraslih mačaka (oko 2 god.)
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 14.11.2008., 12:33   #9
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
evo čula sam se sa ženom. svi su ti mačići i ovi ovdje i oni tamo na čistokrvnim isti. izgleda da su ovi malecki svi udomljeni, a ima još jedno leglo malo starijih i imaju i odraslih mačaka (oko 2 god.)
Evo 'žene'

Da, sve su to iste mace, samo je došlo da male zbrke jer sam molila prijateljicu iz Noine Arke za pomoć svezi udomljavanja, te je došlo do duplih postova...
Direktan, moj broj je 091/ 7685 068, ostale su još 2 sivo-plave ženkice od 5 mj.

Ima još jedno leglo, sada su ušle u 8 mj, ne znam točan broj i spol jer su vlasnici stari ljudi i teška je komunikacija, pa sam prvo željela udomiti malecke. Večeras ću saznati sve o tom, starijem leglu.

Mace su divne, jedna ljepša od druge, molim vas pomozite da ih sve sretno udomimo jer je gospođa teško oboljela, a suprug nije voljan brinuti se o njima :/ Hvala
Zita11 is offline  
Old 14.11.2008., 13:37   #10
ajme ja bih jednu sivo plavu...predivne su stvarno!
pa nisu ni stare ove iz drugog legla, 8 mj je nista, a macic zacas naraste.
Suey is offline  
Old 14.11.2008., 14:27   #11
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
ajme ja bih jednu sivo plavu...predivne su stvarno!
pa nisu ni stare ove iz drugog legla, 8 mj je nista, a macic zacas naraste.
Istina Prva maca, Zita, bila je kod mene 10 dana i 'poduplala' se kroz taj period Ovo leglo od 8 mj su zapravo 7, sad provjerih i to su još uvijek male mace, u usporedbi s roditeljima - gotovo upola manje... Preuzeti ću 2 večeras i poslikati ih i postati na ovaj topic

Upravo je krem mačić Simba, sa fotki, otišao u svoj novi dom, preostale 5-mjesečne čekaju preuzimanje, sve su našle udomitelje brzinom svjetlosti
Dakle - preostale su samo 7 mj. mace, 4 sivo-plave i jedna bijela sa oker i tamno smeđim 'flekama, javim spol i dam fotke na uvid večeras...
Zita11 is offline  
Old 14.11.2008., 14:45   #12
simba i izgleda kao prava angora, dok ova mala siva zita izgleda kao mjesanka - ima facu angore, ali nekak srednju duljinu dlake. joj, ja bih upravo sivo plavu macu, svidjaju mi se britanske kratkodlake, ali ova mi je cak i ljepsa. britanske su krizali s perzijskima kad su ih poceli zaprav uzgajati, pa su dobile onu tumpastu facu, doduse ne kao u pravih perzijanera, ali kod muskih britanskih zna doci jako do izrazaja.

kakva im je cud, jesu mazne ili svojeglave?
Suey is offline  
Old 14.11.2008., 15:35   #13
preeeeeeeeeeeedivne su!!

nevjerujem kakav ja UVJEK peh imam...kada god je neka ovako predivna, predivna maca ja bas taj dan dodem pre kasno na forum
poceti cu spavati za kompom.....
__________________
Love to dance
SamoPlesi is offline  
Old 14.11.2008., 15:42   #14
Nisam skužila ništ... jesu li ili nisu udomljeni???
missm is offline  
Old 14.11.2008., 15:43   #15
Aaaaa, kužim sad
Shvatite moje postove kao dizanje teme....
missm is offline  
Old 14.11.2008., 15:44   #16
Quote:
SamoPlesi kaže: Pogledaj post
preeeeeeeeeeeedivne su!!

nevjerujem kakav ja UVJEK peh imam...kada god je neka ovako predivna, predivna maca ja bas taj dan dodem pre kasno na forum
poceti cu spavati za kompom.....
Hehe..

Znam kako ti je...trazim po forumu vec skoro pola godine micu koju bi udomila i svaki put prekasno!! Ali svaki put!

E, pa...danas mi je uspjelo! Jedna od ovih cupavca je moja!
Konacno!!!

Ne gubi nadu!
Naci ces i ti neku ljepotu za sebe!
HimeraJ is offline  
Old 14.11.2008., 15:53   #17
himera, koja?

daj slike, ne budi skrta
Suey is offline  
Old 14.11.2008., 16:05   #18
Quote:
SamoPlesi kaže: Pogledaj post
preeeeeeeeeeeedivne su!!

nevjerujem kakav ja UVJEK peh imam...kada god je neka ovako predivna, predivna maca ja bas taj dan dodem pre kasno na forum
poceti cu spavati za kompom.....
pa zar su svih pet 7-mjesečnih već rezervirane. znam da su udomljene ove dvije slatkice od 3-mjeseca i da su već rezervirane one od 5-mjeseci.
možda još ima koja da je ostala.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 14.11.2008., 16:10   #19
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
himera, koja?

daj slike, ne budi skrta
Danas idem navecer po nju, sivo-plavu zenkicu....
joooj, jedva cekam..
tako da slike stavljam danas navecer ili sutra!
HimeraJ is offline  
Old 14.11.2008., 16:11   #20
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
pa zar su svih pet 7-mjesečnih već rezervirane. znam da su udomljene ove dvije slatkice od 3-mjeseca i da su već rezervirane one od 5-mjeseci.
možda još ima koja da je ostala.
daj nazovi gospođu i interesiraj se, mozda ima jos koja slobodna!
drzim fige!
HimeraJ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.