Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2003., 13:59   #1
Question Slatko/kiselo vrhnje

nisam nikad kuhala s njima, sve do nedavno (i to samo sa slakim, odnosno, "vrhnjem za kuhanje", al to je valjda slatko) al sad vidim da se neke stvari rade i sa kiselim vrhnjem.

pa sam ostala malo zbunjena
ajmo malo pomoci.
kad, koji?
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 16:26   #2
ovdje vecinom koriste slatko vrhnje u 99% slucajeva

Kiselo vrhnje stavljam u cro recepte, u umake ( bolje veze neog ovo rijetko , slatko) recimo u recept sa tjesteninom od Samanthe

Kiselo vrhnje jedem sa svjezim sirem i mladim lukom

U ovaju, pojedem ga i samo.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 16:50   #3
Quote:
Winona1 kaže:
ovdje vecinom koriste slatko vrhnje u 99% slucajeva

Kiselo vrhnje stavljam u cro recepte, u umake ( bolje veze neog ovo rijetko , slatko) recimo u recept sa tjesteninom od Samanthe

Winona,u tu pastu ide slatko,odnosno to vrhnje za kuvanje sto spominje indian.

a kiselo ja stavljam u juhe,od karfiola,mrkve......i salata od krastavaca ide s kiselim.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 17:54   #4
jesam ja tebe s nekim zamjenila ?

Jesi mi ti dala recept za pastu sa sampinjonima ? Sad vise nisam sigurna...

U svakom slucaju u taj recept ide kiselo vrhnje, recept je na Gastronomiji ( cini mi se topic sto rucamo, prvi dio )

da kako sam salatu od krastavca zaboravila

I krem juhe.

I u sirnicu ( isto recept s Foruma) stavim kiselog vrhnja.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 18:03   #5
Zamjenila si me s nekim,probala si moju pastu s spinatom,skoljkama i vrhnjem za kuhanje.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 18:36   #6
svu ste me smotale

Zamjenila sam te s Lolom bas sam sad gledala.

Da tvoje taglatelle imam zapisane u moju mini kuharicu ( 250 g vrhnja )

Gdje jos dodajem kiselo vrhnje - u umak za tartar ( radim veceras ) u umak za wraps ( pomjesam sa senfom ) kada radim "senf-odreske" premazem odreske mjesavinom vrhnja i senfa i onda paniram kao i obicno.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2003., 06:43   #7
Jamie Oliver stavlja slatko vrhnje preko vrućih kuhanih malih baby-cvekli. Pa nasjecka potočarku i popapri pa to liči na maline i jagode sa vanilijom na prvi pogled.
__________________
"This shampoo is too strong!" "I'll give you my strawberry for your appricot!"
Flemming is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:46   #8
vrhnje za kuhanje

volite li i koristite li vrhnje za kuhanje,ili ga zbog masnoće ipak izbjegavate
kataivlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:48   #9
Quote:
kataivlado kaže: Pogledaj post
volite li i koristite li vrhnje za kuhanje,ili ga zbog masnoće ipak izbjegavate
malo masnoće ne smeta kad je jelo duplo finije
__________________
VIŠE NISAM UOBRAŽEN. SAD SAM SAVRŠEN.
gw13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:55   #10
ja koristim vrhnje jer ne koristim brašno ni zapršku za zgušnjavanje čušpajza i umaka - pa moram ga od nečeg napravit, ne?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 00:01   #11
a jel stavljate u umake za tjstenine i rižota,i koliko,naprimjer za jedan rižoto oko 150 ml dali je to puno ili malo
kataivlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 00:04   #12
ma nemojte se smijat ali od čega se ono sastoji,ako znate
kataivlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 02:05   #13
Ne koristim vrhnje za kuhanje, ako pripremam bilo kaj na bijelo radije stavim Mileram.
To vrhnje mi je premasno, pretusto i preteško. Jedina iznimka je umak od gorgonzole, ali ne sjećam se kad sam ga zadnji put jela.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 02:35   #14
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ne koristim vrhnje za kuhanje, ako pripremam bilo kaj na bijelo radije stavim Mileram.
To vrhnje mi je premasno, pretusto i preteško. Jedina iznimka je umak od gorgonzole, ali ne sjećam se kad sam ga zadnji put jela.
Ja sam taj umak kuhala cesto. Skoro svaki dan. Utapala sam osim gorgonzole i zdenka topljive sireve (kaj se nadje). Al ima desetak (manje, vise) godina od tada. Najdrazi i dalje tvrdi da mu se umak svidja, frendice pak vraca u mladost, pa se ja se potrudim svakih par mjeseci otopiti gorgonzolu u vrhnju. Nis posebno, al nas veseli.
regica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 02:35   #15
Izbjegavam. Koristim ga skoro isključivo samo kad radim zelenu paštu s račićima. U rižot radije ubacim jedan Buco ili Zdenka sirić. U ostalim jelima mi je zamjenjivo ili nepotrebno, al ja sam primorka, nema kod nas baš jela sa vrhnjem, ni za kuhanje ni kiselog..
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 05:32   #16
koristim obicno kiselo vrhnje, nikad vrhnje za kuhanje...obicno mi je i finije, i manje masno (nije bas da pretjerano pazim, ali ako moze i tako, zasto da ne) i jeftinije.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 10:37   #17
Može jedno pitanje? Čemu stavljate u rižoto vrhnje? Kojim povodom? Ako radite rižoto od nečeg morskog vrhnje ne bi smjelo niti blizu, ako pak pravite rižoto od povrća ne možete ga napraviti fino kremastog od parboiled riže! Kupite normalnu rižu, onu koju treba podlijevati i paziti da se ne raskuha (tipa roma ili arborio) i nikakvo vrhnje vam neće trebati, eventualno kockica maslaca na kraju kuhanja.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 10:52   #18
To sranje koje nazivaju vrhnjem za kuhanje je slatko vrhnje u koje proizvođač utrpa vodu,emulgatore,gadosti kao škrob i glukozu...
Nikad ga nisam koristila.
Ako jela zahtjevaju dodavanje vrhnja koristim slatko ili kiselo ovisno o vrsti jela.
Za umak od gorgonzole ne koristim ništa osim gorgonzole i maslinovog ulja.Možda malo mlijeka ,ako je pregusto.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 11:21   #19
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Može jedno pitanje? Čemu stavljate u rižoto vrhnje? Kojim povodom? Ako radite rižoto od nečeg morskog vrhnje ne bi smjelo niti blizu, ako pak pravite rižoto od povrća ne možete ga napraviti fino kremastog od parboiled riže! Kupite normalnu rižu, onu koju treba podlijevati i paziti da se ne raskuha (tipa roma ili arborio) i nikakvo vrhnje vam neće trebati, eventualno kockica maslaca na kraju kuhanja.
bah, evo baš radio rižot od povrća u subotu. sve se fino skuhalo baš kako si rekla, svejedno sam krknijo 1dl vrhnja
volim da je masnije, finija je riža

definitivno vrnje pojača okus jela, sve je fino.

a što se tiče kalorija, ne se prežderat i ić' na rekreaciju
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 12:16   #20
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
bah, evo baš radio rižot od povrća u subotu. sve se fino skuhalo baš kako si rekla, svejedno sam krknijo 1dl vrhnja
volim da je masnije, finija je riža

definitivno vrnje pojača okus jela, sve je fino.

a što se tiče kalorija, ne se prežderat i ić' na rekreaciju

Probaj dodati malo maslaca (Donata) i žlicu dvije parmezana.
probaj,aj pliz...

Zadnje uređivanje tough_cookie : 03.02.2009. at 21:33. Reason: jezik na gastronomiji :nono:
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.