Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2003., 15:04   #581
Quote:
Vanja oko panja kaže:
Naravno, eno javljaju da je jutros opsadno stanje na Barama, procitali ljudi ono o laptopu.
sto o laptopu?
 
Old 02.06.2003., 15:04   #582
Agent Scully ti fakat nisi citala sve .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Old 02.06.2003., 15:07   #583
Quote:
magdalena99 kaže:
sto o laptopu?

Quote:
lebowski kaže:
Pa mozda se i ona javi, ne znam, sa spikom da je bila klinicki mrtva tri dana, ali je srecom sahranjena sa laptopom pa ako je netko u blizini, nek ode na Bare i iskopi grob ne znam, 30. u 5. redu. Ima i takvih slucajeva.
Vanjushka is offline  
Old 02.06.2003., 15:07   #584
evo ljudi, upravo smo saznali ime i prezime osobe koja je postala pod nickom Soraja.
Dakle, sutra u 8 i 30. bit ću ispod sata, na Glavnoim kolodvoru. Što se tiče znaka prepoznavanja i imat ću transparent na kojem će velikim crvenim slovima pisati Soraja.
Vidim da ćemo biti dobro naoružani, ja ću uzet valjak za razvlačenje tijesta.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Old 02.06.2003., 15:10   #585
i ja sam se rasplakala i još dva dana nisam bila svoja.

a soraju sam tu i tamo ponegdje pročitala, usput. ali tko se ne bi rascmoljio.

osjećala sam se grozno, ali sam istovremeno bila zahvalna na svemu što ja imam - zdravo dijete, normalan život.

sad kad se ispostavlja da to nije istina, još sam sretnija i zahvalnija.

uzevši sve to u obzir, mislim da je fora isto genijalna koliko i bolesna. odnosno, užasno je bolesna, ali ja se sad nakon ovoga osjećam dobro: niti je soraja umrla, niti su blizanci siročad, a i ja sam sretnija i zahvalnija nego što sam bila.

a koga se to ide tuć u sarajevo?
Parasociolog is offline  
Old 02.06.2003., 15:11   #586
gdje si saznala?

tko je to?

i najvaznije od svega: ZASTO?
gea is offline  
Old 02.06.2003., 15:15   #587
Quote:
gea kaže:

i najvaznije od svega: ZASTO?
to će nam Soraja sutra objasnit

ostalo ne mogu javno
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Old 02.06.2003., 15:18   #588
Quote:
gea kaže:
gdje si saznala?

tko je to?

i najvaznije od svega: ZASTO?
Htjela je dobit gumenim po dupetu?
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Old 02.06.2003., 15:25   #589
Nemam gumeni k****, ali imam plastični, jeli može? Jer nemam susjeda policjota da mi posudi pendrek. A tava mi je prelagana pa ne može se njome nitko umlatiti.
A tko je vođe puta, Soks? Ja ću senviče napraviti dsa nam snage ne ponestane do Sarajeva i izvući ću bocu Jegera i Balića iz ormara da ne propadne od stajanja.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Old 02.06.2003., 15:32   #590
Quote:
kiki-j-zg kaže:
Nemam gumeni k****, ali imam plastični, jeli može? Jer nemam susjeda policjota da mi posudi pendrek. A tava mi je prelagana pa ne može se njome nitko umlatiti.
A tko je vođe puta, Soks? Ja ću senviče napraviti dsa nam snage ne ponestane do Sarajeva i izvući ću bocu Jegera i Balića iz ormara da ne propadne od stajanja.
odlično
plastični kuratz je isto dobar, samo ćeš ga morati skrivati da ti ga netko ne mazne na putu. (ajme kako ćemo naguziti Soraju )
vođa puta, pa ovako, na sarajevskom kolodvoru će nas dočekati Vanja, a onda idemo ravno do Soraje. Kad završimo "razgovor sa Sorajom" idemo na Baš- čaršiju na ćevape
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Old 02.06.2003., 15:36   #591
JUPIIIIII!!!!!!

jel mozemo o sisama pricat putem?

samo ne previse sendvica, da ne pokvarimo cevape....
gea is offline  
Old 02.06.2003., 15:42   #592
Quote:
gea kaže:
jel mozemo o sisama pricat putem?
..a tebi se nešto priča o sisama...pa reci šta te muči
__________________
...keep on skanking!
dr_skank is offline  
Old 02.06.2003., 15:45   #593
Quote:
Vanja oko panja kaže:
Ma kad se pojavimo onako krvavi i ljuti od prebijanja Hanke, ima da nam poklone dvije cevabdzinice u startu. I jednu slasticarnu pride ) uzecemo Egipat i Zelju

Ne trebaju Hanki silikoni, ona se rodila sa njima )

Hanko, sutra bolje bjezi sa Bistrika, kaznena expedicija stize
Moj Nedime (ovaj, Vanja) sta nam ovo rade...

Meni se eto nesto ne ide na to lemanje, ali ispred Egipta se mozemo naci, u stvari ispred Zelje, jer necete valjda prvo slatko pa onda slano?



I necete valjda samo tufahije i baklavu, kad ste vec u Egiptu? A halva? A sladoled?

Rajna is offline  
Old 02.06.2003., 15:49   #594
Sto se tice Sorajine smrti,drago mi je ako nije mrtva.
Drago mi je sto dve bebice nisu ostali sirocad i sto neki muskarac nije izgubio voljenu zenu.

Sorajina smrt me jeste potresla.Plakala sam taj dan,ali i sledeci - citajuci sve.
Mora da sam ljudima koji dolaze u internet klub izgledala kao totalni idiot sa uplakanim i otecenim ocima.
Mnogi su se interesovali za takvo moje stanje i saznali o cemu se radi - i svi su bili tuzni zbog toga.

Kada sam juce momku rekla za nepoklapanje nekih datuma,mislim da je osjetio olaksanje,kao i ja.

Ova prica me je natjerala da se zamislim.Shvatila sam kako se cesto zamaram sitnicama,a ni svjesna nisam da u svakom trenutku mogu izgubiti nekog jako bliskog...
Da je nekad bolje sitnim problemima okrenuti ledja i zanemariti ih i to vrijeme provesti sa nekim meni dragim,koga vec sutra mozda nece biti.

Covjek,radeci,okupiran obavezama...jednostavno zaboravi na tako male i jednostavne,a ipak vazne cinjenice.

Sto se tice onoga jedna osoba - jedna IP adresa,mislim da to i nije bas tako jednostavno.
Ja radim u internet klubu i logiram se ovdje.
Znam da se iz ovog kluba javlja jos jedna djevojka (s kojom se i privatno druzim) ,ali mislim da ona posta na Druzenje i kafa (spomenula mi jednom) i ko zna cemu,jer njen nik jos nisam srela na dijelovima foruma koje ja otvaram.
Da li jos neko od posjetilaca kluba posta zaista ne bih znala reci.
Moj dragi samo cita (jako rijetko),ali nema nik na ovom forumu.
Vjerovatno isto tako postoje ljudi koji rade u firmama iz kojih se javlja vise ljudi.

Pozdrav svima vama.
Mislim da nisam do neki dan ni bila svjesna koliko ste mi dragi i da bih 'nestanak' svakog od vas osjetila kao neki stvarni gubitak iako vas srecem samo u ovom nestvarnom svijetu.
Imam ja i 'stvarnih' prijatelja i svoj zivot u stvarnom svijetu,ali ipak,dobar dio svog vremena na poslu provodim citajuci vas.
Tek sad shvatam koliko su me puta neki od vas znali nasmijati,kad sam bila mrzovoljna zbog PMS-a ili neke gluposti i popraviti mi dan.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 02.06.2003., 15:50   #595
zene ne zachatavajte, iz aviona se vidi da ste ustvari uzbudjene zbog "hladnog oruzja" bit ce valjda za svaku po jedan

a sad cekajmo rasplet ove interesantne drame, te sam kraj u kojem cemo da procitamo rezisera te mu dodjelimo oscara direktno u rektalni otvor..
TiNa. is offline  
Old 02.06.2003., 15:51   #596
Quote:
TiNa. kaže:
zene ne zachatavajte, iz aviona se vidi da ste ustvari uzbudjene zbog "hladnog oruzja" bit ce valjda za svaku po jedan

a sad cekajmo rasplet ove interesantne drame, te sam kraj u kojem cemo da procitamo rezisera te mu dodjelimo oscara direktno u rektalni otvor..
Hosh rec da sam nastrana ako me vise uzbudjuje zderacina od gumenog kurca?

Rajna is offline  
Old 02.06.2003., 15:53   #597

i ja sam rekla da nosim tavu. ak ogladnimo putom....

al kad cemo se vracat, onda bi nam se dizna mogla zbog jegera otvorit. a ja vec imam tavu....
gea is offline  
Old 02.06.2003., 15:57   #598
Quote:
soks kaže:
odlično
plastični kuratz je isto dobar, samo ćeš ga morati skrivati da ti ga netko ne mazne na putu. (ajme kako ćemo naguziti Soraju )
vođa puta, pa ovako, na sarajevskom kolodvoru će nas dočekati Vanja, a onda idemo ravno do Soraje. Kad završimo "razgovor sa Sorajom" idemo na Baš- čaršiju na ćevape
Ma čuvati ću ga ko' oko u glavi, a ako baš budem morala na pi-pi onda ću ga ostaviti kod Soks na čuvanju (da ne bih došla u napast naravno).
A nadam se da će imati dovoljno ćevapa za ovo hordu koja će ogladniti nakon mlačenja Soraje. Ako već na onome svijetu, biti će nakon našeg pohoda. I na zaboravite perike i crne naočale, ipak će trebati iz Sarajeva i umaknuti.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Old 02.06.2003., 15:57   #599
Quote:
Rajna kaže:
Moj Nedime (ovaj, Vanja) sta nam ovo rade...

Meni se eto nesto ne ide na to lemanje, ali ispred Egipta se mozemo naci, u stvari ispred Zelje, jer necete valjda prvo slatko pa onda slano?



I necete valjda samo tufahije i baklavu, kad ste vec u Egiptu? A halva? A sladoled?

E moja Fazila, na kraju ce ispasti da smo svi ovdje pomahnitali pa ce nas poceti izbjegavati )) Hanko Hanko, sta nam uradi.

Pojescemo mi kompletan inventar Egipta, ako treba. Rulja je to )

Vodim ja njih kod Hadzibajrica da dobiju proljev od vruceg paceta onda tek slatko )
Vanjushka is offline  
Old 02.06.2003., 16:02   #600
Ovo vise nema nikakvog smisla.
Zatvoreno.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.