Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Pogledaj rezultate ankete: Milicajac ili Policajac
Milicajac 24 55.81%
Policajac 19 44.19%
Glasovatelji: 43. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2013., 20:03   #1
Question Milicija ili Policija?

Dakle svjedoci smo svačega

http://www.24sata.hr/crna-kronika-ne...objegao-335257

Vjerojatno se sjećate da toga nije bilo prije 90tih jer je milicioner bio na svakom čošku u gradu, šetali u parovima, bili na usluzi turistima itd.

Današnji "Policijot" ne izlazi iz Octavije, osim kad piše kaznu, u gradu ih nisam pješke vidio već 20 godina. Da ne pričam da kad vidi tučnjavu ili kriminal - pravi se da nije vidio i okrene leđa.

Nekadašnje milicije smo se bojali kao smrtnog suda, a današnji balavci po policijskim autima pišaju.

Koji su jači?
SpaceJesus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 20:05   #2
jebo te... teško pitanje... ipak mi je milicija bila draža...
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 20:21   #3
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
jebo te... teško pitanje... ipak mi je milicija bila draža...
znači da ti nisu rebra brojili
 
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 20:24   #4
tesko je to pitanje..milicija znaci nesto narodno..u bivsem sustavu su imali vlast i vlast je trebala takve koji ce je podrzati bez obzira na inteligenciju i skolsku spremu... nisu puno zaradjivali ali su se osjecali mocno..vlast...no ovo moram reci na zalost ali vjerojatno se bilo sigurnije u starom sustavu..nije se moglo desiti da tamo neki balavi drkadzija terorizira cijelu skolu kao sto se danas desava..
naravno demokracija i sl. bakraci..vidimo svaki dan kako to funkcionira u saboru..ne znaju sami gdje su suplji..pokrali su drzavu..ne diraj vipovce i njihovu djecu..ne diraj pedere, ne diraj lezbace, ne diraj ove sto pisu cirilicom i one latinicom..ak se drugacije ne naredi..i sto ce jedan policajac danas koji ima ispod 5 iljadarki placu..da leti na metak i da ga se jos kasnije optuzi za tako nestoß?
jedna francuska..revolucija jede svoju djecu
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 20:57   #5
muči me jedna 'sitnica'...
krivite li automehaničara zato što vam se auto kojeg ste jučer kupili od proizvođača pokvario?
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 21:23   #6
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
muči me jedna 'sitnica'...
krivite li automehaničara zato što vam se auto kojeg ste jučer kupili od proizvođača pokvario?
Ak te samo to muči u životu, blago tebi
SpaceJesus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 21:32   #7
Quote:
SpaceJesus kaže: Pogledaj post
Ak te samo to muči u životu, blago tebi
kolko se ja razumijem u fiziku cestica ogar ti je odgovorio retorickom paralelom
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 21:42   #8
najgori su oni koji su prije bili milicija ....pa onda presli u policija.....tih se treba cuvat...oni i dalje po starom receptu rade(prvo tuku pa onda pitaju tko je kriv)
ovi dansnji im nisu ni do koljena.....
kaze moj tetak(nesto pricali o karabinjeima)...ma to je sve ok policija(covjek se bavio uvozom i izvozom---citaj krao po trstu)goni te kad vidi da te nemoze stici stane....
ovi nasi idioti(milicija tad) kaze goni dok ne crkne,dok te ne ufati i onda tarapana....
pricao mi covjek s iskustvom tako da mu vjerujem
tako da cu ja glasat za miliciju
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 22:28   #9
Mislim da se ovdje ne gleda na miliciju/ policiju u kontekstu službovanja Jugi ili Rvackoj nam, ngo u kontekstu sigurnosti na ulici običnih građana, dakle ne s nacionalnim predznakom pa ako se od toga možete bar na nekoliko dana odmaknuti u glavi, bilo bi super za temu. Ako ne možete, jbg- jadna tema s nama tak'ima.


Quote:
SpaceJesus kaže: Pogledaj post
Ak te samo to muči u životu, blago tebi
Au contraire, u tom srazu puno je više blago tebi, inzistiram!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 22:28   #10
Uvijek su najgori suncokreti, a takvi najbolje prolaze u ovim govnarskim vremenima koja je najbolje opisao Ivo Andrić još prije podosta godina - dođu tako vremena kada pametan zašuti, budala progovori a fukara se obogati.
Mikes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 23:25   #11
ma kičme treba lomit stalno, milicija, oni su bar znali nekog ulovit, isprebijat ga, bilo je manje kriminala, kad gledam svaki dan sve više degenerika i psihopata, jebem ti ovo društvo kapitalističko usrano iz ljudi je zlo napravilo
__________________
The iron never lies to you
majstor fantac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 23:27   #12
Mi smo u mojoj provinciji imali milicajca i zvali su ga Kostolomac ( ne zezam se ). Mislim da je još živ. Trebala bih starce pitati.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 00:04   #13
Quote:
rifer kaže: Pogledaj post
znači da ti nisu rebra brojili
nisu ni oni ni ovi

ali, oni su pravili red, a ovi nered i još dilaju, prilazu priko duple pune, razvoze oktavijama i golfovima djecu po vrtićima, školama i treninzima prijete i još pun kurac stvari

uglavnom - seren se na njih, a bija san pripadnik sjp dakle znan o čemu govorin i najponiznije molim da me se više ne poteže za jezik
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 00:14   #14
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
nisu ni oni ni ovi

ali, oni su pravili red, a ovi nered i još dilaju, prilazu priko duple pune, razvoze oktavijama i golfovima djecu po vrtićima, školama i treninzima prijete i još pun kurac stvari

uglavnom - seren se na njih, a bija san pripadnik sjp dakle znan o čemu govorin i najponiznije molim da me se više ne poteže za jezik
Točno, međutim treba reći da i u policiji ima normalnih i dobrih ljudi. Jedan slučaj, frend u kriminalističkoj. Da čujete s kojim se on šljamom mora nositi. A stvarno je ušao u policiju "iz plemenitijih pobuda". Slučaj dva...dečko u interventnoj. Iam klince kao i ja..moje godište. Normalan tip. Pričali smo o navijačima i veli da su većinom ok dečki da samo neki (često balavci) rade probleme. Uvijek isti. Slučaj tri....gospon 60 godina....bio u ratu...ima neku višu poziciju u policiji....ali poštenjačina...dobričina. SLučaj 4...onaj lik kaj je nedavno punio stupce jer je progovorio o prljavim policajcima. Pa je najebo.
Ima ih dečki i ima ih puno. Samo živimo u truloj zemlji.
Ja s policijom nisam imao loša iskustva (osim pkoji puta kad sam naletio na nekog seronju npr. u civilu koji se išao preseravati i sl.) ako nisam bio bahat, jako pijan ili bezobrazan....
Baš sam nedavno pričao s dečkima iz policije o maloljetničkom kriminalu (imali smo u kvartu divljake koji su se iživljavali na sve moguće načine). Kažu, smeta ih kaj nemaju veće ovlasti i kaj je društvo u kurcu jer roditelji brane klince kaj god naprave...umjesto da im daju za uho.
Od svih murjaka koje znam samo jedan je onako balavac koji je ušao u murju da bi se bahatio pištoljem okolo Up rometu npr.) Ali čujem da se i on smirio.
Na kraju krajeva....oni drže glavu u torbi u nekim situacijama.
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 00:35   #15
gnu, naravno u pravu si, i ja imam isto mišljenje, ima još dobrih i poštenih ljudi, to mi i daje neku viru u bolje sutra za moju dicu
ali kako sad stvari stoje, sa informacijama s kojima raspolažem, u prosjeku mi je bolja milicija
nadajmo se da će dobro pobijediti zlo
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 00:45   #16
najte srati.
i ovako potplaćeni policajci daleko bi bolje radili svoj posao kada bi znali da njihovi ne/posredni nadređeni i sudstvo stoje iza njih i omogućuju im da rade svoj posao kak se šika. zakoni o policijskom postupanju i ovlastima su (slučajno?) toliko neodređeni i nedorečeni da u dobrom broju situacija i 'stare kajle' jebeno promišljaju što i kako raditi, jer bi - a pogotovo ak imaju posla s "osobom iz dobre obitelji" - mogli ostati bez posla dok veliš 'sjebal ga je guzonjin sin, nesposobni sudac i pokvareni pravnik'.
policajci su uvijek prvi na udaru... i kad ih zovemo jer ih trebamo i kad im jebemo sve po spisku "jer ih nikad nema kad ih trebaš" i "koju pičku materinu me je haltal zbog nekih 20 km/h previše, a evo - baš sad dok mi piše kaznu protutnjal je fakin ohoho brži od mene".
da, iz aviona se vidi kad neki policajac nešto zajebe i onda se većina nas diže na zadnje noge puna pravedničkog gnjeva spremna jebat takvima sve po spisku - no malo tko vidi ili želi vidjeti da curke i dečki rade svoj posao itekako dobro, to nije interesantno, to nije vijest.
da, te curke i dečki nisu savršeni, nađe se i kukolja u žitu, ali velika većina poštenih i savjesnih je revoltirana daleko više od nas zbog stvari na koje ne mogu utjecati.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 01:26   #17
Quote:
SpaceJesus kaže: Pogledaj post
Dakle svjedoci smo svačega

http://www.24sata.hr/crna-kronika-ne...objegao-335257

Vjerojatno se sjećate da toga nije bilo prije 90tih jer je milicioner bio na svakom čošku u gradu, šetali u parovima, bili na usluzi turistima itd.

Današnji "Policijot" ne izlazi iz Octavije, osim kad piše kaznu, u gradu ih nisam pješke vidio već 20 godina. Da ne pričam da kad vidi tučnjavu ili kriminal - pravi se da nije vidio i okrene leđa.

Nekadašnje milicije smo se bojali kao smrtnog suda, a današnji balavci po policijskim autima pišaju.

Koji su jači?
bio sam u španjolskoj prije mjesec dana, policajaci na svakom koraku, reda ko u priči, no oni su i kulturniji narod od nas tako da i nije potrebno za njih nego za turiste
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 01:30   #18
sva sreća što miliciju Hrvati nikada VIŠE neće vidit, a ni trpiti
Đibril Sise is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 01:42   #19
Moguće da nisi u pravu jer svako lito imaš slovačke, češke, poljske, mađarske a možda i još koje policijote po turističkim mistima. Možda su koji od njih milicajci??
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 01:54   #20
Quote:
Đibril Sise kaže: Pogledaj post
sva sreća što miliciju Hrvati nikada VIŠE neće vidit, a ni trpiti
miliciju koristi režim koji zahtjeva da su im policajci ustvari vojnici koje će onda slat na narod
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger