Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Pogledaj rezultate ankete: Dali znate da postoje prirodni lijekovi za sve bolesti?
Znam 4 100.00%
Nesto sam cula/cuo 0 0%
Nisam znala/znao za sve bolesti 0 0%
Ne, koristim samo sluzbenu medicinu 0 0%
Glasovatelji: 4. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2013., 17:39   #201
Medicinsko ulje konoplje

Tražim po netu na sve moguće načine kako doći do
Medicinskog ulja konoplje Ricka Simonsa.

Hitno mi je potrebno.

Molim sve tko ima sigurnu i pouzdanu informaciju da što prije jave.

Imam strašne bolove od mokraćne kiseline koja se nakuplja u zglobovima,
već 2 tjedna to traje, ruke i noge istovremeno svaki atom boli, naotečeno i upaljeno.
Tablete ništa ne pomažu.

Samo medicinsko ulje konoplje ima sigurno u sebi potrebne sastojke koji mogu zaustaviti
i izliječiti trenutno stanje i problem sa artritisom i gihtom.

Zanima me da li možda netko ostavio kakvu informaciju
gdje se može nabaviti legalno ulje ?

U Amsterdamu ili bilo gdje u Nizozemskoj ili Češkoj ?
Jer je kod njih to legalno i prodaje se u ljekarnama i dobija na recepte.

Našla sam jedan site sa firmom iz Kanade koji prodaju online ulje, ali bi mi bilo draže naći nekog u Nizozemskoj.

Jer ovi kažu da se čeka preko mjesec dana kad ti pošalju dok ti ne stigne.

I nezam koliko je to pouzdano.

Da ćeš uopće dobiti pošiljku.

A cijene su ogromne, za flašicu od 15 ml je cijena 1200 $, a to je za mjesec dana upotrebe.

Molim za pomoć.

i hvala

pozdrav
Mohini is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 00:45   #202
ulje od konoplja

Za ulje od Rick Simpsona, producte za pravljenje i znanstvene članke povezane sa cannabis i rak, mozete pogledati na website www.mediccanna.com
Danijel1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 12:11   #203
Quote:
gutirez11 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Žena koju poznajem ima rak dojke( treći stadij)!
Trenutno je obavila kemoterapiju i zračenja i nakon novih pregleda nisu pronađene stanice raka.Znamo da se one mogu vratiti naravno.
Htjeli bismo konzumirati smolu ili ulje kanabisa!
Zanima me je li to pametno sada konzumirati (kada nema stanica raka) ili da čekamo ako se nažalost stanice vrate?

Iz Vlastitog iskustva bi savjetovao da uzimate kapsule vitamina b17 kao preventivu,a samo za nedaj bože krenete sa uljem , puno jeftinije i sigurniija varijanta. pozzzzzzzz
1708988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 15:39   #204
Quote:
Mohini kaže: Pogledaj post
Tražim po netu na sve moguće načine kako doći do
Medicinskog ulja konoplje Ricka Simonsa.

Hitno mi je potrebno.

Molim sve tko ima sigurnu i pouzdanu informaciju da što prije jave.


Molim za pomoć.

i hvala

pozdrav
Potpisujem od riječi do riječi! HITNO
shtrumfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 13:36   #205
Molila bi za pomoć oko nabavke "medicinskog" ulja konoplje (onog djelotvornog). Znam da je zabranjeno ovdje pisati pa ako može pm s bilo kakvom informacijom kako doći do njega.
Ne pada mi na pamet trovati se lijekovima koje mi doktori predlažu, do sad sam imala jako dobrih iskustava prije par godina čišćenjem sirovom hranom pa ću opet početi s time, ali je ovaj put situacija malo opasnija i bojim se da samo prehrana neće puno pomoći.

Isto, čula sam za gel i smolu pa mi nije jasno jel se radi o istom.
Lajava Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 20:51   #206
Rick Sipmson i izlječenje svih bolesti konopljinim uljem

Jestze čuli za ovog lika? Slučajno sam naletila na Mišakovu priču o konoplji, zvuči zanimljivo. Ispada da se apsolutno svaka bolest može izliječiti tim uljem, čak i rak u terminalnoj fazi. A nije skupo.

http://www.youtube.com/watch?v=Xj9GVQmLlJc

http://www.simpson-oil.com/
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello

Zadnje uređivanje izgubljena : 07.10.2013. at 21:05.
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 21:04   #207
RUN FROM THE CURE

Evo i Rickovog filma kojeg je Mišak spominjao.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 01:32   #208
Gledala sam i čitala o ovome, čini se stvarno interesantno..
Je li tom tipu onda dozvoljena proizvodnja tog ulja na kraju ili ne?
Cijena ulja je zbilja visoka a koliko sam vidjela, nemaju ni sva jednaku kvalitetu, pa samim time ni učinak..

Ako se ne varam u dokumentarcu je bio jedan tip, koji je ozdravio od raka pluća a predvidjeli su mu samo još par mjeseci života..

Kad malo bolje razmislim nije ni čudno što vlasti, koje su naravno u sprezi sa farmaceutskom industrijom, žele spriječiti proizvodnju tog ulja ako je toliko djelotvorno..

Znam da je marihuana u nekim zemljama dozvoljena ali mislim da proivodnja samog ulja i dalje nije ..

Takva šteta, imam prirodnu ljekarnu od biljaka a neki se trude svim silama to suzbiti ..
BlueMoon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 04:01   #209
Gdje si vidjela cijenu ulja? U Mišakovoj emisiji je rekao da je on to ulje poklanjao.

Može ga se kontaktirati preko Facebooka, ako nekog zanima. https://www.facebook.com/pages/Rick-...98774923502987
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello

Zadnje uređivanje izgubljena : 08.10.2013. at 04:47.
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 17:32   #210
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
Gdje si vidjela cijenu ulja? U Mišakovoj emisiji je rekao da je on to ulje poklanjao.

Može ga se kontaktirati preko Facebooka, ako nekog zanima. https://www.facebook.com/pages/Rick-...98774923502987
Ne znam za Ricka ali čitajući po net-u cijene se kreću oko 1500eura za bočicu a kvaliteta je često vrlo upitna.. Navodno da nije kao ovo koje proizdvodi Rick.. Jer za dobiti kvalitetno Hemp ulje potrebne su posebne vrste marihuane, također i određeni uvjeti, temperatura za uzgoj i sl..

Evo, izvukla sam još jednu sličnu temu od ranije sa foruma, vjerujem da i tu možeš pronaći pokoju korisnu informaciju ..

https://www.forum.hr/showthread.php?t=440766&page=11
BlueMoon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 16:09   #211
Molim pomoc, u recidivu sam NlPHL koju su mi 1 put lijecili terapijom za klasican Hodgkin (od 2015 ide nova klasifikacija limfoma i NLPHL ce se svstati pod NON HL) i osim sto nije imalo nikakvog ucinka sada 2g poslije imam prosirenu verziju i pokusavam doći do RS ulja, ali onog pravog, visoke kvalitete.
Kako i gdje, molim pomoc.
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 21:00   #212
Zabranjeno je reklamiranje drugih foruma.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 15:15   #213
Zna li mi tko pouzdano reci smije li se ulje kanabisa koristiti paralelno s kemoterapijom ili tek nakon kemo?
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 21:28   #214
Quote:
bijelaorhideja kaže: Pogledaj post
Zna li mi tko pouzdano reci smije li se ulje kanabisa koristiti paralelno s kemoterapijom ili tek nakon kemo?
Koliko sam čitao i koliko sam shvatio ulje se NESMIJE koristiti ni sa jednim lijekom "suvremene" medicine zbog navodno bolova u trbuhu, našao sam par priča po netu gdje se točno opisuje kako uzimati i spremiti ulje, i to zvuči ovako ulje se može koristiti samo nakon ili prije kemo ili zračenja samo što su šanse za uspješnost veće ukoliko dotični nije primio kemo. Za više se slobodno javite koga šta zanima u PM, dosta pratim to pa možda pomognem.
boy310013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 15:37   #215
Ja sam se raspitala i preko FB sam to pitanje postavila stranici cannabis oil works pa su mi odgovorili da se može usporedo koristiti.
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 17:40   #216
Quote:
bijelaorhideja kaže: Pogledaj post
Ja sam se raspitala i preko FB sam to pitanje postavila stranici cannabis oil works pa su mi odgovorili da se može usporedo koristiti.
Ukoliko nekoga stvarno zanima iskustvo sa uzimanjem ulja, iz prve ruke...javite se na PM da postedimo administratora brisanja postova sa foruma.

Poz.

--

Zadnje uređivanje Bat Kol : 12.11.2013. at 22:11.
papastr is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 21:41   #217
dva linka

POZNATI SVJETSKI AKTIVIST ZA LEGALIZACIJU KANABISA U HRVATSKOJ 'Dosad sam svojim uljem marihuane spasio 5000 ljudi

http://www.jutarnji.hr/poznati-svjet...vijet/1139317/

Začuđujući učinci marihuane

http://www.nezavisni.hr/index.php/zd...tkrica-o-travi
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 00:50   #218
Quote:
bijelaorhideja kaže: Pogledaj post
Zna li mi tko pouzdano reci smije li se ulje kanabisa koristiti paralelno s kemoterapijom ili tek nakon kemo?
poštovani,isprobano i mogu pouzdano reći da nakon kemo jer nema učinka koristeći za vrijeme kemo
ozdravljeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 18:23   #219
Čudotvorno ulje

Uz pomoć čudotvorne biljke, doslovno ispljunuo tumor na usta!

http://www.ezadar.hr/clanak/uz-pomoc...-tumor-na-usta

Emisija Provjereno Nove TV prije nekog vremena objavila je prilog o čovjeku koji je nakon duge i bezuspješne borbe s rakom, rak pobijedio.

Četiri godine kemoterapije uništile su njegov organizam. Kada je počeo koristiti ilegalno ali čudotvorno ulje konoplje, stvari su se na brzinu promijenile.

Ovo, u najmanju ruku čudotvorno ulje, je zakonski zabranjeno u Hrvatskoj, no nerijetko očajni i bolesni ljudi posjećuju ‘dilere' pod cijenu kaznenog progona jer ipak vrijedi riskirati slobodu, ako to znači živjeti.

Ulje indijske konoplje je ilegalno zbog THC-a koji u u određenim količinama muti svijest kod ljudi pa se kod nas smatra drogom.

No, to nije ništa naspram, primjerice, morfija kojeg koriste mnogi oboljeli od ove smrtonosne bolesti, a koji izaziva ovisnost i ošamućenost i ne liječi apsolutno ništa.

No, morfij je sintetički proizvod farmaceutskih kompanija pa nije za čuditi se da se kao takav preporuča ljudima koji su oboljeli od teških bolesti.

Konoplja je prirodna biljka koja ima potencijal uništiti farmaceutsku industriju i to je stvarni razlog njene zabrane.
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 00:36   #220
meni nešto nije jasno...kažete da marihuana opušta i lječi teške bolesti

indijska konoplja je biljka i ona je prirodna i sve to stoji....ako netko već hoće se opustiti...bolje da puši marihuanu nego da puši otrovne cigarete i truje se alkaholom

ali ipak nije mi jasno...bob marley je umro od raka a pušio je marihuanu svaki dan...,kako onda nije njega izlječila?
__________________
"Svijet je ogledalo:Pogledaj u njega, i ono će ti vratiti tvoju sliku."
-KLEOPATRA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.