Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2010., 17:15   #61
maskara obavezna...netko je jednom rekao - nema te ljepote koja uz malo boje ne bi bila još ljepša
__________________
Promotorica zdravlja i zdravih navika
@Ginny@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 17:26   #62
ajme svaki dečko curi kaže da je lijepa bez šminke, u trenerki (nekad mi se čini da to u prijevodu znači: kad se ne sređuješ nisam nesiguran i čini mi se da su manje šanse da te netko primijeti) a onda odjednom, ko iz vedra neba: ''Ova Pišekica je zbilja odlična.'' onda se odjednom osjecam kao dijete onako bez sminke i u pamučnoj oblekici...joooooooj
__________________
What would you attempt to do if you knew you could not fail?
dumbrella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 17:26   #63
Quote:
Tamperlina kaže: Pogledaj post
Ne, šminka apsolutno nije neophodna da se osjećam seksy, ali ponekad pomaže.

Na plaži ne bih stavila na sebe kap šminke ni u najluđim snovima, a tamo se osjećam baš sexy S druge strane, čim se ovo sivilo navuče iznad zagreba, ne izlazim bez rumenila i sjajila jer mi je sam pogled na mene siv

svakako se volim igrati šminkom i postizati različite rezultate, od pomlađivanja, do izgledanja starijom, ozbiljnijom... Šminka je samo sredstvo, više-manje namijenjena muškom spolu Kad me MM želi pokazati, obavezan je smokey eyes, sneno-šarmantni pogled i on puca od ponosa, a ja u sebi mislim jel mi se skiselio kupus da kuham sarmu. Seksy šminka je ponekad samo maska, seksy osjećaj dolazi iznutra koji ponekad upotpunim šminkom. Jel ima to smisla?
Potpisujem. Naročito dio o seksi osjećaju.
Ne razumijem djevojke koje ne mogu nigdje otići, a da nisu našminkane. Ako se ti osjećaš dobro i ugodno u vlastitoj koži i drugi će te tako vidjeti.
Goth Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 18:06   #64
Jebiga, cure nikad neće shvatiti da su zapravo ljepše bez šminke. Ona koja je prirodno lijepa ljepša je bez šminke, ružnoj ne pomaže ni tona šminke, a ovim prosječnim ionako će se prije ili kasnije otkriti ljepota, ako želite nekoga zavesti radije to bez šminke jer onda ćete znati da je to iskreno, a ne samo zbog izgleda koji je zapravo lažan. Možda bi cure više trebale obratiti pažnju na obleku i svoj stav nego na šminkanje
lenas84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 18:30   #65
svoju dragu više volim bez šminke nego sa njom....
sinaki2105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:39   #66
Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post

Ali totalno mi je seksi bijeli ten,malo rumenila na licu i smokey eyes make up

Jel me netko tražio, o je, pitao za mene...
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:41   #67
ne sminkam se.
dobra sam si bez nje.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 22:02   #68
nope nije mi sminka potrebna da se osjecam seksy, stovise mrzim kad cura ima kilu pudera na sebi, a kad ga skine izgleda ko strasilo...cemu unistavat si lice??? inace kad se sminkam stavim samo sjenilo za oci, olovku maskaru i sjajilo za usne...
__________________
Health food makes me sick
Magic woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 22:11   #69
pa ja se stalno šminkam...nikad ne izlazim iz kuće bez bar pudera..iako mi stalno svi govore da mi to netreba da imam prečisto liceja neodustajem..al ja imam 16 god.
Lanchetoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 22:16   #70
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
ne sminkam se.
dobra sam si bez nje.
Je, je... lako je bit ležeran kad imaš muža
I ja sam bila takva dok sam ga imala
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 22:19   #71
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
Koliko vam ista podiže samopuzdanje?
Ili se neke stvari nikada ne mogu popraviti, dovedeš princezu, ujutro se probudiš pored žabe.
Čemu sve to?
onaj koji te voli, a ako govorimo na LJES-u to me si i sa šminkom i bez nje princeza i obrnuto.
Samopouzdanje u poslovnom smislu ili u nekom suparništvu, pa mislim da se to stvara godinama, no da, kao žensko i to sa nekim iskustvom, kada trebam biti jaka, snažna i samopouzdana, moglo bi se reći i nedodirljiva, onda je šminka jedan od važnih dodataka, normalno uz sve ostale čimbenike
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 22:24   #72
Quote:
poštar4 kaže: Pogledaj post
Ne, šminka je neophodna da ih muškarci percipiraju kao seksi


Prije puno godina stvori Bog muškarca i ženu.

- Gleda on muškarca i kaže:
- Ti si super ispao!
- A zatim pogleda žensku i reče:
- Jebi ga, ti ćeš se morat šminkat.
Jesi siguran da se baš koristio tim riječnikom?

Meni osobno se više sviđaju diskretno, ili ne našminkane djevojke! Ako se neka cura skriva iza par kg "dekorativne kozmetike" postavlja se pitanje što pokušava sakriti s tim, i postaje mi nekako neprivlačna! Ne kažem da nema zgodnih cura koje su puno našminkane, ali nije to to!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 22:36   #73
Šminka općenito ima efekt uljepšavanja. I muškaraca i žena. Ako se vješto nanese.
Što mislite da macani s reklama i tv-a nisu našminkani?? Samo kod nas je stvar običaja i navike da se muškarci ne šminkaju.

A osjećam se ljepše i dotjeranije kad mi korektor prekrije podočnjak i maskara uvije trepavice. Al ne bih baš mogla reći da se osjećam više seksi. Ja to povezujem više sa stavom.
patak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 22:40   #74
sve lažno na njimafarbanje kose,umjetne trepavice,nokti,šminka,korektor bla bla bla
bez tog svega bile bi gabor
frajer2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 23:07   #75
Thumbs up

Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
Koliko vam ista podiže samopuzdanje?
Ili se neke stvari nikada ne mogu popraviti, dovedeš princezu, ujutro se probudiš pored žabe.
Čemu sve to?
ovo je stvarno super pitanje.Ja iskreno ne volim se sminkati ,ustvari vise sam lina za sminkanje.Ja ne mogu razumit one cure koje ne mogu ni do ducana bez sminke. i ja sam cura,ali ne valja pretjerivati....ja se definitivno puno bolje osjecam bez sminke! I ne izgledam lose bez nje! Pogotovo liti kad pocrnim onda mi stvarno nije niti malo potribna....
shicki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 23:08   #76
Tako je ja mislim da bi se žene trebale manje šminkati i da bi im se koža manje borala.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 23:26   #77
Quote:
Gunster kaže: Pogledaj post
Tako je ja mislim da bi se žene trebale manje šminkati i da bi im se koža manje borala.


no, no
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 23:28   #78
@ Kiss me
Jel ti mećeš na svoje cice mejkapa,a?
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 23:44   #79
Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post
@ Kiss me
Jel ti mećeš na svoje cice mejkapa,a?
Kako niste to dosad shvatili ; ona ih vizualno poveća!
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 23:50   #80
Quote:
salonitanka kaže: Pogledaj post
Kako niste to dosad shvatili ; ona ih vizualno poveća!
Sve što prolazi temeljitu inspekciju je dozvoljeno.
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger