Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2007., 13:50   #1
Lightbulb Dječje psihološke radionice za jačanje samopouzdanja

Stavila sam temu i na psihologiju, ali me zanima i od roditelja, zna li tko što o;

radionicama za klince nižih razreda osnovnih škola??

Moj mali je omiljen u društvu, ali je dosta plah, povodljiv i neasertivan, pa ga klinci znaju gnjaviti i iskorištavati (ne do bullynga, ali voljela bih nešto poduzeti da se malo nauči zauzimati za sebe).

Kad ga ja savjetujem, to mu teško pada, ne želi pričati o tome, pa mislim da bi mu bila vrlo dobrodošla takva jedna radionica, sa nekim tko nije roditelj... Možda bi više toga uspio čuti i integrirati u svoj način i sustav. A pogotovo kroz druženje s drugima...

Zna li tko?
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 19:20   #2
Šta baš nitko?? ajoj... pa ni na psihologiji ne znaju...
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 19:28   #3
Na Otvorenom učilištu u Vukovarskoj sam prošle godine vidjela plakat o tome; ne znam jel još uvijek aktualno, pa ih probaj nazvati.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 19:38   #4
Ajde, hvala! Probat ću.
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 20:45   #5
hm....ne znam za radionice, al evo nedavno sam baš u TL-a naletila na knjižicu u kojoj ima savjeta kako jačati djeteovo samopouzdanje. napisano je tako da ide sve kroz primjere kako se i čega igrati, kako to činiti kroz konkretne situacije....

nema nešto puno strana i vjerojatno bi je mogla cijelu tu prepisati....ili barem neke primjere...
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 22:25   #6
radionice kod Tanje Sever, psihološki centar Medveščak,
nadicab is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 07:51   #7
Centar MODUS u Mislavovoj ima različite radionice za djecu i mlade, pokušaj tamo.

Edit: evo i link modus centar. putnica

Zadnje uređivanje putnica : 05.12.2007. at 10:35. Reason: link
Tiger Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 09:16   #8
u pravilu , najbolje radionice su sportski klubovi , ili klubovi borilackih vjestina
i radi kompletne atmosfere i radi zdravlja i razvoja djeteta i kao nacin da dijete skuzi da moze postici puno radom i zalaganjem i da uvidi da je sposobno postici napredak

za manju djecu preporucljivi su sportovi u kojima se ne koriste rekviziti ,a od borilackih vjestina judo , hrvanje ...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 20:29   #9
E, hvala ljudi!!

Za modus mi se čini da oni imaju starije klince. Ova Tanja Sever, izgleda baš za to što sam tražila. Jedino što kaže da je to za darovite klince. Jest da je pametan i sve, ali ne znam jel' baš tako darovit...???
No probat ću na više strana. Thnx.
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 22:06   #10
pa, TS nije samo za darovite klince, ne znam tko ti je rekao to "samo"
nadicab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.