Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2006., 19:42   #81
Ja svoje najdublje i najjače osjećaje ne mogu reći, na živce mi idu svi koji me ispituju, NE ŽELIM razgovarati.... ali ono što napišem i pustim van od sebe donosi mi rasterećenje i olakšanje. Onda to isprintam i dam svojima da pročitaju. Onda kad imaju mira i kad nisam nazočna. Možda je to nekome čudno i glupo, ali takva sam.

Svatko ima svoj način žalovanja i suočavanja s nesrećom, i svakako je pozitivno da osjećaji iziđu van, da se podijele s nekim, da se ne skriva i ne čuva u sebi jer to najgore uništava onog tko sve to nosi.

Lea, ja već danima ne mogu ništa napisati, trenutno imam opet malo dijete i sve to što se tebi dogodilo duboko me pogađa tamo gdje je svaki roditelj najosjetljiviji.

I mogla bih te sad tješiti s dosta toga, ali mislim da još nisi sposobna za to. Žaluj. Plači. Spavaj. Piši.

Ovdje uvijek nekog ima.
Ozana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 20:15   #82
Meni je zao sto neke od vas nisu procitale Leinu poruku. Lea zivi u Nizozemskoj i trazila je od onih koji citaju ovaj topik da joj pomognu pronaci pjesmu za sprovod. Ovdje u Nizozemskoj su drugaciji obicaji, i taj strasni cin sprovoda vlastitog djeteta postaje jos tezi, jer se pokusavas prilagoditi i tome.
Maxima is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 20:30   #83
draga lea, ja nisam to dozivjela ali jedino ti mogu reci da,
znam da ti je tesko, ali gledaj, on je mali andjeo kojemu se nije svidjalo tu na ovoj zemlji pa se vratio gore, u bolji svjet,njemu je puno bolje gore, uostalom, vjerujem da ce bit jos puno puno djecice u tebe i tvog dragog, oprosti ako sam te icim povrjedila u ovom, ali samo zelim pomoc, nemoj plakati jel to zapravo kad gledas s druge strane i nije tuzan dogadjaj vec sretan. u nekim zemljama se slavi kad dusa ode na bolje mjesto i napusti ovaj svijet zla.
__________________
sve <3
fridda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 20:31   #84
a za pjesmu, ja bi zeku i potocica
__________________
sve <3
fridda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 23:22   #85
Quote:
Zmijica kaže:
Cadentia, ne dao ti Bog da otkrijes kako bi se ti ponasala da ti dijete umre...
Vjerujem da ne mislis zlo i zato te molim - prestani.

Lea,
Pogledaj Alena, on je tako mali i sigurno jako zbunjen svime sto se dogadja... Trebas mu.
Izbaci bol iz sebe... urlaj, vici, pricaj... sto god. Pisi ovdje dok god ti pomaze.

I drzi se.
Koliko vidim vi uopce niste shvatili sta cadentia zeli reci.

Na prvom mjestu uopce ne vrijedjam nikog niti mi je namjera.Znam kako se gospodja osjeca i popuno ju razumijem,..

Nisam to htjela rec,al eto natjeraste me na to,..ne jedno,nego dvoje sam ih sahranila,i znam kako se osjecam,samo ja to znam,..al nije vazno,uopce ne zelim o tome pricati,...

Meni je stvarno i iskreno od srca zao to sto se dogodilo gospodji,ali ono sto sam napisala za tipkanje,ostajem iza toga.Svaka njoj cast,ali ja stvarno nebi mogla,..i molim,....molim opet da me se neshvati krivo,...Mozda je gospodja to trebala u tom momentu,sve je to ok,...i nemam nista protiv,..ja samo pricam za sebe i u svoje ime,...


Cudan je nas polozaj na Zemlji. No ipak, jedno sigurno
znamo. Covjek je ovdje zbog drugih ljudi. Posebice onih
o cijoj dobrobiti ovisi nasa sreca. I zbog bezbroj
nepoznatih s cijom smo sudbinom povezani sucuti.



Jos jednom,zao mi je,iskreno i od srca,...
__________________
"Love To Be Loved By You"
cadentia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 23:31   #86
svatko od nas bol podnosi na razne nacine. Netko u pocetku ima snage ali poslije totalno krahira.
...Tesko mi i citat ovaj tuzni topik, zao mi Leo sto prolazis kroz tu silnu bol.
__________________
Leti ko lisce sto vir ga vije ...
Emma is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 14:26   #87
Samo se nadam da će se nakon nekih glupavih postova Lea ipak vratiti po malo utjehe na ovaj forum...baš mi ju je žao!
leić
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 14:34   #88
I...nisam mislila na Cadenta/u...ne mislim da si rekla ništa loše niti neumjesno!
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 14:56   #89
Moja iskrena sućut
Tuzni djecak XXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 16:34   #90
lea, najiskrenija sucut!
kao prvo ne kuzim kako se uopce uspijevas odrzati. sacuvaj boze, ne zelim ni pomisliti, ali da se meni tako nesto dogodi iste sekunde bi mi se izgubio svaki jebeni smisao u zivotu. gotovo.


drzite se i ti i suprug.
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 17:05   #91
Ono što je tužno i zanosno u životu je da se sve brzo zaboravi
Kontraktnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 18:43   #92
Dugo sam razmisljala da li da se opet javim na svoju temu. I ipak odlucih da napisem par recenica.

Kao sto je Maxima lijepo objasnila, javila sam se na ovaj forum jer mi je hitno trebala pjesma za sprovod mojeg djeteta. Drugaciji su obicaji u Nizozemskoj.

Onda sam vidjela da se ljudi suosjecaju samnom i to mi je cinilo dobro, pa sam odlucila da otvorim srce i probam podijelit svoju bol sa dobrocudnim ljudima na forumu.

Kao sto je vec prije neko rekao, niko od vas ne zna kako bi se ponasao da izgubi dijete, mislite ja bih ovako ili onako … ali ne znate.
Za one koji znaju: svak na svoj nacin prezivljava sve u zivotu …

Zato bih vas molila, molim vas, otvorite novi topik o tome kako biste vi kad bi vam …
Nemojte molim vas ovdje prljat moj topik, molim vas … za ljubav mog djeteta …
__________________
Nek me vodi labud bijeli | kojeg pozna šumski svijet | il nek hladni vjetar veli | gdje je taj moj mali cvijet

Vjetar šušti, grane dira | pita cvijet gdje sniva sad | još mi srce nema mira | dođi cvijete, smiri jad
Lea12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 18:49   #93
Prica

Moj zivot

Od kad je umro nas sin osjecam se ko da sam u onom odvratnom vozu u lunaparku. Idem jedva polako prema gore, i u trenutku kad pomislim da mi se cini da opet imam kontolu nad svojim zivotom, srusim se sa najvecom brzinom u najdublju dubinu. Nema tu ni kocnice i ja nemam nikakve kontrole nad tim. Opet poslije taman kad dodjem do daha ide sljedece spustanje. Ovaj vrtlog emocija kao da nema kraja. Jest da ponekad stane ovaj voz i ljudi izadju iz voza, ali moj kais se zaglavio, ja nemam izbora i ne mogu izaci. Ovi ljudi koji izlaze pepoznajem im lica. Neki su mi vrlo dragi, neke poznajem onako povrsno. Neki me pogledaju jos jednom i onda se okrenu, mahnu i idu dalje. Idu svojim zivotom. I onda opet udju drugi ljudi, neki stari prijatelji, drugi skroz nepoznati. I ja zelim da ih opomenem:” ne ulazi, ovaj voz ne staje nigdje”, a oni me ono sazaljivo pogledaju i kazu “nema veze, idemo s tobom”. I tako ide ova vrtoglava putanja gore-dolje … sto je za mene prezivljavanje. I jesam ponekad ozbiljno pomisljala da uzmem skare i prekinem ovaj kais kad sam na najvisem stupnju i u najvecoj brzini i da tako odletim i prekinem ovaj vrtoglavi put … ali onda cujem glasic svog drugog sina koji kaze da to ne smijem, to ne bi bilo posteno. Tako da se opet smirim, uhavatim se za kais objema rukama, spremna sa sljedeci strmoglavi pad. Samo se nadam da cu uz pomoc s ljudima koji se samnom voze … ipak jednom stici do zadnje stanice …
__________________
Nek me vodi labud bijeli | kojeg pozna šumski svijet | il nek hladni vjetar veli | gdje je taj moj mali cvijet

Vjetar šušti, grane dira | pita cvijet gdje sniva sad | još mi srce nema mira | dođi cvijete, smiri jad
Lea12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 19:06   #94
Moja iskrena sucut tebi i tvojoj obitelji, Lea.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 19:31   #95
Lea, Vi i Vaša obitelj primite moju najdublju sućut.
Kažu da nema gore stvari nego kada roditelj mora pokopati dijete, pa Vam se divim na snazi koju imate i koja Vam treba za nastavak života.
A što se tiče ljudi koji ne mogu shvatiti Vašu potrebu da bol stavite na papir među nepoznate, samo par redaka:
Netko sa svojim bolom ide ko s otkritom ranom svi neka vide
drugi ga u sebi čvrsto zgnječi i ne da mu prijeći u suze i riječi.....
...što hoće reći da svatko bol izražava na SVOJ način, na koji svi mi kao različita bića imamo potpuno pravo.
Nadam se da ste našli pravi način kako da preživite bol.
Puno pozdrava i snage Vam želim.
petrunjela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 21:39   #96
iskrena sućut, lea.
Aditi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 22:21   #97
Moja sucut..
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 22:40   #98
lea, svi vlakovi jednom stanu pa ce i tvoj.
Drzi se
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 14:21   #99
Moja sućut

Nadam se da ćeš preboliti.....
Sonic_Moronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 20:44   #100
Iskrena sućut tebi i tvojima
manny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:17.