Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2008., 21:51   #41
Quote:
Fuck.Off kaže: Pogledaj post
Minice sa čizmama? Meni je to recimo koma...
Ja obožavam minice s čizmama.
Trenirke, recimo, ne volim i čak u lijepoj trenirci se ne osjećam baš naj osim ako idem na sport, na put isl. Za ležerne situacije ima i drugih ležernih odjevnih predmeta, ne mora biti trenirka. U trenirci si jednostavno ja nisam ja.
Što opet potvrđuje da je sve preindividualno i da je za odijevanje teško davati savjete.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 01:04   #42
Quote:
:::lana::: kaže: Pogledaj post

whatever, anyway, boring
gogilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 08:32   #43
Quote:
Collien kaže: Pogledaj post
Aurelie, puno hvala. Di ti nalaziš te svoje sličice?

Ima u svemu ovome nešto. Ja recimo te dodatke uopće ne nosim, dapače ne posjedujem ih. Prije sam nosila barem neke lude naušnice, ali sam dobila alergiju na bižuteriju tako da sad imam samo obične male naušnice koje se ni ne vide. Ali da, ne smeta mi bižuterija oko vrata pa bi mogla ubrati pokoji lanac negdje, kakvu narukvicu...
Vidim ja to na drugima, mislim si da super izgleda, ali sebi nikad niš takvog ne kupim jer se nekak blesavo osjećam sa tim. Isto ko i u štiklama. I uvijek mi se čini da ću loše odabrati. Mislim da ću se morati prisliliti par puta pa će mi možda to postati normalno.

Nisam ni ja "luda" za svim modnim dodacima ali volim remene i imam ih stvarno dosta, šalova i marama manje. Nakit na posao uopće ne nosim (jer mi smeta), samo nekad nešto diskretno (ljeti), a za van jako rijetko.
Za posao mi nije problem skombinirati nešto (u dućanima u kojim obično kupujem uzmem kataloge, a ima puno slika i na netu i sve to mi služi kao inspiracija.)
U slobodno vrijeme nemam baš uvijek volje za neko sređivanje (kad moram nešto brzinski obaviti pa su to obično traperice i niže cipele jer volim hodati) i ne smatram se osobom koja ima puno stila, ali mi znaju reći dosta puta da dobro izgledam (a to podrazumijeva dobra frizura, disretna šminka...) i to mi je dosta bitno...
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 10:18   #44
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
trenirke nositi samo doma, daj molim te
kaj nisam žensko ako nosim trenirku..
Ne samo doma. Možeš je nositi u bilo kojoj "sportskoj prigodi", uključujući i šetnju po parku. Ali poznam žene koje misle da djeluju "ležerno i sportski" ako su gotovo uvijek u trenirci (ili nekoj nemogućoj kombinaciji "trenirka+još nešto")... što na kraju djeluje, ne znam... ako se netko za neobavezni izlazak na kavu s prijateljicom obuče kao da se sprema doma radit generalno čišćenje, to smatram kao potcjenjivanje prijateljice... ne moramo se stalno sredit tip-top, ali pretjerati s tom nekom nazovi ležernošću nije baš ok...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 10:22   #45
Quote:
Fuck.Off kaže: Pogledaj post
.

I
Imati stila ne znači biti od jutra do mraka na petama od 10cm. Zapravo, to mi je seljački, kad netko pokušava uvijek biti sređen ko da ide neznam kamo. Meni je ukus kad netko u svakoj situaciji izgleda lijepo i primjereno obučen.

Tako je. Lijepo i primjereno obučen...
Potpuno se slažem. Postoje kombinacije za različite prilike: za posao, kavu, izlazak, šetnju... nešto može biti čak i univerzalno (npr. traperice), ali uvijek treba imati neku "mjeru",....
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 12:09   #46
ajme pa ti se možda uvijek sređuješ ali ja recimo obožavam trenirke i u tome mi je super.. nikako ne podcjenjujem prijateljicu ili slično, oblačim jer mi je lijepo i udobno..
i zamisli ne nosim ih u sportskim prigodama, jer trenirke nisu samo za sportske prigode, izlete itd.. ti nosi kada želiš, ali čini se da ti podcjenjuješ trenirke.. ja nosim kada mi se nosi a ne kada imam sportski događaj ili nešto
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 12:10   #47
da, ali svi imamo različite mjere
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 12:38   #48
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Ne samo doma. Možeš je nositi u bilo kojoj "sportskoj prigodi", uključujući i šetnju po parku. Ali poznam žene koje misle da djeluju "ležerno i sportski" ako su gotovo uvijek u trenirci (ili nekoj nemogućoj kombinaciji "trenirka+još nešto")...
slažem se s ovim dijelom. meni trenirka služi za raskomotit se doma ili za sport. eventualno do dućana u ulazu do.
glupo mi je vidjet našminkanu i namirisanu curu u trenirci, tenisicama i s torbicom, naročito navečer. naravno, drugima se to sviđa i sve pet, ali i dalje mi je glupo. il' se obuci za izlazak, il' sjedi doma. ne ide oboje.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 18:07   #49
Quote:
gogilivanili kaže: Pogledaj post
whatever, anyway, boring
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 18:19   #50
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
slažem se s ovim dijelom. meni trenirka služi za raskomotit se doma ili za sport. eventualno do dućana u ulazu do.
glupo mi je vidjet našminkanu i namirisanu curu u trenirci, tenisicama i s torbicom, naročito navečer. naravno, drugima se to sviđa i sve pet, ali i dalje mi je glupo. il' se obuci za izlazak, il' sjedi doma. ne ide oboje.
da. ali ja trenirke nosim samo po kuci i ne posjedujem tenisice, pa nisam mjerodavna da govorim o tome.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 19:46   #51


Quote:
:::lana::: kaže: Pogledaj post
whatever, anyway, boring

:klap:
gogilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 20:08   #52
Ja se nesto puno slazem sa svima na forumu,svaka druga tema kao da sam je sama napisala,stalno kao sebi obecavam da cu se vise trudit oko toga kako se oblacim,a opet stalno sam u necemu bezveznom...Dobro ne bas stalno,ali ja kao da nisam tipicno zensko,moj ormar je poluprazan,a ja kao jos i znam sivati
Mozda sam malo offtopic ali ima li koja prijedlog koja obuca bi isla sada na sve ove proljetne haljinice?nesto da izgleda lijepoa opet nesto za svaki dan...
hvala
gogilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 20:52   #53
mislim ne razumijemn u cemu je problem ako se netko "dosadno" oblaci... ak se u tom osjeca je.eno... samo naprijed... odjecu nosi osoba, individua, a ne suprotno, prema tome...
evo, i da pojasnim zasto whatever, anyway, boring...
mrzim banalna pravila, granice...
moda je umjetnost, a umjetnost nema granica...
prema tome... kombiniraj milijun boja ako te to veseli... ako te veseli bit u jednom tonu, samo daj...
ako vam fali inspiracije, pa vidi slikiza ovdje na forumu... potrazi inspiraciju... imas slobodan dan? izvadi sve iz ormara i kombiniraj sve sa svime i svacime...
neka igre zapocnu...

koja obuca? pa ovisi kojem stilu naginjes... i kakve su haljinice...
za svaki dan balerinkice? starke? wedges?
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 21:36   #54
evo da ne kazete da nisam vrijedna... skinula i pospajala par stranica s top shop str. na brzinu kao primjere koji su mi kjut

++++
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 21:40   #55
++++
__________________
zhuri polako ;D

Zadnje uređivanje :::lana::: : 02.04.2008. at 22:47.
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 21:45   #56
++++
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 21:47   #57
++++
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 21:58   #58
@::lana:: - stvarno si si dala truda, ali ja, primjerice, nikad ne bi ovako kombinirala te stvari

Primjerice, meni bi bilo prava šteta ovu haljinu



prekriti ovim bolerom



Mislim da je to stvar onog dodatkiranja o kojem sam pričala prije koju stranu, ali meni je to destrukcija dobrog dekoltea I definitivno ne bi starke dolje, takva haljina je (meni) stvorena za wedges U biti, meni su sve haljine za na visoku petu, but then again, that's just me
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 22:04   #59
Quote:
Collien kaže: Pogledaj post
Ma ne birnite da cu iskombinirati previše boja. Max mog šarenila su traperice plus majica u nekoj boji i evenutalno vestica u istoj takvoj. Rekoh, ja sam skroz dosadna.
uf, traperice i veste su same po sebi "obični" odjevni predmeti aka dosadni, pa kombinacija to dvoje je nimalo vesela.

ono što si rekla, da ti je vesta+tajica+čizme presređenost, e jebiga..meni je to nešto za svaki dan skoro..stvar navike I guess

al dosadnu odjecu uspješno razbijaju dobri detalji> remen, oveća ogrlica, čudna ogrlica..a sve to samo po sebi može biti obično, no spoj boja zna učiniti čudo

i stvari od lane tu..khm..boring osim ovih naočala na srca

opet, stvar ukusa
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 22:06   #60
samo da dodam da se slazem sa kolegicom durgom
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.