Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2011., 08:58   #201


Kosova is offline  
Old 20.03.2011., 08:59   #202


Kosova is offline  
Old 20.03.2011., 09:00   #203


Kosova is offline  
Old 20.03.2011., 09:01   #204


Kosova is offline  
Old 20.03.2011., 09:02   #205


Kosova is offline  
Old 20.03.2011., 09:03   #206


Kosova is offline  
Old 20.03.2011., 09:08   #207



Kosova is offline  
Old 20.03.2011., 09:09   #208


Kosova is offline  
Old 20.03.2011., 09:35   #209
Ljepotica moja!
Evo ja sa svojih 30 godina opet imam idola

Inače sam uvijek (više manje) gledala sapunjare radi glavnog glumca ali me Bihterica ovog puta osvojila u potpunosti!!!!

Kosova - ove slike koje si stavila, to je neka serija ili film? Ime? ima di za skinut/gledat?

Vidim da su neke cure komentirale da su gledajući Bihtericu išle kupit figaro i ja planiram , i baš sam to mislila pitat, ne vjerujem da ona onu frizuru dobije isključivo figarom, ono je prije dosta isfenirano da se dobije onaj volumen...ili griješim!?
__________________
B & B
charlyse is offline  
Old 20.03.2011., 10:35   #210
Mislim da je pjena za volumen sasvim dovoljna plus figaro malo debljeg promjera.
mints is offline  
Old 20.03.2011., 11:08   #211
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Ljepotica moja!
Evo ja sa svojih 30 godina opet imam idola

Inače sam uvijek (više manje) gledala sapunjare radi glavnog glumca ali me Bihterica ovog puta osvojila u potpunosti!!!!

Kosova - ove slike koje si stavila, to je neka serija ili film? Ime? ima di za skinut/gledat?

Vidim da su neke cure komentirale da su gledajući Bihtericu išle kupit figaro i ja planiram , i baš sam to mislila pitat, ne vjerujem da ona onu frizuru dobije isključivo figarom, ono je prije dosta isfenirano da se dobije onaj volumen...ili griješim!?
jojjj i mene je osvojila....poskidala sam si brdo njenih slika, i na displayu mi njena slika stoji
za kovrcice, garant zavisi i do kose, ona izgleda ima jako tanku i laganu kosu, pa joj je vjerojatno lakse i doc do volumena....i kovrcice joj se lagano zadrze, i tak lako poskakuju
ja sam tak luuuuda da sam cak trazila bijeli figaro, posto sam vidjela da je ona imala nekakav bijeli....al sam ipak uzela crni, marke radi....
anira is offline  
Old 20.03.2011., 11:29   #212
Slike su predobre. Hvala, Kosova, stvarno je divna.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 20.03.2011., 11:32   #213
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Ljepotica moja!
Evo ja sa svojih 30 godina opet imam idola

Inače sam uvijek (više manje) gledala sapunjare radi glavnog glumca ali me Bihterica ovog puta osvojila u potpunosti!!!!

Kosova - ove slike koje si stavila, to je neka serija ili film? Ime? ima di za skinut/gledat?

Vidim da su neke cure komentirale da su gledajući Bihtericu išle kupit figaro i ja planiram , i baš sam to mislila pitat, ne vjerujem da ona onu frizuru dobije isključivo figarom, ono je prije dosta isfenirano da se dobije onaj volumen...ili griješim!?
ove slike su od Galatasaray Universitesi Odül Töreni 2011 Beren uzeo nagradu za najbolsku actress

http://www.dailymotion.com/video/xhp...011_shortfilms
Kosova is offline  
Old 20.03.2011., 13:58   #214
Divna je Beren. Ja sam još uvijek pod dojmom njene glume u Strasti orijenta. A tek kemija između nje i Kivanca. Naježim se sva prisjećajući se nekih scena..
Tajda is offline  
Old 20.03.2011., 19:25   #215
Quote:
anira kaže: Pogledaj post
ja sam tak luuuuda da sam cak trazila bijeli figaro, posto sam vidjela da je ona imala nekakav bijeli....al sam ipak uzela crni, marke radi....
Ajde malo si me utješila, već sam mislila da sam prolupala, meni je SO i ona totalno pomutila razum....već sam se raspitala za adresu vile u istanbulu i nadam se skorom posjetu pa makar ju cijeli dan gledala s klupice

kosova - imaš li info/link gdje mogu skinuti film?
__________________
B & B
charlyse is offline  
Old 20.03.2011., 19:43   #216
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Ajde malo si me utješila, već sam mislila da sam prolupala, meni je SO i ona totalno pomutila razum....već sam se raspitala za adresu vile u istanbulu i nadam se skorom posjetu pa makar ju cijeli dan gledala s klupice

kosova - imaš li info/link gdje mogu skinuti film?
koji film?
Kosova is offline  
Old 20.03.2011., 22:29   #217
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Ajde malo si me utješila, već sam mislila da sam prolupala, meni je SO i ona totalno pomutila razum....već sam se raspitala za adresu vile u istanbulu i nadam se skorom posjetu pa makar ju cijeli dan gledala s klupice

kosova - imaš li info/link gdje mogu skinuti film?
joj i ja bi isla vidjet tu njihovu vilu...i upravo to, pa makar i s klupice gledala...boze..bas su nas zaludili...
anira is offline  
Old 20.03.2011., 23:21   #218
Prekrasna ,odusevila me u SO,jedna od mojih najdrazih glumica
__________________
Dosta mi je votke,tekile i ostalih opijata moja jetra to ne moze podnijeti :D
marija01 is offline  
Old 21.03.2011., 12:33   #219
Još malo Patos rolls reklami. Kak može bit ovako prekrasna.





mints is offline  
Old 21.03.2011., 19:52   #220
Quote:
fame chocolate kaže: Pogledaj post
hehe ja isto, ali ja sam posudila a frendica mi ga dala tako da je zapravo moj

bila sam zaludena njenom kosom, oblekicom i prstenima, otkad je pocela serija 1. put pa kad sam je nastavila gledat otkrila sam jednu novu strast a to su prsteni, sad samo njih kupujem figaro sam si isto nabavila, jos sam oblekica takva
evo naletila na nesto,i sjetila se odmah bihterice


http://hr-hr.facebook.com/album.php?...55720&aid=6072
anira is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.