Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2007., 11:14   #1241
ja za sada hocu, jos se stignem predomisliti
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 11:15   #1242
Mislim da neću imati one mladence, osim ako ne naiđem na neke super, zezantske. Ovi svi što sam ih vidjela, grozni su! Meli i ja smo se neki dan u Splitu kreveljile nad nekim tim figurama, koliko su grozne.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 11:16   #1243
Quote:
zairra kaže: Pogledaj post

Nego, tko će od vas imati one mladence na vrhu torte?

meni to kvari sveukupan image cijele torte, pa ne znam baš!?
Ja nema sanse. I meni to kvari dojam. Osim onih maldenaca kojih sam par vidjela na forumu, a nisu oni klasicni. Samo sto su ih cure izvana nabavljale. E da imam takve decentne onda da, a ovako apsolutno NE!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 11:19   #1244
Ja sam jučer padala u šok kako su ružni, kao nekakve igračke iz Sibira!
Pa zaključih da mi je to seljački, isto kao i one prskalice, koma!
__________________
Those kilometres and the red lights, I was always looking left and right, Oh, but I˙m always crashing in the same car
Zairra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 11:32   #1245
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
Mala ovisi od čega je torta...a ovo sa stalcima ne kužim...pa tortu bez stalaka možeš naručit skoro pa svugdje...
Ma ja sam zvala Horak, neku Martinu tu kod sebe, a kod toma i ane sam zaboravila pitat jel rade, jer sam to tek skužila kad sam drugi broj nazvala da neki ne rade... i zanimljivo sladoled tortu ne radi većina slastičarnica... zanimljivo... Idem vidjet kod vinceka danas pa javim
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 11:37   #1246
ja cu imati slonice-mladence...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 11:40   #1247
Quote:
Serwus kaže: Pogledaj post
Adonia gdje bi ti meni preporucila naruciti u ZG tortu i kolace za 150 ljud? Ja sto vise citam to sam vise nesigurna
iskreno, ne mogu. E,mogu zapravo, ali nisam sigurna da li oni rade torte za svadbe, a i znam da su jako skupi.
Bakini kolaci na Kvatricu.

A inace, fakat ti ne znam niti jednu slasticarnu koju bi ja preporucila. Sorry.
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 11:44   #1248
Quote:
purpurna kiša kaže: Pogledaj post

to je ta famozna kristal torta. dobila sam danas i uopće mi se ne sviđa. prepreprekič. barem meni. mislim da ću se ipak držati tičina.Iako me adonia strašno zaintrigirala ovim tortama s čokoladnim kovčama (engl. chocolate curls ), možeš li saznati kako se to zove i gdje mogu to kupiti i koliko bi moglo koštati za pokriti recimo tortu na 3 okrugla kata za nekih 120 osoba (gledala sam ledinu web stranicu i nema toga, samo sladoledi.


sorry, al kad sam ju vidla.. ja sam isto ocekivala neku ono, wooooow..
i cijelo vrijeme cekam cekam cekam..
a zakon..

nego,Ledo to ima, ali ne porodaje. Imaju oni svasta finoga unutra u proizvodnji, ali to je za njihove potrebe, ne za prodaju. Kuzis?
Mogu se eventualno raspitati di oni to nabavljaju ili smisliti nesto novo..
Isuse, sad sam se sjetila.
Bedasto, al jebiga.

KLinac mi ima neku igracku, kao, slaze se kuca bla bla..
Uglavnom krov koji se stavlja su dvije ravne plohe koje se onda spoje u krov (plastika)

samo posto je to prahistorijska kuca nema "crijep" nego su kao debla.
Stos je u tome kaj izvana izgleda ko debla, ali zapravo kad se okrene su to utori bas ko to kaj mi trazimo. Probat cu napraviti eksperiment, da napravim smjesu za izradu kolaca "bombonijera" pa uspem u taj improvizirani kalup i nek se susi..

ak uspije..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 11:47   #1249
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
Mislim da neću imati one mladence, osim ako ne naiđem na neke super, zezantske. Ovi svi što sam ih vidjela, grozni su! Meli i ja smo se neki dan u Splitu kreveljile nad nekim tim figurama, koliko su grozne.
ja sam stavila jednoj zenski mladence koji sjede na drvenoj klupi.. stos je bio u tome kaj sam morala "kamuflirati" drvenu tortu, od panjeva, izvana je izgledala ko prava, pa je drvena klupica tim vise dobila na fori
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 11:47   #1250
Adonia, prejaka si
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 14:14   #1251
vezano za tičino masu, frendica je nedavno imala svadbu i svatko je dobio malu torticu od te mase (dobro, nije bila cijela od tičina već je unutra bio biskvit sa nečim, masa je bila samo na vrhu ). sve je to super izgledalo jer je vrlo zahvalna za ukrašavanje ali je bila toliko slatka da je bila nejestiva. ljudi su doslovno rudarili i jeli samo unutrašnjost a masa je ostala kao kakvo sklonište. ne znam je li to samo do te slastičarke ali meni je bilo
pandalavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 14:35   #1252
Quote:
pandalavanda kaže: Pogledaj post
vezano za tičino masu, frendica je nedavno imala svadbu i svatko je dobio malu torticu od te mase (dobro, nije bila cijela od tičina već je unutra bio biskvit sa nečim, masa je bila samo na vrhu ). sve je to super izgledalo jer je vrlo zahvalna za ukrašavanje ali je bila toliko slatka da je bila nejestiva. ljudi su doslovno rudarili i jeli samo unutrašnjost a masa je ostala kao kakvo sklonište. ne znam je li to samo do te slastičarke ali meni je bilo
Vjerujem da je to zato jer su bile male tortice, a ticino je prevladao. Tako da rekla bi da na vecim tortama on nema prevladavajuc okus, a i ako se nekom i ne svida ne mora rovat.

Zadnje uređivanje ashley : 25.05.2007. at 16:37.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 16:20   #1253
Quote:
tincica31 kaže: Pogledaj post
Cure, mene zanima, vi tu sve pričate o kolačima na kilograme i uopće se ne mogu orijentirati, tu kod nas u Podravini se radi po komadima, mi ćemo naručiti 3-4 kocke po čovjeku, na 200 ljudi sam računala 800 kocki (tak su mi rekli u slastičarni da se naručuje), i sad ne znam koliko suhih uzeti, e oni se uzimaju na kilograme, ovdje gdje ćemo mi uzeti cijena se kreće od 30-60 kn/kg, mislila sam onda uzeti tih suhih za oko 2000 kn. Da li se možda koja od vas bolje razumije u kolače jer ja baš i ne...
i na tu količinu kocki tortu dobivamo gratis...(minimalno moramo uzeti 600 kocki za gratis tortu)
evo sad samu sebe qoutam, al molim bilo koga za pomoć u vezi količine kolača?! Stvarno ne znam koliko da uzmem suhih...

Adonia da li si radila i za koliko bi ti radila tortu koferčiće? Vidim da ih je night_train naručila za 500 kn, al ima samo 30 ljudi pa ne znam koje je veličine?!
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 16:25   #1254
Quote:
zairra kaže: Pogledaj post
Ja sam jučer padala u šok kako su ružni, kao nekakve igračke iz Sibira!
Pa zaključih da mi je to seljački, isto kao i one prskalice, koma!
Ma svi ti razno razni plastični mladenci su mi koma, katastrofa i baš mi je isto seljački. No baš su mi simpa oni koje sam vidjela tu na slikama gdje su torte koferčići, oni su mi baš zgodni. Inače uopće nisam mislila imati ništa na torti izvana osim čokolade i jagoda.
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 23:59   #1255
adonia, pa ti si stvano mrak. baš mi je drago da te je torta nasmijala jer je i mene isto. i sad ja dragom čitam tvoj post kako ćeš eksperimentirati s čoko štapićima i on na moje čudo sluša pažljivo i kaže: a zašto ti ona ne bi pravila toru? hm? da smo u zagrebu već bi ja tebe pitala a ovako mi bed da se 4 sata vozi , tko zna što bi od nje ostalo. ali evo čestitam, usojela si pobuditi reakciju mog dragog
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 08:53   #1256
ma, gle, ja sam ti na to navikla, uvijek privucem paznju muskaraca

salim se

nego, intenzivno sam razmisljala o onim cokoladicama i sjetila se da imam tzv. "vezu" u Ledu koja mi je i otkrila neke njihove pikanterije, pa se bacam "u lov"
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 09:16   #1257
supika, adonia. znam i ja nekoga tko radi u osječkom ledu pa ako saznaš da bi se to ipak nekako moglo nabaviti, kupiti, javi. to je neki bakin poznanik pa ga ne bi zvala ako baš nisam 100% sigurna da to imaju i mogu prodati pa makar i na firmu.
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 09:54   #1258
a ne, ovaj ako to nade bi maznuo, prodali ziher ne bi nikada.
tj. i sestricna mi je tamo radila kao inspektorica pa je jela takve cokoladice tamo koje stavljaju za sladoled itd., pa moram probat pitat da uzme vrecu toga
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 12:19   #1259
moji koferi su velicine nekih 25*30 cm, jedna veci i na njemu manji.. tako mi je zena pokazala da znam za frizider...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 12:21   #1260
Quote:
night_train kaže: Pogledaj post
moji koferi su velicine nekih 25*30 cm, jedna veci i na njemu manji.. tako mi je zena pokazala da znam za frizider...
Onda bi ipak moji morali biti veći, a i bar na 3 kata, ipak imam 200 ljudi...
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.