Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2015., 10:15   #1601
jes, moja bivsa kolegica narucuje isto s drugim
bc jer nemaju njezin. znam tocno, jer je prije par mjeseci bila bez interneta pa sam joj ja kliknula narudzbu
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 12:27   #1602
Talking

Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
jes, moja bivsa kolegica narucuje isto s drugim
bc jer nemaju njezin. znam tocno, jer je prije par mjeseci bila bez interneta pa sam joj ja kliknula narudzbu
Ok, hvala ti puno. Ja sam početnik u svemu ovome pa zbog toga imam sto pitanja. Još me zanima je li možda netko od vas otkrija je li možda solotica ima mjesečne leće a ne samo godišnje?

I zanima me ako ja neke leće ne nosim svaki dan je li im svejedno moram minjat vodu svaki dan i je li ih moram čistit sa prstima svaki dan? I jesam li im produžila rok trajanja ako ih ne nosim svaki dan? Uostalom, kako se to produžuje rok trajanja leća?

Malo sam dosadna haha. A šta ću. Ko pita ne skita.
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 12:45   #1603
ako ti samo stoje - dosta je svakih par dana promijeniti vodu, ali ne produzujes im rok tako, rok ostaje kako jest. za soloticu ne znam sto imaju.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 13:01   #1604
Jel netko uzimao SOLOTICA u boji s cilindrima?
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 20:52   #1605
SOLOTICA LEĆE

Ima li koje dobre duše da podijeli iskustva s kupovinom solotica leća? jesu li podložne carini, ima li koji europski online shop gdje se mogu kupiti?

također, dal je netko zainteresiran da zajedno uzmemo solotica leće kako bi podijelili troškove shippinga? do 15.1.2016. imaju akciju 20 % s kodom na paranalentes..
*pepathepig* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 10:34   #1606
ovo su definitivno najbolje lece u boji, ali ne mogu ih bas nigdje naci:
http://www.marshalintergroup.com/#!products/ca1k
pliz help
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 18:02   #1607
http://www.adrialece.hr/air-optix-co...ske-2-kom-leca
Netko probao ove?
Jel mijenjaju boju očiju ili su li-la?
Ove i inače nosim (samo bez boje), a ispadne mi i da je razlika u cijeni 20 kn
Mislio sam da je razlika u cijeni veća.

EDIT:
Sad gledam cijene i Aqua Air Optix 6 komada u kutiji (mjesečne) koštaju 145 kn
Ja kupujem u optici s tri leće u kutijici i 185 kn su.
Jesam ja lud ili mi netko može objasniti ovaj nesrazmjer?
http://www.adrialece.hr/air-optix-aqua-6-leca
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 22:41   #1608
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
EDIT:
Sad gledam cijene i Aqua Air Optix 6 komada u kutiji (mjesečne) koštaju 145 kn
Ja kupujem u optici s tri leće u kutijici i 185 kn su.
Jesam ja lud ili mi netko može objasniti ovaj nesrazmjer?
http://www.adrialece.hr/air-optix-aqua-6-leca
I kod mene sličan slučaj, samo s lećama drugog proizvođača
Kupujem ovakve leće i u optici ih plaćam 260kn, što je na tu cijenu ogromnih 80kn razlike:
http://www.adrialece.hr/optima-fw-4-leca

Mislim da optike jednostavno nabijaju ogromnu maržu, a ovo je ipak webshop. Iskreno nemam drugog objašnjenja niti zapravo mogu naći opravdanje za ogromnu razliku u cijeni

Kako god, zahvaljujem na prosvjetljenju , više nema šanse da ih kupujem u optici
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 11:51   #1609
Cure preporučam da odete na podforum kupovanje preko interneta tamo imate temu o kupovini leća online i hrpu stranica s punooo, punooo jeftinijim lećama i otopinama nego u optikama.
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 16:23   #1610
Postoje li leće u boji ( zelena/plava) za astigmatizam dakle torične u HR za kupiti ?
Zdrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 08:21   #1611
Quote:
Zdrale kaže: Pogledaj post
Postoje li leće u boji ( zelena/plava) za astigmatizam dakle torične u HR za kupiti ?
postoje, ali samo godišnje i jedna košta nekih tisuću kuna
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2020., 22:10   #1612
da li je jako riskantno koristiti leće u boji ? je li netko kupovao sa ebaya ili wisha? jesu li tvrde ili mekane? i koliko ih se smije nositi dnevno?

nosila sam dioptrijske najmekse,poput gume,ne smetaju mi,ali bih htjela nositi neku u boji...bez dioptrije naravno,obicne u boji.
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2020., 13:13   #1613
obojene su meke i tako se ponasaju - koliko dugo nosis obicne meke, toliko mozes i njih.
ne bih nikad s wisha ili ebaya uzela lece, kad imas za 100tinjak kuna na adrialece velik izbor i jos dostavljaju za dan ili dva. ne volim tu stranicu, ali ovako, ako bas zelis isprobati neku drugo boju imaju stvarno velik izbor za male novce.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2020., 15:45   #1614
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
obojene su meke i tako se ponasaju - koliko dugo nosis obicne meke, toliko mozes i njih.
ne bih nikad s wisha ili ebaya uzela lece, kad imas za 100tinjak kuna na adrialece velik izbor i jos dostavljaju za dan ili dva. ne volim tu stranicu, ali ovako, ako bas zelis isprobati neku drugo boju imaju stvarno velik izbor za male novce.
hvala,vidim da je ponuda ista kao na e bayu....onda mi padne na pamet kako emilia clarke na snimanju game of thrones nije mogla nositi leće ljubicaste,neznam sta su joj smetale,oni sigurno imaju za glumce posebne jos kvalitetnije lece..,ja sam sa dioptrijom nosila i nije nista posebno,osim kad ih stavljam znaju mi ruke drhtati
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2020., 17:21   #1615
ako te kopka, a neces propast za te kune - naruci i probaj, ispuni si zelju. ali imaj na pameti da ti nece bas biti kao na prilozenim slikama, sve ovisi o tvojoj prirodnoj boji ociju.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2020., 18:57   #1616
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
ako te kopka, a neces propast za te kune - naruci i probaj, ispuni si zelju. ali imaj na pameti da ti nece bas biti kao na prilozenim slikama, sve ovisi o tvojoj prirodnoj boji ociju.
smede,na suncu prozirno smede pa izgledaju ka jantar...mislim da bi crvena dobro sjela na to.
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2020., 12:20   #1617
hahaha crvene, strpat ce te u samoizolaciju cim te vide
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2020., 12:04   #1618
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
hahaha crvene, strpat ce te u samoizolaciju cim te vide
ma nece,


,
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2022., 14:31   #1619
Ja bih si isto narucila sa adriatike lece... za probu... a pise tamo da sh nosive jedan dan... kaj imaju koje da se mogu nosit duze ili to proforme pise
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2022., 15:27   #1620
Quote:
andelicka kaže: Pogledaj post
Ja bih si isto narucila sa adriatike lece... za probu... a pise tamo da sh nosive jedan dan... kaj imaju koje da se mogu nosit duze ili to proforme pise

krivo trazis, imaju i mjesecne i tromjesecne cak, procesljsj malo bolje
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.