Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2012., 13:02   #81
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Kad me već vučeš za jezik, bogdanić je u to vrijeme imao suborce MLAĐE od tebe koji su se priključili ili ZNG-u ili policiji ili HOS-u i nije im padalo na pamet ići u jna iako su službeno i njima slani pozivi za jna !! I nije ih FT "oslobodio" obveze već oni sami.... A taj zakon je moj mali skrojen poslije ww2 i vrijedio je do nezavisnosti RH pa se žali onima koji su uveli Hrvatsku u yugu...
Polovično istinito!

Točno je da su sudjelovali u ratu na našoj strani i mlađi od 18. god i ja im skidam kapu,ali nije točno da su dobijali pozive u JNA kako kažeš jer to po tadašnjem tvom ZAKONU nije bilo moguće i takvi pozivi uopće nisu bili odaslani njima kako tvrdiš.

Raditi takve usporedbe je glupo jer sam ja poslan u JNA u prosincu 1990. god. i ne možeš uspoređivati to što su oni otišli u rat mlađi od mene možda godinu i to na ljeto 1991. god. kad sam ja bježao iz JNA.

Bolje po tebi da se žalim odgovornima za crkveni raskol 1054. godine.

Zadnje uređivanje prodoabc : 01.03.2012. at 13:07.
prodoabc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 13:13   #82
Quote:
prodoabc kaže: Pogledaj post
Ne možeš ''shvaćati'' našu kalvariju kad pišeš ovo što pišeš.

Dezertirali smo zato jer nismo htjeli sudjelovati u agresiji na vlastitu domovinu a radi čega nego radi ljubavi prema domovini i svojim bližnjima.

Valjda tebi treba shematski prikaz i nije dovoljno što sudionici i svjedoci izjavljuju na ovu temu.

Imaš pogled na situaciju gore nego tadašnja vrhuška države čiji si izdanik,ali i ti nažalost imaš pravo na svoje mišljenje s kojim se definitivno ne slažem i pobijam te u startu.
Na žalost ?? Čiju ?? Ja sam se za svoje (a i tuđe) pravo na mišljenje borio i izborio !! A tvoje frustracije sigurno ne mogu podržati jer tvrdim da si išao u jna po tad važećim zakonom sfrj i da te ni Račan,ni Tuđman ni bilo tko mogao zakonito osloboditi te obveze i jedini način je bilo "dezerterstvo" kod kuće prije javljanja u odsjek obrane !!
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 13:14   #83
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Kad me već vučeš za jezik, bogdanić je u to vrijeme imao suborce MLAĐE od tebe koji su se priključili ili ZNG-u ili policiji ili HOS-u i nije im padalo na pamet ići u jna iako su službeno i njima slani pozivi za jna !! I nije ih FT "oslobodio" obveze već oni sami.... A taj zakon je moj mali skrojen poslije ww2 i vrijedio je do nezavisnosti RH pa se žali onima koji su uveli Hrvatsku u yugu...
Gospodine neznam zašto cilo vrime stvarate konfliktne situacije?Očito ste počeli mišat kruške i jabuke.Juče ste tvrdili da je naš odlazak u jna bia po zakonu,da tadašnji vrh RH nije moga učinit ništa,a Vi ste svoje suborce štitli da ne odlaze u jna.Znači Vi ste kršili zakon ili ste možda bili nekakva jača institucija od vrha RH.I još nešto svi mi koji smo uspili pobić iz jna pocrtano ovo uspili pobić,ako ne svi onda sigurno 90% smo na nekakav način stali u obranu domovine.
dividenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 13:19   #84
Quote:
prodoabc kaže: Pogledaj post
Polovično istinito!

Točno je da su sudjelovali u ratu na našoj strani i mlađi od 18. god i ja im skidam kapu,ali nije točno da su dobijali pozive u JNA kako kažeš jer to po tadašnjem tvom ZAKONU nije bilo moguće i takvi pozivi uopće nisu bili odaslani njima kako tvrdiš.

Raditi takve usporedbe je glupo jer sam ja poslan u JNA u prosincu 1990. god. i ne možeš uspoređivati to što su oni otišli u rat mlađi od mene možda godinu i to na ljeto 1991. god. kad sam ja bježao iz JNA.

Bolje po tebi da se žalim odgovornima za crkveni raskol 1054. godine.
Ne radi se o "mom" zakonu već o važećem zakonu sfrj koji je jednako važio za mene 1979 kao i za tebe 1990 !! Ja ne znam jesi li ti imao točno 18 godina ali znam da su sa nama bili dečki tih godina koji se nisu odazvali pozivu za jna...
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 13:27   #85
Quote:
dividenda kaže: Pogledaj post
Gospodine neznam zašto cilo vrime stvarate konfliktne situacije?Očito ste počeli mišat kruške i jabuke.Juče ste tvrdili da je naš odlazak u jna bia po zakonu,da tadašnji vrh RH nije moga učinit ništa,a Vi ste svoje suborce štitli da ne odlaze u jna.Znači Vi ste kršili zakon ili ste možda bili nekakva jača institucija od vrha RH.I još nešto svi mi koji smo uspili pobić iz jna pocrtano ovo uspili pobić,ako ne svi onda sigurno 90% smo na nekakav način stali u obranu domovine.
Točno je moj mladiću da su ti dečki kršili tadašnji yugo zakon i da smo ga kršili i mi pokrivajući ih, ali mi nismo bili VLAST! FT je sigurno u sebi bio za to ali SLUŽBENO je MORAO poštovati tad važeći zakon sfrj i nije smio javno odobravati ili pozivati ročnike na "neposluh" !! I tko je osporio da ste se uključili u hrvatske postrojbe ??
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 13:50   #86
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Bježali su ročnici i u Gospiću pa smo ih oblačili i otpremali kućama a bilo je tu i Srba i Bosanaca,Slovenaca ,Albanaca i isto ih je lovala vojna policija jna i ako su kojeg ulovili sigurno je isto prošao kao i vi !! Ja vas nazivam balavcima zbog vaših godina a ne u negativnom kontekstu a te priče o "slabljenju" jna koja je u Srbiji mogla dignuti sto tisuća rezervista,i "nepokretnoj" tehnici (nije vrag da misliš da ste vi bili jedini vozači ?!) su "Mirko i Slavko" pričice... Narod je taj koji je u svim republikama bivše države pomagao bjeguncima ali NIJEDNA republika nije službeno mogla ni smjela zaustaviti slanje ročnika u jna...
Sad kad ste spomenuli Gospić;kako bi se osječali Vi i svi branitelj Gospića da Vam stanovnik recimo Rovinja ili bilo kojeg grada nad kojim nije izvršena direktna agresija reče pa ko je Vama kriv što ste bili napadnuti a po "zakonu" kojeg se Vi stalno držite očito ste Vi bili rušitelji SFRJ!?I molim Vas recite mi koja je to postrojba postojala evo recimo u Dalmaciji koja bi mene u ožujku 1991 god. zaštitla da me vojna policija ne pokupi?
dividenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:17   #87
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Na žalost ?? Čiju ?? Ja sam se za svoje (a i tuđe) pravo na mišljenje borio i izborio !! A tvoje frustracije sigurno ne mogu podržati jer tvrdim da si išao u jna po tad važećim zakonom sfrj i da te ni Račan,ni Tuđman ni bilo tko mogao zakonito osloboditi te obveze i jedini način je bilo "dezerterstvo" kod kuće prije javljanja u odsjek obrane !!
Na ovo te poklapam izjavom relevantnog svjedoka koja je iznešena u postu podforuma ''Zatečeni u JNA'' upravo na ovom Forumu.Tko može iznijeti pravu istinu osim svjedoka događaja,pa i na sudu.Osim ako ne misliš da je ovo što ljudi pišu nečija dobra zajebancija,a onda se i ti upitaj što toliko radiš na ovoj temi:
.................................................. .................................................. .................................................

COPY/PASTE 940nw :

Pozdrav svima!
Hvala vam što ste otvorili ovako tešku temu. Slažem se sa komentarom da su hrvatski ročnici na odsluženju u jna za vrijeme rata najveće žrtve na ovim prostorima jer sam i ja jedan od njih.Taman kad sam trebao početi živjeti i raditi poslije škole stigao mi je poziv u jna u rujnu 1990.Nisam se uopće odazvao pa mi je došao novi poziv u prosincu 1990. uz prijetnju privođenja i zatvaranja.Kad sam se obratio za pomoć u tadašnjem uredu za obranu (gdje su mahom radili hrvati) rekli su mi da smo mi zadnja generacija Hrvata koja mora ići na odsluženje vojnog roka po tadašnjoj jugi i da mi uopće ne može pomoći.Taj isti lik koji me je poslao u jna radio je na istom ili sličnom mjestu i za vrijeme rata.
.................................................. .................................................. .................................................

Mislim da se upravo radi ovakvih stvari u prosincu 1990. god. odazvalo 90% hrvatskih ročnika koji su bili upućeni u JNA diljem bivše države.

Zadnje uređivanje prodoabc : 01.03.2012. at 17:30.
prodoabc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:49   #88
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Kad me već vučeš za jezik, bogdanić je u to vrijeme imao suborce MLAĐE od tebe koji su se priključili ili ZNG-u ili policiji ili HOS-u i nije im padalo na pamet ići u jna iako su službeno i njima slani pozivi za jna !! I nije ih FT "oslobodio" obveze već oni sami.... A taj zakon je moj mali skrojen poslije ww2 i vrijedio je do nezavisnosti RH pa se žali onima koji su uveli Hrvatsku u yugu...
Dobro bili su mlađi od nas pe kako si se mogao osloniti na te još veće balavce od nas vjerojatno ni oni nisu pucali ništa osim petardi kao što si napisao za mene.Imaš dvostruka mjerila i previše se baviš demagogiom.
franeb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:02   #89
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Bježali su ročnici i u Gospiću pa smo ih oblačili i otpremali kućama a bilo je tu i Srba i Bosanaca,Slovenaca ,Albanaca i isto ih je lovala vojna policija jna i ako su kojeg ulovili sigurno je isto prošao kao i vi !! Ja vas nazivam balavcima zbog vaših godina a ne u negativnom kontekstu a te priče o "slabljenju" jna koja je u Srbiji mogla dignuti sto tisuća rezervista,i "nepokretnoj" tehnici (nije vrag da misliš da ste vi bili jedini vozači ?!) su "Mirko i Slavko" pričice... Narod je taj koji je u svim republikama bivše države pomagao bjeguncima ali NIJEDNA republika nije službeno mogla ni smjela zaustaviti slanje ročnika u jna...
U Hrvatskoj je bilo lakše pobjeći jer si bio vani siguran u drugoj grupi koja je pobigla kad i ja je bio Srbin iz Valjeva dugo je živio u Italiji.Što se tiče rezervista nisu ih ni oni baš slušali.Sjećem se kada su iz prosvjeda napravili papirnate kape i cjeli dan sjedili na pisti.S njima je bilo jako neugodno živiti u istim prostorijama.
franeb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:14   #90
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Koji ti je qurac ?? Pa i ja sam silom otišao u jna 1979 i bilo je sranje sa šipcima i nisu baš Hrvate gledali povjerljivo i da je došlo do sukoba što bi učinio i kako bi prošao bi bila moja odluka i NITKO pa ni onaj koji me je (u ime te jebene yuge) poslao u nju !! I znaš zbog čega ? Jer je to moj mladiću bio ZAKON šugave države koji je vrijedio i kad si ti otišao u jna !! A FT je postupio diplomatski i samo zbog toga ste i preživjeli jer da je, kako ti misliš da je trebao, silom i kontra tadašnjeg zakona pokušao rješiti problem hrvatskih ročnika onda bi tek najebali i mislim da se nitko ne bi vratio. I od sveg je istina samo ovo da u ratu uvijek najviše stradaju nevini ali shvati da ni za one nevine iz Škabrnje nije kriv FT i hrvatska vlast jer su bili nemoćni kao što su bili nemoćni i u tvom slučaju...
Istina je da su Hrvati uvjek nerado išli u JNA,ali nemožeš uspoređivati 1979 god. i 1990-1991 jedina je istina da smo otišli u JNA.Tvoja generacija se vratila živa i zdrava, a moja većinom dezertirala netko uspješno netko neuspješno i dan danas vučemo posljedice, a bogme vratilo nas se je i ranjenih i mrtvih i o tome se nikad ne govori.
franeb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:27   #91
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Ja sam moj mladiću četiri godine ratovao protiv te jna pa nisam bio i da mi je kojim slučajem sin imao godine za vojsku sigurno ga ne bih pustio u ono vrijeme u jna ali ISKLJUČIVO svojom odlukom jer znam da je tadašnja vlast morala poštivati tadašnje zakone a samo bih ja kao pojedinac mogao to pokušati !! A pričice kako su golobradi ročnici "oslabili" jna su smiješne jer je npr. jedan Perišin više oslabio jna i pojačao HV nego svi ročnici iz RH zajedno,ponavljam da shvaćam vašu kalvariju ali mi ne prodaji patetiku kako si dezertirao iz "ljubavi" prema domovini već si spašavao svoju glavu što je poptpuno normalno i prirodno...
Za tvoje sudjelovanje u ratu svaka čest.I svaka čast Rudolfu ali nemožeš reći da tisuće dezertera nije oslabilo JNA, ne da smo je oslabili nego smo se kasnije i borili protiv nje isto kao i ti.
franeb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:41   #92
Quote:
dividenda kaže: Pogledaj post
Sad kad ste spomenuli Gospić;kako bi se osječali Vi i svi branitelj Gospića da Vam stanovnik recimo Rovinja ili bilo kojeg grada nad kojim nije izvršena direktna agresija reče pa ko je Vama kriv što ste bili napadnuti a po "zakonu" kojeg se Vi stalno držite očito ste Vi bili rušitelji SFRJ!?I molim Vas recite mi koja je to postrojba postojala evo recimo u Dalmaciji koja bi mene u ožujku 1991 god. zaštitla da me vojna policija ne pokupi?
Sigurno ne bih optuživao ni tu osobu, kao što ne mogu okriviti ni FT ni bilo koju hrvatsku vlast, da je "kriva" što su četnici i jna napali i razarali moj grad !!
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:41   #93
Quote:
franeb kaže: Pogledaj post
Dobro bili su mlađi od nas pe kako si se mogao osloniti na te još veće balavce od nas vjerojatno ni oni nisu pucali ništa osim petardi kao što si napisao za mene.Imaš dvostruka mjerila i previše se baviš demagogiom.
Pusti ga,vidiš da nas omalovažava već pet dana.

To ako je i bogdanić branitelj mi ništa ne znači ako smo po njemu: poslani na izlet,nismo trebali dezertirati,nismo sudionici rata,račanovi smo tražitelji penzije,suludo je tada bilo išta tražiti od Tuđmana,nismo izgubili zdravlje zbog ljubavi za domovinom,spašavali smo samo svoju guzicu,naša žrtva je nikakva i neznatna,bili smo balavci bez mozga,ništa nije istina što kažemo itd. kako on navodi.

To je doktrina zbog koje smo mi zarobljeni ročnici JNA sustavno diskriminirani od Tuđmanovog sistema ljudskih vrijednosti.

I na kraju mu se sigurno vrzma po glavi da smo plaćenici Save Štrbca koji su neprijatelji Hrvatske i degradiraju hrvatske branitelje po portalima.

Zadnje uređivanje prodoabc : 01.03.2012. at 18:49.
prodoabc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:43   #94
Quote:
dividenda kaže: Pogledaj post
Zato iako smo pod forum politika nemojmo politizirat,jer vidiš da naletiš na ljude koji brane politiku,a ne ljude!Neznam odakle počet,a baš me zanima o kolikom se broju ljudi radi koje je Hrvatska 1990-1991 "otpremila u JNA,odnosno koliko se naših momaka 26.06.1991.godine nalazilo na služenju vojnog roka.Ako netko ima i približnu informaciju molim da je napiše.U to vrijeme jedino tko se borija za puštanje sinova Hrvata je nevladinia udruga Bedem ljubavi sastavljena od majki.Ali da se ne zaboravi početkom srpnja 1991 dok još nije postojala udruga Bedem ljubavi,bar koliko ja znam CRVENI KRIŽ u Splitu(neznam za druge gradove) je organizirao dva autobusa roditelja vojnika koji su služili jna u Sloveniji.Zato možda nam ove institucije možda mogu pomoč da utvrdimo pravi broj opet ću spomenit ime kojim nas se naziva "dezertera JNA".
Naj brži odgovor na ovo može dati MINISTARSTVO OBRANE kad sam se javio u ured za obranu da sam pobiga iz JNA morao sam dat izjavu kod nekog sudca. Oni inaju evidenciju o vojnim obveznicima,samo je upitno jeli u interesu države to objaviti.
franeb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:48   #95
Quote:
prodoabc kaže: Pogledaj post
Na ovo te poklapam izjavom relevantnog svjedoka koja je iznešena u postu podforuma ''Zatečeni u JNA'' upravo na ovom Forumu.Tko može iznijeti pravu istinu osim svjedoka događaja,pa i na sudu.Osim ako ne misliš da je ovo što ljudi pišu nečija dobra zajebancija,a onda se i ti upitaj što toliko radiš na ovoj temi:
.................................................. .................................................. .................................................

COPY/PASTE 940nw :

Pozdrav svima!
Hvala vam što ste otvorili ovako tešku temu. Slažem se sa komentarom da su hrvatski ročnici na odsluženju u jna za vrijeme rata najveće žrtve na ovim prostorima jer sam i ja jedan od njih.Taman kad sam trebao početi živjeti i raditi poslije škole stigao mi je poziv u jna u rujnu 1990.Nisam se uopće odazvao pa mi je došao novi poziv u prosincu 1990. uz prijetnju privođenja i zatvaranja.Kad sam se obratio za pomoć u tadašnjem uredu za obranu (gdje su mahom radili hrvati) rekli su mi da smo mi zadnja generacija Hrvata koja mora ići na odsluženje vojnog roka po tadašnjoj jugi i da mi uopće ne može pomoći.Taj isti lik koji me je poslao u jna radio je na istom ili sličnom mjestu i za vrijeme rata.
.................................................. .................................................. .................................................

Mislim da se upravo radi ovakvih stvari u prosincu 1990. god. odazvalo 90% hrvatskih ročnika koji su bili upućeni u JNA diljem bivše države.
Pa o tomu se i radi !! Nije mu mogao službeno pomoći ured za obranu već isključivo njegova odluka da se skrije !! A i da mu je otac radio u uredu za obranu ne bi ga mogao službeno osloboditi već bi ga neslužbeno mogao savjetovati da se ne odazove i da se skloni...
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:53   #96
Quote:
franeb kaže: Pogledaj post
Dobro bili su mlađi od nas pe kako si se mogao osloniti na te još veće balavce od nas vjerojatno ni oni nisu pucali ništa osim petardi kao što si napisao za mene.Imaš dvostruka mjerila i previše se baviš demagogiom.
Sa svojim sunarodnjacima su bili dobri i učili su u hodu ali da bi bili u stanju "sabotirati" jna je isto smiješno i pomisliti !! Pa jna je kontrolira i sve oficire hrvatske nacionalnosti a ne da bi običnim ročnicima dala pristup i mogućnost da nešto sabotiraju...
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:55   #97
Quote:
prodoabc kaže: Pogledaj post
Pusti ga,vidiš da nas omalovažava već pet dana.

To ako je i bogdanić branitelj mi ništa ne znači ako smo po njemu: poslani na izlet,nismo trebali dezertirati,nismo sudionici rata,račanovi smo tražitelji penzije,suludo je tada bilo išta tražiti od Tuđmana,nismo izgubili zdravlje zbog ljubavi za domovinom,spašavali smo samo svoju guzicu,naša žrtva je nikakva i neznatna,bili smo balavci bez mozga,ništa nije istina što kažemo itd. kako on navodi.

To je doktrina zbog koje smo mi zarobljeni ročnici JNA sustavno diskriminirani od Tuđmanovog sistema ljudskih vrijednosti.

I na kraju mu se sigurno vrzma po glavi da smo plaćenici Save Štrbca koji su neprijatelji Hrvatske i degradiraju hrvatske branitelje po portalima.
Naši neprijatelji su abolirani,a naš status nije rješen stvarno sramota od države a ostavljeni smo u kašeti brokava da se sami iskoprcamo.
franeb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 19:05   #98
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Pa o tomu se i radi !! Nije mu mogao službeno pomoći ured za obranu već isključivo njegova odluka da se skrije !! A i da mu je otac radio u uredu za obranu ne bi ga mogao službeno osloboditi već bi ga neslužbeno mogao savjetovati da se ne odazove i da se skloni...
Zaboravio si da se tada još pjevalo ''jugoslavijo'' i svi državni SFRJ sistemi su funkcionirali.

A što ako bi me kosovci i bezbednjaci koji su bili aktivni tada uhvatili i zatvorili,ti bi me oslobodio?

Osim ako su u tadašnjem HDZ-u savjetovali tada da se ne ide u JNA.Nisam doživio takvo savjetovanje,nego upravo suprotno - da se mora ići - i to od krvavog hadezeovca koji je bio glavni u Uredu za obranu.
prodoabc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 19:15   #99
Quote:
prodoabc kaže: Pogledaj post
Pusti ga,vidiš da nas omalovažava već pet dana.

To ako je i bogdanić branitelj mi ništa ne znači ako smo po njemu: poslani na izlet,nismo trebali dezertirati,nismo sudionici rata,račanovi smo tražitelji penzije,suludo je tada bilo išta tražiti od Tuđmana,nismo izgubili zdravlje zbog ljubavi za domovinom,spašavali smo samo svoju guzicu,naša žrtva je nikakva i neznatna,bili smo balavci bez mozga,ništa nije istina što kažemo itd. kako on navodi.

To je doktrina zbog koje smo mi zarobljeni ročnici JNA sustavno diskriminirani od Tuđmanovog sistema ljudskih vrijednosti.

I na kraju mu se sigurno vrzma po glavi da smo plaćenici Save Štrbca koji su neprijatelji Hrvatske i degradiraju hrvatske branitelje po portalima.
O čemu ti pričaš ?? Nisam nikad rekao da ste otišli na "izlet" već da ste imali jebenu sreću da ste upravo u tom periodu stasali za vojsku !! Sudionici rata ste postali kad ste se vratili kući i shvati da je bilo Hrvata mobiliziranih u tzv. krajini u četničke postrojbe,ljudi su prisilno mobilizirani i nisu ni najmanje krivi i žao mi ih je ali im se ne može dati status hrvatskog branitelja !! Tvoja priča je krenula od kritike kako ti nije regulirana invalidnost i mirovina !! FT vas nije mogao osloboditi tad važećeg zakona ! Zakon za opstankom i preživljavanjem ti je sigurno bio jači nagon od domoljublja i to je sasvim prirodna reakcija ! Guzicu spašavaju kukavice a ja sam rekao da ste vi spašavali glave ! Vaša žrtva je velika i znatna ali nije izazvana krivnjom RH niti FT ! Izraz balavci sam upotrijebio samo da plastično prikažem vašu mladost i nepoznavanje sustava lopovske jna i njihova naoružanja ! Istina je vjerovatno sve što kažete o svojoj kalvariji ali nije istna da vas je FT ili bilo ko iz RH namjerno žrtvovao a nije morao ! Smatram da je frustracija i traženje krivca stradanju za koje nisi ni najmanje kriv potpuno razumljivo i opravdano ali ja samo tvrdim da tražiš krivca ondje gdje ga nije bilo....
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 19:19   #100
Quote:
franeb kaže: Pogledaj post
Naši neprijatelji su abolirani,a naš status nije rješen stvarno sramota od države a ostavljeni smo u kašeti brokava da se sami iskoprcamo.
E tu se slažemo !! I za to možete napadati FT jer je abolirao četnike ali ga nikako ne možete teretiti da vas je "on" poslao u jna ! I daj mi reci što ti misliš kakav bi status vi trebali imati ??
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.