Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2005., 09:04   #21
Ma znam. Al kaj ćeš kad su ljudi ...., neke stvari im se ne mogu dokazati. Ponašaju se ko da im je stan zlatom obložen pa da im se možda pločice ne uprljaju A bojim se buba i ostalih gamadi više nego ičega...
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 09:26   #22
Rjesenje problema!

U jucerasnjem vecernjaku procitao sam da su strucnjaci uspjeli izolirati miris koji zenka zohara ispusta kao ljubavni zov te da ce taj uspjeh pridonijeti rjesenju predmetnoga problema. eto, nadam se da sam pomogao
__________________
Kol'ko kapljic - tol'ko let!
Propolis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 10:37   #23
pokushaj kontaktirati ovu firmu .

Nama uspjeshno rjeshavaju problem u nashoj poslovnoj zgradi, kao i na 50 brodova. naravno, ne trajno, vec mjesechno obavljaju trovanje.

ako nishta drugo, mozhda ti mogu nekoga preporuchiti.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 10:42   #24
Rijeka... I ja bi malo na more.

Ok, hvala. Zvrcnem ih pa možda imaju koga za preporučiti iz zg.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 21:29   #25
Imamo i mi problema s njima, srećom samo preko ljeta. Leglo je navodno u podrumu jedne stare zgrade. Muka mi je kada ih vidim, penju se noću po zgradi, nađem ih na stubištu... A najgori su mi oni koji se uvuku u stan, najviše ih nađemo u kupaonici, a zaleti se poneki i u neku drugu prostoriju pa se onda cijela obitelj uključi u akciju ubijanja.
Annabel Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 03:41   #26
Evo i mi imamo problem sa žoharima..već mjesecima..
U iznajmljenom smo stanu..stanodavac ni dan danas ne vjeruje da imamo žohare (jer dolaze po noći, a po njenim pričama to su samo bubice..jer ih nikad u životu vidjela nije)
Pokušali smo s raidom, sprejati, micati sev elemente, temeljito isćistiti...ali ne pomaže..
Probat ću s tim pitroidom..jel se to isto utrljava u dlaku pasa zbog buha..ak je tak, pa ne šteti onda psima..
Probat ćemo i s metvicom...

Ja bih najrađe nazvala ljude iz dezinsekcije..samo što mii moramo plaćati to..a ne stanodavac..zanimljivo.
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 13:19   #27
Quote:
bLOODSTONE kaže:
Evo i mi imamo problem sa žoharima..već mjesecima..
U iznajmljenom smo stanu..stanodavac ni dan danas ne vjeruje da imamo žohare (jer dolaze po noći, a po njenim pričama to su samo bubice..jer ih nikad u životu vidjela nije)
Pokušali smo s raidom, sprejati, micati sev elemente, temeljito isćistiti...ali ne pomaže..
Probat ću s tim pitroidom..jel se to isto utrljava u dlaku pasa zbog buha..ak je tak, pa ne šteti onda psima..
Probat ćemo i s metvicom...

Ja bih najrađe nazvala ljude iz dezinsekcije..samo što mii moramo plaćati to..a ne stanodavac..zanimljivo.
miss_Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 13:28   #28
Sorry, krivo quotanje

Ma vraga ti oni neznaju za žohare!
Jedino što bi oni da se vi i bakćete s žoharima, i još im i platite za to. Ma oni bi vama trebali platiti za stan što ga održavate, da vas nema unutra, žohari bi valjda izjeli cijeli stan.
Ja bi iz takvog stana odmah , osim naravno da je stan moj. Onda bih se morala baktati s tom gamadi hoću-neću.
miss_Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 01:10   #29
Ma joooj, samo neki problemi s tim stanom...bi se iselila da mogu nać povoljnu alternativu,ali trenutno nemam ni vremena za traženje....
Ne znam, sad svaku večer sve dobro prebrišem domestosom, po kuhinji gdje inače znaju doć..
pa ćemo vidjeti kako dalje..
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 17:00   #30
Već su se pojavili! Inače smo ih imali samo po ljeti, a ove godine me i strah pomisliti što će biti ako ih već ima. Zanima me nešto u vezi dezinsekcije - kada oni to sve pošpricaju koliko dugo se ne smije ući u stan?
Annabel Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 16:26   #31
Jel netko protiv ovih nemani isprobao one nekakve zamke za njih...privlace ih mirisom, oni udju, otruju se, vrate u gnijezdo, crknu, frendovi i obitelj ih popapa, zaraze se i oni, pa i oni budu pojedeni ......
Navodno prica ide tako.

Ajme luda sam vec....vidjela sam ih 2 veceri zaredom.

Deratizacija ne dolazi u obzir jer su stanari ko nijevi....samo guraju glavu u pijesak kad treba sta kesnit.
TriviA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 16:33   #32
Pomažu te zamke ali ništa nije za stalno i treba ih ja ko puno postaviti.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 02:24   #33
selim se iz stana za par tjedana, jebeš i novce i lokaciju, ovo stvarno više nije za izdurat
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 23:57   #34
Imam dva psa koji se vole zavlačit na raznorazna mjesta. Prije par godina sam živjela u neboderu gdje su žohari gmizali ispod ormara u kupatilu, a pas (tada u jednini) se obožavao zavlačiti tamo, i nisam mogla našpricati sa raidom ispod jer me bilo strah za zdravlje psa, a i vet mi je napunio glavu o štetnosti, tako da sam ih klompom tukla u sred noći kad sam išla na wc .
Ispada da je stari recept najbolji recept, stara je davnih dana živjela u jednoj od onih starih vila, gdje je bilo žohara toliko da su ih doslovce lopatama izbacivali. I nabavili su ježa. Preko dana je spavao u vrtu,a navečer sam ulazio u stan i tamanio žohare i to se nekak moglo izdržat.
Prije više godina i sami smo imali doma takvu situaciju, jedno ljeto se od njih nije moglo disati, nikakva špricanja ni čišćenja nisu pomagala. Onda je djed donio ježa, ovaj je kod nas bio par dana i stvarno je potamanio većinu žohara , nakon toga smo ga vratili natrag u prirodu, a žohari se od onda više nisu pojavljivali.
btw, začepili smo sve rupe kroz koje su mogli doći, stavili mrežice na ventilaciju, manje rupe začepili silikonom.
Lunatic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 01:10   #35
znala sam ja da će mi taj jež jednom trebat!

Baš sam dragala nekog ježu prije par dana kraj zgrade, al tu u novom zagrebu ih baš nisam pronašla...morala bi mu plaćati prekovremeno, ovdje sve više i više žohara ima
Ne znam...morat će se taj vodovod malo renovirat, odvod mislim, i ti kuhinjski elementi skroz rastavit - druge nema, jebiga, nije mi baš do odlaska u drugi stan, ovaj mi odgovara po svim uvjetima..ne znam..probat ručno, sam svoj majstor, a onda zvat profiće..šta drugo

Jel zvao tko one desenzi nešto, jel su dolazili poslije žohari?

__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 08:52   #36
Kod nas je bila dezinsekcija i njie ih bilo par dana -tjedana al su se sad pojavili oni oklopnjaci crni i to najezda jučer na balkonu Skoro sam u nesvijest pala
Prije smo imali one smeđe manje a sad jumbo size. Uzas

Al zato moja pasica sad uziva ima se s kim igrati non-stop

Danas idemo po 3 raida i u borbu s njima. Bojim se pomisliti kak ce nam stan izgledati kad se s mora vratimo. Gnjezdo zohara
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 15:05   #37
ovdje pri shumariji gdje ja radim - ima jedan ovaj nash znastvenik - bavi se raznim bubama - on gaji neke zohare s madagaskara i jede ih

jednog od tih njegovih sam vidjela - veliki su ko mishevi

odvratno
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 16:10   #38
Fuj fuj fuj!
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 22:47   #39
pa dezinsekcija se plaća iz pričuve ?!? I onda dođe nekih 50ak kuna. Ali, mislila sam da je dezinsekcija trajnije rješenje od nekoliko tjedana

Izgleda da je jedino trajno rješenje za one kojima smetaju odseliti se . Ja ih se bojim. I gade mi se.

najgore je što ih je većina zgrada na N. Zagrebu puna i u biti ih je onda nemoguće iskorijeniti

dezinsekcija bi trebala biti obavezna za sve stanare .. najgore što ima ljudi koji mi tvrde da su se navikli na to
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 16:12   #40
ŽOHARI

Molim savjete glede uništavanja žohara...
znam da to neki nazivaju nemogućom misijom u zgradi sa 17 katova, ali svejedno ako je itko imao uspjeha s ovim napastima nek iznese svoje savjete... bilo što bi moglo biti od koristi...
n-i-c-o-l-e is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.