Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Računalna periferija

Računalna periferija Monitori, printeri...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2017., 19:22   #1
G-Sync 144hz?

Pozdrav, želim se počastiti s nečim vrhunskim i svi portali me vode prema ROG SWIFT PG279Q kojemu je cijena između 6 i 7k kuna.

Zanima me ima li što slično a da je malo jeftinije (samo ako je kvaliteta približna)?

Problem je u tome što nitko nema ovaj monitor u izlogu i ne mogu ga pogledati prije nego ga kupim.
Thomas_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 09:01   #2
Vrlo Tesko ces naci takav brzi monitor, da isprobas...
a trebao bi prije pogledati/probati..jer nema svaki covjek brze oci...
moguce da ti oci nisu tak brze i neces nista od toga imati.
a moras onda i resoluciju od slike/igre smanjiti da uopce graficka salja tak brze slike.
pa ima i pola brzih monitora za negde pola cijene, mozda ces takvog prije naci da pogledas prije kupnje.
Mozda i kod netkog kuci prije nego u ducanu?
Pa zamoli tu ljude da se jave tko ima brzi monitor, i doneses 5 pivica sobom ako ste punoljetni
odnosno cokolade
__________________
is or be in future blacklistet: taipan, enedielle, Osmi, 7nationarmy, peronja, mekerica, bat kol, mukotrpak, Biljka112, Beljki, judolino, Adyson, illemental, nezgodan2, Soul Hunter,NESHO95,električni_zec,Fl@Tron, edi_bosanceros, Ego, Corduroy, monty-zg, manchild, Pravi Život, bonecrusher, jednoumlje, leMONZoo, piskavac, Al dente,
Blues Willis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 13:16   #3
Trenutno imam gtx 970 i na kraju godine idem na 1080, brzina neće biti toliki problem.

Bitno mi je samo da je baš isplativo u odnosu na običan samsung tv koji trenutno koristim kao primarni display.
Thomas_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:06   #4
Čuj monitor je po specifikacijama odličan, samo je fakat preskup zbog tog gsynca. Tu je freesync bolji (čitaj mnogo jeftiniji) izbor, samo high end AMD grafičke nisu na nivou ove godine + pitanje dali ćeš ih uopće moći kupiti zbog minera (ili ako ćeš moći dali će biti normalna cijena)
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.