Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2017., 20:32   #5061
SS je izbacio par iz ponude prije nekih sat vremena.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 22:27   #5062
I na kraju 0-0
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 00:15   #5063
Šteta.
Izgleda daje Solin bio nadmoćan, 11-1 u udarcima u gol, ali ipak ništa.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 13:40   #5064
Brann-Ružomberok f+2 @2,30 SS 20.07. 19:00
3/10

Ovo igram u singlu, svidjela mi se kvota pa reko zašto ne uzeti. Prvi meč u Slovačkoj Brann je dobio 1:0 i potpuni je favorit za prolaz dalje. Brann je u natjecateljskom ritmu jer je u Norveškoj sezona već ušla u drugu polovicu, trenutno se nalaze na četvrtom mjestu u Norveškoj Ligi, a pogotvo vole igrati doma gdje su izgubili tek jednu ligašku utakmicu u sezoni. Smatram da će danas potvrditi prolaz u treće pretkolo uvjerljivom pobjedom protiv Slovačkog predstavnika koji je čak izgubio i u Novom Sadu protiv Vojvodine 2:1 u prošlom pretkolu

Levski Sofija-Hajduk Split X2 @1,70 SS 20.07. 19:00
6/10

Hajduk je jednostavno bolji, i da je bilo više koncentraciju u finišu akcija, trebalo je biti 2:0 ili 3:0 u Dugopolju. Danas mislim da Hajduk neće izgubiti i da će proći dalje. Danas sam pročitao da im se ozljedio glavni obrambeni igrač tako da još jedan plus za Hajduk. I još se igra pred praznim tribinama, po meni pokon kvota.
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 03:13   #5065
sub 21:00 Rijeka(h0:2)-Lokomotiva ZG 2 @1,55

Rijeka niti igra dobro, a niti je motivirana na lokomotivu. Samo 3 dana nakon tekme sa olympiakosom gdje su dali sve od sebe, i samo 3 dana prije uzvratne što im je najveća utakmica otkad rijeka postoji, a šanse imaju. Umorni od zadnje, čuvaju se za sljedeću. Lokomotiva uopće nije loša, štoviše dosta dobro su sve tekme odigrali dosad, na nesreću izgubili od osijeka 2:3 (bili bolji). Rijeka će u miješanom sastavu igrat, čak i ako povede, mislim da će to rutinski 1:0 kek čuvati... ne vidim rijeku 2:0 3:0 aposlutno nikako nemaju oni neku klupu ove sezone, u drugom poluvremenu će pasti, misli na olyu...


AS Eupen-KV Oostendesub 20:00 X2 @1,40

oostende klub sa igrom, krenuli sa 0-3 u prvenstvu parirali marseju, 2 u prvenstvu igrali sa miješanom postavom, dominirali i izgubili. Sad je prošlo tjedan dana kako nemaju EL, sad su spremni i igraju sa zadnjima... igrati i pobjedu ovdje, čak i f2...
__________________
Ako ne možeš otkriti ono što mi znamo, a nećemo vam reći, onda ispadaš iz igre
dumbazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 12:16   #5066
Danas svi naši klubovi na over 2.5...

HL koef...
Skenderbeu - Dinamo @1,80
Očekujem tekmu kao prije par godina kad je bilo 2-1 za Dinamo...

Austrija Beč - Osijek @1.80
Osijek se mora otvoriti i ganjati, teško mi je vjerovati da to domaćini neće iskoristiti

Hajduk - Everton @1.90
Mogli bi biti teže, ali bili se moraju otvoriti, a ovo im je dosad najteži suparnik koji ih je mogao iskasapiti u Liverpoolu (prvo poluvrijeme)...
__________________
...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 16:15   #5067
znaju li upuceniji i prem fanovi u kakvom bi sastavu danas everton mogao zaigrat? koeficijent mi se cini stvarno velikim. znam da im ni ne treba pobjeda, ali i x2 je na dobrih 1,40. a realno su za dvije klase jaci od hajduka
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 17:03   #5068
Quote:
Eng3lthal kaže: Pogledaj post
znaju li upuceniji i prem fanovi u kakvom bi sastavu danas everton mogao zaigrat? koeficijent mi se cini stvarno velikim. znam da im ni ne treba pobjeda, ali i x2 je na dobrih 1,40. a realno su za dvije klase jaci od hajduka
navodno u dobrom,svi su išli u st osim dvojice i trener kaže da će bit maksimalno par rotacija i da će svi šta su spremni igrat
ćiket is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 20:06   #5069
Quote:
Eng3lthal kaže: Pogledaj post
znaju li upuceniji i prem fanovi u kakvom bi sastavu danas everton mogao zaigrat? koeficijent mi se cini stvarno velikim. znam da im ni ne treba pobjeda, ali i x2 je na dobrih 1,40. a realno su za dvije klase jaci od hajduka
Najvažnija stvar s Engleskim klubovima u Kupu UEFA tj. UEFA Europskoj ligi uvijek je bila motiviranost da uopće sudjeluju. U ovom slučaju, Everton želi sudjelovati, trener najavljuje najjači mogući sastav i napadački nogomet. Uglavnom, 1,4 za X2 je sjajan koeficijent i uplatio sam na to (isto kao i na Austriju protiv Osijeka), a ako Hajduk i/ili Osijek iznenade i dobiju, sjajno, volim kad naši klubovi pobjeđuju.
kastrol_trol is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 16:43   #5070
Brescia - Palermo 1 2,40

Zbog reprezentativne akcije za Palermo neće igrati :
Nestorovsky, Trajkovsky, Cionek, Struna, Alesami, Jajalo, Chochev i Posavec.

Svi su oni igrali u prošlom kolu kad su pobijedili Speziu 2:0, praktički cijela prva momčad im neće igrati, probali su odgoditi utakmicu ali ipak će je morati odigrati.

Brescia je u prvom kolu Serie B izgubila od Avellina 2:1 međutim bila je dominantna sve do crvenog kartona u 67. minuti.

Mislim da se za ovako visok koeficijent isplati riskirati i igrati na pobjedu domaćina, ja ću definitivno odigrati
ForumasRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 17:51   #5071
Danas mi se za kartone svidaju dvije tekme...
Farski-Andora
Andora mi je medu drazima za kartone. Ss ima jos 3,5 granicu al nizak koef. Ne vidim ovdje ispod 5-6 zutih a mozda se ponovi i ono iz prve tekme. Tu igram zute al na granici 4,5 i probat cu crveni.
Grcka-Belgija
Granica 4,5...trebala bi bit nabrijana tekma. Tesko da ce bit bas ko prva al 5 zutih nije puno...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 16:11   #5072
Nekoliko tekmi mi je ok za kartone...
Eo jedna...
Sj.Irska-Ceska
Sudi talijan orsato. Ceskoj samo pobjeda igra da ostane u igri. Za kakve taktike ce se izbornici odlucit ne znam al ocekujem ipak neku nabrijanost a granica za zute je 3,5. Mininalno 4 zuta bi trebalo bit.
Ostale tekme za kartone dobit ce samo moji pretplatnici
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 12:32   #5073
Prosli kartoni na andori i belgiji. Sinoc pali na ceskoj za 1.
Danas irska-srbija. Vazna tekma. Sudi turcin cakir. Svasta je moguce. Vise od 4,5 zuta @1,85. U prvoj je isto bilo vise, tad je kassai sudio. Kassai veceras nama sudi. Nije iskljuceno da i tu ide vise od 4,5 zuta...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 13:37   #5074
Danas 2HNL

Kustošija - Varaždin 2 @2,00


Kustošija zadnja na ljestvici, a Varaždin uz Goricu i Dugopolje jedan od kandidata za ulazak u 1HNL..

Konačno su se svi vratili nakon ozljeda i najavljuje se pobjeda, odnosno sve osim pobjede bit će razočaranje za nas Varaždince.

Ovih dana vidio sam Šukera, Dalića i Čehoka u VŽ na zajedničkoj kavi. Poslije im se pridružio i Vugrinec.. Tko zna šta se kuha.. Uglavnom ideja je već duže vrijeme da se nogomet ponovo vrati u Varaždin...
Dalić, Mumlek i Vugrinec su nedavno i privatan novac uložili u klub.


Ovaj koef je za mene poklon i kao takvog ga sa zadovoljstvom uzimam.


Naravno, nije to nikva dojava ili slično već moje gledište na cijelu situaciju pa oprezno s ulozima
Običan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:50   #5075
Nema jos puno vremena, igra se u 14:30..fina kvota je na over 3.5 a ni over 2.5 nije za baciti
2.slovacka liga
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 20:52   #5076
23:00 Emelec - Catolica ODG
WWIN @1,86

Catolica na 7.mjestu, igra prilično napadački, i iako je Emelec na 3.mjestu i velik favorit danas po kladionicama, Catolica je čak efikasnija za gol u dosadašnja 22 kola.
Imaju prosjek točno 1,5 postignut gol po utakmici.
Također, zabila im je bar gol u zadnjih 5 međusobnih u nizu.
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 13:17   #5077
14:00 Cibalia-Istra
Dosta se spominje da je to dogovoreno, vracanje bodova, itd. Znaci klasicne price kad je HNL u pitanju. Subotnja utakmica i daje povoda za takve price ali za ovu analizu cu gledati kao da je sve posteno. Istra je tu utakmicu lagano dobila ali rezultat nije pravo mjerilo onoga sto je bilo na terenu. Istra je rano povela i ubrzo zabila jos dva gola. Bilo je to 3 udarca 3 gola sto je rijetkost. Poslije toga utakmica vise nije imala bas neki natjecateljski duh. Statistika pokazuje bas ono kako je bilo. Imala je Cibalia vise prilika nego Istra ali realizacija je bila uzasna. Kod dosta Cibalijinih poluprilika je falio zadnji pas. Obje obrane su bile losiji dio ekipa. Naravno, Istra je zasluzeno pobjedila ali Cibalia je trebala dati jos koji gol.
Posto je pauza u ligi zbog reprezentacije treneri nemaju razloga stediti neke igrace pa se moze ici sa najjacim sto se ima. Trener Istre, Raic-Sudar, je najavio promjenu golmana i jos jednog igraca. Teoretski to ne bi trebalo nista promjeniti u njihovoj taktici. Halilovic ulazi umjesto Punceca koji je dobio crveni. Bit ce to opet 3-5-2. Dobra su ekipa po imenima i da nemaju financijskih problema vjerojatno ne bi brinili oko ostanka. Najavljeni sastav: Coric-Escoval,Mitrevski,Bertosa-Kitanovski,Halilovic,Kokorovic,Vojnovic,Culjak-Gotal,Ofosu.
S druge strane, trener Bartolovic je najavio vise promjena. Promjene u odnosu na subotu: golman Nevistic-zna kiksat ali ne moze valjda bit losiji od Subarica u subotu; Milic i Pericic umjesto Zgrablica i Ivkica-ovo je nuzna promjena jer su stoperi odigrali ispodprosjeka cak i za 2.ligu. Zgrablic je odigrao kao pravi navijac Istre i tribine su to prepoznale i pocastile ga svime i svacime sto mi je zao jer je cesto ostavljao srce na terenu za Cibaliju. Osim sto je preocito kiksao, nije vjerojatno napravio niti jedan faul, mlako je ulazio u duele, bez ikakvih klizecih startova. Najpametnije bi bilo da se izuzeo od te utakmice; Filipovic umjesto Stepcica-znaci taj Stepcic je zesci promasaj od igraca, antitalent, cak nije ni alibi igrac ono da primi i doda prvom do sebe, to malo sto trci cudno trci, presmjesno, uzas. Kordic umjesto Galica- to je dobro sto ce igrat, u subotu kad je usao dosta je trcao, probijao, trudio se. Milicevic nije bas nest pokazao kad je usao al je bolje odigrao nego Strkalj na toj poziciji. Strkalj se vraca u spicu umjesto Dabre a to je ok, samo sto Strkalj nema nos za gol al dobro se gradi i puno radi za ekipu. Sve u svemu ocekujem puno bolju Cibaliju. Cesto su im kriticni poceci i krajevi poluvremena gdje primaju vecinom golove nakon kikseva.
Ova utakmica ne mora nuzno biti drugacija nego ona ligaska. Obrane su losiji dio ekipa pa je i za ocekivati golove bez obzira sto je kup i jedna tekma i moze bit oprezniji pristup. Finale kupa se igra u VK pa su Cibalijine ambicije kud i kamo vece. Mislim da financijsko stanje obje ekipe ne znaci da ne zele proc dalje u kupu, naravno da zele. Ako je sve posteno Medusobne ne idu u korist mog tipa ali realno je da obje ekipe postignu gol jer obrane su propuh a napadi imaju potencijala. Pobjednika je tesko predvidjeti kao i uvijek kad igraju ove dvije ekipe. Trenutno ne pada kisa, teren bas i nije u najboljem stanju, vrlo moguce da ce biti i manje od onih 800 ljudi u subotu... Vjerujem da nece bit nekih vecih promjena u sastavima od ovih najavljenih.
odg @1,82 wwin 5/10
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 14:17   #5078
Bome velike promjene u sastavu istre. Sad se pobjeda cibalije cini realnija. Bez obzira na losu obranu cibalije ovakva istra mozda bas i nema kvalitet prema naprijed bez gotala, ofose, vojnovica kojih nema ni na klupi. Plus jos neke promjene u sastavu.
Bruno maric sudi hahahahahahaha
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 13:11   #5079
20:30h Haladas-Osijek
U pitanju je prijateljska utakmica povodom otvaranja novog stadiona. Necu pisati detalje o tom stadionu jer nisu previse bitni za okladu. U Madarskom prvenstvu nakon 15kola Haladas ima 11 bodova uz gol razliku 12:29 i nalazi se na 11.mjestu (od 12). Rijetko kad ostanu neporazeni. Promjenili su i trenera al nije pomoglo, uslijedila su 2 domaca poraza. Sa druge strane, Osijek igra solidno, pogotovo protiv jacih, dok protiv 'slabijih' gubi bodove. Usporedujuci ove dvije lige trenutno je nasa jaca i kvalitetnija. Ono sto je bitno za okladu je to da Osijek ide sa najboljim sto trenutno ima na raspolaganju, jedino ce izostat Bockaj i Grezda (zbog reprezentativnih obaveza) i to je minus ali imaju zamjene za njih. Naravno, s obzirom kakva je utakmica u pitanju iz NK Osijek na utakmicu idu svi koji nest predstavljaju u klubu, direktor i cijela ta delegacija Ah, kakva cast prisustvovat i uvelicat takav dogadaj Haladas je danas sigurno bez 2 standardna prvotimca koji su pozvani u U21 reprezentaciju sto je lose za i ovako slabu ekipu. Osijek prijateljske utakmice shvaca dosta ozbiljno i pobjeduju, uostalom imaju sirok kadar ok igraca pa im to omogucuje dobre rezultate i u prijateljskim. Za usporedbu Haladas je prije mjesec dana igrao prijateljsku protiv Belupa i izgubio 2:0. Koliko god ovo bila slavljenicka, prijateljska utakmica ne vidim da Haladas ima kvalitetu za suprotstavit se Osijeku. Nadam se da nece biti nekih radnji ispod stola s obzirom da Osijek igra sa svojim Madarima Ako se realno gleda ovo bi trebala biti rutinska pobjeda Osijeka. Cak i ako bude dosta zamjena Osijek ima kvalitetniju klupu. Koeficijent me malo iznenadio, ocekivao sam manji, ali vjerojatno je takav zbog ovakvog tipa utakmice.
Pobjeda Osijeka @2,05 psk, bet365
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 11:20   #5080
http://www.zurnal.rs/fudbal/super-li...g=lat?lang=lat
Igraci borca strajkaju. U nedjelju je tekma kod spartaka i ako ne dobiju pare poslat ce mozda mladu ekipu. Uostalom i protiv cz je bilo 5, kako oni kazu, omladinaca Gledam 1,30 je na spartak. To bi ladno mogao bit hendi na spartak da je znat da ce sve bit posteno
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.