Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2017., 19:15   #1821
Pa jebemti feanore, ne kaze se za kosarku da je najvaznija sporedna stvar na svijetu... pa ne bi ju ni ovdje trebali stavljati ispred nogometa
edo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 19:46   #1822
Šteta što je zamrla ova lijepa draftovska tradicija. Ostaje samo da se s nostalgijom sjećamo, posebno prva 2 drafta.
GojkoVelicanstv is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 20:08   #1823
Mogli smo neki SP ATD specijal organizirat...
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 20:34   #1824
pa makar i sa starim ili modificiranim kriterijima
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 20:39   #1825
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Mogli smo neki SP ATD specijal organizirat...
Imali smo ga.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 20:42   #1826
Kakav će onda bit?

Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 01:55   #1827
Ja sam vodio specijal, em je tezak za vodit, em je los za vrednovanje. Ljudi jednostavno vise cijene poznato ime nego konkretnu prezentaciju na prvenstvu. Nije to ni za zamjerit.

Kaj se mene tice, ili redovni, ili nista. Eventualno redovni s kriterijima vezanim za SP.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 06:37   #1828
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Ljudi jednostavno vise cijene poznato ime nego konkretnu prezentaciju na prvenstvu. Nije to ni za zamjerit.
Plus što se većine prezentacija pojedinaca ne sjećaju. Trebalo bi ponovo pogledati snimke većine utakmica, tko bi to stigao

Evo primjer SP 2000. u Južnoj Africi, svi smo ga gledali. Prvo mi na pamet pada sisata Paragvajka, Suarezovo glumljenje golmana, Novi Zeland bez poraza i totalni krah Francuza.

A kako je prvenstvo odigrao Schweinsteiger, Mascherano, Forlan ili Kaka nemam pojma, morao bih opet pogledati utakmice.
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 15:09   #1829
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Ja sam vodio specijal, em je tezak za vodit, em je los za vrednovanje. Ljudi jednostavno vise cijene poznato ime nego konkretnu prezentaciju na prvenstvu. Nije to ni za zamjerit.

Kaj se mene tice, ili redovni, ili nista. Eventualno redovni s kriterijima vezanim za SP.
ma bilo šta, samo da se igra.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 12:29   #1830
Klasični ATD
__________________
Three things are infinte: The universe, human stupidity, and the amount of times you can tell your mother that you can not pause an online game.
Koloun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 00:17   #1831
interesa za novo izdanje očito ima, fali netko tko ima vremena i volje da odradi organizacioni dio.


ja lično sad recimo nemam vremena nikako sve i da imam volje, tako da otpadam, ali mogao bih se obvezati da ču na zimu odraditi jedno izdanje ukoliko se sada nadže neki junak čista srca da nam omoguči malo zanimacije do SP-a
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 00:27   #1832
isati, koji Madrono, nema toga na viberu več sedmicama, gužva mu je bolan, al ti bi mogao jarane komotno voditi četiri draftta paralelno koliko vremena imaš, i jasno, svaki s drugim nickom.


volontiraj za ovaj, apeliračemo svi kod Mitcha da te trajno rehabilitira.
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 02:17   #1833
A jeba vas, napravio bih nešto s određenim zaštićenim igračima koje se ne bi smjelo birat sve i da ispunjavaju kriterij...ovisno o broju prijava. Ali čekam da se zvijezde poklope za takvu avanturu. A atd traje...i to prilično. Kad zatopli, možda.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 09:25   #1834
Ja bih isto rado bacio prije SP, no nažalost nemam vremena za vodit. To jest, ukupno bi se vremena možda i našlo, ali ne onako fiksno raspoređenog kako to već zahtijevaju razmaženi natjecatelji
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 18:30   #1835
Quote:
Koloun kaže: Pogledaj post
Klasični ATD


Ako se ne bi našao voditelj može se napraviti na način da natjecatelji parcijalno vode svatko po jedan krug (npr. ja postavljam kriterij u jednom krugu u ulozi voditelja i u tom krugu ne mogu birati), a tamo gdje treba tajnost (npr. kod bodovanja) mogu uskočiti modovi ili neka druga dobra duša.
GojkoVelicanstv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 18:50   #1836
Interesantna ideja
Problem je izbor kriterija, ako recimo ti vodiš 4. kolo a ja 5. pa postaviš kriterij sličan onom kojeg sam ja zamislio, imam samo 2 - 3 dana za smišljanje novog.
A kako bi tek bilo onima koji bi vodili među zadnjima...

Trebao bi netko (tko neće igrati) onda unaprijed smisliti kriterije i podijeliti voditelje po kolima.
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 18:19   #1837
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Interesantna ideja
Problem je izbor kriterija, ako recimo ti vodiš 4. kolo a ja 5. pa postaviš kriterij sličan onom kojeg sam ja zamislio, imam samo 2 - 3 dana za smišljanje novog.
A kako bi tek bilo onima koji bi vodili među zadnjima...

Trebao bi netko (tko neće igrati) onda unaprijed smisliti kriterije i podijeliti voditelje po kolima.
U tom slučaju je problem što nemaju svi kriteriji istu mogućnost da dohvatiš nekog TOP igrača. Ako si ti recimo voditelj i imaš kriterij takav da se može ići na GOAT igrače, onda si u hendikepu u odnosu na nekoga tko ima neki "zajebaniji" kriterij kod kojeg si sretan ako ne završiš s poluovcom.

Mislim da je jedina opcija da netko preuzme vodidbu na sebe. Ako je problem smišljanje kriterija, može svaki igrač poslati po jedan prijedlog koje bi voditelj mogao uzeti u razmatranje, možda korigirati po potrebi. I vjerojatno bi pomoglo ako se voditelja ne bi dočekivalo na nož ako rezultati kasne pola sata
__________________
Three things are infinte: The universe, human stupidity, and the amount of times you can tell your mother that you can not pause an online game.
Koloun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 19:09   #1838
Čast svakome, ali ponoćna rezultatoobjavidba je esencija ATD-a.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 20:06   #1839
Preuzeti ću vođenje na sebe ukoliko bude dovoljna zainteresiranost.

Počnite s prijavama ovdje i ukoliko vas se skupi barem petnaestak u sljedećih tjedan dana otvoriti ću novu temu. Ako ne bude dovoljno zainteresiranih čekamo bolja vremena.

Sam draft bi počeo oko 24.3.
Igramo klasičan ATD, a ukoliko netko ima dodatne prijedloge, kao npr. ograničenje od jednog igrača po naciji, možemo ih prodiskutirati prije početka.
lester is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 20:13   #1840


može, prijava


Najbolje ko onaj prvi, bez ograničenja.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.