Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 23:01   #1
Sin senos sí hay paraíso / El final del paraíso (2016-2019)

Sin senos SI hay paraiso je kolumbijska novela producirana od strane FOX Telecolombia za Telemundo i Caracol . Radi se o nastavku novele Sin senos NO hay paraiso iz 2008 / 2009. godine .
Autor novele je Gustavo Bolivar ( El Capo , Victorinos )
Novela se je emitirala na Telemundu od 19.07. do 28.11.2016. godine i imala je 90 epizoda .
Nastavak ili 3 dio stiže nam uskoro , ovo ljeto na Telemundo .

Sinopsis :

Quote:
The series begins when Hilda, who is pregnant, receives the news of the death of her daughter Catalina "La Grande", sending her into premature labor with her second daughter, Catalina "La Pequeña".

When Catalina is born, her father Albeiro Marín and mother Hilda Santana fear she will share her late older sister's fate, as many of the young women in their neighborhood have historically become involved with prostitution and organized crime. In order
to protect their daughter, Albeiro and Hilda paint a yellow boundary line outside of their home, forbidding Catalina from crossing it.


U glavnim ulogama su : Carolina Gaitan ( Catalina Marin Santana aka Catalina mlađa ) , Catherine Siachoque ( Hilda Santana ) , Fabian Rios ( Albeiro Marin ) i Juan Pablo Urrego ( Hernan Dario Bayona ).
Glavni antagonisti su : Majida Issa( Yessica Beltran aka La Diabla ) i Johanna Fadul ( Daniela Barrera Beltran ) .

U ostalim ulogama su : Cesar Mora ( Marcial Barrera ) , Juan Sebastian Calero ( Octavio Rangel ) , Dagoberto Gama ( Gato Gordo ) , Juan Pablo Llano ( Daniel Ceron ) , Luigi Aycardi ( Anibal Manrique ) , Francisco Bolivar ( Jose Luis Vargas aka Jota ) , Joselyn Gallardo ( Martina ) , Carolina Sepulveda ( Ximena ) , Estefania Gomez ( Vanessa ) , Diana Acevedo ( Adriana ) , Jennifer Arenas ( Valentina ) , Jairo Ordonez ( Mugroso ) , Julian Beltran ( Pipe ) , Gregorio Pernia ( Aurelio Jaramillo aka El Titi ) i ostali.

Kao specijalna gošća u noveli pojavljuje se Carmen Villalobos ( Catalina Santana aka Catalina starija ) koja u novom nastavku opet postaje glavna glumica .
U trećem dijelu potvrđen je i : Roberto Manrique .



Trailer : https://www.youtube.com/watch?v=lErQdXN_i3M

Entrada : https://www.youtube.com/watch?v=e9YYDIyiDBg
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 23:24   #2
Evo , ja ću prvi .
Bilo mi je čudno prošle godine kako ova tema nije bila na forumu , a kako sam bio tada novi , nisam ni mislio na to .
Dobro , nitko nije gledao . Razumijem .
Ali još nije kasno .Nastavak ili treći dio stiže negdje sredinom 7 mj. ili tu negdje . Ne znam točno .
Preporučujem svima koji nisu gledali .Prvi dio ne morate gledati ako ne želite . Na početku je objašnjeno sve za uvod , tj, ono što se je dogodilo na kraju 1 dijela , onog prije 8 godina .

Ova novela je ipak nešto najbolje što sam gledao prošle godine ili posljednjih nekoliko godina . Ne samo od strane Telemunda , nego i Televise . Mislim da se komotno sve Televisine novele mogu sakriti u neku rupu , jer nisu na toj razini .Radi se o mješavini rosa novele i narko novele , sa lijepo sročenim scenarijem , koji ne vrijeđa gledatelje . Radnja jest spora , ali je odlična . Mislim da na Telemundu nije bilo bolje novele još od La Patrone i ESDLC1 . Bolja jest i od hvaljene BEMC .
Kao inspiracija novele može poslužiti i priča o Davidu i Golijatu .
Previše hvalim novelu , znam i znam da nastavak sigurno možda neće biti na toj razini , ali svejedno .
Ono finale koje je trajalo 3 sata je jedno od najgledanijih finala posljednjih godina na Telemundu i možda nešto najbolje što sam ikad gledao .
Ova novela je i dokaz da nastavak može biti bolji od prvog dijela i to je najveća istina u svemu .
Napisat ću recenziju prije početka 3 dijela .
Za sada uvod u 3 dio :

https://www.youtube.com/watch?v=yuWngxjlV08
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 11:39   #3
Drago mi je da je neko gledao ovu seriju, sem mene. Kada sam, rije 8 godina gleao poslednju epizodu, nisam ni slutio da će se tako završiti... ssNhp spada u top 3 mojih omiljenih. Ova sezona mi je bila za mrvucu manje draža, jer nije bilo Karmen, a i Diablu su promjeili, mada je Mehida pokidala! Svaka joj čast, nisam znao da je tako dobra glumica, gledao sam je samo u Klonu.
Sve u svemu, super što je većina glumaca iz prve sezone sad i u drugoj, pa i trećoj, mada mi je glupo za Sijačoke.. razumijem da sad imaju para, ali brate mili, posle onakvog seljačkg oblačenja, ona sad liči kao da je sestra od Karmen i Karoline, a glui im majku... po godinama bi mgla čak biti i Karolinina baba, da je nju rodila Katalina, la grande.
Uglavnom, iako karmen nije smjela ništa reći u vezi poslednje epizode 2.sezone, ja sam znao da će se to desiti, al mi nije jasno zašto katalinu niko sem Diable nije vidio... Kako će se ona sad izvući iz svega...
ja sa nestrpljenjem iščekujem 3.sezonu koja će, hvala Bogu biti i poslednja.
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 20:11   #4
Zapravo Catherine Siachoque bi mogla glumiti majku obadvjema , jer je razlika između nje i Carmen i Caroline 11-12 godina . Imali smo i gorih slučajeva , ali ovaj je još i dobar . Zapravo je jedino Carolina Gaitan puno prestara za ulogu koju je glumila . Ona je imala prošle godine 32.god. , glumila je lik koji je imao 17 god. Ali glumački je bila odlična .

Carmen je u 1 dijelu imala 25 god. , a glumila je lik star 17-18 god. , sada je u pravim godinama . Glumi lik koji ima oko 35 god. , a Carmen ima 34.god.

Catherine S. je u 1 dijelu imala 36 god. , a glumila je lik koji je bio negdje 34-35 god. Jer je bilo rečeno u seriji da je Catalinu stariju rodila vrlo mlada , pa računam da je imala negdje 16-17 god. . Sada u ovom 2 i 3 dijelu Catherine ima 44-45 god. , a njezin lik bi morao imati negdje možda 52-54 godine .

Albeiro je u 1 dijelu negdje imao oko 20 god. , jer je bilo rečenoi da je samo malo stariji od Cataline starije , a Fabian Rios je tada imao 28 god. , a sada u 2 i 3 dijelu ima njegov lik oko 38-40 god. , a sam Rios ima 35-36 god.
Tako da su i dosta pogodili osim Caroline .
Valjda sam sve dobro napisao , jer sam od svega ovoga

Kraj je bio onakav , jer je i morao biti . Morao je biti impaktantni za gledatelje i ostaviti prostora za misterij . Sve će biti objašnjeno u 3 dijelu , jer po svim fotografijama koje sam naišao već sad napamet možda znam što je bilo s Catalinom starijom sve ove godine .
Ako je tko gledao prvi dio , mislim da i između redaka može skužiti .
Naravno to si ja mislim , a sad što će biti objašnjeno vidjet ćemo.

Da i sve SPONZORUŠE iz 1 dijela ili kako ih hoćeš nazvati , su imale kćeri , a jedino Catalina ih nije imala . Ali ...

A što se tiče same novele , iako nije bilo teme , dosta sam rekao na jednoj drugoj temi - NAJBOLJE i NAJGORE .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 07:12   #5
Zna li se kad ovo kreće? Prvo se šuškalo o novom marTesu, sad ide esdlc...
Negdje čitam da u Kolumbiji kreće 16. jula...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 16:20   #6
Quote:
Acero kaže: Pogledaj post
Zna li se kad ovo kreće? Prvo se šuškalo o novom marTesu, sad ide esdlc...
Negdje čitam da u Kolumbiji kreće 16. jula...
Nisam siguran uopće .
Ako LQDC 2 ima stvarno 90 ep. , a do kraja El Capa je još ostalo negdje 20 ep. , a možda i smanje , pa ako će ovo i Mariposu možda staviti premijerno isti dan ,onda stvarno ne znam .
Uglavno pratitit ću pozorno . Očekujem negdje između 10.-20. 07. da počne , a sad ....
Još nisu izašli nikakavi promosi .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 23:15   #7
I mene plaši to što nema nikakvih najava, a bukvaln nas mjesec i po dijeli od premijere... možda manje.
Sjećam se da su Donju pompezno najavljivali ali i 2.sezonu Senosa...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 12:25   #8
TRAILER :

https://www.youtube.com/watch?v=Uew17M5aNR4

Kombiniraju kraj 1 dijela , 2 dio , 3 dio i ono što se je događalo sa Catalinom starijom u 18 god. ( ono što sam i mislio )
Osim Manriquea tu je i Juan Alfonso Baptista .

Navodno počinje u drugoj polovici srpnja .
Meni se čini da bi moglo 18.07. Nekako mi tako miriši .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 14:51   #9
Nadam se da je tako, ali ja kako sam izračunao, kako će se lqdc završiti 24.jula, ovo bi trebalo od 25og
Sve u svemu, jedva čekam, mislim da će ova sezona biti pravi pogodak!
Samo ne znam šta će Telemundo kad se sve završi. Mislim na ono što im sad donosi uspjeh (Aracely, Senora Acero, ESDLC, Senosi...)
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 15:36   #10
Quote:
Acero kaže: Pogledaj post
Nadam se da je tako, ali ja kako sam izračunao, kako će se lqdc završiti 24.jula, ovo bi trebalo od 25og
Sve u svemu, jedva čekam, mislim da će ova sezona biti pravi pogodak!
Samo ne znam šta će Telemundo kad se sve završi. Mislim na ono što im sad donosi uspjeh (Aracely, Senora Acero, ESDLC, Senosi...)
Možda i hoće 25-og .
Telemundo za razliku od Univisiona puno više gura originalni program , pa ćemo vidjeti.
Sada navodno imaju čak 2 nove novele sa temom imigracije , pa možda to više počinju gurati nakon uspjeha BEMC .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 21:39   #11
Jedino da skrate lqdc, tj da izbace neke nebitne scene pa da krene ranije...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 16:22   #12
PROMO 1 :

https://www.youtube.com/watch?v=rD997WhrJaA
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 18:50   #13
Ne mogu dočekati ovo! Još mjesec danaaa...
baš sam nestrpljiv da vidim šta se izdešavalo tokom 20 godina. Vidio sam jednu fotku sa prvim parom iz serije, zagrljeni... šta li će Donja na vse to? A vidio sam da je snimala neku scenu sa Danijelom :/
Samo da ne ostane villana, da ne krene da ih rastavlja.
Nača nigdje ne prikazuju, a i malu Katalinu skroz slabo. Baš su u fokusu Katalina, Džesika, Titi, Albeiro... kao 1. sezona
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 20:33   #14
Mislim da će otpočetka najviše biti u fokusu Catalina starija i što se je sve događalo s njom sve ove godine , pa Jessica , a i Manrique će imati veliku minutažu . A tek kad Jessica pobjegne iz zatvora , što se vidi iz trailera , radnja će se fokusirati na sve .
I ja se veselim , jer ovo je bila bomba od novele prošle godine . A teško da će nadmašiti 2 dio . Takva novela se ne radi svake godine .

I da , Hilda i Albeiro su perfektni zajedno , ali što će biti kad se Catalina starija vrati , među žive , to je druga stvar .....

Za mene je Catalina starija perfektna u paru sa Titijem .

A koliko ima videa na YT sa snimanja ove novele , ovih privatnih .
Valjda na desetke . Ako bih i i sve pogledao , ne bi stigao cijeli dan .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 22:04   #15
Ja neću ni da ih gledam. Ne vjerujem da će u početnim epizodama da razjanse kako je katalina preživjela. Baptista je dakle agent TEA-e, a manrike njen muž. Znamo da ima dvoje djece sa katalinom.
Čudi me kako su se poznavali Gato gordo, Katalina i Diabla u prošlosti, ima slika sa flešbekovima... po trejleru, opet, po 3.pu su radili scenu smrti kataline... zanima me da li je Pelambre znao da je ona živa, jer je po Bolivarovoj knjizi tugovao za njom i išao svakodnevno u onaj kafić gdje je ubijena, tu su ga Himena, Adriana, valentina i mala Katalina našle... Mislim da je Titi znao da je kata živa, jer po trejleru se vidi da je svjedočila protiv Kardone...
Nije mi jasno zašto je katalina 20 godina od majke krila da je živa. Jednom je Oktavio spomenuo da je možda izgubila pamćenje, ali se po trejleru vidi da nije...
Sad se sjetih i Bajrona... koliko je on bio sariji od Kataline, ako ju je Ilda tako mlada rodila?
Još samo da se pojavi i katalinin otac, da oživi Bajron i sl
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 06:24   #16
Kako ovo dobro izgleda
Ne mogu dočekati, a ima još mjesec dana do premijere :/
https://www.youtube.com/watch?v=bfR3Q8pbEsA
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:26   #17
I ja sam nestrpljiv kao napeta puška .

Ove scene kad će Albeiro i Hilda vidjeti Catalinu st. nakon toliko godina bit će vjerojatno najemotivnije i najljepše .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 17:06   #18
Na jenoj slici sam vidio Nača i Bajrona u nekoj teretani. Da Katalina nije rodila sina koga glumi taj glumac ili će biti da je Himena ostala trudna pa je imala "tajni" porođaj... A, ne mora da znači da će on biti u seriji ako sam ga vidio na slici
Odbrojavam dane! Ako će 25og, onda će u ponedeljak, 24og dati 2 epizode lqdc, jer je esdlc juče išao 3 sata -.-
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 05:56   #19
Novi promo, kombinacija prethodnih:
https://www.youtube.com/watch?v=0rwi...ature=youtu.be
Samo neka oni mene izazivaju s ovim što se ne zna kad kreće, mada nadam se ukoro, da će malo da skrate lqdc
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:26   #20
Šteta što Maria Fernenda Yepes nije ostala.. Gdje će se moći gledat serija??
mecs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.