Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2017., 00:11   #1
O budućnosti, sve se mijenja i svemu jednom dođe kraj

Samo kozmosu i Keithu Richardsu neće doći kraj.
Jel razmišljate vi kad o budućnosti i pitate li se kako i kada će se nešto dogoditi ili završiti?
Što će se dogoditi da će se ugasit forum.hr?

Tko će znat kuhat sarmu za 200 godina? Hoće bit u kapsulama koje zaliješ vodom pa nastane sarma ili ćemo već imat replikator? Koja će žena znat kuhat uopće?

Kako će ljudi prestat postojati? Nemojte misliti da nećemo, već smo jednom skoro prestali. Gledo u dokumentarcu


Evo ako netko od vas ima problema sa zamišljanjem bilo čega, možda vam ja a i ostali tu možemo pomoći. Al pazite što o budućnosti želite znati
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 00:16   #2
brate sto mislis kad ti skodi
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 00:23   #3
To ja sebi odmažem misleći, da bi tebi pomogao da tebe ne boli uaa ua
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 08:39   #4
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Samo kozmosu i Keithu Richardsu neće doći kraj.
Jel razmišljate vi kad o budućnosti i pitate li se kako i kada će se nešto dogoditi ili završiti?
Što će se dogoditi da će se ugasit forum.hr?

Tko će znat kuhat sarmu za 200 godina? Hoće bit u kapsulama koje zaliješ vodom pa nastane sarma ili ćemo već imat replikator? Koja će žena znat kuhat uopće?

Kako će ljudi prestat postojati? Nemojte misliti da nećemo, već smo jednom skoro prestali. Gledo u dokumentarcu


Evo ako netko od vas ima problema sa zamišljanjem bilo čega, možda vam ja a i ostali tu možemo pomoći. Al pazite što o budućnosti želite znati
da.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 20:57   #5
Ni zvijezde ne traju vječno. Davale su svjetlost ali postaju crna rupa koja svojom gravitacijom guta fotone svijetlosti, i neda im da prođu
https://www.youtube.com/watch?v=VScSEXRwUqQ
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 21:51   #6
ja sam jednom razmisljao kad mi se prisralo, sto bi bilo da ne odem na zahod nego da stiscem i stiscem i stiscem, dali bi se nakon nekog vremena to toliko sabilo da bi se pretvorilo u crnu rupu
zakljucio sam da nema smisla dalje pokusavati jer bi me graviracija crne rupe usisala, pa sam ipak otisao na zahod i dobro se izasrao
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 22:30   #7
Mudro si učinio, i ti isto poznaješ budućnost

U budućnosti više nećemo brisat dupe papirom, ovi sve moderniji bidei će da osvoje svet i da nam špricaju dupe
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 22:37   #8
your future self is watching you right now through memories

danas sam negdje pročitala i malo me pogodilo. puno, zapravo. ne znam baš spretno prevesti, a i ovako zvuči dramatičnije pa si neću kvariti svečanost dojma.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 22:50   #9
Ma ja se neću sjećat ovog trenutka...i upravo sad zbog toga što sam to rekao ću se sjetiti ovog trenutka kad ću čitat temu u budućnosti.

Istina je da ako znaš prošlost ne moraš se bojat budućnosti, ali mi ovdje samo gledamo u budućnost. Jel vidiš ti šta u budućnosti? Mene sad hrana i sve oko nje zanima Kuhanje kao ovo sada će postati samo hobi, ne potreba Gradit će se stanovi sa još manjim kuhinjama, ako će ih uopće i biti.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 23:42   #10
ne vjerujem zapravo u početke i završetke. samo su promjene. sto godina samoće.
na primjer kako se koriste tri školjke iz demolišnmena? to je film o budućnosti.

http://i.imgur.com/wyhqfHd.gif
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 00:55   #11
sta nejma kuinje pa mi vrtimo janjce i prasad od stolica sedmog kak breztog zivit stac jest,

buducnost ne postoji akosiju sam ne izgradis

razanj rostilj kotlic kotlovina aj nek neko takne

nabijenvan makrovejv u dupe svima
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 07:48   #12
el ovo tropik o tompsonovom koncertu
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 08:51   #13
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Ma ja se neću sjećat ovog trenutka...i upravo sad zbog toga što sam to rekao ću se sjetiti ovog trenutka kad ću čitat temu u budućnosti.

Istina je da ako znaš prošlost ne moraš se bojat budućnosti, ali mi ovdje samo gledamo u budućnost. Jel vidiš ti šta u budućnosti? Mene sad hrana i sve oko nje zanima Kuhanje kao ovo sada će postati samo hobi, ne potreba Gradit će se stanovi sa još manjim kuhinjama, ako će ih uopće i biti.
ne razumijem ovo što sam podebljala, de objasni malo.
a kuhanje, da, veselim se danu kad će postojat jedna kapsula na dan, baš za tebe složena, i bok. a onda neke stvarno fine papice kad ti baš dođe merak. al stvarno fine, ne samo trpanje goriva.
mene budućnost veseli, onako globalno, znanost, tehnologije, otkrića.. volim maštati o tome. ali svoju ne vidim.
nije to loše, ionako samo sadašnjost postoji. još jedna za na janu o tome- život u prošlosti vodi u depresiju, u budućnosti u tjeskobu.

Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
ne vjerujem zapravo u početke i završetke. samo su promjene. sto godina samoće.
na primjer kako se koriste tri školjke iz demolišnmena? to je film o budućnosti.

http://i.imgur.com/wyhqfHd.gif
i žute leptire?

ali da. i ja tako nekako osjećam. plus paralelne stvarnosti, tako da ovo sad možda je a možda i nije, u svakom slučaju je nebitno.
i onako smo samo mravi u trenutku, i onda puf, nešto smo drugo. ili smo istovremeno sve to.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:15   #14
da. i tko i kako može točno utvrditi kad i kako je nešto nastalo i kad i kako je završilo? kad i ta zvijezda je iz nečega nastala. i u nešto nestaje. i crna rupa isto.
i mk.
draži su mi noćni, orak.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 15:22   #15
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
sta nejma kuinje pa mi vrtimo janjce i prasad od stolica sedmog kak breztog zivit stac jest,

buducnost ne postoji akosiju sam ne izgradis

razanj rostilj kotlic kotlovina aj nek neko takne

nabijenvan makrovejv u dupe svima
Neće ništa od toga više biti, vidiš da žele zabranit kolinje. Vrtit ćeš svinju napravljenu od gumenih bombona s okusom svinje.

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
el ovo tropik o tompsonovom koncertu
Nije, ali Bojna Čavoglave bi se izvodila u operama za 300 godina, ako bi bilo Hrvata. Ali neće.
Ali zato će već za 30godina Šeks biti velikan Hr povijesti, djeca će učit o njemu u školi, imat će trgove i ulice

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ne razumijem ovo što sam podebljala, de objasni malo.
a kuhanje, da, veselim se danu kad će postojat jedna kapsula na dan, baš za tebe složena, i bok. a onda neke stvarno fine papice kad ti baš dođe merak. al stvarno fine, ne samo trpanje goriva.
mene budućnost veseli, onako globalno, znanost, tehnologije, otkrića.. volim maštati o tome. ali svoju ne vidim.
nije to loše, ionako samo sadašnjost postoji. još jedna za na janu o tome- život u prošlosti vodi u depresiju, u budućnosti u tjeskobu.



i žute leptire?

ali da. i ja tako nekako osjećam. plus paralelne stvarnosti, tako da ovo sad možda je a možda i nije, u svakom slučaju je nebitno.
i onako smo samo mravi u trenutku, i onda puf, nešto smo drugo. ili smo istovremeno sve to.
To ti znači da ako znaš prošlost, nećeš ponavljati te pogreške u budućnosti. Ne znam ni ja svoju budućnost i slažem se.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 17:55   #16
gatam brzo i povoljno.
sreća u ljubavi samo 400 kuna.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 18:52   #17
jel gutas? :mwm:
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 00:48   #18
zaboravjos pitat el daje u dupe
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 01:33   #19
to isto za 400 kuna?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 01:45   #20
pa nek napravi akciju, platis jedno druga usluga zabadave
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.