Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2012., 17:49   #21
Quote:
ajdontnow kaže: Pogledaj post
Nemoj tak gledat situaciju. Samo izuzetci su oni koji si ne nađu frendove u srednjoj.
Meni je sam bitno da ne ispadnem glupa, ne znam kak da se ponašam taj prvi dan (kasnije sve ide svojim tokom), pa sam zato otvorila temu..a frendova bude bilo, nadam se
ma humor razbija napetost
bman16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 17:56   #22
Quote:
bman16 kaže: Pogledaj post
ma humor razbija napetost
Naravno
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 18:27   #23
Quote:
ajdontnow kaže: Pogledaj post
Nemoj tak gledat situaciju. Samo izuzetci su oni koji si ne nađu frendove u srednjoj.
Meni je sam bitno da ne ispadnem glupa, ne znam kak da se ponašam taj prvi dan (kasnije sve ide svojim tokom), pa sam zato otvorila temu..a frendova bude bilo, nadam se
To i mene brine, haha! Imam težih problema s tim prvim dojmom i zato ne vjerujem da je sve kaj vidiš na prvu istina. Ali neki se ne slažu samnom i zato me strah da se ne uklopim, nisam iz Zg-a, a ići ću tu u školu i ne znam ni kaj da očekujem. Obično pokušavam zadivit sve čim se upoznamo, a ljudi svakak reagiraju, ne bih htjela da dobe loš dojam o meni odma prvi dan
__________________
Ja volim samo sebe, svog jedinog sebe!
Kralj567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 18:38   #24
Quote:
Kralj567 kaže: Pogledaj post
To i mene brine, haha! Imam težih problema s tim prvim dojmom i zato ne vjerujem da je sve kaj vidiš na prvu istina. Ali neki se ne slažu samnom i zato me strah da se ne uklopim, nisam iz Zg-a, a ići ću tu u školu i ne znam ni kaj da očekujem. Obično pokušavam zadivit sve čim se upoznamo, a ljudi svakak reagiraju, ne bih htjela da dobe loš dojam o meni odma prvi dan
Bolje se ponašaj normalno, opušteno, nemoj pokušavat zadivljavat ih previše ..
U koju ćeš srednju?
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 18:42   #25
Ja ću tek sljedeće godine ić u srednju al i ja ću sad malo pratiti situaciju da se snađem sljedeće godine.
Napisala si da se ne piše o oblaćenju, al pazi malo na oblaćenje jer ti to ostavlja veći dio dojma na ljude isto ko i karakter.

Sretno svima
Mackenzye is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 18:47   #26
Quote:
Mackenzye kaže: Pogledaj post
Ja ću tek sljedeće godine ić u srednju al i ja ću sad malo pratiti situaciju da se snađem sljedeće godine.
Napisala si da se ne piše o oblaćenju, al pazi malo na oblaćenje jer ti to ostavlja veći dio dojma na ljude isto ko i karakter.

Sretno svima
Oke.
Znam, al' opet za prvi dan otić' na sve moguće manikure i pedikure i kod frizerke, i obući se najbolje što možeš, a onda opet sljedeći dan doći obučena "normalno" da te nitko drugi ne prepozna. Najbolje je biti kakav jesi otpočetka, a ne od drugog dana .

Hvala
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 18:53   #27
Jebo sebe, davno sam prvi put krenuo u srednju.
I ne bi opet
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 18:59   #28
Quote:
ajdontnow kaže: Pogledaj post
U koju ćeš srednju?
Gornjogradska, navodno ima previše zagrebačke elite, prekasno mi je sad razmišljat o tome

Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Jebo sebe, davno sam prvi put krenuo u srednju.
I ne bi opet
Kaj, tak je grozno?
__________________
Ja volim samo sebe, svog jedinog sebe!
Kralj567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 19:12   #29
Nije, al nije bas neki gust.
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 19:16   #30
Moja sestra je iz Gornjogradske. Ugl. koliko znam društva ko i u svakim drugim školama, imaš one zadnje jadnike i tu "elitu"
Mackenzye is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 19:18   #31
Meni je bilo baš ok. Nisam nikog poznavala. Morali smo uć svatko u svoj razred i sjest negdje. Kad sam ja ušla više nije bilo ni jedne slobodne klupe pa sam razmišljala kraj koga ću. Nisam htjela u prvu, a baš niti u zadnju, ciljala sam tamo negdje oko 3. klupe. Vidjela jednu curu kak sjedi sama u 3. klupi, došla do nje i pitala dal je slobodno. Rekla da je, sjela sam kraj nje, upoznale se i danas 7 godina kasnije mi je najbolja frendica Prvi dan upoznaš ove u klupi ispred i iza, a do kraja tjedna već znaš cijeli razred. Iako mi je trebalo jedno 3 tjedna da popamtim sva imena i prezimena. Krajem 1. polugodišta već polako vidiš tko je kakav i s kim se isplati družit, a s kim ne.

Na odmorima nemoj sjedit sama nego obavezno odi uvijek pričat s nekim. Glavne teme prvi tjedan su osnovne škole, tko koga zna od prije i di tko izlazi. Najbolje ti se skompat s onima koji žive blizu tebe i s najboljim učenicima. Sretno!
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 19:59   #32
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
A i mi smo se svi prije upoznali.
tako je, imas popis na internetu tko je upao i u kojem je razredu pa dodavaj ljude i pricaj s njima i upoznajte se onda cete se svi vec nekako i upoznat
Starcraftpro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 20:41   #33
Pa meni je bilo super. Prvi dan i odmah mi osla nevinost. Jedan decko bio sexy i odmah smo poslije zavrsili u wc. hehehehe
prvi dan i odmah prvi put osla nevinost
heheheheheh
TrollPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 20:56   #34
Zar nije bolje ispasti glup? Nitko nema nikakva očekivanja od tebe, što znači da jedino možeš iznenadit ako kažeš nešto bistro ili napišeš dobro neki test gdje treba pamet.

Quote:
mjau mjau kaže:
Nije, al nije bas neki gust.
Ma nemaš pojma.
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 00:55   #35
Quote:
ajdontnow kaže: Pogledaj post
Ovako.
Mene zanima kako je izgledao vaš prvi dan u srednjoj.
Pošto ja ne znam nikoga s kim ću ići, ne znam kako da se ponašam.
Šta, uđem u razred, podzravim..ili, kako, šta onda?

sad sam 2. razred gimnazije i sjećam se 1. dana ko da je jučer bio.
ugl. traje ti 2-3 školska sata, na početku se skupite pred školom ili u predvorju škole,razrednici dođu po vas i odvedu vas u vaš razred.
potom se predstavi, uputi vas u red škole, pročita raspored i vaša imena te se vi ustanete i kažete zašto ste baš upisali tu školu (barem smo mi tako morali)
za vrijeme odmora oni odu van,a vi ostanete unutra i možete se upoznavati. nas je bila nekolicina iz iste osnovne pa smo se mi držali neko vrijeme skupa,ali za cca 2 tjedna si sa svima okej!
i najbitnije,od početka kreni učiti i raditi iako ćeš biti sav/sva zbunjen/a,ali ne daj se. ja sam 1. polugodište užasno puno radio, ali se još nisam mogao naviknuti.
prošao sam s 4.7,i u drugom polugodištu sam postao puno opušteniji,navikao sam se i dignuo prosjek na 5.0
sretno i samo glavu gore.
Vupor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 01:22   #36
Prvi dan škole? lolz..

Bilo nas je par iz osnovne, s njima sam se držao u početku.. Nakon nekoliko tjedana, mjeseci izbile su neke provokacije u smislu zafrkavanja mene, i 3-4 puta su morale letiti šake da se situacija smiri, nažalost. Nema veze, danas smo best frendovi hahaha

A prije prvog dana, dizanje rasporeda i upućivanje u pravilnik i to.. Najjače mi je bilo kad se himna puštala a ova nastavnica mrtva ozbiljna, skoro joj se cijeli razred počeo kidati u facu
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 03:10   #37
kako izgleda?uša sam u razred zapisa raspored i oša kući...nije to ništa čudno da tribaš otvarat temu na forumu
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 03:44   #38
Quote:
Mackenzye kaže: Pogledaj post
Moja sestra je iz Gornjogradske. Ugl. koliko znam društva ko i u svakim drugim školama, imaš one zadnje jadnike i tu "elitu"
Znam nekog tko će možda ić' s tobom u razred
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 03:44   #39
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Meni je bilo baš ok. Nisam nikog poznavala. Morali smo uć svatko u svoj razred i sjest negdje. Kad sam ja ušla više nije bilo ni jedne slobodne klupe pa sam razmišljala kraj koga ću. Nisam htjela u prvu, a baš niti u zadnju, ciljala sam tamo negdje oko 3. klupe. Vidjela jednu curu kak sjedi sama u 3. klupi, došla do nje i pitala dal je slobodno. Rekla da je, sjela sam kraj nje, upoznale se i danas 7 godina kasnije mi je najbolja frendica Prvi dan upoznaš ove u klupi ispred i iza, a do kraja tjedna već znaš cijeli razred. Iako mi je trebalo jedno 3 tjedna da popamtim sva imena i prezimena. Krajem 1. polugodišta već polako vidiš tko je kakav i s kim se isplati družit, a s kim ne.

Na odmorima nemoj sjedit sama nego obavezno odi uvijek pričat s nekim. Glavne teme prvi tjedan su osnovne škole, tko koga zna od prije i di tko izlazi. Najbolje ti se skompat s onima koji žive blizu tebe i s najboljim učenicima. Sretno!
Lijepo i hvala
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 03:46   #40
Quote:
Starcraftpro kaže: Pogledaj post
tako je, imas popis na internetu tko je upao i u kojem je razredu pa dodavaj ljude i pricaj s njima i upoznajte se onda cete se svi vec nekako i upoznat
Sva sreća pa nemam fejsbuk..a i da imam, mislim da je glupo ih upoznat preko fejsbuka, najbolje uživo.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.