Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2004., 23:24   #41
11. misija je gadna.
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 19:26   #42
Quote:
H3MAT0M kaže:
Imam verziju prije konačne (3 CD-a), zato ne prima patch. A ti si sigurno jedan od onih koji mogu odvojiti 400 kuna za igru. Faco.
Ne. Ja imam sigurnosnu kopiju dvd verzije.

A zašto onda postavljaš pitanje kad već znaš odgovor?
Tsar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 19:42   #43
Quote:
Tsar kaže:
A zašto onda postavljaš pitanje kad već znaš odgovor?
Odgovor sam saznao naknadno, pa sam napisao tako da drugi mogu saznat.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 09:19   #44
Quote:
Brazil kaže:
11. misija je gadna.
Čekaj da vidiš 19. i 20. (predzadnju i zadnju). Cijelo vrijeme kroz igru imaš više manje problema sa količinom municije, ali na kraju ti svako malo nude da se popuniš do vrha, i to sa razlogom.

Sve u svemu, dugo nisam igrao ovako dobru igru, što zbog grafike, što zbog ambijenta u igri
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 13:26   #45
Quote:
Cele303 kaže:
Čekaj da vidiš 19. i 20. (predzadnju i zadnju). Cijelo vrijeme kroz igru imaš više manje problema sa količinom municije, ali na kraju ti svako malo nude da se popuniš do vrha, i to sa razlogom.

Sve u svemu, dugo nisam igrao ovako dobru igru, što zbog grafike, što zbog ambijenta u igri


Jel ima koja misija do kraja bez mutanata? Više mi ih je dosta.
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 13:31   #46
Quote:
Brazil kaže:
Jel ima koja misija do kraja bez mutanata? Više mi ih je dosta.
Ako si na 11. misiji još uvijek, još ćeš ih se nagledati. Do kraja ih samo u jednom chapteru nečeš imat, u svim drugima da, negdje više negdje manje.
 
Odgovori s citatom
Old 29.05.2004., 01:14   #47
Trebam pomoć, zapeo sam na 9-om nivou kod onih parnih ventila mamu im njihovu! Uglavnom iskoristio sam 2 kartice (crvenu i plavu) i ne znam dalje, u hodniku izbije para pa ako provam dalje nahebem, a jedna vrata ne mogu otvorit jer nemam treće kartice!
Pomagajte ljudi
zezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2004., 03:26   #48
Evo da sam sebi odgovorim: gledaj bolje po stolovima, a ne samo kako ćeš poubijat sve živo i ponaći ćeš treću karticu

Mrzim ove mutante
zezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2004., 10:00   #49
Ja imam problem s tom igricom. Imam ju na 3 CD-a. Stavim prvi, ide, drugi, ide, stavim treći, dođe do otpr. 9 sekundi do kraja i otvaraju se još neki programi koji još nešto instaliraju. I tako ja čekam neko vrijeme da se to instalira, i sve završi, dođe čak i Shortcut na desktop, i kad kliknem onda mi traži Far cry.exe. I gle, toga zaista nema!!! Koji kurac?

Pomozite....
maxell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2004., 10:13   #50
Quote:
maxell kaže:
Ja imam problem s tom igricom. Imam ju na 3 CD-a. Stavim prvi, ide, drugi, ide, stavim treći, dođe do otpr. 9 sekundi do kraja i otvaraju se još neki programi koji još nešto instaliraju. I tako ja čekam neko vrijeme da se to instalira, i sve završi, dođe čak i Shortcut na desktop, i kad kliknem onda mi traži Far cry.exe. I gle, toga zaista nema!!! Koji kurac?

Pomozite....
Ti dodatni programi su ok, a za nedostatak exe fajla

Meni su falili neki dll-ovi ali sam sa searchom pronašao ih na drugom mjestu na hdd i ručno kopirao.
Exe file ti mora biti u bin32
zezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2004., 13:48   #51
Quote:
zezi kaže:
Exe file ti mora biti u bin32
Pa eto, nema ga... Očito ga uopće ne instalira...
maxell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 19:15   #52
Potrebna mi je pomoć.

Instalirao sam igru i sve što je uz nju došlo.Nakon instalacije pokazao mi je da je završio.Medjutim kada pokušam pokrenuti igru pojavi mi se upozorenje na kojem piše ovo:

FarCry.exe-Unable To Locate DLL

The dynamic link library MSVCP71.dll could not be found in the specified path C:/Program Files/Far Cry/Bin32...

...i još gomila slova poput WINNT,system itd.

Nemam puno iskustva s tim pa me zanima što treba učiniti da pokrenem igru?
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 10:07   #53
Imaš na 3.CD-u folder dll, unutra su 2 dll file-a, copy - paste u folder čini mi se Bin32 i trebalo bi raditi.
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2004., 13:54   #54
ovi u bugu kažu da su je završili u 15 sati igranja.



yeah, right.
manwe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2004., 16:20   #55
Moguće ako su igrali na easy bez IQ uključenog, ali ako su na teže igrali onda im svaka čast. Meni je trebalo 10-ak dana, sigurno 40 sati efektivnog igranja na hard.
 
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 21:23   #56
ja sam igrao jedno tri tjedna, jest da nisam igrao svaki dan, na medium...igra je odlicna...

jeli tko skidao nove mape? pishe da ih samo treba prebaciti u far cry/levels ali u igri uopce ne prepoznaje novu mapu.
 
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 14:41   #57
Ne znam zasto je svi hvale ovoliko, kao prvo interface je glup, sve je sareno, plaza, palme, trava, to je mnogo glupo, kao drugo sta je on, terminator a?Igra uopste nije toliko dobra koliko ljudi pisu o njoj, ima mnogoooo boljih igara od nje, starijih, pa ljudi igrajte nesto sto valja!






Forza JUVE!
MilanC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 18:45   #58
Quote:
MilanC kaže:
Ne znam zasto je svi hvale ovoliko, kao prvo interface je glup, sve je sareno, plaza, palme, trava, to je mnogo glupo, kao drugo sta je on, terminator a?Igra uopste nije toliko dobra koliko ljudi pisu o njoj, ima mnogoooo boljih igara od nje, starijih, pa ljudi igrajte nesto sto valja!
Igra je sranje. Grafa je ok, ali, nije to system shock, deus ex, ... IQ je zapravo losh - ako se ja legnem u ono zbunje, onu svu zivu travu, nema jebene shanse da me vide.. Al ne, aimboterski me pogadjaju u bulju. Kaj vi ne igrate mrezne igre na netu, hebesh single play. Kad che taj Half Life i doom 3 i Serious Sam 3
__________________
Web development
Anorgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 19:42   #59
Ma covjece, pogledaj ti samo ovu grafiku i sve ce ti biti jasno...

link
__________________
...zoom, ZOOM, zoom, capoeira mata um...
..::[Grupo Ginga Mar]::..
The Postman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 16:30   #60
Quote:
Anorgan kaže:
Igra je sranje. Grafa je ok, ali, nije to system shock, deus ex, ... IQ je zapravo losh - ako se ja legnem u ono zbunje, onu svu zivu travu, nema jebene shanse da me vide.. Al ne, aimboterski me pogadjaju u bulju. Kaj vi ne igrate mrezne igre na netu, hebesh single play. Kad che taj Half Life i doom 3 i Serious Sam 3
Da ne misliš na Battlefield Vietnam?
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.