Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2018., 09:29   #41
I klošari imaju pravo na zabavu (ali u parku ako ih policija i od tamo ne udalji)
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2018., 22:13   #42
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
zato jer se čl.13 odnosi na tebe a koji je dosta jasan.
"Tko se na javnom mjestu tuče, svađa, viče ili na drugi način remeti javni red i mir,"
Taj idiotski zakon koji zabranjuje skitnju su napisali isti jugoslavenski komunistički banditi koji su napisali i ovu idiotsku stavku koja omogućava osobama ovlaštenima od strane iste bande da pod pokrićem idiotskog zakona proizvoljno primjenjuje fizičku silu nad tzv. građanima.

Postavio sam ti opetovano nekoliko pitanja tj. navoda na koja si izbjegao odgovoriti zato jer na njih nemaš odgovora, a navest ću ih opet:

1) Oni ne znaju što sam ja navodno radio, netko im se došao požalit i izbacili su me.

2) Svađali su se, tj. kršili su tzv. javni red i mir ti koji su se žalili na mene.

3) Po čemu verbalno napadanje i vrijeđanje nekoga dok se nalaziš u grupici nije kršenje javnog reda, a odgovor na vrijeđanje i mirno stajanje bez društva malo podalje od iste grupice s pivom u ruci jest kršenje javnog reda i mira?
Koji su mjerni instrumenti ili zakonske stavke kojima se pobliže definira sloboda slugu ovog kriminalnog režima da tumače ovu razliku, tj. da proizvoljno primjenjuju fizičku silu nad tzv. građanima?

4) Što bi ti napravio da ti netko jebe mater i da zahtijeva od tebe da se makneš? Bi li se "svađao" i time "kršio red i mir" ili bi ga poslušao?

5) Nije potrebno pisat kućni red na vidljivom mjestu zato jer su kriminalne parazitske strukture, tj. državni aparat odredile da se ne treba pisat, jer im korektan odnos prema tzv. građanima nije u interesu, dok im recimo otimačina novca od vlasnika gospodarskih objekata i drugi oblici kontrole posredstvom birokratske regulacije, licenciranja i poreza jesu u interesu.
Pistoljero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2018., 22:27   #43
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Zasto bih trolao ljude koji, ocito uspjesno, rade svoj posao (izbacuju pijane klosare iz kluba i zabranjuju im ulaz da bi se normalan svijet mogao mirno zabavljati)?
Zato da bi dobio nogom u guzicu, kao što jednom malom trolu koji se skriva iza ekrana i provocira i priliči, a isto to bi dobio i od klošara, kao i još poneku odgojnu šamarčinu, jer takvi kao ti jedino to i razumiju.

Inače u razvijenijim dijelovima svijeta što ti koji nisi izašao iz pripizdine u kojoj živiš (ili iz koje mentalno nisi izašao) je najnormalnija stvar biti solo vani i najnormalnija je stvar da te recimo nepoznati ljudi sami pozovu da im se pridružiš, da normalno komunicirate itd., dok u vukojebini iz koje ti očito potječeš, kao i općenito u primitivnim sredinama gdje ljudi funkcioniraju u čoporima je takav mentalni sklop nepojmljiv.

Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
I klošari imaju pravo na zabavu (ali u parku ako ih policija i od tamo ne udalji)
Tipični jugoslavenski mentalni sklop, građani/klošari imaju pravo zabavljati se, ali samo dok ne dođe milicija i ne potjera ih.

Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
Tipično jugokomunističko/totalitarističko viđenje demokracije. I u Jugoslaviji i u Sovjetskom Savezu i u nacističkoj Njemačkoj su ljudi poštivali zakone i ako se nisu s njima slagali.
Pistoljero is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 05:41   #44
Koja klasična Hrvatska, da su te redari izudarali ostali iz teme bi se cerekali i umiljavali redaru, bilo bi stari jesi za pivo, dobro si sredio klošarčinu. Dok se ne dogodi njima.
emanuel shiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 05:55   #45
Sudeći po ovim ljupkim postovima, bilo bi šteta što redari vjerojatno ne smiju piti na poslu jer bi im cijeli klub okretao runde cijelu noć kad bi mu rasuli zube po asfaltu.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 06:02   #46
ako se žensko žalilo na tebe, izbacit će te

i to će ti se dogoditi bilo gdje u svijetu, i trebao bi shvatiti da svugdje u svijetu pa tako i u hr, klub je privatno mjesto, i da, vlasnik, ili njegovo osoblje ima pravo te ne poslužiti i tražiti da napustiš objekt
i jedini koji ovdje ima socijalističko nazadno razmišljanje si ti koji privatni posjed i vlasništvo pokušavaš ugurati u javno i društveno

srećom toga više nema

inače, ja osobno u par godina što sam išao u taliju nisam vidio da su oni ikoga izbacili, niti za ovo kaj pišeš za podizanje, nego samo problematične tipove, tako da vjerujem da su bili u pravu
a pošto si zvao i policiju, umjesto samo otišao, da vjerujem da su te i zapamtili za ubuduće, jer godinama su tamo ista dva tipa bila vikendima

ali ne vidim u čemu je problem kad i sam kažeš da nećeš ići više tamo
KILLERDOG is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 07:23   #47
Quote:
Pistoljero kaže: Pogledaj post
Zato da bi dobio nogom u guzicu, kao što jednom malom trolu koji se skriva iza ekrana i provocira i priliči, a isto to bi dobio i od klošara, kao i još poneku odgojnu šamarčinu, jer takvi kao ti jedino to i razumiju.
Pa meni nije cilj dobiti nogom u guzicu . Tebi ocito je, pa si u toj namjeri i uspio, ne kuzim sto ti tu smeta?

Izgleda da ti noga u guzicu nije bila dovoljna, treba ti nesto vise da bi shvatio da te tamo jednostavno nitko ne zeli vidjeti.

Jebiga, nadji si neki kamen ispod kojeg su takvi dobrodosli.

Znaci, kazes da bi ti, kao klosar, isto izbacivao ljude iz klubova? A cuj, tamo gdje se tim poslom bave klosari ne planiram ni prismrditi, a tamo gdje idem ipak ocekujem da redari takve pobacaju van. I jasno da takvi redari zasluzuju turu cuge.

O svojim svjetskim iskustvima mozda mozes napisati putopis? Ono, 'Kako su me nabijali nogom u guzicu od Spickovine do Tokija'. Vjerujem da bi se ispod tvog kamena lijepo prodavao.



Quote:
emanuel shiver kaže: Pogledaj post
Koja klasična Hrvatska, da su te redari izudarali ostali iz teme bi se cerekali i umiljavali redaru, bilo bi stari jesi za pivo, dobro si sredio klošarčinu. Dok se ne dogodi njima.
Tome redari i sluze, inace se lokal pretvori u okupljaliste polusvijeta koji drugi jezik ne razumije, jednostavno im je potrebna komunikacija koja ukljucuje nogu u guzicu i par samara (koje je lik tom prilikom i dobio, ali sada mudro suti o tome, decki dobili i bonus).

Srecom, postoje i lokali kojima su klosari ciljana grupa musterija, pa su takvi tamo dobrodosli gosti. Mozda se mozes na takvom mjestu naci s Pistoljerom pa se posteno izjadati jedan drugome?
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2018., 21:40   #48
Quote:
emanuel shiver kaže: Pogledaj post
Koja klasična Hrvatska, da su te redari izudarali ostali iz teme bi se cerekali i umiljavali redaru, bilo bi stari jesi za pivo, dobro si sredio klošarčinu. Dok se ne dogodi njima.
Sve si rekao.

Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
ako se žensko žalilo na tebe, izbacit će te
Haha, pa da, tebi je to ok, meni eto nije. I ne, neće te izbacit ako je vas 10 muških i ženskih, od tog 5 muških nabildanih koji izgledaju kao mafijaši, a neka ženska se na njih požalila. Takve neće imat muda ni pipnuti.

Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
i to će ti se dogoditi bilo gdje u svijetu, i trebao bi shvatiti da svugdje u svijetu pa tako i u hr, klub je privatno mjesto, i da, vlasnik, ili njegovo osoblje ima pravo te ne poslužiti i tražiti da napustiš objekt
i jedini koji ovdje ima socijalističko nazadno razmišljanje si ti koji privatni posjed i vlasništvo pokušavaš ugurati u javno i društveno
Nije točno, više puta sam ispravio te gluposti, ne znam jesi li autističan, ili koji je razlog što ponavljaš više puta opovrgnute tvrdnje.

1) Klub je privatni prostor, ali je i javna površina, u kojoj vlasnik ima obaveze prema državi (birokratske regulacije, porezi i druga davanja) i gostima (WC-i, propisi o fotografiranju, protupožarna zaštita itd.). Inače se protivim tome, za razliku od vas koji licemjerno branite privatno vlasništvo samo onda kad to odgovara onome tko je i najveća prijetnja istome- državni birokratski aparat.

2) Ono za što se ja zalažem jest samo to da gosti moraju biti obaviješteni o kućnom redu na vidljivom mjestu. Nije puno, jelda? Znači da gost bude obaviješten da protiv njega može biti primijenjena fizička sila iz bilo kojeg razloga.

3) Bilo bi ok da se od mene zatražilo da napustim objekt, međutim zaštitar me gurnuo, tj. primijenio je fizičku silu. I kad iz svojeg stana izbacuješ nekog za koga odlučiš da ga ne želiš više tamo, onda ga prvo zamoliš da izađe, a ne nasrćeš fizički na njega. To se tako ne radi, osim po klubovima gdje si zaštitari daju za pravo nasrtati na goste bez opravdanog razloga zato jer znaju da ih štiti država.

Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
inače, ja osobno u par godina što sam išao u taliju nisam vidio da su oni ikoga izbacili, niti za ovo kaj pišeš za podizanje, nego samo problematične tipove, tako da vjerujem da su bili u pravu
Ti vjeruješ da su bili u pravu što su mene izbacili na pritužbu ženske osobe iz većeg društva zato jer nisi vidio da su ikog izbacili osim problematičnih? A gore si napisao da je normalno da izbacuju ljude ako im se neka ženska osoba požali, bez obzira na to je li opravdana žalba ili ne.

Inače, da, ponavljam, osobno sam gledao kako izbacuju lika kojeg je frend malo digao dok su plesali, stajao sam niti pola metra dalje.

Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
a pošto si zvao i policiju, umjesto samo otišao, da vjerujem da su te i zapamtili za ubuduće, jer godinama su tamo ista dva tipa bila vikendima

ali ne vidim u čemu je problem kad i sam kažeš da nećeš ići više tamo
Problem je u tome što me stoka nasilno izbacila, a da nisam ništa krivo napravio, i što su to napravili jer takvo ponašanje podržavaju institucije, a i dobar dio zaostalog društva.
Pistoljero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2018., 22:11   #49
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Sudeći po ovim ljupkim postovima, bilo bi šteta što redari vjerojatno ne smiju piti na poslu jer bi im cijeli klub okretao runde cijelu noć kad bi mu rasuli zube po asfaltu.
Hvala na podršci, drago mi je vidjeti da ima i normalnih ljudi.

Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Pa meni nije cilj dobiti nogom u guzicu . Tebi ocito je, pa si u toj namjeri i uspio, ne kuzim sto ti tu smeta?

Izgleda da ti noga u guzicu nije bila dovoljna, treba ti nesto vise da bi shvatio da te tamo jednostavno nitko ne zeli vidjeti.
Tebi nije cilj dobiti nogom u guzicu, ali si idealan kandidat za to, sudeći po tvom ponašanju.

Tebe i da čovjek lopatom lupi po glavi u nju ne bi ušlo ono što sam napisao više puta, a to je da ja tamo više ne idem. I nije točno da me tamo "nitko ne želi vidjeti" (tko su to "svi"?), nego da su primitivni zaštitari neopravdano primijenili silu, a primitivni beskičmenjaci ih u tome podržavaju jer u tome vide brzi način da pokušaju izliječiti svoje komplekse, poistovjećujući se sa siledžijama, a ne s onima koji su bile žrtve istih, u ovom slučaju ja, a u mnogim drugim slučajevima mnogi drugi.

Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Jebiga, nadji si neki kamen ispod kojeg su takvi dobrodosli.
Ma ne, ti si taj koji je ispuzao ispod kamena, objasnio sam to u prethodnom upisu baš, o tome kako ljudi s mentalitetom vukojebine razmišljaju. Drago mi je da si se u tome prepoznao.

Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Znaci, kazes da bi ti, kao klosar, isto izbacivao ljude iz klubova?
Opet krivo, klošar nisam ja nego je klošar onaj koji te je napravio i koji nije te dovoljno šamarao dok si bio mali, pa zato imaš kompleks na klošare.
Izbacivao bih one koji rade probleme, a ne bih izbacivao ljude bez opravdanog povoda.

Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
A cuj, tamo gdje se tim poslom bave klosari ne planiram ni prismrditi, a tamo gdje idem ipak ocekujem da redari takve pobacaju van. I jasno da takvi redari zasluzuju turu cuge.
Prismrditi, baš si dobar izraz našao za samog sebe.

Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
O svojim svjetskim iskustvima mozda mozes napisati putopis? Ono, 'Kako su me nabijali nogom u guzicu od Spickovine do Tokija'. Vjerujem da bi se ispod tvog kamena lijepo prodavao.
Pogodio te moj upis kad si se tako raspisao, ajde neka. Istina boli.

Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Tome redari i sluze, inace se lokal pretvori u okupljaliste polusvijeta koji drugi jezik ne razumije, jednostavno im je potrebna komunikacija koja ukljucuje nogu u guzicu i par samara (koje je lik tom prilikom i dobio, ali sada mudro suti o tome, decki dobili i bonus).
Haha, nisam dobio nikakve šamare, ali mi je drago vidjet da su te toliko zabolili moji virtualni šamari.

Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Srecom, postoje i lokali kojima su klosari ciljana grupa musterija, pa su takvi tamo dobrodosli gosti. Mozda se mozes na takvom mjestu naci s Pistoljerom pa se posteno izjadati jedan drugome?
Odi u Thaliju i počasti rundom dečke kao što si napisao gore da bi trebalo, naravno ti ni to nećeš napraviti jer si prevelika pičkica čak i da se malo podružiš sa sebi sličnima, nego ćeš nastaviti iza ekrana liječiti svoje poveće komplekse.
Pistoljero is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 06:00   #50
Nisu te pustili na slobodni vikend kako bi okolo vrijedjao nego da se pokusas rehabilitirati. Pazi da ti ne ukinu vikende.
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:22.