Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2016., 14:44   #1
Trazim osobu za izradu crtica

Pozz,

ne znam na koji dio foruma da ovo postavim,treba me osoba koja se zna sluzit programom za izradu crtica da napravimo par crtanih filmova. Imam odlicne ideje i odlicnu ideju sto napraviti s njima. Naravno da bih platio taj rad.
Ajde molim Vas ako znate nekog neka se javi, nista komplicirano, naprotiv zelim da nije predetaljno i savrseno u tom smislu savrsenosti, tipa south park.
Moze na mail [email protected]

Hvala puno!
rukavinak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 15:32   #2
Ima ovdje ekipe, sad hoćete se uspjet dogovorit je druga stvar.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=823651&page=498
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 06:34   #3
Quote:
rukavinak kaže: Pogledaj post
Pozz,

ne znam na koji dio foruma da ovo postavim,treba me osoba koja se zna sluzit programom za izradu crtica da napravimo par crtanih filmova. Imam odlicne ideje i odlicnu ideju sto napraviti s njima. Naravno da bih platio taj rad.
Ajde molim Vas ako znate nekog neka se javi, nista komplicirano, naprotiv zelim da nije predetaljno i savrseno u tom smislu savrsenosti, tipa south park.
Moze na mail [email protected]

Hvala puno!
pojasni.. osim toga znas da napraviti crtic (25 frames per second) nije mali posao .. to su nebrojene tisuce crteza sto za sobom povlaci i nebrojenu kolicinu ustasica da ne kazem kuna posebno ako se radi o necem tako genijalnom kao southpark (ovo nije predetaljno i savrseno je uvreda za southpark)
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 00:10   #4
Kako Vam ide taj posao?
Noostergaard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.