Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2017., 12:28   #41
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
i to je nešto, za početak.
trebali bi klinci doć za Božić...teško im odlučit hoće ovamo ili u Belgiju k njenima....pa hajd reko, kad kod nas ima mjesta a kod njih baš i ne....rekla ja ako budu išli ovamo da dođu i njeni ovamo....kućerina velika....pa nek bude femili krismas....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 14:30   #42
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
naučiš se...ko magare na batine

kuća mi i dalje prazna....tišina....nemaš pravo za koga ni kuhati....kolač nisam napravila nego za prijatelje koje nisam vidjela godinu dana....

muž pojede tu i tamo neš slatko.....ja slatko ionako ne jedem

razmišljam da kupim novu kuhinju....ionako mi skoro ne treba pa da je uvijek uredna i čista....ova stara se raspada....
jesi razmisljala da nekog ljubimca nabavis?
mi nismo otisli van hr (tj sestra je bila neko vrijeme), al ja ne zivim s njima prek 10 godina, i za to vrijeme, pas im je drugo dijete. jako lijepo brinu o njemu
onda je dosao i vrt i briga o biljkama, koja je uz to, jos i hrana svima nama.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 17:15   #43
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
jesi razmisljala da nekog ljubimca nabavis?
mi nismo otisli van hr (tj sestra je bila neko vrijeme), al ja ne zivim s njima prek 10 godina, i za to vrijeme, pas im je drugo dijete. jako lijepo brinu o njemu
onda je dosao i vrt i briga o biljkama, koja je uz to, jos i hrana svima nama.
imali smo psa 16 godina....sin je odrastao s njim.....spavao s njim, jeo s njim....uginuo nam je lani....meni na rukama, dan nakon što je mali otišao k curi u Belgiju....kao da je čekao da ode da ga ne gleda kako ugiba

ne bih više....o psu nema tko voditi brigu kad smo mi kod djece u Engleskoj ili kad odu za blagdane u Belgiju pa i mi odemo za njima

imamo mačku

s njom je lakše

ma već ću si ja naći neku zanimaciju.....samo nek je njima dobro

nego eto, javila sam se ovdje ponovo jer sam prvi put pislala pred gotovo dva mjeseca kad su odlazili da si olakšam dušu (neki su me tada smjestili na psihijatriju jer eto raspadam se jer mi odlazi sin jedinac).....pa da vam javim da sam ipak preživjela....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 17:49   #44
svi prežive. ok, barem velika većina.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 19:45   #45
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
svi prežive. ok, barem velika većina.




evo, veselimo se šta idemo k njima

pa se veselimo šta dolaze za Božić.....još ako i njena obitelj dođe iz Belgije bit će nas dvadesetak....gdje ćeš većeg veselja....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 22:43   #46
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
naučiš se...ko magare na batine

kuća mi i dalje prazna....tišina....
Dobre neke batine
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 13:36   #47
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Dobre neke batine
a nemaš izbora....jbg....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:06.