Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 16:30   #2801
Ima netko link od RTL Deutschland?
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 21:48   #2802
Jel gleda tko live tv preko interneta, i kod kog je najkvalitetnije?
Creep2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 23:55   #2803
Kako i na koji nacin gledati ove linkove?

App preko smart TV, iptv app ili nesto trece?

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
__________________
podržimo UDRUGU FRANAK!
nansale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 09:50   #2804
Ja sam skinuo m3u liste iz skinutih txt datoteka, učitao ih IPTV aplikaciju na boxu i probao sam 20ak kanala i većina je radilo.
Istina, nisam pustio da se vrti pa ne znam jel prekidaju nakon nekog vremena i kako rade.
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 11:09   #2805
Gotovo nista ne radi. Čini mi se da tu nije cilj pomoci forumasima nego zaraditi na skidanju linkova
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 18:37   #2806
https://www.youtube.com/watch?v=nQnhGXsXSSI

Još jedna aplikacija sa kojom možete pratit dosta kanala, preko vašeg androida.
Miloo Dijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 05:06   #2807
Može li mi netko objasniti zašto dok gledam utakmice preko interneta ili android boxa slika nije 100% tečna tj. postoje sitni trzaji koji posebno dolaze do izražaja kada je slika preko cijelog ekrana,kada je smanjena slika onda je bolje,dali je to do brzine interneta ili nešto drugo ili je to normalno da je tako.
Sqwas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:24   #2808
Molim @nixano i @dklett da više ne postavljaju ove linkove na temi. Linkovi prebrzo postaju neaktivni i samo se ogroman spam gomila.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 18:12   #2809
Kao sto je netko prije napisao prije se radi o zaradi klikanja..

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
__________________
podržimo UDRUGU FRANAK!
nansale is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 13:47   #2810
Koristi li netko Kodi za gledanje tv-a? Čula sam za to, ali ne znam o čemu se radi i na koji to način funkcionira?
Skinula sam program preko Microsoft Store-a i dalje ne znam
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 11:59   #2811
https://www.youtube.com/watch?v=xn_7bzxWbsY

Aplikacija preko koje možete gledati puno TV programa
Miloo Dijete is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 24.02.2018., 15:43   #2812
TV online

Pozdrav,

Gdje gledati TV hrvatske/srpske/bosanske kanale preko interneta?
Nebitno koji kanali. Ima li toga danas?
kuhanikrompir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:08   #2813
Quote:
kuhanikrompir kaže: Pogledaj post
Pozdrav,



Gdje gledati TV hrvatske/srpske/bosanske kanale preko interneta?

Nebitno koji kanali. Ima li toga danas?

Preporucam preko programa Kodi. Imas tu na Forumu temu o tome ili na Facebooku Osijek Built gdje imas sve upute.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 15:39   #2814
IPTV Aleksander Sofronov

Poštovani,da li neko zna kako napraviti dodatne stavke u izborniku aplikacije iz naslova?-- znači da se kanali dodatno sortiraju po žanrovima, npr.muzika,film,sport,dječji i sl.Sada je podjela samo na faforite i svi kanali.Hvala.
puckovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 12:49   #2815
https://www.youtube.com/watch?v=2E5xt1fPltg

Nova odlična aplikacija za gledanje TV programa preko Androida
Miloo Dijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 23:28   #2816
vh1 live link???
desigujju is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2018., 12:13   #2817
pozdrav, ima li kakva pay per view opcija gdje ću moći gledati svjetsko prvenstvo u 4k rezoluciji. imam optičku mrežu, android tv (sony bravia xe9005) tako da infrastrukturu imam. nemam pojma gdje da tražim, imam dojam kao da sam sve pretražio, i neuspješno.
pekmez_ is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2018., 12:26   #2818
SP u 4K preko interneta sam jedino čuo da će BBC prenosit na BBC iPlayeru, no najavio je da će broj stream-ova biti ograničen (ko prvi njegovo) a također osim brzog interneta će ti za to trebati i dobar (brzi) VPN. Ili probati preko unlocatora radi li BBC iPlayer kod nas, oni daju i 7 dana besplatno za probu.

Druga opcija ti je satelitska. Obično svi ovi novi Smart Tv uređaji imaju ugrađen DVB-S2 tuner, okreneš antenu na TRT4K i gledaš tamo besplatno ali sa turskim komentatorom.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2018., 13:16   #2819
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
SP u 4K preko interneta sam jedino čuo da će BBC prenosit na BBC iPlayeru, no najavio je da će broj stream-ova biti ograničen (ko prvi njegovo) a također osim brzog interneta će ti za to trebati i dobar (brzi) VPN. Ili probati preko unlocatora radi li BBC iPlayer kod nas, oni daju i 7 dana besplatno za probu.

Druga opcija ti je satelitska. Obično svi ovi novi Smart Tv uređaji imaju ugrađen DVB-S2 tuner, okreneš antenu na TRT4K i gledaš tamo besplatno ali sa turskim komentatorom.
hvala, jos mi je nevjerojatno da je satelit jedino rjesenje, tj da netko nije odlucio ulozit pare u providanje 4k prijenosa kako bi zaradio bolesno, jer vidim da vani su ljudi spremni placat stotine dolara za takvo sto.
pekmez_ is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2018., 13:33   #2820
Autorska prava za svaki oblik prijenosa (sat, net, zemaljska, kabel..) drži HRT na području Hrvatske, tako da ukoliko itko može ponuditi takvo što to su oni. A znamo i sami koliko su oni spremni za bilo kakve inovacije. A i rekao bi da bi to bio poprilično slabi interes, dakle prvo pronaći ljude sa 4K uređajima, zatim sa dovoljno velikim brzinama interneta (20-40mbps min) a onda još i da su voljni to sve platiti kad na HRT-u imaju sve besplatno. Jako teško. Jedino da daju besplatno preko HRTi
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:50.