Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 21:25   #421
Ja dan danas ne vjerujem da ima ljudi koji to placaju 3-4 kn ili koliko vec.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:42   #422
Quote:
gorguc kaže: Pogledaj post
Ja dan danas ne vjerujem da ima ljudi koji to placaju 3-4 kn ili koliko vec.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
ni ja

još kad čestitaju rođendane, pozdravljaju curu/dečka itd.
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 23:32   #423
Bar ne traže "srodnu dušu" kao na drugim SMS televizijama
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 23:52   #424
Nikad mi nije bilo jasno gdje je početak, a gdje kraj koje SMS poruke.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 14:50   #425
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo jasno gdje je početak, a gdje kraj koje SMS poruke.
bas tako uz to jednu poruku emitiju najmanje 50 puta ispune zelju i onda jos 2 sata postaju tu istu poruku i onda ako negledas cjelo vece jukebox neznas dali je ta pjesma emitovana ili ne
darko kuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 14:11   #426
Nema vise jukeboxa. Je li to privremeno nešto ili nova strategija?
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 11:48   #427
Quote:
Dalibor Petko novo je lice CMC televizije! Poznati radijski i televizijski voditelj, nedjeljom u poslijepodnevnim satima vodit će i uređivati “Dalibor Petko Show”, čije ćete prvo izdanje moći gledati na Uskrs, 1. travnja, s početkom u 15 sati.

“Jako sam uzbuđen zbog ovog projekta. Kad me ekipa CMC televizije, s kojima uspješno surađujem na CMC festivalu već godinama, pozvala da napravim svoj show po vlastitim zamislima, proradio mi je adrenalin kao da mi je ponovno dvadeset godina. Dobio sam otvorene ruke, veliku podršku i jednostavno nisam mogao odoljeti”, veseli se novim izazovima Petko.

Središnji gost prve emisije, 1. travnja, bit će Željko Bebek. Osim njega u Showu gostuju i Franka Batelić, Neda Ukraden, Jasna Zlokić, Branimir i Sandra Mihaljević, Darko Bakić iz grupe Buđenje, Ružica Bebek i Gospodari noći, a svoj su obol dali i Indira, Halid Bešlić, Kaliopi, Luka Nižetić, Mario Mihaljević, Emilija Kokić, Jacques Houdek i grupa Balkanika.

Ne propustite “Dalibor Petko Show”, na Uskrs, 1. travnja, s početkom u 15 sati na CMC televiziji.
Izvor: CMC

Odlično pojačanje za CMC. Dobro je što će nakon ukidanja Cafea na CMC-u nedjeljom ići nova emisija, koja traje čak 2 sata, Cafe u trajanju od pola sata je ionako bio prekratak.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 23:40   #428
Vidio vijest prije koji dan, i bas me razveselilo zbog njih. Prva prava emisija na CMC-u, a ja bi ju radije vidio u prime timeu no prema podacima gledanosti gledaniji su tijekom dana nego večeri kad i ostale televizije nude svašta nešto, tako da aj sta sad.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 19:11   #429
Vizualni redizajn je propao ili što? Najavljivali su ga još u siječnju...
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 19:30   #430
Jesu bas skroz odustali od jukeboxa?
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2018., 01:49   #431
Vidim da je CMC krenuo s novim vizualnim identitetom. Sad ne stignem stavit slike pa neka netko stavi kad stigne. Na prvu mi se baš ne dopada.
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2018., 02:05   #432
Postavio sam u temi o vizualnim identitetima:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=280913&page=9
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2018., 16:45   #433
Vidim da se CMC popravio, od četvrtka uopće nema puno reklama i reklame ne idu svakih 15 minuta, zna se dogoditi i da sat vremena u komadu ide samo glazba. Primijetio sam da više ne ide svakih pola sata ili sat vremena druga vrsta glazbe, nego konstantno puštaju svakakvu glazbu, pa se događa da jedna za drugom idu pop ili rock pjesma i zabavna ili tamburaška pjesma. Odlično za mene, koji slušam svu vrstu glazbe, ali se nažalost bojim da kajkavske baš i neće biti.

Primijetio sam i da zadnjih dana dosta puštaju navijačke i domoljubne pjesme, što je s obzirom na velik uspjeh hrvatske nogometne reprezentacije odlično.

Više nema bloka Nova ploča, pa novu glazbu, koju povremeno puštaju tijekom cijelog dana, posebno najavljuju, kada ide neka nova pjesma, ime pjesme i izvođača napišu dosta velikim slovima.

Nažalost, i dalje se neke pjesme prečesto puštaju, u redu mi je da se često ponavljaju nove pjesme, ali su jučer u razmaku od 2 h dvaput pustili pjesmu Evo noći,evo ludila, koja je stara 30 godina.

U zadnje vrijeme se malo previše prostora daje Bajagi i Čoliću, odjednom ih se prečesto pušta, kao da se radi o nekim novim pjevačima, a osim toga, Bajaga se u zadnje vrijeme prečesto pojavljuje u emisijama na CMC-u.

Također, malo previše reklamiraju pivo Crna Višnja za koje na CMC-u idu 2 reklame i prečesto puštaju istoimenu pjesmu. Nisam primijetio da se to pivo reklamira na drugim televizijama.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2018., 20:18   #434
Quote:
teletubiess kaže: Pogledaj post
Također, malo previše reklamiraju pivo Crna Višnja za koje na CMC-u idu 2 reklame i prečesto puštaju istoimenu pjesmu. Nisam primijetio da se to pivo reklamira na drugim televizijama.
Ta reklama je posvuda, ne znam kako je nisi primijetio. A to da se neke pjesme previše puštaju nije ništa čudno, nije CMC jedini koji tako forsira izvođače koji su platili za to.
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2018., 21:59   #435
CMC je od rebrandinga puno bolji nego prije
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2018., 00:51   #436
Quote:
djtino kaže: Pogledaj post
CMC je od rebrandinga puno bolji nego prije
Da, odlične su mi one najave kad napišu ime izvođača tj naprave onu najavu za novije pjesme. Također je i izbor glazbe puno bolji, više mi se sviđa ovako mix nego blokovi od sat vremena samo tambura, klapa i slično. Potpisi su ružni, ali ostatak vizualnog identiteta mi je odličan!

Još samo da vrate SMS Jukebox. Ovako je program previše trul, izgleda kao da nasnime program godinu dana unaprijed i onda samo puste program, bez imalo živog programa. Nadam se da će na jesen krenuti. Jbte valjda zarade 50-tak kuna SMS po satu da mogu platiti nekog studenta koji će se dopisivati s ljudima preko ekrana..
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2018., 22:19   #437
Dalibor Petko Show se vraća u nedjelju, 23. rujna u 15 h, krenula najava na CMC-u.

https://hr-hr.facebook.com/CroatianM...4347168132548/
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2018., 07:46   #438
Jučer na CMC-u krenuli s božićnim pjesmama, puštali su od Mije Dimšić, Cimet i čaj i od Antonele Doko, Božić. Mislim da je malo prerano za božićne pjesme s obzirom da je tek danas tjedan prva nedjelja Došašća, odnosno Adventa.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2018., 17:57   #439
S obzirom na marketinške poruke tog tipa i nije kasno
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2019., 22:28   #440
Vidim da su danas na CMC-u zbog Valentinova stavili posebni logo s crvenim srcem, a idu i posebni jinglovi, također s crvenim srcem. Osim toga, puštaju ljubavne pjesme.

Bravo za CMC, prethodnih godina za Valentinovo toga nije bilo, samo su znali stavljati kapice tijekom Adventa i božićnih i novogodišnjih blagdana.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.