Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2018., 22:12   #1341
svaka njemu cast na zakucavanjima al ono..nit mi smrdi nit mirise trenutno je undersized cetvorka s osrednjom tehnikom bez pouzdanog šuta + ima vec probleme s koljenima
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 22:33   #1342
Nije dobar NBA prospect, ali zbog njega ce se ukljuciti i pogledati dali ce sta napraviti
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 23:55   #1343
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Nije dobar NBA prospect, ali zbog njega ce se ukljuciti i pogledati dali ce sta napraviti
Ne,nije, ti znaš bolje od najboljih skauta na svitu.
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 23:57   #1344
Quote:
Bossmanidis kaže: Pogledaj post
Ne,nije, ti znaš bolje od najboljih skauta na svitu.
ae, NBA skauti nikad nisu falili s top prospectima
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 03:36   #1345
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
ae, NBA skauti nikad nisu falili s top prospectima
Pa ne mora on ispast igrač, al izjavit da nije NBA prospect, i to jedan anonimac koji nema veze sa sportom tvrdi, ili se varam, piši pepeto koja ti je struka, a za njim sline većina skauta je malo nelogično bar.
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:59   #1346
Jos nije dosao na college, polako

Nisam izjavio da nije NBA prospect nego da nije dobar kao sta sad svi ocekuju, ne uklapa se u prototip za niti jednu poziciju, to obicno nije obecavajuce iako ima iznimaka. Ali covjek nije odigrao utakmicu na collegu, nema smisla uopce raspravljati. Ali da je zabavan igrac je, njega se ceka vec godinu dana da dodje na college i pogleda koju utakmicu, pa onda cemo vidjet kakav je zapravo prospect
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 00:38   #1347
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Jos nije dosao na college, polako

Nisam izjavio da nije NBA prospect nego da nije dobar kao sta sad svi ocekuju, ne uklapa se u prototip za niti jednu poziciju, to obicno nije obecavajuce iako ima iznimaka. Ali covjek nije odigrao utakmicu na collegu, nema smisla uopce raspravljati. Ali da je zabavan igrac je, njega se ceka vec godinu dana da dodje na college i pogleda koju utakmicu, pa onda cemo vidjet kakav je zapravo prospect
Ne, citira san te, napisa si da nije dobar NBA prospect. Šta izvrćeš sad vlastitit upis. Neman pojma, niam pogleda nijedan highlights, al nisi u pravu da ga hebeš....
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 00:55   #1348
Izgleda da se sve treba crtati Pa stavlja ga se kao sljedeci top pick, koji kurac sam komentirao. Kao 30. pick naravno da je dobar, kbk kad se to nece dogoditi.

I da, nisi pogledao sekunde kako igrac igra ali ja nisam 100% u pravu Umjesto da kontriras, idi pogledaj pa donesi svoj sud o igracu

Zion moze biti novi Barkley, novi Randle ili sta vec, tko ce ga znati. Prvo vidjeti kakav je na collegu pa onda dalje, ovo sad nema smisla previse
Stilom igre mozda podsjeca na Barkleya, treba dovesti kilazu u red, ali visina bi mu mogla biti problem. I naravno sut
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 03:51   #1349
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Izgleda da se sve treba crtati Pa stavlja ga se kao sljedeci top pick, koji kurac sam komentirao. Kao 30. pick naravno da je dobar, kbk kad se to nece dogoditi.

I da, nisi pogledao sekunde kako igrac igra ali ja nisam 100% u pravu Umjesto da kontriras, idi pogledaj pa donesi svoj sud o igracu

Zion moze biti novi Barkley, novi Randle ili sta vec, tko ce ga znati. Prvo vidjeti kakav je na collegu pa onda dalje, ovo sad nema smisla previse
Stilom igre mozda podsjeca na Barkleya, treba dovesti kilazu u red, ali visina bi mu mogla biti problem. I naravno sut
Šta roflaš, napisa si da nije doabr NBA prospect, kako da se to protumači nego da misliš da nije dostojan biranja u TOP5 i očekivanja da eć bit barem starter ozbiljne ekipe, šta je onda po tebi dobar NBA prospect ? Da, pa svakako ću virovat NBA skautima ,a ne tebi. Da, ko i apsolutno svaki mladi igrač, može biti fenomenalan, a može i bust, nemoj hebat.
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 02:36   #1350
College hoops corruption case poised to take down Hall of Fame coaches, top programs, lottery picks

Quote:
“This goes a lot deeper in college basketball than four corrupt assistant coaches,” said a source who has been briefed on the details of the case. “When this all comes out, Hall of Fame coaches should be scared, lottery picks won’t be eligible to play and almost half of the 16 teams the NCAA showed on its initial NCAA tournament show this weekend should worry about their appearance being vacated.”
Quote:
So how bad could be it? In terms of NCAA rules, multiple sources told Yahoo Sports that the material obtained threatens the fundamental structure and integrity of the sport, as there’s potentially as many 50 college basketball programs that could end up compromised in some way.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 13:17   #1351
cili taj NCAA sustav je teško smeće, to sve triba prominit

ako bilo koja osoba ne smi dobit šolde od onoga što radi (ne govorin o plaćama, nego npr o prodanim dresovima, a da ne govorin da ne smiš sendvič kupit), onda tu nešto ne štima
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 19:29   #1352
Večeras na Areni 1, mislim da ide Kansas West Virginia pa ko je doma. U ponoć.
Uvijek istok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 17:12   #1353
ayton razara..izgleda ko lock za 1.pick ..inace bas me zanima koga bi vi prije draftali , sextona il younga ?
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 18:24   #1354
Ayton je bas zivotinja. Njemu nebi bilo lose da zavrsi u ekipi di ima starijih igraca, defenzivno jos treba napredovati ali frajer je fenomenalan. Novi Ewing/Robinson

Meni su jako dobri i jedan i drugi. Sexton mi se cini kao ovogodisnja verzina Mitchella, ljudi ce zajebat a fantastican igrac. Younga su skuzili, ali u NBA-u ce imati vise prostora, napad nece biti samo Young, covjek igra u sugavom sustavu. Sve ovisi o ekipi koja ih bira, ali po meni obojica ce biti dobri, prije bi uzeo Younga, veci potencijal, jako mi se svidja ovaj draft, uzeo bi obojicu prije Bagleya.

Po meni Doncic i Ayton su top 2 sigurno koje bi uzeo, klasa za sebe, onda 5-6 igraca ispod, s tim da od ovih generalno koji se stavljaju u top 10, oni koji mi se ne svidjaju su Bagley, i Porter

U Philli bi htio Mikala Bridgesa, pravi 3&D igrac, novi Otto Porter
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 23:17   #1355
http://games.espn.com/tournament-cha.../2018/en/entry
OhPavao is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 20:03   #1356
ne vjerujem baš youngu..koristila bi mu jos jedna godina al jbg bolje si osigurat buducnost (da ne zavrsi ko poythress i slicni ) .. pepeto ne znam zas ti bagley ne pase toliko mislim da ako ga idem supoređivat s aytonom i bambom na prvi pogled fizicki a da ne znam nista o njima naravno da bi mi bio 3.izbor al lik je fkt žica , ima motor ko kg skoro..mozda nece bit superstar al ono mislim da od ta 3 "elitna visoka" on ima najnizi floor (ovi dva nekad fakat djeluju nezainteresirano na terenu plus bamba je dosta stariji od njih iako su isti "class" )
porter mi nikad nije sjeo jos pogotovo otkad se vratio..jako je lose fizicki izgledao za svoje standarde tako da bi mogao cist lagano past par mjesta
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 21:17   #1357
Pa moze biti jako dobar, ali puno je talenta ove godine. Po meni Bagley defenzivno ne moze cuvati centre, posebno Townse, Embiide i takve igrace, a jbga ako ga biras sa top pickom u ovom draftu to ocekujes. Nema driblu kao ostali centri danas. Bamba ce biti losiji ofenzivno ali mislim da moze biti kao Gobert, a to je strasno vrijedno. Bagley ce biti dobar, ali neke druge igrace bi prije uzeo. Porter mi je tip kao Wiggins, ne efikasni scorer. Znam da su bili prigovori i nakon srednje, nema driblu 1 na 1, niej fizicki najjaci itd. Ne svidja mi se taj profil igraca, iako njegov potencijal je fantastican. Bas mi je dobar ovogodisnji draft, puno dobrih igraca
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 22:25   #1358
https://streamable.com/c3ps9

ludilo marta
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 22:27   #1359
Ukljucujemo se...nema spavanja iduca tri vikenda
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 23:02   #1360
Kam prelomio
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.