Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 19:22   #61
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Ajde ovih dana je bilo bar suho makar je bilo hladno
Zadnja 2 dana napadalo 20cm snijega
Danas od jutra pada kisa
Bljuzga do koljena
Temperatura -2C
Goli gleznjevi i NISKE starke postojani
Na stranu hladnoca trenutno, mene fasciniraju ljudi koji mogu u tenisicama hodat po snijegu i ledu. Pa ja bi slomila i noge koje nemam da ne hodam u timbama
Spotty Dots is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 18:41   #62
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Daj molim te, ne mijenjaj temu. Ovo nije neka originalnost ni kreativnost koju su razvili 14godišnjaci svojom kreativnošću nego priglupi i besmisleni nametnuti modni trend zbog kojeg će se kajati za 10-20 godina kada iz zdravlje pita zašto su hodali bosi na minusu.

Da, ne briga me ako će komentari na ovoj temi bilo kome srušiti samopouzdanje. Evo ponovit ću, baš me briga
a čuj, švedi i englezi, i općenito sjevernjaci djecu od malena čeliče i navikavaju na zimu, u Londonu točno skužiš ko je došljak a ko englez. ovi prvi zabundani, zimske jakne, šal, rukavice, kapa a englezi obavezno gole noge, bez kape, lagana jaknica, koža crvena. ljudi trče maice na britele, kratke lače a ja u zimskoj, planinarskoj jakni cvokotala..
al doslovno svi polugoli a zima, vjetar. i opet zdraviji od nas koji se zabundavamo.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 14:25   #63
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
a čuj, švedi i englezi, i općenito sjevernjaci djecu od malena čeliče i navikavaju na zimu, u Londonu točno skužiš ko je došljak a ko englez. ovi prvi zabundani, zimske jakne, šal, rukavice, kapa a englezi obavezno gole noge, bez kape, lagana jaknica, koža crvena. ljudi trče maice na britele, kratke lače a ja u zimskoj, planinarskoj jakni cvokotala..
al doslovno svi polugoli a zima, vjetar. i opet zdraviji od nas koji se zabundavamo.
Je baš, oni se tako čeliče, zato i Rusi i Eskimi hodaju po ulicama goli do pasa, daj molim te.
Kada je zima, kad je minus, čemu goli gležnjevi, gole noge, gola leđa, glave, niske tenisice umjetnih materijala, kratke i tanke jakne. Nije mi jasno pa valjda postoji moda koja je prikladna za zimu. Ono kaputi, bunde, pelerine, čizme, vuna, perje, krzno, koža...
Ovo što se viđa po metopoli i ostalim ubranim centrima je čisto pomodarsvo i seljakluk, kod oba spola.
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:16   #64


Quote:
vuletina kaže: Pogledaj post
Je baš, oni se tako čeliče, zato i Rusi i Eskimi hodaju po ulicama goli do pasa, daj molim te.
Kada je zima, kad je minus, čemu goli gležnjevi, gole noge, gola leđa, glave, niske tenisice umjetnih materijala, kratke i tanke jakne. Nije mi jasno pa valjda postoji moda koja je prikladna za zimu. Ono kaputi, bunde, pelerine, čizme, vuna, perje, krzno, koža...
Ovo što se viđa po metopoli i ostalim ubranim centrima je čisto pomodarsvo i seljakluk, kod oba spola.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:39   #65
Ako žele izgledat debili nek izgledaju.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:53.